Автор Тема: ТЪЖНА НОВИНА!  (Прочетена 27429 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Moderators

  • Строг но справедлив
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 785
  • ... And Justice for All ...
ТЪЖНА НОВИНА!
« -: Ноември 28, 2006, 20:55:22 pm »
Видяхте ли какво става, когато личните дразги надделеят във форума?
Видяхте ли какво става, когато се карате за глупости?
Видяхте ли какво става, когато не зачитате мнението на другите?
Видяхте ли какво става, когато се обиждате?
Видяхте ли какво става, когато не се уважавате?
Видяхте ли какво става, когато стремежа за изява на егото ви надделява?
Видяхте ли какво става, когато сме разделени?
Видяхте ли какво става, когато се правите на обидени дечица и се цупите за щяло и нещяло?





Видяхте ли се как изглеждате отстрани?



Видяхте ли се?







ТОВА ЛИ Е ВАШАТА ДУХОВНОСТ? ТОВА ЛИ Е ВАШЕТО ДУХОВНО ИЗВИСЯВАНЕ? ТОВА ЛИ Е ВАШИЯ СТРЕМЕЖ ЗА ПО-ДОБЪР СВЯТ? ТОВА ЛИ СТЕ ВИЕ? С ТОВА ЛИ ПОКАЗВАТЕ, ЧЕ СТЕ ПО-РАЗЛИЧНИ ОТ ТЕЗИ СРЕЩУ КОИТО СЕ БОРИМ?

И ПОСЛЕДНО, ИМАШЕ ЛИ НУЖДА ОТ ТОВА ЗА ДА ГО РАЗБЕРЕТЕ?

Лека вечер желаем на всички... Вечер за размисъл...


Eon, & Alien, Horus
« Последна редакция: Ноември 28, 2006, 21:37:32 pm от Alien »

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Тъжната новина може да бъде обърната в добра и това е в наша власт.
Мисля, че всичко, което се случи в последния месец - та  до днес имаше допирни точки с тъжните ситуации на егоцентричност, високомерие, ревност, лицемерие и т.н. грозни и гротескни качества. За съжаление мноина от нас показаха, че са носители на тези негативни и разрушителни качества, но тези които не са ги изявили по една или друга причина, не означава, че са застраховани от тях. Просто времето изисква от нас сериозно да се замислим за това, което сме и което мислим че сме. Не се изключвам от числото на онези, които имат да мислят...
Благодарим за последните събития, нека всичко което се случи не ни отчайва, а да ни даде нов положителен импулс да продължим напред без тежкия товар на грозните ни недостатъци и наистина да се научим да се уважаваме, обичаме и ценим. Аз лично моля за извинение всеки, който е бил под моето негативно влияние в някой момент.
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Пиша тук, за да не откривам нова тема в отговор на това тук http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?PHPSESSID=72e050026b0931a981d844d30504817b&topic=2564.msg45742#msg45742

Уважаеми модератори, според мен новината е повече от добра, защото поне аз не видях някой да одобри това, което се опитахте да поднесете като причини за "случката" и никой не иска да си ходите. Вие се опитахте с неистински мотиви да предизвикате истински реакции и донякъде успяхте – изработихте и без това съсипания от какви ли не обработки съфорумец. Хората, които ви писаха във въпросната тема бяха съвсем искрени и най-малкото показаха уважението си към вас, тези хора ВИ ИМАТ ДОВЕРИЕ и, предполагам, не допуснаха, че сте способни да си играете с тях на подобна струна, каквито и подбуди да сте имали. Къде отива това доверие и как ще го отстоявате оттук нататък? Ще разчитате ли на доверие, което веднъж вече сте си позволили да пренебрегнете в името на "висша духовна цел"?
Дайте право на потребителите за обратна връзка ако целите нещо, защото това деяние със заключената тема прилича на опит за едностранна поука, а според мен не е така.
Опитах да подскажа нещо като недостатък не само на този, но и на повечето форуми и което почти винаги е основния проблем – нека някой от вас (или всички заедно) да дефинира понятието "спам" и това понятие да се добави на видно място сред темите и се подложи на осмисляне от страна на модераторите първо, а чак след това и те самите да имат претенции към редовия потребител по този въпрос. Защото иначе въпросната тема съвсем успешно може да се класифицира като "модераторски спам с поучителна цел".
Помислете си пък вие по гореизложеното.

