Автор Тема: Израел плаща $100 000 на всеки палестинец който се засели в България!!!  (Прочетена 9718 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Днес сутринта по инфо радио са казали че някакъв от израелския парламент бил внесъл предложение да се заплаща на всеки палестинец който се изнесе в България  и да бъде обезщетен със 100 000 долара! Понеже иформацията лично аз не съм я чул но нямам никакви съмнения в човека който ми го каза ви питам някой чул ли е нещо подобно щото никъде из нета до момента не намерих материал по темата а ако това е вярно е голяма новина!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Оказа се вярно. И  най интересното е че почти не се обръща внимание а тва си ТОП НОВИНА  отвсякъде!

„Израелец иска да изнася палестинци за България”, пише най-отпред на „Монитор” – Става дума за депутат от Кнесета, който предлага да се изселят 1 милион семейства от ивицата Газа. Името му е Бенямин Елон, лидер на израелската партия „Национален съюз-Национална религиозна партия”. Той е лансирал идеята си пред телавивския вестник „Аарец”. Заглавието на интервюто е „Нека се преместят в България. Там са желани”. Всяко палестинско семейство, което се съгласи да емигрира, да получи 100 000 долара. Аз съм проверил – много държави, като България и Босна, са готови да ги приемат, казва Елон пред „Аарец”. .

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Вярно е да. Просто не е за вярване.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Е то само тва остана да дойдат 1 милион палестинци и съвсем ще я вържем  ;) Ще си направят ДПС2  :P

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Това колко е сериозно?

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Това е част от статията в NEWS.BG
Да преместим палестинците в България, предлага израелски политик



...
В заглавието става дума за палестинците, които живеят в бежански лагери. В интервюто си Елон предлага да се дадат по 100 000 долара на всяко едно палестинско семейство, което се съгласи да емигрира в друга държава.
Той смята, че ако 1 млн. палестински семейства приемат подобно предложение, Израел няма да има проблеми.

На въпрос къде ще намери общо 100 млрд. долара, Елон отговаря, че всяка година Израел получава финансова помощ от САЩ с общ размер 3 млрд. долара.

„Ако вземем тези пари и ги оставим настрани в продължение на 20 години, ние ще имаме 60 млрд. долара, а ако към тях прибавим и парите на американски и европейски фондации, с които биваме финансирани, ще достигнем до сумата 100 млрд. долара," обяснява Елон.

Наистина ли вярвате, че със 100 000 долара ще успеете да убедите палестинските семейства да напуснат домовете си, удивлява се интервюиращият Гидеон Алон.

„Определено," категоричен е политикът и обяснява, че има много страни - като България и Босна, които биха искали да приемат семействата. „Когато едно семейство отиде там с 100 000 долара, то ще бъде желано и ще живее богато.
...

Много ще ви обвинят, че правите расистко предложение, контрира го журналистът.

„Какво му е расисткото? Защо те не могат да разберат, че ние нямаме друга еврейска държава, а в същото време има много арабски държави. Палестинците не искат само основаване на Палестинската държава. Те не искат Израел да съществува."

На въпрос дали заплахите на иранския президент Ахмадинеджад, че Израел трябва да се изтрие от картата, трябва да се приемат сериозно, Елон отговори, че омразата към Израел променя формата си.
„Този път ще се появи без музиката на Вагнер и не на християнска основа, а на мюсюлманска. В Израел не могат да разберат, че има милиони, които още от деца са учени да мразят евреите.

 News.bg
07.11.2006, 14:44

Съкратила съм я


Ами ние българите къде да се изнасяме, май направо от 3D...
« Последна редакция: Ноември 08, 2006, 23:06:14 pm от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Да очевидно парите няма да могат да ги съберат  :P Обаче  ви гарантирам че ако съшото предложение бъде отправено на българските семейства да се изнесат с по 100 хил долара към зап. Европа тука няма остане никой  ;)

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
маи трябва да направим една гражданска воина набързо за два три дена :D кой колкото вредни твари изтрепе добре-ще отиде направо в рая ,в 3Д и всякви такива подобни измерения.Ко ще кажете? :P

IYI

  • Гост
Аз нямам нищо против Палестинците, по-добре те!

