Автор Тема: Бивш министър иска разкриване на НЛО технологиите!  (Прочетена 21579 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Филма е даден тук на немски, но както виждаш е свален от руската телевизия

Нали си инженер и искаш да построиш нещо, което да докаже всичко в тия материали? Ето с какво можеш да си полезен
http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=10217.0


Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Сега се сещам и за друго нещо

Разбира се,че всяка страна,дори България си има своите секретни опити,бази ако щете и тнт
Още си спомням случая 97ма когато софиянци се бяха панирали от опитите на БАН със един свръхбърз лазер,та се наложи да се обяснява по новините че това не са НЛОта в небето а остатъци от кохерентни частици на ионизирания въздух поради интргалната съставка на пусковата система

теста беше дали може да се пренесе информация на големи растояния чрез лазерен лъч,като фестотата на преност по закас е 1 нано секунда,разбира се 1 наносекунда е монго малък времеинтервал но лъчите така или иначе просветваха,йонизираха атмосверните газове и светлинното шоу беше на лице

Да,има доста теории,за задвиждането на подобни апарати,които аз съм склонен да приема,но това са предимно предположение а не ФАКТИ в следствие на ривърс инжинериг

ще си позволя да ви дам друг пример за ривърс инженеринг,и то система човек-човек,за това колко е труден той
Порцелана
И германия и Англия стотици години наред са се опитвали да копират китайския порцелан,тъй като по онова време съдовете са били некачествени и са се пукали при малка температурна разлика(от там иде и традицията за млякото преди кафето или чая в чашата)
Да,накрая са успели но след доста време и ресурси

П.С мерси,сега ше им хръля едно око,докато писа видях че си постнал линковете

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Бивш министър иска разкриване на НЛО техн
« Отговор #33 -: Април 09, 2009, 00:07:08 am »
Пийс,погледнах първата част днес от линковете които си ми дал
Немския дублаж пречеше на руското аудио и не го изгледах

Втория линк :попаднах на лекцията на Стан Дейо

преди да продължа бих искал да знам Пийс,ти какво образование имаш?
ОБЗАЛАГАМ се че не е технологично,или поне не ижненерно

Ако е....не бих желал да коментирам повече...да кажем че си завършил отдавна и си позабравил това онова 8)

Изгледах всичките филмчета,не ги бях забелязал преди,господина има някой много добри представи за тенденциите в областта,спомена за САЩ технологията със изместване на въздущната маса пред обекта както и за руската плазмена такава

Опитите му обаче Пийс,са пълна пародия

Ето какво си написал ти:
Цитат
Етер
- "Това което виждате тук е обикновена капка вода, падаща във вода. Капката се пръска и образува една голяма вълна и всяка следваща става по-малка, a това което рефлектира, образува водна топка във въздуха

Това не е етет приятелю а флуидна система,изпаднала в механичен резонанс 8)
Такива опити правехме по Физика в университета

какво да кажа за това?
Цитат
Lorentz-О (Силата на Лоренц) за антигравитация. Дейо го обяснява така:
- Използвате един отвесен проводник, по който тече ток, и в същото време друг, завъртян около него. Между тях се образува сила, наречена Силата на Лоренц, която се опитва да изравни проводниците. И като не й се позволи да ги изравни, то натискът се предава в медиума (въздух или течност) и се получава антигравитация.

 ;D Антигравитация викаш?По право той де,не ти
Извинявай много,това не е антигравитация а Елементарна Електромагнитна индукция,определена от Закона на Лаплас-Савар

Ето ти малко научен материал
http://phys.tu-sofia.bg/ef/Phys%202/Lektzii/Magnetizum/7%20vupros.pdf

Силата на Лоренс ,заедно със закона на Ом примерно са основополагащите закони във правотоковата електротехника
Това което ти демонстрира той причтелю е чисто и просто...ПОЗНАЙ КАКВО! 8)
Система от 2 проводника или проводник  и магнинт,със соленоиден разтвор между тях

Предполагам у вас имат точно няколко такива антигравитационни генератора ;D..като разбира се вместо разтвор който ти визуализира вихровото поле,имаш ротор с намотки!намотките играят ролята на разтвора,жицата в случая е ротора,на който преч четки,най често графитни,се предава електроджижещтия ток

