Автор Тема: "Пророчествата на Ванга"  (Прочетена 38441 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #30 -: Декември 21, 2006, 11:43:02 am »
Май няма такова нещо като помощ от тъмните сили, без да бъде взето нещо насреща, обикновено дори несравнимо по-голямо... Ограбването и експлоатацията е типично за тези сили, които не познават даването от сърце!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #31 -: Декември 21, 2006, 11:53:03 am »
Така е. Освен това, не е никак лесно да се гледа в бъдещето, и на мнозина това би изглеждало непоносим товар. Затова именно се маха по нещо от физическото тяло, за да компенсира с търпимост благословената Дарба...
musica universalis

IYI

  • Гост
Re: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #32 -: Декември 21, 2006, 14:31:34 pm »
Ултра извини ме приятелю, но някак не съм съгласен с твърденията, които са подобни на твоите, че дарбите се предшестват с някакви физически неразположения.Интересното в случая е че дори хора, които са в по-горен "клас" също са ми спускали подобна информация, подобна на твоята :).Но аз съм все така несъгласен защо?!
Много е просто, ако прогледнем от Божия замисъл наличието на такива дарби не би трябвало да води до нищо негативно-1во.
В следващите нива на еволюция всички хора ще имат подобни възможности, дори и повече от това-2ро
Нека да помислим в насока на поредното програмиране на човека от зложелателни сили на ДНК ниво, просто отново затвор и капан за хората :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #33 -: Декември 22, 2006, 23:25:00 pm »
Ей-ей - според мен отидохте много надалеч! Доказано е, че хората с недъзи не могат да контролират тялото си. Медицината открива "грешни" мозъчни сигнали, а езотериката казва, че духа не може да овладее тялото заради по-високите вибрации.

Всичките пророци и духовни учители са били много болни деца, а някои не успяват да станат нормални и цял живот.

Така че според мен недъгавите хора трябва да се третират като много специални и духовни, защото въпреки, че тялото им е увредено, духа им е още по-силен.

Това е 80% невярно според мен :P

Просто човека или папа карма с този си недъг, или такова преживяване и избрало Висшият му Аз в този живот :)

И другото го има, но според мен рядко :)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #34 -: Декември 23, 2006, 02:03:59 am »
Просто човека или папа карма с този си недъг, или такова преживяване и избрало Висшият му Аз в този живот :)

Е - ОК - нека да обсъдим едни недъзи които са много спорни в сегашното общество и предизвикват доста спорове - педерастите и лесбийките!

Според някои учения те са избрали този живот за да имат повече време да работят в душевната сфера и да не бъдат обременени със сексуални тревоги и отглеждане на деца, обаче какво става - те "не знаят" и "не помнят" мисията си и извращават животите си както и на тези наоколо - особено след последните закони в ЕС при които им се позволява да отгледат осиновени деца - точно ОБРАТНОТО на това за което те НЕ СА се преродили!
« Последна редакция: Декември 23, 2006, 02:04:42 am от Tina »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #35 -: Декември 23, 2006, 09:46:52 am »
Стана ми интересно... Някой знае ли какво е било отношението на Ванга към педерастите и лесбийките? Може би "ни мАж, ни жЕна", макар че това го е казвала по друг повод.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #36 -: Юни 15, 2008, 17:22:14 pm »


Ванга е споделяла, че е наблюдавала американските космонавти, докато стъпват на Луната, след което е казала, че те не са споделили всичко. Какво е останало в тайна?

За съжаление до мен не са стигнали подробностите, които е видяла. Но мога да направя предположение. В каталог на НАСА са публикувани нови данни около полета до Луната през 1969 г. и според тях астронавтът Нийл Армстронг казва, че е видял там и други космически кораби, по-големи от техния. Дали става въпрос за кораби, изпратени от земята или за летателни апарати на извънземни, не се уточнява. Но такива мисии - като полет до Луната - са строго секретни и е ясно, че откритията, направени по време на тях /или пък липсата на открития/ не са за обща консумация. Деликатна и този път, Ванга премълчава. А може пред някой и да е споделила повече...
Естествено, че са земни ;)  Част от Паралелната космическа програма :P

