Автор Тема: ТЪЖНА НОВИНА!  (Прочетена 27436 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #30 -: Ноември 29, 2006, 14:31:42 pm »
Да, тон 2 в предложените от Eon ми се струва доста близоко до необходимото... Кратко и ясно, както някои от тук присъстващите обичат да казват. Сега и аз да дам резонанс на този тон:

 - необходимо е да се открие дискусия за уточняване на правилата;
 - необходимо е те да се обсъдят и приемат точно, кратко и ясно;
 - необходимо е да започне сеч за прочистване на форума в 3 точки:
      1. задължаване на участващите сами да си прочистят баластрата;
      2. последващо прочистване от страна на moderator-ите;
      3. следене на темите и моментално премахване на нарушенията.
 - необходимо е в този процес да няма лично пристрастие, нито компромиси.

Какво ще кажете? Има ли воля за предприемането на подобна процедура? Или някоя по-добра процедура, която някой може да предложи?

Що се отнася до звездичките - тъпото е единствено в това, че те се дават срещу количество изказвания, но не и според качество... Може количествеността да се запази, но при определени прояви, несъвместими с "офицерския чин", да се подлага прегрешилият на Трибунал и част от тях да му се отнемат, ако не успее да се оправдае... Някакъв раздел "Зандан" на рубрика FUN? :P
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #31 -: Ноември 29, 2006, 15:04:31 pm »
Сега, да си призная, не разбрах какво точно искаха да ни кажат Модераторите в заключената тема с големите букви. "Вижте се отстрани", "ето какво става", "срещу това ли се борим"....не разбрах мотивите само? В какво сме се провинили? В това, че има напрежение? В това, че понякога спорим с груби средства? За това, че не спазваме правилата точка по точка? Които правила и вие не спазвате ! Примери колкото искаш !

А вие трябва да сте за пример !!!!

Друго не разбрах, Флай последно оформи ли си процедурата, или още се назландисва :)))))))?

Оберон

Eon

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #32 -: Ноември 29, 2006, 15:13:58 pm »
Никъде не съм казал, че съм безгрешен.

Тази тема важи и за мен.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: ВЕСЕЛА НОВИНА!
« Отговор #33 -: Ноември 29, 2006, 15:20:27 pm »
Да, flyDragon се назландиса вече -
след като отмениха bann-ването на Horus,
процедурата за оттегляне се прекрати...
Утре това за 144-те хиляди пак ще си е на мястото :D

А що се отнася до moderator-ите - мисля, че те се опитаха да си направят някакъв експеримент с нас, но той като че ли не беше доизчислен, съответно не даде очаквания резултат и сега се чудят и тримата (четиримата) как да оправят положението, без да признават, че са си позволили нещо неприемливо... Все тая всъщност - повече ме интересува дали ще се предприемат реално мерки това, "срещу което" те се опитаха да ни демонстрират колко сме зле (В това са прави - зле сме!), да не може повече да се случва в нашия Форум...
« Последна редакция: Ноември 29, 2006, 15:22:02 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Eon

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #34 -: Ноември 29, 2006, 15:23:28 pm »
повече ме интересува дали ще се предприемат реално мерки това, "срещу" което те се опитаха да ни демонстрират колко сме зле (В това са прави - зле сме!)

Мерките трябва да дойдат от ВАС самите... Толкова ли не можем да го обясним, вече с месеци...

Аз също съм в кюпа, старая се и си трия съобщения.
Приемам и критики, кажете, ако забележите нещо и него ще изтрия.
« Последна редакция: Декември 02, 2006, 13:17:11 pm от Horus »

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #35 -: Ноември 29, 2006, 15:28:01 pm »
Можеш например да отвориш административна тема
 за Всенародно обсъждане на бъдещите стриктни
и безкомпромисни правила
. И да започне чистка
след утвърждаването им...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Eon

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #36 -: Ноември 29, 2006, 15:31:23 pm »
Нямам сили вече разбери ме.

Нека някой друг го направи.

