Автор Тема: Вициве  (Прочетена 365378 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Вициве
« Отговор #90 -: Март 21, 2006, 22:22:19 pm »
Пътуват в един вагон четирима програмисти и четирима потребители. Потребителите имат четири билета - за всеки по един, а програмистите - само един. Идва моментът да се проверяват билетите. Програмистите се затварят в тоалетната, идва кондукторът, почуква на вратата, от тесния процеп се протяга една ръка и подава билет. Кондукторът отминава. Потребителите виждат всичко това и естествено завиждат на програмистите.

Идва време да се връщат обратно и отново четиримата програмисти и четиримата потребители пътуват заедно. Този път обаче потребителите имат общо един билет, а програмистите са без билет. Ето че пак идва моментът за проверка на билетите. Потребителите бързо се шмугват в тоалетната. В това време идва един от програмистите и почуква на вратата. Веднага му подават билета, той го взима и светкавично програмистите се затварят в другата тоалетна. В това време идва кондукторът...

http://spisanie.com


Хахаха готин :)

Японска школа за пилоти-камикадзе. Инструкторът казва на новобранците:
- Гледайте внимателно! Ще покажа само веднъж...


И един специално за coroviev:

Моряци корабокрушенци плават с лодка вече много дни, гладни, жадни... По едно време до тях доплава бутилка. Отварят я, а в нея - дух. Казва им:
- Задето ме спасихте, ще ви изпълня едно желание.
- Искам морето да стане от бира! - викнал веднага единият.
- Добре, правя го бирено - казал духът и изчезнал.
Гледат моряците - вярно, бира навсякъде. Вторият моряк обаче вика възмутено:
- Какво направи бе, идиот? Сега трябва да пикаем в лодката.
« Последна редакция: Март 21, 2006, 22:29:23 pm от Horus »

coroviev

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #91 -: Март 21, 2006, 22:25:31 pm »
  Хор ,тези  от лодката ги познавам !Не пикаха ,стискаха до брега...... ;D ;D ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Вициве
« Отговор #92 -: Март 21, 2006, 22:30:32 pm »
  Хор ,тези  от лодката ги познавам !Не пикаха ,стискаха до брега...... ;D ;D ;D
Това ми напомня един виц дето главния герой имал проблеми през нощта и едно дяволче все му се явявало и го питало дали е пикал и той казвал НЕ  и дяволчето му казвало ами хайде сега пикай и той се напикавал в леглото.
Та отишъл човека на лекар и един колега на Коровиев  ;) му препоръчал като го пита дяволчето дали е пикал да каже ДА . На следващия ден човека влиза супер ядосан в лекарския кабинет и докотора му вика -  Ко стана бе ?

Мани мани много лошо стаана
Що бре
Ми направих както каза и ми казах че съм пикал ама тогава той ме пита а АКА ли ?  :P :P :P :P :P :P
« Последна редакция: Март 21, 2006, 22:35:31 pm от Alien »

coroviev

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #93 -: Март 21, 2006, 22:35:45 pm »
  Елиън , твоите вършат физиологични нужди ,а моите стискат геройски до брега!!! ;D
  Тъй, един негър хванал златната рибка.Три желания ,стандартната процедура...Поискал той :
1)да е бял;
2)да има много вода около него -мислил си за басейн сджакузи;
3)да има и много жени
  Блеснала мълния и той се осъзнал като гърне в женска тоалетна....

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Вициве
« Отговор #94 -: Март 21, 2006, 23:09:20 pm »
  Тъй, един негър хванал златната рибка.Три желания ,стандартната процедура...Поискал той :
1)да е бял;
2)да има много вода около него -мислил си за басейн сджакузи;
3)да има и много жени
  Блеснала мълния и той се осъзнал като гърне в женска тоалетна....

