Автор Тема: Озоновата терапия  (Прочетена 227265 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Озоновата терапия
« Отговор #30 -: Декември 29, 2006, 12:08:51 pm »
Поздравления за начинанието и от мен !!!
 :-* :-* :-* :-* :-*
Бих изпробвал този уред, макар че твърдо вярвам, че озонирането е по силите и на човешкия мозък/сърце, стига само да си го "припомниш"...
musica universalis

Oberon

  • Гост
Re: Озоновата терапия
« Отговор #31 -: Декември 29, 2006, 12:20:20 pm »
Предлагам да наемем един самолет, който да ни откара над озоновия слой, да ни пуснат с парашути и да се надишае яката:))) Майтап :) Поздрави и от мен за начинанието.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Озоновата терапия
« Отговор #32 -: Декември 29, 2006, 12:29:48 pm »
Предлагам да наемем един самолет, който да ни откара над озоновия слой, да ни пуснат с парашути и да се надишае яката:))) Майтап :) Поздрави и от мен за начинанието.
Аз пък предлагам да монтираме такива апарати на няколко безмоторни самолета, да пръскат около чемтрейловете... ;D
musica universalis

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Озоновата терапия
« Отговор #33 -: Декември 29, 2006, 17:07:07 pm »
Браво за начинанието. Преди години имаше едно предсказание че хората ще създадат алтернативен пазар на технологични уреди и ще ги разменят помежду си. Такива уреди, които няма да се продават в нито един магазин легално!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Озоновата терапия
« Отговор #34 -: Декември 29, 2006, 18:07:47 pm »
Току що пробвах и йонизатора-перфектен  :P  Само след 30сек. стаята замириса като след дъжд. Има опция и за озониране на въздуха, дали е полезно? Някой ако знае-да каже.  :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re: Озоновата терапия
« Отговор #35 -: Декември 30, 2006, 19:22:28 pm »
днеска направих един опит:пробвах каква е водата на вкус със сребърни електроди когато се озонира и със медни електроди както е при повечето купешки озонатори.Водата озонирана със сребърни електроди нямаше гаден вкус ,а тази с медни елекроди имаше леко гаден/неопределено гаден/вкус.сега вече съм на 100%сигурен че мойто решение да озонирам водата със сребърни електроди е било правилното.Така  че имаме два плюса:първо не се отделят отровните медни йони който стават много опасни при минаване на определена концентрация във водата,второ освен озонирана ,правим и сребърна вода на един път.
ПС:Миро за озонирания въздух информацията която съм прочел е противоречива,на някои места го хвалят,на други го отричат-мисля че е по добре да не се диша озониран въздух,докато да не разберем от сигурен източник каква е ползата и вредата.До тогава да си караме на озонирана и сребърна вода,и йонизиран въздух които са на 100% потвърдени от всички източници че са полезни.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Озоновата терапия
« Отговор #36 -: Декември 31, 2006, 01:58:37 am »
Ползвах за няколко дни озонатор и йонизатор. Разлики в усещанията си имах само при озониране на въздуха. Озонираната вода си беше без неприятни вкусиве и аромати. За йонизатора не мога да кажа дали работи или не, не направих разлика в усещанията си, но го ползвах само една вечер у дома преди да го предам на собственика му. :(
Но, майка ми никога не е пила вода от чешмата без да има после проблеми. След като я озонирах ми заяви, че и се появил апетит, какъвто скоро не е имала. Тя прежива инсулт в стволовата област, последван от депресивно състояние. Повлиява се изключително добре.
Приятеля ми, който е със СПИН, е очарован от действието на озонатора. Възпаленията на лимфите са само спомен. Желанието му за живот се върна. Изхвърли полипи от белите си дробове.
Не съм забелязал отрицателни реакции при озониране на въздуха. Ползвах озонатора за 2-3 дни. Предупреждавам единствено за сега да не се вдишва директно изходящия от озонатора въздух.
Приятеля пие озонирана вода, и си обдухва устната кухина. След втория ден вече няма кървене на венците, събужда се нормално сънен а не смазан и подтиснат.
Остава да му направя или доставя ефективен ZAPPER за убиване на вредителите в тялото. Билките според препоръката на д-р Хулда Кларк вече са събрани.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Озоновата терапия
« Отговор #37 -: Декември 31, 2006, 02:04:10 am »
Каква чудесна новина Жоро!

