Автор Тема: Не сте сами - Поредната масова манипулация на българите  (Прочетена 32267 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #15 -: Февруари 12, 2007, 19:21:51 pm »
А какво сте направили вие ?
А какво изобщо може да направи един обикновен гражданин !?
И само чуйте колко тъпо звучи "СТЕ САМИ", ако частицата "не" се изпуска от подсъзнанието (не казвам че не е вярно, не съм запознат)

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #16 -: Февруари 12, 2007, 19:28:59 pm »
Не просто частицата не се изпуска от подсъзнанието. Когато ти казват нещо в подсъзнанието ти винаги се образува срещуположният образ. Не сте сами - сте сами - сами сте.

Какво сме направили ли, ами тук сме в този форум и определено сме заедно!

А към медиците насочваме положителни мисли! Може физически да нямаме възможност да направим нещо, но поне не се поддаваме на манипулации, които да ни карат да излъчваме отрицателни мисловни потоци от рода на - сами сте! Ясно?

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #17 -: Февруари 12, 2007, 19:36:35 pm »
Според мен е грешно да слагаш всички под един общ знаменател !
99% от хората във форума разбират от подсъзнателна психология, колкото аз от квантова физика ...
Ами 10те божи заповеди ?
убивай, кради ...
И библията ли е конспирация ?!
Сега хорус и гил и още 5-6 човека ще кажат - МНОГО ЯСНО ... бла бла бла
ама като опре до нещо друго, ще използват именно същата библия като извор на факти, за база на разсъждения ...
Много умело въртите и сучите нещата...
ако има 9 кладенеца, сигурен съм че ще изкарате вода от десетия.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #18 -: Февруари 12, 2007, 19:45:29 pm »
smurf, ти не порасна ли бе?

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #19 -: Февруари 12, 2007, 19:52:37 pm »
хахаха този пример с библеиските 10  божи заповеди направо ме хвърли в дълбоко емоционален размисъл след като си направих превода им.

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #20 -: Февруари 12, 2007, 19:55:07 pm »
Хорус, пропусна да кажеш, че библията е конспирация!  ;D Бива ли така?!
Не, ох, сериозно извинявам се, ако съм се улял, а това за заповедите е хубавко!

Като се сетим за това от кого почитат в старият завед и ако той или те са спуснали заповедите, ефектът е направо поразителен! Сега да не ми кажеш, че няма ефект - че не (ето ти частицата) се масово краде, убива, лъжеи, прелюбодейства и до днес, хем всички сме ги чели тези ЗАПОВЕДИ!

Сега, ако тези ЗАПОВЕДИ бяха предадени от някого не от нисшия астрал или не с люспи вместо кожа, първо нямаше да се наричат заповеди. Второ нямаше да имат не, отпред, а щяха да са нещо от сорта да се краде е лошо, да се прелюбодейства е лошо и тук в главата ти се набива, че това нещо е лошо, лошо за другите и за теб и после съответно не го правиш. В противният случай просто ти се набива - кради, прелюбодействай, лъжи и т.н.

А от където и да го погледнем Библията определено си е подходящ източник за доказване на много от конспиративните теории , за това е нормално да се превежда като доказателство в конкретни случаи.

Извинявам се за спама към темата!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #21 -: Февруари 12, 2007, 20:03:49 pm »
Ами който е чел книгата ми ще знае, че момента с 10те "божии" заповеди не съм го пропуснал и пиша за него. Естествено че е конспирация, както и целия Стар завет. Аз Стар завет не цитирам, той не е даден от чиста сила. Проучвайте преди да се смеете и да твърдите.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #22 -: Февруари 12, 2007, 20:05:40 pm »
В интерес на истината smurf е прав-аз не разбирам от подсъзнателна психология, но също смятам за отвратителна манипулация цялата тази дандания с лентичките и в началото не можех да си обясня защо не искам да си сложа една такава на ревера. Чисто и просто(да не се бърка с милиционер след баня) си слушкам интуицията, че това не е това, което трябва да е.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #23 -: Февруари 12, 2007, 20:06:51 pm »
Хорус, дай линкче, ако обичаш, нали виждаш, че май все новаци сме хванали тоя спор! Явно сме пропуснали книгата ти!  :(