Ха-ха-ха :P :P :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Вициве
« Отговор #95 -: Март 26, 2006, 04:46:22 am »
Един човек се изгубил в пустинята. Три дена се скитал без никаква храна и вода. Напълно изтощен той достигнал до някаква шатра, а пред нея пазел бедуин. Човека се примолил с треперещ глас:
- Дайте вода, от три дена не съм пил!
- Съжалявам господине, но нямам вода - казал бедуина - но продавам вратовръзки можете да влезете и да си изберете.
- Какви вратовръзки - извикал мъжа - аз тук умирам от жажда, той ми предлага вратовръзки!
- Господине, щом сте в толкова тежко положение ще ви кажа, че на половин ден път на изток има друга шатра, в която има вода - казал бедуина.
 Мъжа събрал последните си сили и поел на изток. В края на деня, влачейки се на четири крака допълзял до някаква шатра, пред която имало друг бедуин. Мъжа го попитал с треперещ глас:
- Извинете, от дни не съм пил вода вие имате ли?
- Имаме в шатрата - казал бедуина.
- А ще може ли да вляза да си взема?
- Съжалявам - казал бедуина - пускаме само с вратовръзки.

Хехехе, черен хумор. :) :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Дъвиан

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #96 -: Март 26, 2006, 13:19:41 pm »
Цитати от П.Г. Удхаус
   
"Джийвс запретва ръкави"

      "В основни линии това помещение на "Гъската и краставицата" се различаваше твърде малко от останалите кръчми, накацали край друмищата на Англия с благородната мисия да спасяват островитяните от пресъхване."

      "Повторният, по-обстоен оглед сега предизвика сеизмична вълна, която така раздруса плътта му, че той заприлича за момент на невинен млад хипопотам, сблъскал се лице в лице със своя първи Бял ловец."

      " - Бил, ще ти открия една истина за родния ти дом. През лятото реката е в дъното на градината, а през зимата градината е на дъното на реката."

      " - Бил съм свидетел на много негови романси с жени, които изглеждаха като кръстоска между свинемайка пред опрасване и борец тежка категория."

      " - Последният път, когато украсявахме с присъствието си старата развалина, Бил беше в нормалното за днешната английска аристокрация състояние на безпаричие, крадейки млякото на котката и ровейки за някой фас."


"Бъди българин, Джийвс"

      "Преди три месеца набитото ми око откри признаци на заслиена вулканична дейност у скъпата ми леля Агата и без изобщо да се помайвам взех разумното решение да прескоча до Ню Йорк за малко преди изригването да ме е застигнало."

      "В моите мемоари често съм имал случай да споменавам това старо гърне с отрова. Една гнида с голо кубе и рунтави вежди, ужким психиатър, но всъщност, както всеки знае, ни повече, ни по-малко скъпоплатен доктор на всички видни откачалки от двете страни на океана."

       " - Злобата надига грозната си глава в "Бъркли меншънс" W1. Открих пълна липса на взаимно отстъпване и ведър междусъседски дух. Току що говорих с управителя на тази сграда по телефона и той ми постави ултиматум, Каза, че мога или да спра свиренето на банджо, или да се чупя."

       " - Мога да ти кажа, Джийвс, че по-доблестни мъже от теб са понасяли далеч по-лоши неща от банджото. Имаш ли представа, че един българин, Илия Господинов, веднъж свирил на гайда двадесет и четири часа без прекъсване? И да не мислиш, че прислужникът на Господинов го напуснал? Там, в България, хората са с по-яка закалка. Убеден съм, че той е останал зад младия си господар от началото до края и не се съмнявам, че час по час го е подкрепял с лед и други възстановителни средства. Тъй че, бъди българин, Джийвс"

       "Раздялата с Джийвс ме беше накарала да се чувствам като че съм стъпил на мина и си събирам чарковете, пръснати из тоя жесток свят."

      "Не знам дали ви се е случвало някога, умрели за сън, да се пъхнете в леглото, да се отпуснете и в този миг някакъв непознат гущер да се шмугне в левия ви крачол. Това е преживяване, което слага незаличимо клеймо върху човешката душа."

      " - Прави се на мутра - обикаля и събира пари за защита от всеки, съобразно възможностите му. И добре изкарва. Изобретателно дете."

      "Какъв ти смях - в негово присъствие, както вче споделих, краката ми тутакси променяха агрегатното си състояние."

