Автор Тема: Озоновата терапия  (Прочетена 227296 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Озоновата терапия
« Отговор #75 -: Февруари 09, 2007, 03:38:56 am »
Ти пусна ли му филма за СПИН, който ти дадох?

karutzar

  • Гост
Re: Озоновата терапия
« Отговор #76 -: Февруари 10, 2007, 23:27:33 pm »
оп да и Миро е писъл докато и аз,само да потвърдя-озониране на въздуха е опасно за живите организми-озона е много силен окислител и убива на секундата всичко. Покраи микробите така също ще загинат много на брои клетки от човешкия организъм което води да рак и други тежки заболявания!
Не трябва да се бърка озонирането, с йонизирането.Двете са съвсем различни неща  както съм и написъл няколко мнения по горе.
Първо - Поздравления за Tina и Goro
Първите неща - първо. Много време имах запъра на Хулда Кларк. (нещо се повреди - от 3 месеца не работи). Следвал съм рецептите и. По нейни думи - запърът не е панацея. Обеззаразяването от патогени (бактерии, вируси и т.н.) е истината. И в края на краищата всичко се свежда до озониране - на храната, водата, и въздуха, който дишаме. Цялата и система се състои в това организма да се научи сам да се бори с тези патогени - запърът и озонирането само му помагат. Книгата и можете да свалите от http://www.voininatangra.org/uploads/the_cure_for_all_diseases.pdf - аз съм я ъплоуднал там. Ако Alien има желание може да я преведе - аз нито имам време, нито нерви за това. Но бих се кооперирал за превода с други естествено. Какво се оказва. Озонът не "гори" човешките тъкани. Озонът се явява (както и кислородът) "ускорител" на жизнените процеси. Просто ако дишате наситен с кислород въздух - ще живеете "бурно", но кратко. Всяко живо същество е "програмирано" да поеме определен обем/количество кислород, след което напуска 3то измерение. Толкова. Озона е кислороден окислител. Изгаря старите клетки, на новородените не оказва влияние. Ако някоя клетка "отказзва" да умре след определения и срок - то тя става канцерогенна. Озонът до някъде и помага за това. Животът има много форми и измерения - 3тото измерение е само едно от тях.
Horus , Спинът е болест на душата - не на тялото.
Gogo , би ли дал някаква схема за направата на комплексен озонатор - за въздух и вода, но не с ултравиолет - с електрически заряд. Тези неща се скриват от хората -  :'(за да бъдем болни и покорни роби.
НО РОБ СЕ СТАВА САМО ДОБРОВОЛНО.
Ако можеш и би желал - изпрати я на georgi_nz. Ако може бих желал да купя продукта от теб - части+производствени разходи+труд+пощенски разноски.
 ;D+ каса бира загорка

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re: Озоновата терапия
« Отговор #77 -: Февруари 11, 2007, 00:48:21 am »
прилагам  схемата и платката каруцар,от млад конструктор е.Аз само съм добавил някои неща като сребърни електроди,тръбичка за озониране,помпичка за въздух.Ако искаш ще ти го направя и ще ти го пратя,както и на всеки друг който го пойска.
« Последна редакция: Февруари 11, 2007, 01:05:35 am от Gogo »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Озоновата терапия
« Отговор #78 -: Февруари 11, 2007, 00:51:20 am »
Животът има много форми и измерения - 3тото измерение е само едно от тях.
Horus , Спинът е болест на душата - не на тялото.

Сега да минем на следващото ниво!

Когато сме успели да неутрализираме средата с озон или други апарати или най-вече чрез изолиране на болния в среда, лишена от микровълнови, радио или телевизионни сигнали (хижа в планината?), нека да минем на следващото ниво - да обградим болния с най-чистите си мисли на любов и желание той да се излекува. Безусловно и безпрекусловно!  Добре е сеанса да се извърши край водопад в планината (отрицателни йони), лекуващия да медитира и да се изчисти от негативни мисли, да влее в сърцето безкрайна любов и желание за оздравяването на болния и .... просто да постои край него ...край водопада...- час-два докато нервността на болния изчезне, докато болестта го изтощи до сън...докато аурата на лекуващия обгърне аурата на болния и започне да вибрира с импулсите на здравата енергия на болния....

