Автор Тема: ТЪЖНА НОВИНА!  (Прочетена 27426 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #45 -: Ноември 30, 2006, 00:07:07 am »
Сложна работа изглежда този мир, предполагам само на среща очи в очи може да се постигне. Отстрани така се вижда.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

IYI

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #46 -: Ноември 30, 2006, 01:16:45 am »
Нищо не разбирам, но се чувствам длъжен да дам два, три коментара!
Първо не знам какви са тези надписи в началната страница, нито каква е причината за тях, ще бъда благодарен някой да ми обясни!

Що се отнася до ВСИЧКИ е редно да имаме търпимост един към друг, да не се обиждаме от нечий назидателен тон или каквото и да е било, защото ако го приемеш за обида(съответният назидателен тон), следователно само ти имаш проблем с Егото!

Флай има да каже много неща и практически информацията, която спуска наистина няма много време за умуване в 300 насоки от 20 съфорумци.

На фона на всичко, което става, на фона на всичките процеси, които пресявам аз и моите приятели(крила) с цел противодействие на изедниците във всички възможни познати сфери(на човека, а и отвъд тях), виждам процеси, които съм виждал и в други структури, които бяха унищожени, тук естественият въпрос е дали нечие наранимо его ще пищи и ще сее разруха и вампирски похвати!


ТЪРСЯ ЕНЕРГИЙНО СИЛНИ И МИСЛОВНО БАЛАНСИРАНИ, ТЪРСЯ ИНФОРМАЦИОННИ СЕТИВИ, ТЪРСЯ ТЕЗИ, КОИТО ЗНАЯТ КЪДЕ  СА КЛЮЧОВЕТЕ И КОИТО ЗНАЯТ КАК С ТЯХ СЕ УПРЯВЛЯВА БЪДЕЩЕТА РЕАЛНОСТ, ТЪРСЯ ВОИНИТЕ ЧИИТО ПОВИК НА ВОЙНСКОТО ИМ ДАВА КРИЛА, ТЪРСЯ ДУХОВНИЦИТЕ ЧИИТО ПОВИК ОТВАРЯ НЕБЕСАТА!!!!!!!!!!!
ДА СЕ ЗНАЕ, ЧЕ ВСЕКИ ОТ НАС НОСИ ДЪЛГ И ОТГОВОРНОСТ КЪМ ТЕЗИ, КОИТО СА НАЙ-СВЯТИ И БЯХА НАЙ-СИЛНИ И ТЕХНИТЕ ДЕЙСТВИЯ БЯХА В ИМЕТО НАШАТА СЪЩНОСТ-СВОБОДАТА!!!
!



« Последна редакция: Ноември 30, 2006, 01:21:28 am от IYI »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #47 -: Ноември 30, 2006, 01:32:05 am »
Аз пък да си призная си харесвам "контрите" във форума. Градивно е, не мислите ли? Мно-о-о-о-г-о не обичам някой дето само козирува - Yes-man.....

Да де - обичам си ги заради израстването......

А енергията, от която се страхувате е като карбуратор на моята собствена.... :P
« Последна редакция: Ноември 30, 2006, 01:33:12 am от Tina »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #48 -: Ноември 30, 2006, 02:29:56 am »
Нищо не разбирам, но се чувствам длъжен да дам два, три коментара!
Първо не знам какви са тези надписи в началната страница, нито каква е причината за тях, ще бъда благодарен някой да ми обясни!
За кои надписи питаш ? Ако е за състезанието за дизайн на тапет за сайта мисля че всичко си е добре обяснено  ;) :P

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #49 -: Ноември 30, 2006, 17:50:14 pm »
...ти си идеален пример за некоректно и арогантно отношение към останалите съфорумци...
Ти си чудесен пример за това, как НЕ трябва да се отнасят хората един към друг.
Това е последният път, когато се занимавам
с теб, Oberon. Тържествено обещавам и благодаря
на хората, които ми помогнаха
да взема
това решение.
« Последна редакция: Ноември 30, 2006, 18:26:10 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #50 -: Ноември 30, 2006, 18:31:24 pm »
Поласкан съм :) Изстръгвам си егото и го захвърлам на боклука, от днес съм свободен човек.
И аз благодаря на хората, които ми помогнаха да се сдържам, казвайки ми да се успокоя, да не се връзвам и т.н..

Оберон

Bell

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #51 -: Ноември 30, 2006, 18:57:44 pm »
Аз пък си мисля, че това, което се случи е реално и сега се опитвате да го представите за фарс, за да излезнете от ситуацията, което ми изглежда още по-ужасно...
Не познавам Хорус, но не ми прилича на човек способен да се вживява в ролята на Клоун...

За останалото ще кажа, че не се учудвам на щедро назидателния и агресивно поучителен тон на някои потребители или пък подигравателния тон на други (цирконите напълно обслужват и удовлетворяват търсенето)....всичко това ми напомня за владиката от разказите на Елин Пелин, който постоянно се карал на хората да не преяждат никога, докато той самия преяждал всеки ден и накрая свършил в Ада...

Третото нещо, което искам да ви кажа е, че и аз не понасям тоталитарните структури и въобще стадните структури като цяло...определено нямам нужда от такива, за себе си, за разлика от други, които имат нужда някой да им налага правила и контрол! Просто мирът не може да бъде налаган със сила, ако мирът не е вътре в нас....по този начин една привидно миролюбива повърхност ще прикрива бурните и отрицателни настроения под нея, които се натрупват...
За това, на мен ми харесва идеята за Карантината. Просто много хора имат нужда сами да преживеят някои неща, за да прозрат напълно правилната посока...