Не забравяй да даваж кураж на приятеля си - с търпение и любов, докато почне да се усмихва и да гледа позитивно на бъдещето! Моралната подкрепа ще усили въздействието на всички други методи!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Озоновата терапия
« Отговор #38 -: Декември 31, 2006, 02:18:03 am »
10Х! За подкрепата. Ще се стараем!!! :)
А озонатора е от тук: http://tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=2&page=AEROION1
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Озоновата терапия
« Отговор #39 -: Декември 31, 2006, 03:31:44 am »
Ползвах за няколко дни озонатор и йонизатор. Разлики в усещанията си имах само при озониране на въздуха. Озонираната вода си беше без неприятни вкусиве и аромати. За йонизатора не мога да кажа дали работи или не, не направих разлика в усещанията си, но го ползвах само една вечер у дома преди да го предам на собственика му. :(
Но, майка ми никога не е пила вода от чешмата без да има после проблеми. След като я озонирах ми заяви, че и се появил апетит, какъвто скоро не е имала. Тя прежива инсулт в стволовата област, последван от депресивно състояние. Повлиява се изключително добре.
Приятеля ми, който е със СПИН, е очарован от действието на озонатора. Възпаленията на лимфите са само спомен. Желанието му за живот се върна. Изхвърли полипи от белите си дробове.
Не съм забелязал отрицателни реакции при озониране на въздуха. Ползвах озонатора за 2-3 дни. Предупреждавам единствено за сега да не се вдишва директно изходящия от озонатора въздух.
Приятеля пие озонирана вода, и си обдухва устната кухина. След втория ден вече няма кървене на венците, събужда се нормално сънен а не смазан и подтиснат.
Остава да му направя или доставя ефективен ZAPPER за убиване на вредителите в тялото. Билките според препоръката на д-р Хулда Кларк вече са събрани.

Всичко това е чудесно! Браво! :D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Озоновата терапия
« Отговор #40 -: Декември 31, 2006, 08:51:55 am »
Joro Velev, това е много сериозна информация и много радваща! Благодаря ти!  Gogo, на прав път сме  ;)
« Последна редакция: Декември 31, 2006, 08:53:29 am от Mirotvorec »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Озоновата терапия
« Отговор #41 -: Декември 31, 2006, 11:28:11 am »
Някой има ли представа как или  къде може да се измери количеството озон във вода?
Не мисли като човек!-Крион

georgi_nz

  • Гост
Re: Озоновата терапия
« Отговор #42 -: Януари 02, 2007, 00:19:45 am »
Някой има ли представа как или  къде може да се измери количеството озон във вода?
Аз си мисля че озона трябва да му се мери моментното съдържание, нали бързо се разпада на атомен кислород. По моему концентрацията е важно да не предизвиква неприятни ефекти на тялото, тъй че :  озон на вкус. ;)

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Озоновата терапия
« Отговор #43 -: Януари 02, 2007, 18:36:10 pm »
Някой има ли представа как или  къде може да се измери количеството озон във вода?
Оксиметъра измерва насищането на водата с кислород.Според мен може да се преизчисли концентрацията на озона.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Озоновата терапия
« Отговор #44 -: Януари 02, 2007, 19:28:23 pm »
То добре, ама къде го този Оксиметър?   ???    Тази "купешка" дума сефте я ... чета.  :o
« Последна редакция: Януари 02, 2007, 19:29:58 pm от Mirotvorec »
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27