Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 188714 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен astro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Технологиите на бъдещето
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #375 -: Януари 08, 2013, 10:32:04 am »
Хората с рептилски ген вероятно са били създадени като управляващ елит заради по-9ниските инстинкти на своята натура, което прави хората по лесни за управление от недобронамерените извънземни.
Вероятно са били създадени преди около 6000 години когато възникват първите класови общества. В този аспект Библията разказва родословието на рептилоидните, а не на хората въобще. Например не се  споменава от къде са взели Каин и Сит жени и коиса са другите хора от които Каин се боял.

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен deadzero

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #377 -: Март 20, 2013, 23:46:07 pm »
Тоя какъв е бе? http://nepoznato.energetika-bg.com/2013/03/po-vreme-na-konferentsiya-s-retch-na-obama-e-zasnet-reptiloid-video/

не че го възприемам за вярно, но все пак винаги се чудя, как подобни видеа са все замъглени при наличието на "егати" мега/гига пикселите (особенно при профи камерите)  :hi:
Еverything is connected to everything.

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #378 -: Март 21, 2013, 02:27:21 am »
Пак истерии... Този ХитМен е малко странен в главата, наподобява ми човек с множество пластични операции вече не приличащ на себе си. Но пък е странен и в поведението... като нервно животно е. Малко като зомби се държи. Докато другите гардове блеят насам натам този е като пеленгатор, не спря да се върти и да сканира. Но за шейп-шифтинг да говорим е пресилено.

deadzero, чак пък "егати" мега/гига пикселите при ТВ камерите няма. Там се разчита основно на добра оптика, чувствителни и бързи матрици 'щото при стандарта за резолюция на ТВ изображението няма файда от мега и гига пиксели... това не е фотоапарат. Колко мега/гига пиксела има в резолюция 16х9 HD 1920x1080? ... Цели 2 Mpx... по-малко от най-евтината сапунерка. Напълно безмислено е човек да се впряга в такива конспирации за Шейп-Шифтинг документирано на видео... в случая при цифрово видео винаги имаме компресия на видеопотока и алгоритми за намаляване на шумовете които пък изрязват част от полезния сигнал и получаваме тези гладки и замазани изображения в които липсват малките детайли. На всичко отгоре и при публикуване в интернет видеоматериалите допълнително губят още качество от преконвертирането с друг алгоритъм на видеокомпресия и понякога се получават и артефакти които докарват масовия зрител до истерия. Така и баба ми както е дребна и прегърбена и с тояжка в ръцете може да замяза на Йода...

Темата за Шейп-Шифтинга е безмислена, ако ще гледаме клипчета от нета... в това няма хляб бе хора! Точно от това храстче няма да изскочи заек! Е, ако се появи кадър заснет с хубав фотоапарат, а не видеофрагменти от 0.3 - 1 Mpx с няколко обработки, да седнем и да го обсъдим. Ма то какво има да се обсъжда на снимка 10-20 или нагоре мегапиксели, то всичко ще е ясно! Та то на този и косъмчетата по епилираната тиква ще се виждат. Нима в тези зали на пресконференциите няма фотографи с хубави фотоапарати? Защо не изтече някоя такава снимка със Шейп-Шифтинг? Ами защото няма какво да изтича.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #379 -: Април 01, 2013, 22:31:29 pm »
Пак истерии... Този ХитМен е малко странен в главата, наподобява ми човек с множество пластични операции вече не приличащ на себе си. Но пък е странен и в поведението... като нервно животно е. Малко като зомби се държи. Докато другите гардове блеят насам натам този е като пеленгатор, не спря да се върти и да сканира. Но за шейп-шифтинг да говорим е пресилено.

deadzero, чак пък "егати" мега/гига пикселите при ТВ камерите няма. Там се разчита основно на добра оптика, чувствителни и бързи матрици 'щото при стандарта за резолюция на ТВ изображението няма файда от мега и гига пиксели... това не е фотоапарат. Колко мега/гига пиксела има в резолюция 16х9 HD 1920x1080? ... Цели 2 Mpx... по-малко от най-евтината сапунерка. Напълно безмислено е човек да се впряга в такива конспирации за Шейп-Шифтинг документирано на видео... в случая при цифрово видео винаги имаме компресия на видеопотока и алгоритми за намаляване на шумовете които пък изрязват част от полезния сигнал и получаваме тези гладки и замазани изображения в които липсват малките детайли. На всичко отгоре и при публикуване в интернет видеоматериалите допълнително губят още качество от преконвертирането с друг алгоритъм на видеокомпресия и понякога се получават и артефакти които докарват масовия зрител до истерия. Така и баба ми както е дребна и прегърбена и с тояжка в ръцете може да замяза на Йода...