Досега никой не беше споменал за странното име на Ванга, което на мен лично не ми вдъхва много доверие за това от кой отбор го играе или поне ме кара да имам едно наум  :P

Вангелия Гущерова!  ;)
;D ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #37 -: Юни 15, 2008, 22:45:14 pm »
Досега никой не беше споменал за странното име на Ванга, което на мен лично не ми вдъхва много доверие за това от кой отбор го играе или поне ме кара да имам едно наум  :P

Вангелия Гущерова!  ;)
Aliene, да не би да искаш да кажеш, че ВСИЧКИ рептилии са еднакви и между тях няма еретици, които живеят и работят за каузата на доброто, а?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #38 -: Юни 17, 2008, 18:37:38 pm »
Не съм правил подобни обобщения  ;) просто  посочих факта - той може да бъде тълкуван по много и разлини начини - например - Вангелия Гущерова - Ангелският Гущер  :D Това в кръга на шегата  :P
Лично за мен имената понякога действат за представяне на същността на човека или като програматор за създаването на конкретна личност - Пример  - 99% от артистите имат псевдоними и имената с които искат да ги познават играя важна роля за тях - така че имената за мен имат значение. Какво точно означава в този случай аз не знам, затова и не съм се изказал крайно а казах че имам едно наум.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #39 -: Юни 17, 2008, 21:07:21 pm »
Не съм правил подобни обобщения  ;) просто  посочих факта - той може да бъде тълкуван по много и разлини начини - например - Вангелия Гущерова - Ангелският Гущер  :D Това в кръга на шегата  :P
Лично за мен имената понякога действат за представяне на същността на човека или като програматор за създаването на конкретна личност - Пример  - 99% от артистите имат псевдоними и имената с които искат да ги познават играя важна роля за тях - така че имената за мен имат значение. Какво точно означава в този случай аз не знам, затова и не съм се изказал крайно а казах че имам едно наум.
Специално за хората на изкуството /артисти, художници и т.н./ преди години имаше една добра статия в вестник "Психо", в която се казваше, че благодарение на псевдонима си артистът има определена съдба и неговия творчески път е свързан именно с псевдонима му, тъй като е основоопределящ за кармата му. Но тук вече могат да говорят хора, занимаващи се конкретно с номерология. В нея съм неконпетентен.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #40 -: Юли 07, 2008, 00:45:09 am »
11 септември 2001 - Атентатите в САЩ
"Страх, страх! Двама американски братя падат, изкълвани от птици железни. Вълците вият от храста и невинна кръв се пролива като река."
Предречено още 1960 г, предсказанието се сбъдва на 11 септември 2001 година. Небостъргачите на Световния търговски център в Ню Йорк са наричани "братята" или "близнаците". "Железните птици" са самолетите на терористите. "Вълците вият от храста" явно се отнася до реакцията на правителството на президента Буш, чието име означава точно "храст". (7)

Горе

2005 - за България
"Да знаете още не сме стигнали дъното. Помнете ми думата: България ще се оправи след 2005 година."
През октомври 1995 г пред Марианна Конова. (1)

2005 - 2006 - Катаклизми
"Човечеството ще преживее много природни и обществени катаклизми, бурни събития. Постепенно ще се променя и общественото съзнание. Ще дойдат тежки времена, хората ще се разделят на групи по вяра. Ще дойде на света най-старото учение." (8)
Катаклизмите от края на миналата година в Америка и година преди това в Азия са достатъчно доказателство за думите на българската пророчица. Тайфуните и вълните цунами отнеха стотици хиляди живота. Последваха ги терористичните атаки в Мадрид и Лондон. След тях дойдоха вълненията във Франция и сегашните акции срещу свободата на печата в скандинавските страни, където публикуваха карикатури, свързани с ислямската идеология. (7)

2007 - Война между Русия и Китай
Ванга е предсказала за 2007 война между Русия и Китай, в която Русия ще изгуби Далечния изток, а Китай ще се превърна в нова свръхдържава. Според нейните предсказания в Русия може също така да започне гражданска война. (17)