Tangrata

  • Гост
Ако успеят да го направят, това ще е само началото.
След това ще почнат да преселват цигани и престъпници от цяла Европа. Струва ми се тоя план го бях чел някъде, но ми изглеждаше прекалено, за да е реално.

Интересното е, че страната най-голям длъжник в света ще осигурява парите. И реално не дава нищо, срещу нещо. Парите ще си ги напечатат, колко му е. Пълна пародия.

А и не се учудвам България, че била "съгласна". В лицето на Паси, Доганката и Първанката всичко е възможно.
Много ясно, че няма да съм аз тоя, който ще питат.

Между другото палестинците бяха ли многоженци ? Май да. Значи със 100 те си х. ще могат да си купят и по още някоя бяла българка за жена и да им направят по 10-ина циганчета ..

Eon

  • Гост
А представяте ли си да дойдат евреите.  :P

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Днес сутринта по инфо радио са казали че някакъв от израелския парламент бил внесъл предложение да се заплаща на всеки палестинец който се изнесе в България  и да бъде обезщетен със 100 000 долара! Понеже иформацията лично аз не съм я чул но нямам никакви съмнения в човека който ми го каза ви питам някой чул ли е нещо подобно щото никъде из нета до момента не намерих материал по темата а ако това е вярно е голяма новина!

Вестникарски глупости. Кой знае на колко ракии (или там квото пият) е бил човека, и те като Бареков: "уа, новина!"

На мен по-интересното тук ми бяха коментарите в стил кварталната тенекиена кръчма, относно палестинците. Значи, повечето от вас принципно са против Израел ей така за спорта, и не пропускат да ореват света след поредната израелска акция срещу горките невиини палстинци. Но от друга, същите тия невинни палестинци никой не ги иска в България - тук веднага за тях почва да се говори като за многоженци с по 10 циганета :)) Двойният стандарт на американците ряпа да яде пред вас :)

Относно пича с гражданската война, еми айде да я почнем: дай да застреляме семейството ти и приятелите ти първи, ще повоюваме 2-3 дена, колкото да поставим лошите на място, и после ще спрем, и всичко пак ще е мирно и тихо.

Oberon

  • Гост
Мдам Капитане, така си е:)
Представи си 1 000 000 х 100 000 $ колко пари са това за България:)))...Елката не ми го събра:)
« Последна редакция: Ноември 09, 2006, 09:04:30 am от Eon »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Мдам Капитане, така си е:)
Представи си 1 000 000 х 100 000 $ колко пари са това за България:)))...Елката не ми го събра:)

Обероне ти май си смело за идеята Леко май несъзнавате смесването на две толкова различни етнически групи до какво ще доведе!

Това че палестинците са онеправдани в един конфликт не означава че трябва ние да ги приберем още повече е много интерсно защо точно малка България. По тази логика да приберем  и една камара сомалийци и т.н африкански племена щото почти навсякъде в африка има сериозни граждански сблъсъци....

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Мдам Капитане, така си е:)
Представи си 1 000 000 х 100 000 $ колко пари са това за България:)))...Елката не ми го събра:)

Обероне ти май си смело за идеята Леко май несъзнавате смесването на две толкова различни етнически групи до какво ще доведе!

Това че палестинците са онеправдани в един конфликт не означава че трябва ние да ги приберем още повече е много интерсно защо точно малка България. По тази логика да приберем  и една камара сомалийци и т.н африкански племена щото почти навсякъде в африка има сериозни граждански сблъсъци....

Напълно осъзнавам. И първо нямам никакво желание да ставам свидетел. Второ, съмнявам се че това някога ще стане ... Мисълта ми беше за друго. Което съм и написал :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27