      "Този тип ми лазеше по нервите. Нямах никакви възражения да си прекарва свободното време в кроежи за клане на аристокрацията, но не разбирах защо, по дяволите, не можеше да го стори с ведра, слънчева усмивка на лице. Отпратих го с едно махване на ръка."
 
www.wodehouse.hit.bg
« Последна редакция: Март 26, 2006, 13:30:18 pm от Дъвиан »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Вициве
« Отговор #97 -: Март 26, 2006, 14:15:57 pm »
      "Не знам дали ви се е случвало някога, умрели за сън, да се пъхнете в леглото, да се отпуснете и в този миг някакъв непознат гущер да се шмугне в левия ви крачол. Това е преживяване, което слага незаличимо клеймо върху човешката душа."
     
"Този тип ми лазеше по нервите. Нямах никакви възражения да си прекарва свободното време в кроежи за клане на аристокрацията, но не разбирах защо, по дяволите, не можеше да го стори с ведра, слънчева усмивка на лице. Отпратих го с едно махване на ръка."
 
на тея двете щях да умра...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

fisk

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #98 -: Март 29, 2006, 20:57:58 pm »
Как човека е разбрал че кравата дава мляко, какво е търсел отдолу?...  :D :D

Дъвиан

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #99 -: Април 03, 2006, 14:11:17 pm »
Марули, марули, марули
безкрайно зелено поле,
сред него седи и се пули
едно възхитено теле.
Хапни си теленце, хапни си
марули и прясна роса,
Ох, как ми се иска да клекна
и аз да паса.

            *    *    *

Какъв позор, какъв позор,
сервираха ми таратор.
И с него бих си хапнал яко,
но го сервираха без мляко.
Без краставица, без вода,
една паница свобода.

 :P :P :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Вициве
« Отговор #100 -: Април 04, 2006, 02:44:32 am »
Недялко Йорданов! "Една паница свобода".  Бях 5-6 клас когато си взех книжката. :) :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Дъвиан

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #101 -: Април 04, 2006, 07:04:35 am »
Еее, не знаех, че е той - браво!

ssi

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #102 -: Април 04, 2006, 09:59:01 am »
Седят две мутри до един кладенец и се чудят колко е дълбок. Единият хваща едно камъче и го хвърля в кладенеца. Ослушвали се ослушвали ,ама нищо не чули отдолу. -Бах мааму -казал другия и взел един голям камък и също го метнал в кладенеца. .......1 мин. пак нищо. -Чакай казал първия - и изтичал нанякъде. След малко се връща и влачи една траверса. Изсилил я той към дъното на кладенеца и с нетърпение зачакали да чуят я удар ,я цамбурване..... Нищо.... Седнали двамата до кладенеца обезумели... Нещеш ли отнякъде притичала една коза и се хвърила в кладенеца....Мутрите седели 20 мин. с отворени уста и не могли да отронят и дума. След малко минал един разтревожен селянин и попитал:
- Абе момчета..., не сте ли виждали една коза да минава от тука бе!!!
- Даааа -отговорили и двамата въодушевени - Изтича и скочи вътре в тоя кладенец...
- Как ще скочи в кладенеца бе ..... -тъжно отвърнал стареца - Аз я бях вързал за една траверса!

ssi

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #103 -: Април 04, 2006, 10:32:37 am »
Ето малко стари:

Семейство вампири.
Влиза бащата и носи кофчег.
Всички възкликват -Пак ли консерва бееееее.....

Майка към детето - Яж си по-бързо супичката ,мама ,та да не ти се съсири.

-Тате, обичаш ли мама?
-Разбира се сине!
-Оставил съм ти малко в хладилника!

Двама садисти:
Единият завързва две вилици с канап. Другия пита:
- Абе какво правиш?
- Бинокъл!
- Ще ми дадеш ли да погледна?
- Разбира се (забожда му двете вилици в очите)
- Ааааааааааа.....Нищо не виждаааам....
- Чакай да го фокусирам (развърта вилиците)


ssi

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #104 -: Април 04, 2006, 10:42:04 am »
Две бабички вървели в парка и решили да седнат на една скамейка да починат. Седнали и .....починали


Двама старци стари приятели разговарят
- Абе Пешо! Помниш ли едно време в казармата ,че ни даваха бром да не ни става.
- Аха -отговорил другият
- Чак сега ми подейства !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27