Горе

2007 март - Авария в завод за хлор в гр. Братск
Ванга е предсказала, че през пролетта на 2007, най-вероятно през март, в град Братск, Иркутска област ще има авария в завод за хлор и "градът ще легне да спи, но вече няма да се събуди, а онези, които се събудят, ще съжаляват за това". Ванга нарекла Братск "мъртъв град". Това пророчество вече няколко години е завладяло умовете на хората от Братск, но за щастие не всички пророчества на Ванга се сбъдват. (17)

Вяра и Религия
"Човечеството ще преживее много катаклизми и много бурни събития. Ще се променя и съзнанието на хората. Ще дойдат тежки времена, хората ще се разделят на групи по вяра. Ще дойде на света най-старото учение. Питат ме: "Скоро ли ще дойде това време?" Не, не е скоро. Още Сирия не е паднала!" (25)

"След 2000 година от земята първо ще изчезне една арабска държава, а после ще потъне един голям град. Няма да е скоро." (1)

"Има едно древно индийско учение - учението на бялото братство. То ще покори целия свят. Ще го напечатат в нови книги и по целия свят ще го четат. То ще е Огнената Библия." (24)

*Индийското и Бялото братство на Учителя Дънов нямат нищо общо със сектата на украинката Мария Цвигун, самообявила се за "живия Бог на Земята." (1)

"Всички религии един ден ще изчезнат! Ще остане само учението на Бялото братство. Като бял цвят то ще покрие Земята и благодарение на него хората ще се спасят.
Новото учение ще дойде от Русия. Тя ще се пречисти първа. Бялото братство ще се разпростре в Русия. От тук учението ще започне шествието си по света. Това ще стане след 20 години - по-рано няма да стане (казано през 1979 г.). Но след 20 години ще събирате първия голям урожай." (1)

"Сега различните религии искат да се възползват от каквото сварят, ама тяхното време си отива. Човечеството ще хвърли тия окови. Религията ще има друга задача."

"Запомни: Русия е бащата на православието. Само тя може да го спаси, като го обедини." (1)

"Аз - Той. Ние - Той. Ние това е Той, който отново се връща при нас, както беше обещал. Всички апостоли сега са в движение, всички апостоли са на Земята, тъй като времето на Свети Дух настъпи. Но най-голямата мисия се падна на апостол Андрей. Той подготвя пътя Христов, както му е повелил" (23)

"Дойде времето на чудесата и науката ще направи големи открития в областта на нематериалното. Учените ще открият много факти за бъдещето на нашата планета и за Космоса. Ще намират данни за това в старите свещенни книги. Ще бъдат разгадани много тайни. Ще се открият много старини." (24)

"Христос отново ще дойде на Земята в бели дрехи. Настъпва времето, когато определени хора ще почувстват със сърцето си завръщането на Христос"
За това са споменавали и учителят Дънов, и Едгар Кейси (американски пророк). Но дали те имат предвид завръщане на Христос в буквалния смисъл? Едва ли. Това е поредната символика: бялото вероятно е символ на божественото, на надеждата и вярата. Затова Ванга бърза да уточни, че някои хора "ще го почувстват със сърцето си", защото Христос е Любов, а тя живее в сърцето... (1)

Горе

Апокалипсисът
"Онова, което е написано в Библията, ще се сбъдне!. Апокалипсисът ще дойде!. Вие не, но децата ви ще го преживеят!"
По всяка вероятност Ванга говори за апокалипсис не в смисъла на край на света, а като символ на възмездие, което ще споходи човечеството заради неговите злини и неразумност. (1)

Обединение на Балканите
"Сега на Балканите е неспокойно, но ще дойде ден и всички балкански столици ще си подадат ръка за помощ и приятелство. Големи водачи от София, Букурещ, Белград, Атина и Анкара ще се съберат и ще разискват, водени от желание за мир и разбирателство" (1)
Казва пред сестра си още през 1948 г. Този Балкански аналог на Европейския Съюз още е мираж, но неведоми са пътищата на историята... (1)