И не мисля, че това ще помогне.
« Последна редакция: Ноември 29, 2006, 15:34:01 pm от Eon »

Antonium

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #37 -: Ноември 29, 2006, 15:35:05 pm »
Отдавна съм предложил Оберон за тези функции :D

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #38 -: Ноември 29, 2006, 15:36:55 pm »
Няма смисъл да се трият старите неща за да се приведат в съответствие с правилата, които не са спазени навремето - губи се енергия пък и смисъла на спам-диалога в темите се губи като изтриеш нещо, което вече друг е цитирал и ти отговаря. Било каквото било. Поне го приложете отсега нататък.

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #39 -: Ноември 29, 2006, 15:44:25 pm »
Предварително се извинявам ако ще засегна някой с това което ще напиша!Моето лично впечатление от самото начало в този форум е ,че редовните потребители трудно допускат новите потребители във форума.Като за начало много от тях напълно пренебрегват начинаещите.Питам се не забелязвате ли,че повечето от проблема е във вас самите?Вярно е,че знаете много това неможе да се отрече!Може би и от там идва напрежението,защото всеки има желание да се покаже компетентен и неговото мнение да е най-миродавно.А какво да правим ние начинаещите,тези които имат въпроси и търсят отговори от вас,тези които знаят повече и имат повече опит?Да четем?Не се ли получава точно така,това което се опитвате да изгладите?Не ме интересуват нито звездички,нито пагони,нито пък дали съм от най-знаещите,обаче повечето от вас с компетентността си и нежеланието да погледнат през един друг поглед смазват тези които искат да се приобщят.Отрицателната енергия се излъчваше от вас самите!Радвам се,че сте забелязали повечето от нещата и се опитвате да ги промените,това ще е във ваш плюс,освен ако желанието ви не е да останете една определена бройка която доминира над останалите с познанието си.Неминуемо един ден пак ще се стигне до това което се случи!
Свалям ви шапка за усилията и труда които полагате за този сайт,наистина е интересен и полезен!Благодаря ви,че ви има,но Моля ви бъдете благосклонни към останалите,защото никой не се е родил научен и защото за да избере някой да влиза тук има причина за това!!!!Едва ли някой е влязъл случайно тук,защото аз не вярвам в случайности!Всички сте невероятни личности и съм сигурна,че с малко повече желание,без излишно Его бихте могли да помогнете на много хора да се справят в не лесния път към духовното им израстване. :)

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #40 -: Ноември 29, 2006, 15:48:52 pm »
Mystic x 10 !
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #41 -: Ноември 29, 2006, 16:18:53 pm »
Mystic x 10 !

Флай, а ти си сложи в рамка това, за което благодариш  ;D

Браво Мистик, това се опитвам да кажа и аз.
Тези, които имат познанията и опита, да го предават на другите. Тези, които имат очи, ще видят.
Мразя наставничеството, което демонстрират някои мои любими съфорумци. Не се предава знание така, а се налага....

Благодаря, Мистик. Нека всеки го прочете внимателно, ако трябва 10 пъти.

Оберон

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #42 -: Ноември 29, 2006, 16:23:19 pm »

Флай, а ти си сложи в рамка това, за което благодариш

Тези, които имат очи, ще видят.

Мразя наставничеството, което демонстрират някои мои любими съфорумци.

Благодаря, Мистик. Нека всеки го прочете внимателно...
Задрасканото е пример за проява на лично отношение
и за отваряне на възможности лични вражди да припламнат.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #43 -: Ноември 29, 2006, 16:33:06 pm »
Скъпи ми Флай, това което си задраскал на първия ред ТОЧНО ТИ ми беше казал в друга тема :)
"Не прави това, което не искаш да правят на теб."

Драги, ти си идеален пример за некоректно и арогантно отношение към останалите съфорумци, ако щеш и лично към мен. Ти си чудесен пример за това, как НЕ трябва да се отнасят хората един към друг. Тук се изговориха хиляди завоалирани приказки за отношението ни един към друг. Аз обаче имам предвид ИМЕННО теб !!!!


Оберон

Неактивен miamotobg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
  • Шинмен Миамото Мусаши
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #44 -: Ноември 29, 2006, 17:50:09 pm »
Мдааа, като гледам отгоре, едно говорим, старото си продължава. Мир бе хора.
1. Не носи злоба в себе си. 2. Прави разлика между печалбата и загубата във всекидневието. 3.Развива

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27