Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 189179 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #345 -: Май 02, 2012, 18:08:10 pm »
Съвсем наскоро попаднах на едно интервю със Валентин Стамов и там той сподели някои интересни неща свързани със змейовете във нашия фолклор.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен wild88

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #346 -: Май 28, 2012, 00:49:41 am »
Това звучи доста интересно, чел съм подобни неща междодругото за амазонките че помагали на прабългарите в древноста при нападения на разни племена. Това всъщност се смята че са самодивите от народните приказки. Но иначе историята му беше доста интересна.

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #347 -: Юни 09, 2012, 14:34:02 pm »
Днеска попаднах на това видео, може и да е давано тука, вече нямам спомен. Умопомрачителни кадри.

Not a valid vimeo URL
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #348 -: Юни 09, 2012, 14:48:02 pm »
Ама и вие сте едни. Кое точно беше умопомрачителното? Лошия запис може би? Толко лош, че почти всички имаха някакви странни работи на бузите.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #349 -: Юни 09, 2012, 15:16:56 pm »
Записа че е лош, лош, но че имаше нещо на лявата скула, имаше. Но дали не беше добавено към кадъра? Беше малко по-различно. А и сенатора каква физиономия направи?! Реакцията на околните също не беше адекватна. В такъв случай не трябва да се става, а да се ляга и чака лекар. Може би искаха да скрият нещо от медиите.

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #350 -: Юни 09, 2012, 15:44:09 pm »
Изгледа ли го цялото, kalan? За очите защо не коментираш? Правете си труда поне да доглеждате всичко, без да превъртате напред. Или гледате цялото и коментирате цялото или не коментирате, за да не се излагате...
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #351 -: Юни 09, 2012, 18:23:01 pm »
Наистина Джон Маккейн направи странна изненадваща физиономия (като всеки изненадан човек), както и реакцията на екипа около него, която не беше по малко странна това неможе да се отрече в никакъв случай определено, а от друга страна обаче единственият вариант всъщност остава на човека да му е прилошало но това в същото време не обяснява странната реакция на сенатора при което следва, че може би твърденията които се лансират имат някакво кой знае какво основание за това макар и със известен скептицизъм.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #352 -: Юни 09, 2012, 19:43:58 pm »
Да BAYO изгледах го цялото. С очите беше по стряскащо и по ясно. А как да сме сигурни, че не е монтаж?
Виж това със сенатора се съмнявам. Просто е лош записа и е неясно въпреки, че е съмнително.

Неактивен joy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #353 -: Юни 19, 2012, 05:45:32 am »
Хм, не го бях гледал този клип. Маккейн изглежда доста прабдоподобно, даже накрая чак леко се дърпа назад със стола си, кой знае какво е видял, а и военните скочиха доста бързо. От друга страна генералът беше доста неоринтиран като ставаше. Всичко това става след като той отпи от чашата с вода и накрая се чу нещо за захар. Ето и едно друго клипче - разсъжденията оставям на вас :) както се казва - няма нищо случайно на този свят -

Неактивен Rado

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
    • Infernal Works
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #354 -: Август 07, 2012, 13:15:27 pm »
                                                       Относно промяната на очите.

На повечето от вас им е известно че някой (немога да ги нарека хора) имат вертикална зеница, тоест влечугите.Единствените трансформаций не са само в вертикална зеница ето още някой доста интересни промени относно окото.Това е нещо като рептилски зеници  v 1.3.Може да са.

-многоъгален ирис
-формата може да наподовява "V"
-транпериращи
-или да имат формата на "L"

  Многоъгален ирис.
Бих споменал че това се среща при тези хора.При тях става доста бързо и почти не може да се види с просто око, освен ако не снимате с камера.Ефекта също така се получава когато зеницата от кръгла преминава в вертикална.Многоъгалната е средното положение при смяната на очите.Ето ви типичен пример за това което говоря

Вижте разликите между двете му очи.

  Наподобяват формата "V"           for  "visitors"
 Няма кой знае колко интересно при тях.


 Транспериращи
 Лицно за вен това е по интересното.При тези хора очите им за момент стават като прозрачни.Като например този.
 
 А нече воже да ги видите и по нова тв.Гледайте внимателно.http://www.youtube.com/watch?v=MUNmp_IcpjQ&feature=youtu.be.

П.П. не са само по нова  :D

 Имат формата на "L"
 

  Още някой  аномалий



 А това е един материял по-темата. http://www.whale.to/b/frequencyfence.html



                                            ......


 Очите прозорец към душата/съзнанието
Тъй като търся едини неща ми се наложи да прочета "Божествена комедия".В песен 33 -та (защо е 33 се питам макар че знам.) в началото има следното нещо "душата,  веднага след извършване на измяната, пада в пъкала и как един дявол влиза в тялото на човека и го управлява до края на живота ми".Като цяло напомня за обсебването.Тоест вижте как една група от управляващите винаги имат подобни маниери жестове, погледи, някой ги правят нарочно, други  не.Когато съзнанието на човек е слабо е лесно да го "хакне" някой и да вземе тялото.Имено това отчасти обяснява подобните погледи.