по правилото на 3те пръста дори мога да ти кажа в зависимост от тока на къде ще е обърната електромагнитната индукция,респективно на къде ще се върти полето

Хопа!Постоянно токов двигател

А е със дебели ръкавици тъй като системата му е доста първобитна,двигателя е постояннотоков и в статора поради първичната и вторична ел магнитна индукция се получават т нар вихрови токове,токовете на Фуко които загряват доста сериозно в случая тороида

Ако беше сложил силициеви ламели тогава нямаше да има такова загряване,но пък би било видно от далеч че става дума за двигател...с тороиди е по фещън,а и сигурно за пред хората по прилича на антигравитатор,кой го знае

Не мога да си обясня само,как така този човек,и с какви очи се е заснел и разпространил Антигравитацията си

Именно такива хора Пийс,с извинение ебават мамата на уфологията като цяло

мерси за линка,заедно с Кулир този ще го зитирам навсякъде!Пич безподобен,от постоянно токов двигател направи антигравитатор!

Другите  линкове ще погледна утре,или когато имам време
« Последна редакция: Април 09, 2009, 00:44:07 am от Life »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Опита му не е пълен, инженере, и това го знаеш много добре. Тесния ти мироглед обаче ще ти попречи да видиш истинта и как на базата на този елементарен опит може да се постигне истински антигравитационен ефект. Жалко, че английския не ти върви, както и др. западни езици предполагам, ама е разбираемо. Аз имам няколко идеи, но има няколко обстоятелства, които ме възпират да го направя сега. Нали се сещаш (няма как да се сещаш, щото няма как да си го разбрал), че същата система при ниски температури може да се използва и за направата на бързи лодки. И за разлика от теб ето един немец, който точно такъв експеримент провежда в лабораторията си
Същия човек ми доказа математически връзката между магнитната проницаемост и гравитацията. Нещо, което ти никога няма а направиш.


Айде да те видим! Тая тема ти я парих на ЛС, ако се сещаш :)
http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=1453.0


И не, нямам инженерно образование, но дори и да имам, няма като теб да стоя с кръстени ръце, а ще правя нещо, което да е в полза тези технологии да видят бял свят. Не да си седя зад монитора и да осмивам малкото вярна информация, която е налична.

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
пийс,тия неща до колкото си спомням се учат дори в техникумите,а опита на господина е нищо повече от електрически двигател

нали ти дадох линк,защо не го погледна?

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB

Ето този е по достъпен,има и подлинкове за всичките видове ел двигатели

Английския ми е добър,не се притеснявай,всеки ден го ползвам,и това ли трябва да ти доказвам? 8)

Ето това  примерно ме кара да се замислям доста

Другото обаче ,аз на твое място не бих давал линк като на господина в потвърждение на каквото и да е било,той си е ефтин фокусник
Гравитрона е частица,подобна на светлината,тя няма как да бъде упревлявана със  магнитчета и тороиди
иска се много по технологичен подход

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
пийс,тия неща до колкото си спомням се учат дори в техникумите,а опита на господина е нищо повече от електрически двигател

нали ти дадох линк,защо не го погледна?

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB

Ето този е по достъпен,има и подлинкове за всичките видове ел двигатели

Английския ми е добър,не се притеснявай,всеки ден го ползвам,и това ли трябва да ти доказвам? 8)

Като ти е добър английския, що не се върнеш още веднъж на мястото, където Дейо обяснява какво всъщност става, а продължаваш да упорстваш със старите си разбирания?

Ето ти този кух тороид, в който има проводник, ама не е показано на картинката.

В центъра на тороида, където е празното пространство, се намира това ->

а между тях възниква натиск, който се опитва да ИЗРАВНИ двете токови сили. Когато му се попречи, той се прехвърля в среда наелектризиран въздух, плазма или вода и я завърта. Създава се етерен вихър и апаратът полита.


Другото обаче ,аз на твое място не бих давал линк като на господина в потвърждение на каквото и да е било,той си е ефтин фокусник
Гравитрона е частица,подобна на светлината,тя няма как да бъде упревлявана със  магнитчета и тороиди
иска се много по технологичен подход
Отново живееш със старите си разбирания! Гравитацията е вълна, а не частица и това ти го обяснява Лазар тук още в първите няколко секунди от лекцията си през 89-та. Все пак го казва човек, който е работел по тези прокети 4 месеца.
Пак си бил някъде в междучасие.