Темата за Шейп-Шифтинга е безмислена, ако ще гледаме клипчета от нета... в това няма хляб бе хора! Точно от това храстче няма да изскочи заек! Е, ако се появи кадър заснет с хубав фотоапарат, а не видеофрагменти от 0.3 - 1 Mpx с няколко обработки, да седнем и да го обсъдим. Ма то какво има да се обсъжда на снимка 10-20 или нагоре мегапиксели, то всичко ще е ясно! Та то на този и косъмчетата по епилираната тиква ще се виждат. Нима в тези зали на пресконференциите няма фотографи с хубави фотоапарати? Защо не изтече някоя такава снимка със Шейп-Шифтинг? Ами защото няма какво да изтича.

Именно, особено с гореспоменатия клип то се вижда с просто око, че тоя е барнат отвсякъде. Цветовете на останалите хора - розови, тоя обаче - сив. На мене ми изглежда на някакъв изтрещял от сикрит сървис, дето се е взел много насериозно - избръснал се е, и постоянно се озърта за "терористи" :)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Рабено

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #380 -: Май 08, 2013, 18:08:30 pm »

 Какво мислите за този филм? На мен ми се стори много смущаващ.

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #381 -: Май 09, 2013, 11:17:14 am »

 Какво мислите за този филм? На мен ми се стори много смущаващ.
Този филм не е ли преведен от някой от съфорумците ни? Иначе, съм по-склонен да повярвам на филма, доста неща имаше. В същото време показва колко безпомощни са обикновените хора днешно време и въобще в цялата история, явно доста неща са станали по план и ще продължават ако всички не помислим какво всъщност става на нашата планета.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #382 -: Май 09, 2013, 20:57:56 pm »
Този филм не е ли преведен от някой от съфорумците ни? Иначе, съм по-склонен да повярвам на филма, доста неща имаше. В същото време показва колко безпомощни са обикновените хора днешно време и въобще в цялата история, явно доста неща са станали по план и ще продължават ако всички не помислим какво всъщност става на нашата планета.

Какво всъщност става на нашата планета? Чакам да кажеш, за да те светна след това аз.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #383 -: Май 09, 2013, 21:46:05 pm »
Какво всъщност става на нашата планета? Чакам да кажеш, за да те светна след това аз.
Всеки който се разприказва пред обществото за някои, на които  не им убягва или бива обявен за луд, (наркоман, педофил и т.н.) или му се тегли куршума. Повече от половината световно население си мисли, че САЩ е най-страхотната страна, напрекъснато се правят войни от които имат полза само някои. Повечето хора въобще не мислят, за тях всяка дума от пресата е 100% истина. Да изброявам ли още неща за които всички в този форум знаят? Сега моля ако греша в нещо да бъда поправен.  (Човек живее, за да се учи.)
« Последна редакция: Май 09, 2013, 22:00:06 pm от ilianvs »

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #384 -: Юни 08, 2013, 16:19:36 pm »
Това монтаж ли е или папата е гущер?

Прилича малко на Костов! (апропо, нали последният разпродаде държавата???)

Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #385 -: Юни 08, 2013, 16:29:28 pm »
Постоянното мигане е симптом според мен.

Познавам едно момиче с много неприятен поглед и изцъклени "жабешки" сини очи. Нагла, егоистична, средно интелигентна, с претенции да бъде хубава. Е, тя мига непрестанно почти. Апропо, май произходът й е еврейски (не съм сигурен).

П. С. Дори да има проблем с очите, това не обяснява характера й. :)
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен peppone1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #386 -: Юли 09, 2013, 23:20:38 pm »
Как се преобразяват тези рептили като хора, четох че използвали нано-технологии, може ли малко повече разяснения, това ли са анунаките, описани от древните шумери, които са като гущери и че те са създали хората, значи ние ще сме като тях, както има добри и лоши хора, така е и при тях, не може всички да са лоши щом са воювали помежду си, както и ние. Повече сходни черти имаме, отколкото се различаваме. И ако толкова много ни мразят защо не са ни нападнали и край?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #387 -: Юли 09, 2013, 23:26:51 pm »
Как се преобразяват тези рептили като хора, четох че използвали нано-технологии, може ли малко повече разяснения, това ли са анунаките, описани от древните шумери, които са като гущери и че те са създали хората, значи ние ще сме като тях, както има добри и лоши хора, така е и при тях, не може всички да са лоши щом са воювали помежду си, както и ние. Повече сходни черти имаме, отколкото се различаваме. И ако толкова много ни мразят защо не са ни нападнали и край?

