Автор Тема: ”Мюсюлмански братя” заплашиха БТА с взрив  (Прочетена 6851 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Днес в 11.25 ч. анонимен мъжки глас е съобщил, че в сградата на БТА е поставен взривно устройство. Служителите на агенцията бяха спешно евакуирани.
При проверката на ДОТИ в основната сграда на БТА, паркинга и гаража на Националната информационна агенция не бе открито взривно устройство, съобщи екип, останал на работното си място.
Анонимният глас е отправил заплахата от името на групата "Мюсюлмански братя", без да отправя искания. "Мюсюлмански братя" е забранена египетска терористична групировка, свързана с радикалния ислям. У нас тя има фондация за подпомагане на мюсюлмански деца, образованието им и финансирането на животоспасяващи операции. "Мюсюлмански братя" е създадена през 1928 г. в Египет и има последователи в много страни. В Египет е забранена през 1954 г. след покушението на президента Абдел Насър. Днес групировката е включена в списъка на международните терористични организации.


Оф , айде честито, досега световният тероризъм беше само на теория при нас, сега го почнаха вече и напрактика. Това разбира се само в случай че е било наистина от тези, които се представят че са.По-лошото в цялата работа че ако се случи и един единствен атентат от такава "международна" организация ще го отнесем  здраво с новите "мерки за сигурност"  >:(

Oberon

  • Гост
Re: ”Мюсюлмански братя” заплашиха БТА с взрив
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2006, 14:03:26 pm »
Оф , айде честито, досега световният тероризъм беше само на теория при нас, сега го почнаха вече и напрактика. Това разбира се само в случай че е било наистина от тези, които се представят че са.По-лошото в цялата работа че ако се случи и един единствен атентат от такава "международна" организация ще го отнесем  здраво с новите "мерки за сигурност" 

Аве Алиен, ти наред ли си:)))? Какъв световен тероризъм бре? Като се обаждаха преди в училищата, че има бомби...???

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: ”Мюсюлмански братя” заплашиха БТА с взрив
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2006, 14:06:16 pm »
”Мюсюлмански братя” са реална организация, аз казах ако наистина са те! Има огромна разлика да се обади някой анонимен че има бомба и да се обади някой който почне да цитира имена! Прави разликата!

Eon

  • Гост
Re: ”Мюсюлмански братя” заплашиха БТА с взрив
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2006, 14:23:49 pm »
Сега ако отида и кажа аз съм от ИРА и ще гръмна МакДоналдса в София...

Какво?  laugh

Antonium

  • Гост
Re: ”Мюсюлмански братя” заплашиха БТА с взрив
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2006, 14:32:47 pm »
Сега ако отида и кажа аз съм от ИРА и ще гръмна МакДоналдса в София...

Какво?  laugh
И аз искам да го гръмна, и аз от ИРА :D
Пак ли оспамих темата :D
« Последна редакция: Ноември 17, 2006, 14:34:16 pm от Trandev »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: ”Мюсюлмански братя” заплашиха БТА с взрив
« Отговор #5 -: Ноември 17, 2006, 14:40:35 pm »
Сега ако отида и кажа аз съм от ИРА и ще гръмна МакДоналдса в София...

Какво?  laugh

Ами сетете се че това да се каже име се случва доста рядко! После очевидно нестава въпрос за майтап щото не е за училище а за БТА, И ако кажеш че си от ИРА и искаш да взривиш нещо ще те намерят много бързо. Щото никой не си прави шега с терористични организации! Или някой иска да ги накисне, което само по себе си пак е сериозно или играта е по-голяма.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: ”Мюсюлмански братя” заплашиха БТА с взрив
« Отговор #6 -: Ноември 17, 2006, 17:01:02 pm »
За нашите кукловодни театрални приятели, които държат в едната си ръка връвчиците на БТА, а в другата - фитилчето на бомбичката, е по-важно в населението да съществува нагласата за Скорошно Предстоящо Надвиснало Зло, от което овеличаващите се мерки за сигурност ще бранят. Ако някой от вас се обади в училище и излъже, че ще има бомба [в навечерието на контролното, разбира се! ;)], дори това е добре дошло - оправдава нови и нови рестрикции, чийто краен резултат е една освободителна и спасителна, унищожителна Война, причинена от най-младата и най-безхаберна, невменяема нация на света, която от своя страна е подтикната от същия този театрал-кукловод; артист, проиграл за $40 статута си на Богоизбран... И така, нека да не се впускаме в разсъждения   ще гръмне ли или няма да гръмне, ислямски братя ли са, или британски сестри, в България ли е, или в Монреал; важното е да се осмисли задвижването и напредването на един План за влудяване на населението, което, като че ли най-накрая, в един чудовищен взрив облекчено ще си отдъхне: Най-после, случи се! 
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: ”Мюсюлмански братя” заплашиха БТА с взрив
« Отговор #7 -: Ноември 17, 2006, 17:48:01 pm »
добре, Флай,добре.
От време на време сме на едно мнение
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: ”Мюсюлмански братя” заплашиха БТА с взрив
« Отговор #8 -: Ноември 20, 2006, 13:12:28 pm »
"Мюсулманският брат" се оказа някакъв тип, който тези дни заключиха... Така казват по новините.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Antonium