Преди да паднете от стола намерете 10-те разлики.


П.П. http://www.youtube.com/watch?v=6-03v_m7534
...Infernal Works...

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #355 -: Август 12, 2012, 03:16:44 am »
Днеска попаднах на това видео, може и да е давано тука, вече нямам спомен. Умопомрачителни кадри.

Not a valid vimeo URL

Хора, ако искате да видите под вола теле, то вероятно ще го видите, но едва ли ще го намерите. В това видео няма нищо интересно, поне за мен. Да беше с по-високо качество да се загледа човек, но тук какво да гледаш такива петна и изкривявания, деформации и други подобни са обичайни за филмчета с ниско качество правени с ниска резолюция или нисък битрейт. Тоест с висока компресия. Да вижда се нещо по-особено, но за има няма един кадър и не може да се коментира. Вижда се обезцветяване, такива преходни обезцветявания са нещо нормално. В следващия кадър оцветяването се възвръща. Ненормално щеше да е, ако обезцветяването продължи повече от два-три кадъра. На мен ми изглежда напълно нормално. Ако нещо е имало то е останало извън кадър и само близкостоящите могат да кажат какво са видели. А пък и толкова фотографи му се навряха в лицето да го снимат... Ако е имало трансмутиращ рептил и присъстващите са го видели едва ли щяха да стоят толкова спокойни, едни щяха да припаднат, други да хукнат през глава, а трети все щяха да направят нещо с което да покажат ужаса си. Или си мислите, че всички в залата са рептили? И фотографите? Иначе снимките му отдавна да са излезнали.

 А по въпроса за очите по натам във филмчето също няма нищо интересно и е напълно обичайно. Очите на човек отразяват снимачното осветление и в зависимост от формата на осветителя създават интересни отражения. Казвам го защото се занимавам и с фотография и с обработка на видео, аз лично не виждам нещо което да ме заинтригува тук. А такива и много други интересни ефекти съм имал в практиката. Тук вероятно е използван осветител с две тръби и затова изглеждат така очите, ако единия е рептил и другия зад него ли ще е? Отражението на осветлението в очите им е абсолютно еднакво както и трябва да бъде, който и от останалите да бе показан в кадър пак така щеше да изглежда. А осветители има всякакви. Скоро гледах едни четири луминисцентни лампи наредени в квадрат какъв ефект правят на снимки на модел подобно на Angels Eyes. Осветителя е много важен за това какъв блик и отражение ще създаде в окото на модела, обекта който се снима.

Стига сте се зомбирали в подобни филмчета, там няма нищо. Ако имаше щях да съм ви казал... ама дали?
« Последна редакция: Август 12, 2012, 03:21:09 am от forcomnet »

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #356 -: Август 19, 2012, 18:15:48 pm »
Днеска попаднах на това видео, може и да е давано тука, вече нямам спомен. Умопомрачителни кадри.

Not a valid vimeo URL
А ако случайно всичко е една заблуда само и само да искат да повярваме в това,че те наистина съществуват?На клип всичко лесно може да се манипулира имайки предвид до къде е достигнала техниката?А според вас какво искат да ни покажат и с повечето фантастични филми,наприемер Мъже в черно?
Не малко пъти съм гледал на филми как изглеждат очите на някои от героите.Много за чиста монета приемате всичко.Човек дори с цветни лещи да видите на улицата и него ще го вземете за извънземен. :hi:
Вижте първо когато го извеждат като че ли образа е по-добър и почти нищо се забелязва,а после на забавен кадър какво се показва.Имам чувството,че дори и повторението няма нищо общо с кадъра в реално време!
« Последна редакция: Август 19, 2012, 18:34:51 pm от trepa4a »

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #357 -: Август 19, 2012, 18:23:29 pm »
А някой да е чел една статия в която се води разговор,с рептилка?Лично на мен ми беше интересно,на някой звучи като приказка,но все пак всеки сам избира какво приема за истина и какво не.Ако се сравни това което тук се говори и в това интервю,доста неща може да си извади като заключение.
« Последна редакция: Август 19, 2012, 18:27:40 pm от trepa4a »

Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #358 -: Септември 25, 2012, 11:59:39 am »
Чета от много време форума, но чак сега реших да се регистрирам ! Винаги съм се чудел, дали е възможно някак си човек да провери дали самия той не е рептил, или се предполага че ако е, то той/тя би следвало да го знае ?

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #359 -: Септември 25, 2012, 12:08:41 pm »
 Всеки човек когато е гневен(бесен) се превръща в такъв или най малкото става подвластен на такива същности.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27