Автор Тема: Бихте ли си имплантирали чип?  (Прочетена 214726 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 499
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #240 -: Декември 25, 2009, 22:53:44 pm »
може и да си имплантирам куул ад-он чип доброволно  :--- вие си живеете в гората дето я няма
Горкото дете...

Жалко е, но е факт че не разни илюминати, извънземни и т.н. ни владеят, стадото само си поддържа редицата  :(

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #241 -: Декември 26, 2009, 17:15:20 pm »
Чиповете са голем чеп!
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Max

  • Гост
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #242 -: Декември 26, 2009, 17:55:25 pm »
Аз пак да попитам, само в западния свят ли ще има чипизация?
А какво се предвижда за Иран, например?
Някой знае ли?

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #243 -: Декември 26, 2009, 18:16:09 pm »
Аз пак да попитам, само в западния свят ли ще има чипизация?
А какво се предвижда за Иран, например?
Някой знае ли?

Там Ислямът си ги държи в безпрекословно подчинение и без чип ;) Самата религия е чипът ;)

trader

  • Гост
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #244 -: Декември 27, 2009, 00:00:15 am »
Ои marhs marhs нещо не си в час!!То президентчето им е евреиче милото и добре си ги врътка!Ко ша каиш за последните екшънчета от страна на милиционерите им!!Но така се постига дисциплина дет при нас я няма и грам...кат не става на съвест става с тояга-класика о научно демократичната реалност..Ади спете спокойно деца.Весели празници. 8)

Max

  • Гост
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #245 -: Декември 27, 2009, 09:42:23 am »
Добре, ще задам въпроса по друг начин.Не се съмнявам, че се предвижда чипизация за целия свят, друго не е логично.Нали и религиите щели да сменят с някаква световна религия.
Интересува ме как мислят да го правят в нехристиянския свят и как протича мисленето на тоя свят , страх ли ги е, съгласни ли са. Изказват ли изобщо мнения. Знам, че има арабски форуми /може би и ирански/ на английски, но не съм попадал на тях.Надявах се някой от вас да има ИНФОРМАЦИЯ.
Тъпите шеги по такива въпроси за мен са неуместни.


Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #246 -: Декември 27, 2009, 11:54:12 am »
Ои marhs marhs нещо не си в час!!То президентчето им е евреиче милото и добре си ги врътка!Ко ша каиш за последните екшънчета от страна на милиционерите им!!Но така се постига дисциплина дет при нас я няма и грам...кат не става на съвест става с тояга-класика о научно демократичната реалност..Ади спете спокойно деца.Весели празници. 8)

 ;D А за кой точно час говориш-понякога всеки е в различен час-Не мога да се сетя за твоя. ;)Ако сме в различни "часове" трудну ш, са разберем ;D
Но да сме живи и здрави.

За чие президинче говориш?

Неактивен Jean_Valjean

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #247 -: Декември 30, 2009, 15:55:11 pm »
Разбира се, че не, не бих си сложил чипа донякъде от страх от страшния съд донякъде от безмислени стремежи към съвършенство.

Лично не вярвам в България чиповете да се наложат скоро и така да е храна все ще има откъде да се намери.
Никой не е е по безнадеждно поробен от тези, които вярват, че са свободни. - Йохан Волганг фон Гьоте

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #248 -: Декември 30, 2009, 16:06:00 pm »
Разбира се, че не, не бих си сложил чипа донякъде от страх от страшния съд донякъде от безмислени стремежи към съвършенство.

Лично не вярвам в България чиповете да се наложат скоро и така да е храна все ще има откъде да се намери.

А ако приемем (така съвсем хипотетично), че "старшен съд" няма и поставянето на чипа не е някаква мода или стремеж към съвършенство, а обикновенна битова необходимост (като дебитната карта например), тогава би ли си сложил чип?

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #249 -: Декември 30, 2009, 16:42:31 pm »
Разбира се, че не, не бих си сложил чипа донякъде от страх от страшния съд донякъде от безмислени стремежи към съвършенство.

Лично не вярвам в България чиповете да се наложат скоро и така да е храна все ще има откъде да се намери.

А ако приемем (така съвсем хипотетично), че "старшен съд" няма и поставянето на чипа не е някаква мода или стремеж към съвършенство, а обикновенна битова необходимост (като дебитната карта например), тогава би ли си сложил чип?
emilkos,така поставен въпросът доста подвежда.Дори аз бих казала "Да." ;D
Абе,хора защо си мислите,че и сега нямате чипове,аз да попитам?Друг е въпросът дали знаете...А инак по темата-и да решат да ни имплантират чипове,и да не ни-все същото.Ако се съгласиш доброволно на нещо-ти си го приел.Ако се страхуваш-пак същата работа,само,дето и му увеличаваш силата на това,от което се страхуваш.Тъй че Без Паника-ще има за всички,от всичко,което самички си изберем.  ::) :---
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #250 -: Декември 30, 2009, 16:49:48 pm »
Разбира се, че не, не бих си сложил чипа донякъде от страх от страшния съд донякъде от безмислени стремежи към съвършенство.

Лично не вярвам в България чиповете да се наложат скоро и така да е храна все ще има откъде да се намери.

Не е нужно да ни имплантират чип.Ние и сега си носим ежедневно и неразделно по 2-3 чипа с нас.Свикнали сме с тях, нужни ни са.Сетете се кои са ?  ;D

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 729
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #251 -: Декември 30, 2009, 20:32:19 pm »

Max

  • Гост
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #252 -: Декември 30, 2009, 21:33:20 pm »
Разбира се, че не, не бих си сложил чипа
Ще ти дойдат на крака да те питат )))
Лично не вярвам в България чиповете да се наложат скоро…
Е, няма да е точно утре, кризата още не се е развихрила.Когато всички останат без работа и започнат да се грабят и убиват по улиците…, когато минат към канибализъм…
Когато пометат големите градове с разни измислени атентати…
Тогава оцелелите на колене ще молят за чипове и каквото и да там , само край да има тоя ад…
Мислиш ли , че можем десетилетия да издържаме на тая криза?Защо според теб ни подготвят за края на света, дето скоро няма да го бъде? Трябва да ни сринат и психически.

и така да е храна все ще има откъде да се намери.
Ти сам ли ще си я произведеш?Някой учил ли те е как?
Имаш ли къща с градина на село? Колко българи имат възможност сами да си произвеждат храна?Дори да приемем че с храната можеш да се обезпечаваш и да си носиш старите дрехи, ще можеш ли в края на данъщната година да си платиш данъка на жилището? Знаеш ли какво предвижда последната актуализация на закона за нередовни данъкоплатци?
Това са дребни подробности пред факта, че ако освен безналично плащане, чип означава и лични документи - ако нямаш чип си извън закона.
Така съм си представил аз картината въз основа на погълнатата до този момент информация.И ми се струва, че това е мекият вариант на сценария. Сигурно има много, което няма да научим предварително.
« Последна редакция: Декември 31, 2009, 00:40:06 am от Raven »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #253 -: Декември 30, 2009, 22:55:23 pm »


Много хубаво видео.Не разбрах всичко, но схванах основното, за плюсовете и минусите на микрочипа, който се предвижда да се имплантира на американците.Не разбрах само, каква е връзката с Нибиру ?

Max

  • Гост
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #254 -: Декември 30, 2009, 22:58:14 pm »


Много хубаво видео.Не разбрах всичко, но схванах основното, за плюсовете и минусите на микрочипа, който се предвижда да се имплантира на американците.Не разбрах само, каква е връзката с Нибиру ?

Много зловеща музика.Не издържах.Подобни филми направо ме сриват.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27