Автор Тема: Вициве  (Прочетена 365587 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Iren

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #225 -: Август 11, 2006, 15:30:18 pm »
Аз съм на такова място дето търсят хора... (нали бе Оберон-е)

 ;)
Eone-е, абе, много ти е слаба конспирацията бре човек  :D

Eon

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #226 -: Август 11, 2006, 16:09:17 pm »
така е  :P


Eon

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #227 -: Август 11, 2006, 16:37:30 pm »
"Има три вида хора - част от проблема, част от пейзажа и част от решението." Робърт де Ниро

Хората вярват във всичко, стига да им се каже шепнешком.

"Интелигентността на планетата е константна величина, а населението непрекъснато се увеличава." Аксиома на Кол

"Глобализмът превръща света в интелектуален Макдоналдс." Никита Сергеевич Михалков

Бестселърът на всички времена - Как да открием мъжа на своите мечти и какво да правим после с тоя боклук?!

"Човек се учи докато е жив - за страх и ужас на околните." Евгения Раданова

"Нищо не ме привлича повече от работата - мога да седя и да я наблюдавам с часове." Джеръм Клапка Джеръм

"Намери си работа, която ти харесва, и никога няма да ти се налага да работиш." Конфуций

Никога не се бори с прасе - и двамата ще се окаляте, но на прасето ще му хареса!

Животът е болест, предавана по полов път.

Ако мислите за един ден напред - вземете си храна! Ако мислите за една година напред - посадете дърво! Ако мислите за сто години напред - образовайте децата си!

Не се притеснявай да направиш голяма крачка - не можеш да прескочиш пропаст на два малки скока!

Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва!

"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения." Бъртранд Ръсел

Ако мислиш,че пътят към сърцето на мъжа минава през стомаха му, значи се целиш твърде високо.

"Не съм се провалил. Открих 10,000 начина, които не вършат работа." Бенджамин Франклин

"Животът е приятен. Смъртта е спокойна. Преходът между тях е проблемен." Айзък Азимов

"Наблюдавайте враговете си - те първи ще открият грешките ви!" Антистен

"Остап Бендер: Спасението на давещите се е дело на самите давещи се." Иля Илф и Евгений Петров "Златният телец"

"С добра дума и пистолет в ръка човек може да постигне далеч повече, отколкото само с добра дума." Ал Капоне

"Бях нещастен, защото нямах обувки, докато не срещнах човек без крака." Терънс Дейвид Джон Пратчет - Тери Пратчет "Глинени крака"

Дъвиан

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #228 -: Август 11, 2006, 19:54:28 pm »
Хората вярват във всичко, стига да им се каже шепнешком.

Бравооо - има истина :D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Вициве
« Отговор #229 -: Август 12, 2006, 01:39:11 am »
Това последното  го каза в едни филм  Еди Мърфи, където играеше някакъв свят човек Само, че той го казваше по телевизията и беше малко по- различно. Нещо такова: "Бях нещастен, защото нямах обувки, докато не срещнах човек без п**ис".  :)

Разни хора, разни идиоти... ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Eon

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #230 -: Август 12, 2006, 12:09:06 pm »
- Докторе, имам мания за преследване! Където и да ида, каквото и да правя, все има някакви хора дето вървят след мене! Морета минавам, през пустини вървя, все ме следват!
- Интересно... Я да запишем тук в тефтера - как се казвате?
- Мойсей.

Дъвиан

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #231 -: Август 12, 2006, 12:12:17 pm »
Хаххха :P

В лудницата болните получавали по едно ястие, ако кажат по едно известно име от историята. Влязъл първия и казал:
- Аз съм Наполеон! - и му дали едно ястие. Влязъл втория:
- Аз съм Левски! - и на него му дали ястие. Влязъл третия и казал:
- Аз съм Кирил и Методий! Дайте ми две ястия.

 ;D

Eon

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #232 -: Август 12, 2006, 12:18:35 pm »
Хаххха :P

В лудницата болните получавали по едно ястие, ако кажат по едно известно име от историята. Влязъл първия и казал:
- Аз съм Наполеон! - и му дали едно ястие. Влязъл втория:
- Аз съм Левски! - и на него му дали ястие. Влязъл третия и казал:
- Аз съм Кирил и Методий! Дайте ми две ястия.

 ;D
старооо :P

Дъвиан

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #233 -: Август 12, 2006, 12:22:55 pm »
Да! То в България всички знаем едни и същи "вициве" - хахахахаа.

Eon

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #234 -: Август 12, 2006, 14:08:15 pm »
Сега в Yahoo! Radio, слушам между песните пускат реклами...

Рекламират флота на САЩ, набират гламави да ходят в армията.

Анадър дей ин ди офис... бла бла бла... джойн нейви.. акселерейт йоур лайф....

Да мога да им звънна да им кажа: "Ю'р роооннг ю'р мааадд... ит'с нот акселерейт йор лайф, бът детф..."

Ненормалници...  :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Вициве
« Отговор #235 -: Август 12, 2006, 16:30:43 pm »
В лудницата правят ремонт и решават да боядисат общата стая в жълто. На другия ден, обаче, санитарите гледат, цялата стена облизана. Веднага сменили цвета и я боядисали червена. На следващия ден, стената пак облизана. Зачудили се лекарите какво да правят и решили да пробват със зелен цвят. Боядисали стената зелена и я оставили вечерта. На другия ден като минават санитарите и гледат всички луди насядали пред стената и я гладат втренчено. Един санитар се приближил предпазливо и попитал лудите:
 - Защо седите пред стената, а не я оближете като предния път?
 - Чакаме да узрее.    :)  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Дъвиан

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #236 -: Август 12, 2006, 19:43:57 pm »
"Ю'р роооннг ю'р мааадд... ит'с нот акселерейт йор лайф, бът детф..."