Тъй като болестта - както правилно отбеляза Хорус е в душата, има опастност пак да се върне, то такива сесии както и озоновата терапия, както и всекидневната медитация са необходими за толкова дълго....колкото демоните на мисълта напуснат тялото....тоест когато душата победи егото!

Жоро???
« Последна редакция: Февруари 11, 2007, 11:27:17 am от Horus »

karutzar

  • Гост
Re: Озоновата терапия
« Отговор #79 -: Февруари 11, 2007, 12:26:35 pm »
Животът има много форми и измерения - 3тото измерение е само едно от тях.
Horus , Спинът е болест на душата - не на тялото.

Сега да минем на следващото ниво!

Когато сме успели да неутрализираме средата с озон или други апарати или най-вече чрез изолиране на болния в среда, лишена от микровълнови, радио или телевизионни сигнали (хижа в планината?), нека да минем на следващото ниво - да обградим болния с най-чистите си мисли на любов и желание той да се излекува. Безусловно и безпрекусловно!  Добре е сеанса да се извърши край водопад в планината (отрицателни йони), лекуващия да медитира и да се изчисти от негативни мисли, да влее в сърцето безкрайна любов и желание за оздравяването на болния и .... просто да постои край него ...край водопада...- час-два докато нервността на болния изчезне, докато болестта го изтощи до сън...докато аурата на лекуващия обгърне аурата на болния и започне да вибрира с импулсите на здравата енергия на болния....

Тъй като болестта - както правилно отбеляза Хорус е в душата, има опастност пак да се върне, то такива сесии както и озоновата терапия, както и всекидневната медитация са необходими за толкова дълго....колкото демоните на мисълта напуснат тялото....тоест когато душата победи егото!

Жоро???
Поздравления Tina - все едно съм го писал аз. Абсолютно съгласен с теб :) Лично аз се изчиствам като отида в гората (Във Финландия гори да искаш) и седна с гръб към някое дърво и се облегна на него. После започвам разговор с него. Но първо се настройвам на неговите вълни. Има и чепати дървета. От такъв разговор/сеанс ми се връща спокойствието душевно изапочвам да гледам с насмешка на  всекидневните си проблеми.
Не ме мислете за шантав, защото не съм.
« Последна редакция: Февруари 11, 2007, 12:34:53 pm от karutzar »

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Озоновата терапия
« Отговор #80 -: Февруари 11, 2007, 14:48:24 pm »
Карутцар, в тоя форум шантави няма, поне според нас в него, аз вече почнах да го разбирам това! Трябва външен поглед, който обаче сигурно ще ни прати всичките в лудницата. Както и да е!
Това което пишеш обичам и аз да го правя. Това е и причината да ходя на планина, а не на море, в гората човек си почива наистина, въпреки, че трябва много внимателно да се подбира мястото. Тук имаше една темичка за Родопите на подобна тематика. Е обичам и да плувам, за това си подбирам места с река или поне поточе. Течащата вода има свойството, така де се каже, да отмива отрицателните енергии и настроения. За съжаление все по-трудно се намират места, където да няма следи от силно човешко присъствие, поне в България.
Споменаваш Финландия, ти там ли си всищност?

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Озоновата терапия
« Отговор #81 -: Февруари 11, 2007, 21:24:29 pm »
прилагам  схемата и платката каруцар,от млад конструктор е.Аз само съм добавил някои неща като сребърни електроди,тръбичка за озониране,помпичка за въздух.Ако искаш ще ти го направя и ще ти го пратя,както и на всеки друг който го пойска.
Гого ако можеш да ми направиш озонатор ще съм мн благодарен.
Да пия малко истинска вода и аз ...
Кажи колко пари са материалите и труда ПЛС

