Автор Тема: Не сте сами - Поредната масова манипулация на българите  (Прочетена 32266 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #30 -: Февруари 13, 2007, 20:44:29 pm »
не ме разбра...
Не е важен отговора, просто това би трябвало да е първичната, НОРМАЛНА реакция ...
(ако няма обработки с TVто преди тва)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #31 -: Февруари 13, 2007, 20:46:43 pm »
Айде пък сега не бил важен отговорът...нали затова му идват въпросите на човек?  Не, сериозно, защо мислиш, че късно сме се сетили?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #32 -: Февруари 13, 2007, 20:56:54 pm »
Направи ми впечатление, че АБСОЛЮТНО никой не си зададе въпроса: "За къв х** чак ся се сетихте бе ? ? ?"

Пак не си чел внимателно. Или в тази, или в съседната тема, говорим точно затова.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #33 -: Февруари 13, 2007, 21:00:06 pm »
Или това не е вярно, или като гледам постовете не съм само аз  :D
Ако съм страничен наблюдател бих си помислил: "Не ги ли е срам, след толкова време"
Междодругото има песничка за медиците, в сайта не сте сами.
Мисля да я проверя наобратно ... :-\

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #34 -: Февруари 13, 2007, 21:06:18 pm »
Ма и сайт ли има... Боже...

smurf, с тази кампания се прикриват други неща, затова точно сега ;) Не защото го е грижа някой.

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #35 -: Февруари 14, 2007, 14:54:57 pm »
Абе дайте линка, да търсим скритите послания!

Неактивен eler

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #36 -: Февруари 14, 2007, 20:01:09 pm »
Абе дайте линка, да търсим скритите послания!

стадност на 2-ро ниво... :D

Antonium

  • Гост
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #37 -: Февруари 15, 2007, 11:15:51 am »
Кви лентички си слагате бре :o
Първото което трябваше да стане е всички медици работещи в Либия, да бъдат изтеглени, скъсване на дипл. отношения с тази страна и съд за външен министър и началник на разузнаване. Тва е.
Лентички, песнички дрън, дрън, а някъде Надежда Михайлова и ген. Гяуров си чешат ...... >:( >:( >:(
Други пък печелят долари в джамахирията, а аз тук ще нося лентички.
У лево >:(

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #38 -: Февруари 15, 2007, 11:28:53 am »
Тотално те подкрепям!  Освен това и друго ми прави впечатление... Вярно, че тук, в България, доста късно се вдигна джабала по този въпрос, защото нали най-напред беше "тихата дипломация" и като не стана с нея... Интересно ми е защо другите ни медици в Либия не реагираха по някакъв начин на този процес, като за мен най-логичното би било просто да си вдигнат шапките и да се приберат. Вие да сте чули някой да е протестирал по този начин? Щото аз не съм.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #39 -: Февруари 15, 2007, 11:37:55 am »
Кви лентички си слагате бре :o
Първото което трябваше да стане е всички медици работещи в Либия, да бъдат изтеглени, скъсване на дипл. отношения с тази страна и съд за външен министър и началник на разузнаване. Тва е.Лентички, песнички дрън, дрън, а някъде Надежда Михайлова и ген. Гяуров си чешат ...... >:( >:( >:(
Други пък печелят долари в джамахирията, а аз тук ще нося лентички.
У лево >:(

TOВA E!!! И аз това винаги съм си мислела още от самото начало, ама ние МИСЛИМ  пък  политиците ни това умеят ли го - то от навеждане и поклони.....ай да не казвам, че то си е ясно.... >:(


Тотално те подкрепям!  Освен това и друго ми прави впечатление... Вярно, че тук, в България, доста късно се вдигна джабала по този въпрос, защото нали най-напред беше "тихата дипломация" и като не стана с нея... Интересно ми е защо другите ни медици в Либия не реагираха по някакъв начин на този процес, като за мен най-логичното би било просто да си вдигнат шапките и да се приберат. Вие да сте чули някой да е протестирал по този начин? Щото аз не съм.