Ето това  примерно ме кара да се замислям доста
Това е първото смислено нещо, което чета от теб откакто си тук. Наистина е нещо, което е близко до това, за което Дейо и Лазар говорят.

Виж долу снимките и ги сравни с тези 2 клипа:

(генериране на пръстеновиден пушек с машина)
(НЛО-тата дето ми показа)
« Последна редакция: Април 09, 2009, 16:20:11 pm от Peacekeeper »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Енергийно решение...извън този свят


Един от новите енергийни лобисти твърди че има решение на климатичните промени – космическите кораби.Правителството притежава „извънземни превозни средства” – казва лобиста Стивън Басет – имайки предвид „летящите чинии”.

„Представете си енергийния източник” казва той „зад 30 футова (9 метра ) в диаметър летяща чиния, която тежи колкото ремарке на трактор и въпреки това фучи из космоса с 20 000 мили в час”.

„Каква е енергийната система която управлява тази машина ?” Басет казва: „Те не горят керосин”. И добавя, „това елиминира петрола, елиминира въглищата. Ако е толкова добро колкото си мислим ще преобрази всичко.

„Няма да има повече озонова дупка и топящи се полярни шапки.” А цената на електричеството ще падне почти до нищо.”

Басет ревностно вярва в това.

Той работи безплатно като лобист представляващ базирания в Хавай Екзополитически Институт, образователна организация която сама се описва като „ посветена на изучаването на ключовите  действащи лица, институции и политически процеси асоциирани с извънземния живот.”

Басет казва че е по-малко лобист а повече политически активист.

 
„НЛО феномена е реален” казва Басет. „Извънземното присъствие е реално”.Басет лобира вече 7 месеца като покрива научните, технологичните, отбранителните и авиационни аспекти.

 
Басет е говорил със законодатели и в миналото и осъзнава че за момента извънземния въпрос се явява нещо като „трета релса” в политиката.

 
Затова той и други споделящи тези идеи са се насочили към по-голямо име в техния списък.

„Знаейки че Конгреса не може да действа” „това което направихме беше да се фокусираме към изпълнителния клон – Белия Дом.”

Доста хора считат че Обама ще излезе с някаква информация за прикриването на извънземните.

 
Обама ще бъде „чувствителен към опасенията на военните и разузнавателните агенции, но той е доста популярен и има интелекта да се справи с това” казва Басет.

По време на президентските избори в САЩ, Басет и негови сподвижници осъществиха кампанията „Милион факса до Вашингтон” и пращат на Обама факсове, имейли и гласови съобщения призовавайки го да признае че извънземните са реални.
 

Трябва да бъдат разсекретени документи.Трябва да има изслушвания в Конгреса.Технологията на космическите кораби трябва да стане публична.Шансовете това да стане се подобряват – казва Басет.Обама има приятели , които подкрепят разкриването на цялата информация за извънземните.
 

Тези приятели включват Джон Подеста – президент и изпълнителен директор на Центъра за Американски Прогрес.

„Джон винаги е подкрепял усилията на групи, които са настоявали за правителствена прозрачност”, казва Джон Нюрор, говорител на Центъра за Американски Прогрес.”Но той не е говорил с президента по този въпрос”.

Един енергиен анализатор казва, че не е изненадващо че сред огромното разнообразие на енергийни лобисти има и един, който иска да изобличи прикриването на НЛО.

„Надявам се че е прав. Няма ли да бъде прекрасно ?, казва Джери Тейлър, енергиен анализатор от Института Като.Да се надяваме че магическата енергийна машина ще достигне до хората в близко време.
 

TheNewYorkTimes

http://www.nytimes.com/gwire/2009/05/14/14greenwire-a-climate-solution-thats-out-of-this-world-19116.html?scp=8&sq=Stephen%20Bassett%20&st=cse

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Бивш министър иска разкриване на НЛО технологиите!
« Отговор #39 -: Ноември 26, 2009, 16:04:48 pm »

Пол Хелиър: Държа на всичко, което казах за феномена НЛО
http://www.ivanstamenov.com/?p=646


Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Трябвало е да настоява за това докато е бил НАСТОЯЩ министър ;)

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Няма как да стане...те там повечето политици са ->
Dreams are messages from the deep.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27