П.П. Не влагам нищо лично   :)  Всичко казано по-горе представлява само и единствено лично мнение и позиция - нямам претенции да оформяте този сайт по моите възгледи!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #52 -: Ноември 30, 2006, 20:17:50 pm »
Аз пък си мисля, че това, което се случи е реално и сега се опитвате да го представите за фарс, за да излезнете от ситуацията, което ми изглежда още по-ужасно...

 :P :P това че беше фарс може да се докаже много лесно :) Всъщност в управлението на сайта има равнопоставеност и няма как Еон да банне Хорус. Единствения ,който може да си позволи това е Админа тъй като той е основателя на сайта. Бтв има още едно по-голямо доказателство, но аз ще оставя те двамата сами да ви го кажат ако преценят ;)
« Последна редакция: Ноември 30, 2006, 20:18:44 pm от Alien »

Antonium

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #53 -: Декември 01, 2006, 08:56:36 am »
Още ли се разправяте бре, аз ви казвам че трябва да има място във форума, за изглаждане на различните възгледи за Живота, Вселената и всичко останало.
Нещо всички конспирации ги оставихме настрана и започнахме едно здраво наддумване. Напълнихме сървъра с брътвежи и злобни забележки.
 Мир и ПРЕДЛОЖЕНИЕ: ДА СЕ ПРЕКРАТИ ТАЗИ ТЪПА ДИСКУСИЯ.
В офиса има достатъчно люде които ме дразнят, бре.


Правете любов, не война, че да се оправи отрицателния прираст. :D :D :D

Eon

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #54 -: Декември 01, 2006, 09:26:05 am »
няма как Еон да банне Хорус.

Тука грешиш  ;)

stiver

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #55 -: Декември 01, 2006, 10:05:10 am »
А къде е Хорус? Той не само не пише вече, а дори не съм го виждала и да се логва. Всичко ли е  ОК при него?

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #56 -: Декември 01, 2006, 11:43:21 am »
''Вие не сте тук за да угаждате на други хора или за да живеете живота си по тяхному.Вие можете да го изживеете единствено по свой начин и да вървите по своя собствена пътека.Дошли сте тук,за да реализирате пълно себе си и да давате израз на обичта на най-дълбоко ниво.Вие сте тук за да учите и израствате,да приемате и проявявате състрадание и разбиране.''
''Когато не желаете да простите,вие ограничавате своето израстване.Прошката ви позволява да поправите грешките в своето духовно Аз; да разбирате, вместо да изпитвате угризения,да проявявате състрадание,вместо омраза.''

Откъси от книгата на Луиз Хей-''Силата е в теб'' :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #57 -: Декември 01, 2006, 13:00:56 pm »
няма как Еон да банне Хорус.

Тука грешиш  ;)
Имах предвид без последствия  ;) И аз мога да изтрия целия сайт ако си говорим принципно  ;) ;) :P :P

Eon

  • Гост
Пиша тук, за да не откривам нова тема в отговор на това тук http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?PHPSESSID=72e050026b0931a981d844d30504817b&topic=2564.msg45742#msg45742

Уважаеми модератори, според мен новината е повече от добра, защото поне аз не видях някой да одобри това, което се опитахте да поднесете като причини за "случката" и никой не иска да си ходите. Вие се опитахте с неистински мотиви да предизвикате истински реакции и донякъде успяхте – изработихте и без това съсипания от какви ли не обработки съфорумец. Хората, които ви писаха във въпросната тема бяха съвсем искрени и най-малкото показаха уважението си към вас, тези хора ВИ ИМАТ ДОВЕРИЕ и, предполагам, не допуснаха, че сте способни да си играете с тях на подобна струна, каквито и подбуди да сте имали. Къде отива това доверие и как ще го отстоявате оттук нататък? Ще разчитате ли на доверие, което веднъж вече сте си позволили да пренебрегнете в името на "висша духовна цел"?
Дайте право на потребителите за обратна връзка ако целите нещо, защото това деяние със заключената тема прилича на опит за едностранна поука, а според мен не е така.
Опитах да подскажа нещо като недостатък не само на този, но и на повечето форуми и което почти винаги е основния проблем – нека някой от вас (или всички заедно) да дефинира понятието "спам" и това понятие да се добави на видно място сред темите и се подложи на осмисляне от страна на модераторите първо, а чак след това и те самите да имат претенции към редовия потребител по този въпрос. Защото иначе въпросната тема съвсем успешно може да се класифицира като "модераторски спам с поучителна цел".
Помислете си пък вие по гореизложеното.

изработихте и без това съсипания от какви ли не обработки съфорумец - За какви обработки говориш?
Къде отива това доверие и как ще го отстоявате оттук нататък? - А къде отиде нашето доверие във ВАС?

Ще разчитате ли на доверие, което веднъж вече сте си позволили да пренебрегнете в името на "висша духовна цел"? А ние можем ли да разчитаме на доверие към ВАС тези простотии из форума да не се повтарят? Целта изобщо не е духовна, а практическа...

Това което се случи бе след хиляди увещания и молби да не се спами, или поне да се опитва да не се спами.

Колко от Вас са чели правилата във Форума?

Защото иначе въпросната тема съвсем успешно може да се класифицира като "модераторски спам с поучителна цел".
Помислете си пък вие по гореизложеното.
- ние го мислехме доста отдавна... но очевидно и този метод не въздейства върху потребителите...

Повече нищо не можем да направим, освен да баним. А ние не искаме.
« Последна редакция: Декември 01, 2006, 19:27:30 pm от Eon »

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #59 -: Декември 01, 2006, 19:53:08 pm »
...непогрешими...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27