Много се извинявам за нецензурния език, но има една БЪЛГАРСКА поговорка/съвременна сигурно/ 'Гъз глава затрива". Ей това се случва открай време у нас, от лакомия и алчност, нашите сънародници дето продължават да им ближат .... още работят там, още в началото като стана това си мислех, че всички работещи там ще бъдат призовани да се завърнат или дори сами като форма на протест ще го направят, но НЕ - меркантилността на изроденото ни племе е много висока явно и дебелокожието се оказа хипопотамско. Е, ми к'во да се каже повече, аз съм омерзена за всичко това, гадно ми е че някакви "българи" все още се продават за скапани долари  в тая гадна държава, при отвратително отношение на презрение към нашата нация...... 8) >:( :-X
« Последна редакция: Февруари 15, 2007, 11:45:39 am от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

da4I

  • Гост
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #40 -: Февруари 15, 2007, 12:30:16 pm »
Здравеите съфорумци накрая и аэ се престраших да напиша нещо.Говорих с жена която еработила в Либия не ка то сестра но все пак ги поэнава що за хора са.И ми каэа че виновни или невини няма да ги пуснат.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #41 -: Февруари 15, 2007, 20:52:20 pm »
Интересно ми е какви отговори ще имам в форума им на тез ?!
Пуснах им един пост...

Неактивен eler

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #42 -: Февруари 16, 2007, 13:40:08 pm »
трябва да им "опростим" дългЪ...няма да я бъде иначе...

явно засега материалните зелени хартийки са по-важни от духовния затвор на който са подложени медиците...

не знам...ако ги пуснат дали ще имат някаква амбиция стремеж...ще живеят ли нормално...след толкова години неяснота и подхранване единствено на егрегора "освобождение"...ще знаят ли какво да правят навън...
« Последна редакция: Февруари 16, 2007, 13:48:12 pm от eler »

Oberon

  • Гост
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #43 -: Февруари 16, 2007, 14:30:15 pm »
Кви лентички си слагате бре :o
Първото което трябваше да стане е всички медици работещи в Либия, да бъдат изтеглени, скъсване на дипл. отношения с тази страна и съд за външен министър и началник на разузнаване. Тва е.
Лентички, песнички дрън, дрън, а някъде Надежда Михайлова и ген. Гяуров си чешат ...... >:( >:( >:(
Други пък печелят долари в джамахирията, а аз тук ще нося лентички.
У лево >:(

АБСОЛЮТНО. ПОДКРЕПЯМ БРАТ ИЛЮМИНАТ ТРАНДЕФ НА 1000%. ГЛУПОСТИ ЩЕ МИ МИСЛЯТ, ЛЕНТИЧКИ, ПЕСНИ, СЪЛЗИ И СОПОЛИ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА.....СМРАД!!!

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #44 -: Февруари 16, 2007, 20:01:26 pm »
 

"Очевидецът" от Нова тв: Исках да спечеля пари от медиите с измислена история


Младежът, който заяви, че е свидетел на убийството на шьофора Емил Емилов, се отказа от версията си пред съдия от Софийския градски съд


15.02.2007
нетинфо


21-годишният Александър Стоянов отрече да е бил очевидец на убийството на таксиметровия шофьор Емил Емилов.

Младежът, който заяви в предаване на Нова телевизия от 13 февруари, че е станал свидетел на престъпното деяние, беше разпитан днес пред съдия от Софийския градски съд.

Стоянов се отрече от разказаната от него телевизионна версия, съобщиха от съда.

Чувал съм, че срещу разказване на подобни версии може да бъдат получени пари от медиите, призна той пред съдията и подробно описа къде е бил в нощта на 8 февруари.

Освен това той подробно разказа за измислената от негов приятел версия за контакт с медиите и евентуалните възможности за финансови облаги от лансирането на измислени истории.

Разпитът на Александър Стоянов беше по реда на чл. 223 от НПК. На него освен съдията и прокурор от СГП присъстваха водещият разследването и адвокат Златков.



А такаааа, ето ...... и това  ако не е манипулация.....даже и кандидат свидетели, престъпници, еех, какво ли не прави човек за да го дадат по телевизията .... :-\
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27