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #25 -: Февруари 12, 2007, 20:25:48 pm »
офф топик:Смърфа няма да порасне той е взел хапче "смалидон" от пипи дългото чорапче  ;D ;D ;D
пак офф топик: Добре де да го е**, къде няма конспирация ?!
Мойсей и той ли е бил гущер ?

ся по темата:
Междодругото и аз имах някакъв вътрешен глас който ми казваше да не я слагам.
Преди няколко дена излязох на центъра с жената по магазините и навръщане видяхме шествието.
Решихме да се включим, наистина беше просто една тълпа от хора които се кикотят и се говорят за ВСИЧКО друго но не и за медиците  >:(
Тогава видях една лентичка паднала на земята, настъпана и прашна.
Приех го като знак и я изтупак набързо и се "усмелих" да я сложа.

Носих я 1 ден само и най-странното е, че като станах я махнах от якето си докато бях още сънен. Дори не се замислих, разбрах какво съм направил чак след като приех доза кафе  :D
От тогава не съм я слагал.
И все пак тома неверни иска доказателства за "лентичковата конспирация"  ;)

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #26 -: Февруари 12, 2007, 22:29:34 pm »
Явно всички тука интуитивно не сме ги сложили тея лентички! А пък смърф и след такова приятно сутришно преживяване пак иска доказателства!  ;D
Много е приятно чувството след събуждане - душата още не е подложена изцяло на въздеяствията на триизмерната реалност, няма ги неприятните емоции, едно такова ти е леко и спокойно, и сякаш се носиш наоколо..., ех идилия! И после си взимаш студен душ, мозъкът ти получава купчина импулси и и вече си напълно в матрицата!  ;D Или кафе, нали, Смърф! Аз какви неща съм правил след събуждане ставал съм и съм отварял врати, усмихвал съм се и съм посрещал хора вкъщи, а после съм отивал да си легна. Естествено като пак се събудих и ми разправяха, че съм ставал и съм бил съвсем буден нищо не помнех, казах им, че въобще не съм бил там, ами тялото ми явно е било на автопилот!  :o
И така, за мен историята на Смърф е най-доброто доказателство по темата! Освен, ако някой не намери 25ят кадър в клиповете от кампанията!  ;D

Неактивен eler

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #27 -: Февруари 13, 2007, 01:08:57 am »
самочувствието без основа е като БТВ без рекламни кампании...

а самото самочувствие е израз на това на което винаги ни учат и което поражда най-големите конфликти... най-усиленото пропиляване на енергия...да сме първи...да не се даваме...да оцеляваме в "една джунгла"...да не показваме че някой може да ни научи на нещо...

смърф знам че си НАД нещата но понякога е хубаво да си задаваш някои въпроси,,,  laugh :---

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #28 -: Февруари 13, 2007, 20:35:26 pm »
Аз си задавам въпроси бе :)
Gravediggaz - 360 Questions (Skit)
-Yo RZA how many bites did it took you, to chew your f***in arm off ?!

Говорете по ясно моля !
Без гатанки, че съм изморен, пък и трябва да уча ...

Ся без офф топик:
Направи ми впечатление, че АБСОЛЮТНО никой не си зададе въпроса: "За къв х** чак ся се сетихте бе ? ? ?"


Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #29 -: Февруари 13, 2007, 20:42:34 pm »
Цитат
Направи ми впечатление, че АБСОЛЮТНО никой не си зададе въпроса: "За къв х** чак ся се сетихте бе ? ? ?"
И ти като си го зададе , отговор имаш ли?
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27