"Добре тогава кажете накратко какви и кои са бълграските илюминати или Кръвни линии, (като Вие предпочиатате)?
Трудно ще ме разберете, ако Ви го кажа с две думи. Първо: не е задължително българските илюминати да са в България. Някои предпочетоха друго време-пространство. Не ги обвиняваме. Както казахме има по-силни връзки дори и от време-пространството. Съвременета квантова физка донякъде ги обяснява. И все пак с две думи истинската Българска кръвна линия е много силна и жизнена тройна спойка от три основни ДНК кода :1) този на расата, която в Стария завет на езика на народа на Яхве се нарича „елохим”. 2) този на расата на Сириус 3) и за ваша изненада – този на съществата, които са опредлени от съремената теория на конспирацията като обществен враг номер – расата на рептилоидите. Съотношението е 33 процента или 1/3 – това примерен варинат – възможни са известни отклонения,но това отключва нестабилност и регресивни мутации.
Казахте рептилоидите – да не би да имате рептилите – шейпшифтъри?
Да, има разлика. „Рептил” е латинското име за влечуго, т.е. нещо, което се влачи по земята с тялото си, за да се превдижва. Рептолоидите са високоеволюирала форма. Съществата(рептилите-шепшифтъри, бел. на Търсача), които вие имате предвид са една издънка с преекспонирани функции и възможности. Знайте, който е силен и могъщ няма нужда да променя формата си. Силата не идва от форма, а обратното – силата определя формата. Тяхното е болест – липса на контрол върху ДНК структурата и мутатции. Силният няма да промени себе си, а вашето съзнание и възприемането за него. Не го ли разберете винаги ще бъдете в позицията на жертви. Т.е да разбираме, че рептили-шейпшифтъри не са част от Илюминати?
Да, така е, те са използвани от Илюминати. Просто са част от плана. Защо освен овце да не можеш да развъждаш и гущери(смее се – бел. На Търача).
Да, но това не е ли жестоко – според разкази на очевдици тези същности се хранят с човешки бебета и млади девици? Не е ли висока цената на развъждането им?
За да говорите за цена, трябва да се наясно с истинската стойност на нещо. Нима не е жестоко да се храните с бебета-прасета особено в един специфичен период, отъждествяван като един от най-светлите християнски празници?
Да, но все пак те са животни? "

http://bulgarianilluminati.wordpress.com/2012/01/25/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E-%D1%81-%D0%B8%D0%B4%D0%BC%D0%BE%D0%BD/
« Последна редакция: Юли 09, 2013, 23:30:52 pm от sidewinder »

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #388 -: Юли 10, 2013, 11:45:28 am »
Някъде бях чел призив българите да спрем да се храним с прасета, ако искаме да продължим напред в бъдещата история! Причините бяха доста, но едната която се споменаваше е, че голяма част от нашето ДНК е рептилоидно (или рептилско, не знам как точно да се изразя). А домашните прасета имали твърде много човешко ДНК и храненето с тях е вид канибализъм (говоря спецялно за българите). ?!?

Неактивен Yoda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
  • Must be force be with you
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #389 -: Юли 10, 2013, 15:41:05 pm »
Как се преобразяват тези рептили като хора, четох че използвали нано-технологии, може ли малко повече разяснения, това ли са анунаките, описани от древните шумери, които са като гущери и че те са създали хората, значи ние ще сме като тях, както има добри и лоши хора, така е и при тях, не може всички да са лоши щом са воювали помежду си, както и ние. Повече сходни черти имаме, отколкото се различаваме. И ако толкова много ни мразят защо не са ни нападнали и край?

А де?! Как? Би ли постнал/а линк или цитат от къде си го чел/а? Защото това за нанотехнологиите ми звучи много неопределено.

За сходните черти имаме с много други видове примати такива, но не сме маймуни. Ако под `черти` се има предвид това за добрите и лошите, пак не е много сигурно, кои и защо са добри и кои и защо са лошите.

Остава въпроса за видоизменянето  :writer:

А коментара за прасето и ДНК-то е размазващ. Не знаех, че се храня с ДНК-то на нещо, а само с плътта му. 
Но да не се отклонявам от темата, исках да разбера, дали някой се е замислял сериозно как се случва видоизменението в действителност. По филмите със супергероите е показано неубедително. И защо рептили, а не върколаци и вампири?


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27