Автор Тема: Израел плаща $100 000 на всеки палестинец който се засели в България!!!  (Прочетена 9719 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Jean-Luc Picard  затова и въпроса ми беше към Оберон, който изглеждаше много ентусиазиран от потока пари койтто ще се излее към България

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Обърнах сайта /news bg/ от него взех статията, исках да видя още нещо,  гледах и за 7-ми и 8  и днешните новини, но ТАЗИ новина за палестинците е изчезнала .... странно...  :-\
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Обърнах сайта /news bg/ от него взех статията, исках да видя още нещо,  гледах и за 7-ми и 8  и днешните новини, но ТАЗИ новина за палестинците е изчезнала .... странно...  :-\

Статията е от вестник Монитор и си я има ТУК


Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Да, а  защо ли в другия сайт  е  свалена, все пак ми е чудно... дали не засяга интереси..?
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Ще ги чакаме. Както съм се наканил да чакам хамериканските военни за базите. За тези бази още сега съм готов да тръгна на протест и гражданско неподчинение. Ако все пак решат да ги пратят не вярвам българите да останем спокойни. Тогава вярвам, че ще стане голям хаос в страната, всеки ще излезе на улицата независимо от политическата си принадлежност. То, бива наглост, ама те съвсем ни отписват, май са позабравили смазващото: "УРААААА!"
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851

 линкове на Английски  ???

  ЕЗК 

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Уж съм пълнолетен от 2 години (е добре де след 6 дена стават 2 години) ама никой не ме е питал нит за военни бази, нит за евентуално евакуиране на палестинци (което ако се стигне до гласуване в парламента го бройте за прието) на наша територия.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Уж съм пълнолетен от 2 години (е добре де след 6 дена стават 2 години) ама никой не ме е питал нит за военни бази, нит за евентуално евакуиране на палестинци (което ако се стигне до гласуване в парламента го бройте за прието) на наша територия.
Хахаха  ;D   чакай да те питат ;) :D
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
То ясно че няма да ме питат, ама дано не станем палестинска колония.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27