  • Гост
Re: ”Мюсюлмански братя” заплашиха БТА с взрив
« Отговор #9 -: Ноември 20, 2006, 13:30:34 pm »
За нашите кукловодни театрални приятели, които държат в едната си ръка връвчиците на БТА, а в другата - фитилчето на бомбичката, е по-важно в населението да съществува нагласата за Скорошно Предстоящо Надвиснало Зло, от което овеличаващите се мерки за сигурност ще бранят. Ако някой от вас се обади в училище и излъже, че ще има бомба [в навечерието на контролното, разбира се! ;)], дори това е добре дошло - оправдава нови и нови рестрикции, чийто краен резултат е една освободителна и спасителна, унищожителна Война, причинена от най-младата и най-безхаберна, невменяема нация на света, която от своя страна е подтикната от същия този театрал-кукловод; артист, проиграл за $40 статута си на Богоизбран... И така, нека да не се впускаме в разсъждения   ще гръмне ли или няма да гръмне, ислямски братя ли са, или британски сестри, в България ли е, или в Монреал; важното е да се осмисли задвижването и напредването на един План за влудяване на населението, което, като че ли най-накрая, в един чудовищен взрив облекчено ще си отдъхне: Най-после, случи се! 
Флай, кво ти стана бре, та изписа туй произведение. Вземи са в "криле", дет се казва 8) :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: ”Мюсюлмански братя” заплашиха БТА с взрив
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2006, 15:52:14 pm »
За смешната ни съдебна система, която се издъни баш на този случай. Но по- интересното е че  можете да си направите изводите  как решенията се вземат предварително: :P

Съдия Пламена Недялкова прочела решение преди да изслуша страните
Монитор
Невиждан скандал избухна в съдебната палата в Шумен вчера по обяд, след като съдия Пламена Недялкова изчете пред слисаната публика съдебно определение, написано още преди делото и преди да бъдат изслушани страните. Това, според известния шуменски адвокат Георги Панайотов означавало, че Недялкова е влязла в зала с предварително взета позиция. Колеги на Панайотов пък коментираха, че такова нещо в съда в Шумен не се е случвало или най-малкото не се е разбирало.
Скандалът гръмна по време на дело, на което трябваше да бъде определена мярка за неотклонение на задържания като телефонен терорист бивш данъчен инспектор Йордан Илиев. Самото дело вървеше гладко, до момента, в който без да обявява почивка съдия Пламена Недялкова започна да се произнася с определение за постоянна мярка за неотклонение задържане под стража. Гласът и вървеше гладко и в един момент всички присъстващи се усетиха, че чете от лист пред себе си. Докато репортери се препитваха дали това е нормално, защитникът на Илиев Георги Панайотов я остави да довърши след което я атакува с отделно изявление пред всички. Вие опорочихте процеса с предварително подготвеното определение, което прочетохте - напечатали сте го, влезли сте така с него, трябваше да си направите отвод, защото безочливо вършите нарушение, обяви с рязък тон адвокатът. Мястото ви не е тук, ще сезирам Висшия съдебен съвет, добави още той. Недялкова не коментира по същество атаките и каза от своя страна, че ако не е съгласен с нейното решение Панайотов може да обжалва пред Окръжен съд. Мисля, че този разговор не трябва да го водим тук, посмути се малко съдийката. Аз пък мисля, че мястото ви не е тук, отряза адвокатът.

Неактивен miamotobg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
  • Шинмен Миамото Мусаши
Re: ”Мюсюлмански братя” заплашиха БТА с взрив
« Отговор #11 -: Ноември 22, 2006, 18:19:32 pm »
Е тоз адвокат направо я е разбил, представям си как е гледала тая като п.....а >:(
1. Не носи злоба в себе си. 2. Прави разлика между печалбата и загубата във всекидневието. 3.Развива

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27