Автор Тема: ТЪЖНА НОВИНА!  (Прочетена 27432 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #60 -: Декември 01, 2006, 20:16:11 pm »
...непогрешими...

Глупости...

Ти това и това

прочете ли го?
« Последна редакция: Декември 01, 2006, 21:54:55 pm от Eon »

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
изработихте и без това съсипания от какви ли не обработки съфорумец - За какви обработки говориш?

Обработки в ежедневието – в службата, вкъщи, не става въпрос за тук, а изобщо навсякъде другаде.

Къде отива това доверие и как ще го отстоявате оттук нататък? - А къде отиде нашето доверие във ВАС?

Вие сте избрани да водите “овцете” (изразявам се образно, да не се обиди някой, сакън). Овчаря трябва ли да има доверие на овцете си за да ги води?

Ще разчитате ли на доверие, което веднъж вече сте си позволили да пренебрегнете в името на "висша духовна цел"? А ние можем ли да разчитаме на доверие към ВАС тези простотии из форума да не се повтарят? Целта изобщо не е духовна, а практическа...

Отговорът се съдържа в предишния. Вие позволявате тези “простотии”. Понеже пишеше “ТОВА ЛИ Е ВАШАТА ДУХОВНОСТ? ТОВА ЛИ Е ВАШЕТО ДУХОВНО ИЗВИСЯВАНЕ?”

Това което се случи бе след хиляди увещания и молби да не се спами, или поне да се опитва да не се спами.

Ами трийте бе, не се покайвайте сега ако сте невинни. Спазвайте си и вие правилата, пък после колете и бесете наред без предупреждение.

Колко от Вас са чели правилата във Форума?

Аз ги четох, смятам че ги спазвам след като ми се направи забележка за чуждите езици. Ако не спазвам ме изтрийте съвсем, профила ми също.

Защото иначе въпросната тема съвсем успешно може да се класифицира като "модераторски спам с поучителна цел".
Помислете си пък вие по гореизложеното.
- ние го мислехме доста отдавна... но очевидно и този метод не въздейства върху потребителите...

Тези методи никога не са водили до желани резултати. Малко на диктатура заприлича по едно време.

Повече нищо не можем да направим, освен да баним. А ние не искаме.

Можете да действате с разбиране и без да всявате смут. Не искайте всички да отговарят на очакванията ви. Това едва ли някога ще стане. Имайте цел, а не очаквания. Доказали сте, че можете да се справяте, продължавайте.  :)

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #62 -: Декември 01, 2006, 21:06:30 pm »
                 Eon - Xpuctoc Muxaul
0:3
 :P
/не се гавря, това наистина го мисля/
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Eon

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #63 -: Декември 01, 2006, 21:07:56 pm »
За Христос Михаил:

Очевидно този спор няма да може да се разреши.

ПС - Ако останалите форумци спамеха колкото теб обаче, тука щеше да е райска градина. Към теб нямам претенции за спамер.

                 Eon - Xpuctoc Muxaul
0:3
 :P
/не се гавря, това наистина го мисля/

Жалко ако така ги разглеждаш нещата...
« Последна редакция: Декември 01, 2006, 21:15:00 pm от Eon »

IYI

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #64 -: Декември 02, 2006, 01:17:32 am »
Аз продължавам в духа на недоумението и нямам представа какво става, но знам, че почвам нещо да се съмнявам!!А това не е добре, на фона на всичко, което става в този момент ми се струва, тази дестабилизация идва точно на време и ако бях параноик щях да кажа, че тука има нещо гнило, защото тази информационна среда и всяка структура се дестабилизира от вътрешни създадени катастрофи за това апелирам:
"Цената на каузата, която ни е всеизвестна е хилядократно по-висока от нас всички на куп!Нека работим за нея и да оставим дивият повик не егото!"

В България от много малко време насам подготвят много мощна информационна завеса и програмиране на масите посредством някои похвати, за които нямам доказателства, но скоро ще направя разследване и ще опиша ситуацията!
« Последна редакция: Декември 02, 2006, 13:32:07 pm от Horus »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27