2018 - Добив на Хелий-3 от Луната
"През 2018 година влаковете ще се движат на релси, идващи от слънцето. Добивът на нефт ще спре и Земята ще си отдъхне."
Всъщност учените в света отсега се готвят да започнат добиването на хелий-3 от Луната и подобните й планети. Хелий-3 е продукт на слънчевата дейност и е гориво за термоядрените реактори. Те всъщност самите са "малки слънца". Така може да се осъществи предсказанието, че Слънцето ще осигури движението на превозните средства на планетата. (7)
Сбъдването на това предсказание става все по-реално, защото тези дни президентът Джордж Буш най-после обяви, че Америка поема курс към заместването на нефта. До шест години ще е възможно да бъдат използвани алтернативни източници на енергия, които да се конкурират с петрола, каза Буш по време на речта си в Нешвил. По думите му учените са близо до разработването на технология за производство на етанол от трева. Тя ще позволи на САЩ да намалят своята зависимост от Близкия изток, отбеляза американският президент и зарадва пацифистите, защото войните сега се водят именно заради черното злато. (11)

Горе

2050 - Пътуване до други светове
"След 2000 г. няма да има катастрофи, ни потоп. чакат ни 1000 години мир и благоденствие.
Обикновените човеци ще пътуват до други светове със скорост, 10 пъти по-голяма от светлината, както се пътува с автобус.
Това ще стане не по-рано от 2050 година" (1)

2179 - Живот в Космоса
"След двеста години човекът ще установи контакт с братя по разум от други светове. Унгарска апаратура ще улови първа разумни сигнали от космоса... А истината за този космос трябва да се търси в старите свещени книги!" (1979) (24)


http://www.myshop.bg/vanga/predictions.html


Тя не позна за "2007 - Война между Русия и Китай" и за "2007 март - Авария в завод за хлор в гр. Братск". Останалото ще видим

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Относно: Re: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #41 -: Септември 02, 2008, 20:54:14 pm »
Охххх... съвсем изтрещяхте. И какво като е гущерова.
Айде по-сериозно.  :P

Ако сериозно се занимавате с езотерика; трябва да знаете че нищо не е случайно в природата и живота, особенно когато става въпрос за лични имена! И двете имена на Ванга са странни и трябва внимателно да се анализират енергиите и посланията които носят!..... :-\
Ето още нещо за пророчествата на Ванга:

http://kp.ru/daily/23651/49378/

http://didozone.multiply.com/video/item/81

http://www.rusenews.eu/news,1,13292.htm
« Последна редакция: Септември 02, 2008, 21:54:16 pm от Доктора »
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Breath

  • Гост
Относно: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #42 -: Септември 03, 2008, 12:24:41 pm »
Това за имената е много вярно Докторе. Дали се замисляме какви имена и фамилии "носим"?

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Относно: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #43 -: Септември 04, 2008, 16:58:01 pm »
На мен лично ми е интересно дали ще се сбъдне казаното за тази година от Ванга: През 2008 г. ще бъдат убити четирима световни лидери и това е началото на Третата Световна война, която започва през 2010 г. и ще продължи 4 години с използване на ядрено оръжие. Ще започне като локален конфликт (подобно на този в Грузия)!?!.....Я да видим дали е познала, пък тогава ще мислим и за после!  :-\

 
« Последна редакция: Януари 10, 2009, 22:01:54 pm от Доктора »
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Относно: "Пророчествата на Ванга"
« Отговор #44 -: Септември 05, 2008, 00:14:25 am »
Този списък, който върви по българските и руските сайтове и претендират авторите му, че са "пророчества" от Ванга, е опроверган от племенницата й Красимира Стоянова, която казва, че леля й никога не е говорила с конкретни дати и години и като цяло пророчествата са й били много малко. Мисията на Ванга е била да помага, а не да бъде пророчица.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
THE "ELITE"

Започната от fisk Тайни общества

6 Отговора
14091 Прегледи
Последна публикация Май 22, 2009, 00:03:17 am
от vallex
0 Отговора
8439 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
41940 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
16525 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect
70 Отговора
65163 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2022, 13:05:52 pm
от paci1

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27