Eon

  • Гост
Добре отключвам я.

Коментари...
« Последна редакция: Ноември 29, 2006, 10:05:19 am от Eon »

Antonium

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2006, 10:18:29 am »
Българска работа!
Аз съм малко гад, не търпя да ме трият, мразя тъпи постове, дразнят ме по неграмотните от мен, зодията ми е гадна, обичам да се заяждам, но защо се изпокараха всички, нещо не ми стана ясно.
Не ми стана ясно и номера на Модераторите с техните бани и т.н.
Отдавна говоря, че някой хора много са си повярвали  и са се превърнали в отправна точка за себе си и света. Не напразно гордоста е един от най-големите грехове в християнството. 
Покайте се модератори и членове юзери, това да ни е за урок, че трябва да се спазва някакъв етикет на общуване, въпреки, че сме скрити от погледа на другия.
 :) :) :)

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2006, 10:44:56 am »
Трандев каква ти е зодията?:)

по темата: не се и съмнявам, че е имало причини за случилото се :-\, всичко хубаво на модераторите и да не разваляме форума все пак, той трябва да остане хубаво и интересно място в нета. За егоизма, ще се замислим, налага се....
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Eon

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2006, 10:46:36 am »
Форума може да си го развалим само ние (всички членове) и никой друг.

Надявам се да сте го разбрали.  ;)

Antonium

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #7 -: Ноември 29, 2006, 11:37:55 am »
Предлагам да се преброим.
 Ако някой е оцелял  да го атакуваме с пълна сила :D :D :D

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #8 -: Ноември 29, 2006, 11:45:30 am »
Да започваме bodycount-a :)

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #9 -: Ноември 29, 2006, 11:49:54 am »
Предлагам да се преброим.
 Ако някой е оцелял  да го атакуваме с пълна сила :D :D :D
Аз съм тук :) Аз съм жива! Не знам какво е станало, но ще издържа на боя :) Ама честно кво е станало тук бе хора? Сякаш е имало война :(
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

stiver

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #10 -: Ноември 29, 2006, 12:12:28 pm »
Аз съм тук :) Аз съм жива! Не знам какво е станало, но ще издържа на боя :) Ама честно кво е станало тук бе хора? Сякаш е имало война :(

Дадоха ни урок по основи на конспирацията  8)

Duck and cover!    ;)

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Опитах да подскажа нещо като недостатък не само на този, но и на повечето форуми и което почти винаги е основния проблем – нека някой от вас (или всички заедно) да дефинира понятието "спам" и това понятие да се добави на видно място сред темите и се подложи на осмисляне от страна на модераторите първо, а чак след това и те самите да имат претенции към редовия потребител по този въпрос.
Защото иначе въпросната тема съвсем успешно може да се класифицира като "модераторски спам с поучителна цел".

Помислете си пък вие по гореизложеното.



Подкрепям напълно Михаил - не е възможно да се спами по най-безсрамен начин именно от хората, натоварени с функцията "защита от спам..."

Отново нищо лично...
musica universalis

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #12 -: Ноември 29, 2006, 12:19:02 pm »

Дадоха ни урок по основи на конспирацията  8)


А учениците възприеха ли нещо от урока или мааха карти на последния чин ;)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Eon

  • Гост
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #13 -: Ноември 29, 2006, 12:19:35 pm »
не е възможно да се спами по най-безсрамен начин именно от хората, натоварени с функцията "защита от спам..."


Ние не сме полицаи да дебнем вашия спам и лични кавги. Това зависи на първо място от вас.

Мен да не мислиш, че ще ми е приятно да дебна като изоглавен, дали някой ще изръси поредната простотия, за да я изтрия...

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: ТЪЖНА НОВИНА!
« Отговор #14 -: Ноември 29, 2006, 12:31:59 pm »
Просто във всеки форум има известна доза глупости, които могат да се класифицират като "спам". Иначе се получава известен психо-фашизъм, който не е много полезен за атмосферата, и ми прилича точно на полицейските методи на НКВД.
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27