Автор Тема: Роботи  (Прочетена 25842 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Роботи
« -: Октомври 13, 2005, 11:53:19 am »
Южна Корея и Израел искат да направят робот, който да пази границите. Представете си какво става като робота хване оръжие... Terminator или I Robot в действителност. А що не и Матрицата...


Последен модел норвежки робот за обезвредяване и търсене на бомби.


НАСА - бъдещият астронавт.  ;)

Моделът QRIO на SONY от 2004.

Експо 2005 - Япония


Новата играчка на us военните

Пак тяхно

НАСА-помощник в space missions.

Пак новата us играчка

Роботите днес

Роботите утре.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен BloodMaster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Роботи
« Отговор #1 -: Октомври 13, 2005, 12:17:40 pm »
хахаха а как ли ще му се отрази графитна граната хехехех  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Тва е като графитни бомби само с по малък обсег   ;)

Като що мислите новите уазки по двигатела и изобщо това което кара колата да се движи няма електроника хехех  ;)

Абе не бяха графитни нещо друго се казваха  :) графитните нема да свършат работа

http://www.milnet.com/e-bomb.htm

Така че все още робокоп неважи  8)

Admine има ли още снимки от
« Последна редакция: Октомври 13, 2005, 12:34:39 pm от BloodMaster »
Сега или никога

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Роботи
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2005, 13:12:28 pm »
и познайте как ще бъдат въоръжени бъдещите терористи - лаптоп и тулки за препрограмиране на роботите  8)

.... а роботите под windows ще падат и ще стават всеки 5 минути - по това ще се познават
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Роботи
« Отговор #3 -: Октомври 13, 2005, 15:11:00 pm »
Хахаха... Рестартирай и ще се оправи  ;D
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Oberon

  • Гост
Re: Роботи
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2005, 17:11:54 pm »
Направиха риба-робот
08.10.2005 09:02


Рибата-робот шашна посетителите на Лондонския аквариум Снимка:Euorpics

Първата самоконтролираща се риба робот бе представена в Лондоския аквариум. Роботът може да плува бързо, като риба тон, има ускорението на щука и навигационни умения на змиорка.

Рибата е проектирана от професор Хошенг Ху от университета Есекс. Тя се управлява от микрочип свързан със сензори по цялото тяло на робота. Освен това новото чудо има същите мимики и движения като истинските си събратя.

Разработката на проекта е отнела близо 3 години на професор Ху и неговия екип. Целта на професора е да накара хората да се забавляват с робота и по този начин да им покаже , че в новите технологии, няма нищо лошо или нищо опасно.


 ;D Който има рибки да му мисли, аз си имам съквартирант, не робот де :)))


Оберон
« Последна редакция: Октомври 30, 2005, 22:45:34 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Роботи
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2005, 22:14:45 pm »
Ихаааа - искам да ми направят Буш-робот. Ще си играя с него :P :P :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Роботи
« Отговор #6 -: Октомври 21, 2005, 01:38:00 am »
Като боксова круша ще го ползам.
"-Донеси ми вода, кретен!
-Eror, invalid command.
-Мама ти...ДРЯН!"  ;D  ;D
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Роботи
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2005, 14:23:57 pm »
Цитат
аз съм с уин 2000 сървър и нямам никва грижа:)))
нямаш ... докато не звънне някой на вратата и не поиска пари за лиценз  ;D
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Strategie

  • Гост
Re: Роботи
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2005, 16:36:03 pm »
 първо роботи-животни,а след това познайте кои :'(?И след време ще се отвори една зологическа градина за развлекателен бизнес ;D,където ще се показват на изложение най застрашените видове от изчезване,а имено ние и животните  :o,като това ще предизвиква аплодисментите  на хибридите  :Pи приказки от рода,,Я виж човек,ама ние
не ги ли избихме.Не, спокойно и на този ще му дойде реда. :'(

Неактивен BloodMaster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Роботи
« Отговор #9 -: Октомври 24, 2005, 13:32:36 pm »
Oberon да бе и сега ако кажеш че си си го купил  ::) ::) ::)
Сега или никога

Strategie

  • Гост
Re: Роботи
« Отговор #10 -: Октомври 26, 2005, 16:53:38 pm »
 преди половин година четох една статия ,в която ставаше дума че южнокореец е създал специална програма,чрез която кара работите да изпитват чувства-човешки(смях,страст и тн),пак в същата статия друг пък ,
пак от Корея създали кожа за роботите,която не се различавала по чувствителност от нашата.                           
Егати трагичното ще бъде боен робот се почесва по главата,мисли малко като ти се усмихва подигравателно  играйки си с главата ти на руска рулетка,докато накрая удря бингото:целно в десятката. :'(                                 
   Ако намеря статийката ще и пейстна линка ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Роботи
« Отговор #11 -: Октомври 26, 2005, 22:28:11 pm »
Гледали ли сте Батълстар Галактика. Ае писна ми от СИЛОНИ дет да се обърнеш СИЛОНИ ся и серийно ще почнат да ги произвеждат няма отърване ей и накрая няма да можем  да разберем кой човек кой робот кой извънземен  :P :P :P

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Роботи
« Отговор #12 -: Октомври 27, 2005, 10:32:35 am »
Цитат
макар че аз съм с уин 2000 сървър и нямам никва грижа:)))
чак от 2000 нататък има разделяне на процесите (или поне наченки) - предишните са всичко друго ама не и операционна система (графична среда май е по удачното определение).
Другото е, че един процес може да ти забие цялата система ако нешто не е в ред.

То затова Уина го има само като десктоп. Като сървър почти никой не го ползва - има много хляб да яде още.
Имам един познат прави софтуера за АЕЦ-Козлудуй и като ми каза че са на .Net ми стана лошо ... в последствие се разбра, че става дума само за администриране на персонала, та си отдъхнах.
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Роботи
« Отговор #13 -: Януари 29, 2006, 11:24:30 am »


actualno.com
Имате нужда от администратор във фирмата си за известно време? Сега вече можете да наемете не само човешки същества, но и роботи. Японска посредническа агенция за наемане на работа предлага тези услуги на много по-ниска цена, отколко ще ви струва назначаването на човек.

Роботът “Hello Kitty”, предлаган само за 430 долара на месец, отчита присъствието на човек пред себе си, може да го поздрави и да води кратки разговори. Японската агенция “PeopleStaff” предлага и друг робот, предназначен за болни и хора от третата възраст.

“Ifbot” може да води по-дълги разговори, да задава гатанки и да поставя математически задачи, които да “раздвижат” мозъка и да спомогнат за избягването на деменция.

Този вид робот, който може да бъде използван в болници и домове за възрастни хора, обаче ще ви струва по-скъпо – над 2500 долара на месец. Заслужава си, тъй като той може да изпълнява всички задължения на обикновените служители, уточняват от агенцията.




Дали след 10 години няма да се разиграят ситуацийките от филмите а и книгите в които хората са в стачка с искания  МАХНЕТЕ РОБОТИТЕ  И ИСКАМЕ РАБОТА!   ;)

Eon

  • Гост
Re: Роботи
« Отговор #14 -: Януари 29, 2006, 11:45:49 am »
Мииии.. натам вървят работите.

Ако ние се специализираме в други неща и стандартът на живот стане супер висок (което не ми се вярва) няма да усетим толкова силно тази тенденция на роботи на вършат човешката работа, защото ние вече ще се отдадем на други неща и ще ни плащат достатъчно високо, и може би никой няма да иска да върши работата на роботите.
Канализация, септични ями  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27