Автор Тема: 5 милиона българи ще бъдат глобени защото не са ходили на лекар!  (Прочетена 14919 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Не забравяй и новия данък дъжд ;)

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
и ко правим в този случаи?

Tangrata

  • Гост
Само данък - Форум няма още :) Кеф, а ?

Неактивен miamotobg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
  • Шинмен Миамото Мусаши
Що, че то си има и платени форуми,  така че си има такса форум. Слава богу в тоди няма ;D
1. Не носи злоба в себе си. 2. Прави разлика между печалбата и загубата във всекидневието. 3.Развива

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Да сме си имали лекар приятел, той да ни оправя когато другия сбърка? Трябва ли лекаря да ми е приятел за да си свърши съвестно и точно работата? Защото сега болшинството лекари гледат само парите, ако няма пари не вършат работа. Някои от тях човешки живот залагат за такива глупости. И всичко това, защото са им ниски заплатите и какво да правят цоцат от нас, всеки се спасява както може пък другия сам да се оправя. Да не ви се налага да попадате в интензивно или в операционна, защото ще ви оставят ей, така да си умрете ако сте някой прост човечец. И това го заявявам най - отговорно и твърдо! Мафията е проникнала дори и тук. Единици са докторите и персонала, които се стараят да помагат на хората. Останалите те лекуват само за да ти вземат парите, пълна гавра с човешкия живот, срам!  Да не говорим на енергийно ниво какви вибрациите ти пращат ако за тях си поредната бройка. Такава е действителността, озверили сме се един срещу друг и само се ръфаме, докато се самоизядем. През това време шефчетата гледат отгоре и доволно потриват ръце. То се и усеща като влезнеш в болницата атмосферата направо те смазва и притиска, не болници, ами затвори. :( :( :( :( :(
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

omhara

  • Гост
Аууу колко страшно звучи това с чиповете. Плашете се докато е време че а ги сложиха и на мига ще ви покажа методите с които да им ги горите от разтояние Абра кадабра с малко торсионно генераторче за 50лв и чипове нанаиси. Ако не схванат намека и искат още постван направата ин хоме на по един тета мозъчен синхронизатор и чао от матрицата на дебилите. :)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
малко торсионно генераторче за 50лв
Ако имаш такова то по-добре да помислим как може да го направим по-мощно за по-сериозни дейности.   ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Задължено да хода на лекар..хе хе
За последно ходих на лекар на военната комисия Февруари таз година - медицинския преглед. И за втори път (понеже това ми беше втора подобна комисия, 2 години по-рано ми беше първата "гола" комисия в болницата) че всичко се прави да се отбие номера - единственото което направиха кат хората е да ми измерят кръвното - другото беше просто отбиване на номера, колкото да се разпишат че съм се явил на съответния преглед (хич не знам и колко са проверявали кръвта и урината).
Не стига че задължават вече да се плаща ако имаш куче ам ся и глоба ако НЕ отидеш на лекар. Ми ей на чакам си глобата. Или е някъв таен план (доста се съмнявам, все пак става дума за България) или просто (което е много по-вероятно) се чудят как да изцедят още пари от народа.
Ба, да отида в затвора щот не съм отишъл на доктор да ми каже че съм здрав/болен. Дали ще мога да се отърва кат оня Маргин дет кат всички престъпни босове кат влезе в съда се разболя :)

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Имам чувството,че по тея болници има такава енергия дето ако отидеш с настинка, излизаш с пнеумония (незнам как се пише думата :D).
« Последна редакция: Декември 15, 2006, 18:50:39 pm от Horus »

IYI

  • Гост
Смърф ако ти разкажа в енергийно отношение какво представляват болниците, не пневмония, а  ми не знам какво!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Аз меко казано съм "бос", спрямо съфорумниците по доста тематики ама ко да са прай :)
По принцип освен да "почувстваш" негативната енергия има ли друг начин да я намериш ?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Обикновено тя те намира :P

А в болниците е просто ужасно. Направо е черно. С едно отиване там, ще се върнеш болен с още три неща, вместо излекуван от лекаря, който държавата така любезно ни кани да посещаваме >:(

IYI

  • Гост
Просто и ясно с две думи от Хорус : :P

Да Смърф има начин, а що се отнася до осведомостта, която нямаш, както другите, не давай никакво значение на тези дребни работи :)

Max

  • Гост
Задължителните профилактични прегледи
« Отговор #28 -: Януари 24, 2009, 20:03:02 pm »
Преди време ме заплашваха с глоби и уволнвние, защото отказвах да се явя на профилактичен преглед. Просто знам колко формално е, от гледна точка на здравето ми. Освен това приенмам като насилие такава натрапена "грижа". Въпросната кампания, която ми се размина на косъм беше мисля през 2005. Някакви общински пари трябвало да бъдат усвоени. Късметлията беше собственикът на една частна клиника...
Аз пък си имам личен лекар, който до сега не ме е безпокоил с подобни глупости.

Имате ли идеи как да се справяме с тоя проблем, ако пак ни погнат?

Според мен една от целите е да се види кои екземпляри са годни за донори на вип клиенти. Може да съм луд, но това е първата мисъл, която ми идва, като чуя за профилактични прегледи.
« Последна редакция: Януари 24, 2009, 20:07:50 pm от Max »

Max

  • Гост
Наказват ни със сто лева, ако не се прегледаме до края на годината
Стандарт
Миналата година нередовните пациенти се наказваха с лишаване от здравноосигурителни права за един месец. Тази мярка не даде резултат. Затова от тази година ще се налагат парични глоби. Размерът им е от 50 до 100 лв., а при повторно неявяване - от 100 до 200 лв. Ще се санкционират и родителите, които не са завели детето си на преглед.

Ето как се почва с тоталния контрол! Не те питат дали искаш да участваш в смешната им здравна система, не ти дават никаква алтернатива. Те са последната инстанция. Трябва да те проверяват , да те следят! Май наближаваме времето когато ще е задължително да ни сложат и по един ЗДРАВЕН ЧИП


Айде бе, да глобяват пушачите и алкохолиците.

И не ща да плащам здравни осигуровки! Срещу какво ме осигуряват?
« Последна редакция: Януари 24, 2009, 21:38:52 pm от Max »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27