 :P :P :P Ах, този великолепен Д. А. :D :D :D

В лудницата правят ремонт и решават да боядисат общата стая в жълто. На другия ден, обаче, санитарите гледат, цялата стена облизана. Веднага сменили цвета и я боядисали червена. На следващия ден, стената пак облизана. Зачудили се лекарите какво да правят и решили да пробват със зелен цвят. Боядисали стената зелена и я оставили вечерта. На другия ден като минават санитарите и гледат всички луди насядали пред стената и я гладат втренчено. Един санитар се приближил предпазливо и попитал лудите:
 - Защо седите пред стената, а не я оближете като предния път?
 - Чакаме да узрее.    :)  ;)

:

старооо :P

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Re:Вициве
« Отговор #237 -: Август 12, 2006, 20:54:22 pm »
   Ценоразпис за селски туризъм
Те го и ценорасписо, като у скобите съм турил пояснениа за по наясно.
ЦЕНОРАСПИС

Спане
У одаята с исглед накъмто барата - два лева на креват.
У одаята с исглед накъмто дворо - един и педесе пак на креват.
(и двете такси са независимо за мъжко ели за женско ама ако некоя ми фане окото моем да напрайм остъпка с некакви процентове)

Ядане

Закуска - пържени филий с кисело млеко една паничка.

Обет - пържена лютеница, пръжки с боб, картофена чорба и компот (секи път различно само компота е секогаш)

Вечера - яйцета на очи ели бъркани (секи път различно) и ена малечка шльокавица по желание на клиенто с мезе торшиа а летоска домат ели краставица.
Сичко наедно - два и педесе секи ден.
(ако неко ден ми ареса компаниата може да отпущим по ена голема кайсиева за бес пари)

Хигиенски нужди
Ако некой му се прикъпе слочайно, може летоска у барата а зимъска у цинково корито с ладка вода от котел. И у двата случая претвиждаме търкане на гръб с кисе от назе. Ако търка Глигорица, таксата е лев и осемдесе, ако търкам язе таксата става на лев и педесе що съм по- як.

Ако некой си мие забите, да си носи паста, що у Добролево немаме. Ние заран като се нажабурчиме с шльокавица и не завъждаме микробе. Сапун нема нужда да се носи, ние имаме ператен он се не пеняви като грацкия ама отмива добре.

Нужник си имаме у дворо и е екологически исправен. Секи път като се размерише та почне да люти на очите, му фъргам вар. За него таксата е двайсе стотинки на исхождане, става дума за голема нужда (леле а Натка расправа, че у градо зимат по педесе стотинки). Иначе пикането може и у дворо за бес пари ама гледай да не е у насадено.

Торизам и други заебавки

Отиване (и завръщане) до гората за гъби ели е тека, само за расодка, с придрожвач (язе) - един лев натам и един лев навам, става на въпрос за пеша.
Ако е с яздене на магаре, таксата е секи път различно що требва да го пазарим от друк, що мойта магарица Живка е проклета и може да стане неко сакатлък. Ама нема да се върже повече от два лева нанатам и два лева нанавам сметам язе.

Посештение на хоремаго с придрожвач (язе) - педесе стотинки сичко, ама кво си викнеш на Витка ели Благой си плащаш оделно.
Ако викнеш нещо и на мене (ама да не е лемонада) таксата отпада. Апа ако тръгнеме сички тористе у група един е за бес пари ама вие че си се разберете кой.

Издойване на коза (ели офца) с инструктор (Глигорица) - осемдесе стотинки.
Издойване на крава пак тека - лев и двайсе.

Цепене на дърва с манара и инструктор (язе) - два и педесе за кубик.

Копане с малечко мотиче у дворо - един и десет на фитириа (по грацки май се вика леха).

Копане със сащинска мотика на кукуруз ели лозе - два и двайсе на рет.

Чистене на кочината на прасето Гошко - осемдесе стотинки.

Изфъргане на тор от оборо до улицата - лев и четиресе на количка.

Други - наспорет клиенто.
(у други олизат Глигорица да ви пее като едете, ели язе да ви водим до казано да видите как се пече рикия, ели текива неща)

Забелешка
Ако дойде чожденец ели чожденка в независимос от каде е в смисал на даржава, таксата веднъга се преобръща у еврота по същите цени. И да си водат превеждач.

Добре дошли у назе!
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Дъвиан

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #238 -: Август 12, 2006, 20:56:59 pm »
Гаче съм бил  в такози заведение :D :D :D

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Re:Вициве
« Отговор #239 -: Август 15, 2006, 21:30:05 pm »
Още малко за лудите :D
Двама луди ги изписват от лудницата. Докторът казва:
- Ако усетите, че другият не се е възстановил напълно се обадете да си го приберем.
Лудите се прибрали в апартамента си.Преди да си легнат единият казал:
- Аз съм нощна лампа, аз съм нощна лампа, аз съм нощна лампа.
Другият веднага се обадил в лудницата:
- Ало, докторе, Пешо ми виси над главата и твърди, че е нощна лампа.
- Еми, ти не му обръщай внимание.
- Е, да, ама аз не мога да спя на светло!
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27