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re: Озоновата терапия
« Отговор #82 -: Февруари 11, 2007, 23:13:01 pm »
прилагам  схемата и платката каруцар,от млад конструктор е.Аз само съм добавил някои неща като сребърни електроди,тръбичка за озониране,помпичка за въздух.Ако искаш ще ти го направя и ще ти го пратя,както и на всеки друг който го пойска.
Гого ако можеш да ми направиш озонатор ще съм мн благодарен.
Да пия малко истинска вода и аз ...
Кажи колко пари са материалите и труда ПЛС
пиши ми по кю или скипе да се разбереме и ще го направя тези дни

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Озоновата терапия
« Отговор #83 -: Февруари 12, 2007, 01:21:52 am »

Тъй като болестта - както правилно отбеляза Хорус е в душата, има опастност пак да се върне, то такива сесии както и озоновата терапия, както и всекидневната медитация са необходими за толкова дълго....колкото демоните на мисълта напуснат тялото....тоест когато душата победи егото!

Жоро???
И аз съм на мнение, че причините за болестта се коренят в душата.
Но медитацията е препоръчителна и за здравите. :)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

andy

  • Гост
Re: Озоновата терапия
« Отговор #84 -: Февруари 14, 2007, 20:26:49 pm »
Здравейте и от мен :-)
Сдобих се с озонатор от техномаг.нет, но имам едно въпросче.

Въпросният озонатор идва накрайник-разклонител, към който закачам тръбичките. В упътването пише да сложа синия накрайник, когато озонирам вода за пиене, и сивия, когато вода за лична хигиена.
Но когато закача само един накрайник на разклонителя, едната тръбичка остава незапълнена и от там излиза въздух и се чудя дали така трябва да е?
Или просто да не използвам разклонителя? Защото ми се струва, че има твърде слабо действие, когато въздуха излиза така свободно, все пак искам да озонирам вода, не въздух.

:-)

georgi_nz

  • Гост
Re: Озоновата терапия
« Отговор #85 -: Февруари 14, 2007, 21:59:43 pm »
Озонирания въздух трябва да минава през водата. Запуши отвора за да има полза от озонатора.
Иначе и аз си завърших снощи озонатора по схемата на МК. Работи за сега добре. За притикване на озонирания въздух ползвам компресор за аквариум. А вместо автомобилна бобина ползвам ТХО от монитор. Достига до25-28 киловолта.  Одеве си озонирах туба с 10л. минерална вода за да съм сигурен че е стирилна от към бацили.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Озоновата терапия
« Отговор #86 -: Февруари 14, 2007, 22:19:07 pm »
Усещаш ли някаква промяна във вкуса на водата след озониране?
Не мисли като човек!-Крион

Bell

  • Гост
Re: Озоновата терапия
« Отговор #87 -: Февруари 15, 2007, 01:52:41 am »
Има ли значение дали водата ще е чешмяна или минерална?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Озоновата терапия
« Отговор #88 -: Февруари 15, 2007, 02:28:02 am »
Има ли значение дали водата ще е чешмяна или минерална?

Има - за тестване!  :D

Минералната оставя много малко утайка в чашата след озонирване, а чешмяната оставя пласт от мръсотии и гадна тиня на дъното, които са били неутрализирани от О1 .....

adventist

  • Гост
Re: Озоновата терапия
« Отговор #89 -: Февруари 15, 2007, 09:42:06 am »
Здравейте!  8)

И аз съм нов.
Търсих в нета как мога да създавам изкуствено кислород и попаднах на темата за озоновата терапия  :D  :D  :D  А понеже ми е интересна тази тема реших да попрочетаааа. Чел съм за йонизаторите и за разни други машинарийки, които създават условията за живот на Земята преди потопа. Намерих в България симулирани част от условията тогава, то е във Варна и много се радвам, че го има. Ето да прегледате този линк:

http://hmc-oxygena.com/4bg.html

След всичко прочетено, реших, че ми трябва Gogo.
Gogo дай ми някакви твои координати и ми кажи кога мога да те намеря.
Прегледах продуктите от този линк:
http://tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=2&page=AEROION1

и се питам дали са достатъчно добри. Ако не си видял линка по-горе, прегледай го - искам да създам нещо такова в домашни условия...

Хайде до скоро!  :D  :-\  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27