Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 189137 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pepsun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #330 -: Април 04, 2012, 12:42:35 pm »
Това е много важен филм ,защото разкрива тотално реалността и какви техники прилагат срещу нас обикновените хора, междудругото самия диалог не е  толкова важен в смисъл дори и да не намериш превод няма значение .Важно е да разберем как ни манипулират и да не  допускаме повече да го правят.

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #331 -: Април 04, 2012, 13:16:22 pm »
... Анонимният Рекс.
Ще дадеш ли линк? :)

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #332 -: Април 04, 2012, 14:05:28 pm »
Не е трудно откриваем с Гугъл :blum1:
Anonymous Rex - YouTube
http://arenabg.com/

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #333 -: Април 04, 2012, 15:13:31 pm »
Това е много важен филм ,защото разкрива тотално реалността и какви техники прилагат срещу нас обикновените хора, междудругото самия диалог не е  толкова важен в смисъл дори и да не намериш превод няма значение .Важно е да разберем как ни манипулират и да не  допускаме повече да го правят.
А ти от къде си сигурен, че истината за тях ( ако съществуват) е точно такава, каквато е описана в този филм?

Неактивен pepsun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #334 -: Април 04, 2012, 16:31:07 pm »
Имам сигурен източник ,но немога да ти кажа кой е ,ти сам за себе си трябва да решиш дали да вярваш,но разбира се има вариант и съзнанието ти да не иска да приеме това , защото просто неможе–колкото и доказателства  да ти изброявам.

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #335 -: Април 04, 2012, 18:25:01 pm »
Грешно мнение си си изградил за мен. Не съм някой хейтър, който иска да се направи на важен като задава глупави въпроси. Просто с тези питания искам да събера малко повече инфо за тези създания. А би ли пояснил колко е сигурен този източник ?

Неактивен torino

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #336 -: Април 07, 2012, 12:54:33 pm »
ако искаш повече инфо за рептили по-добре изгледай Дейвид Айк,имаше едно доста продължително интервю с човек от африканско племе,намери го него. Живей си живота по-спокойно и не търси некви начини как да разкриваш рептилийте  :) ;)
сигурни източници както и пълна истина няма  ;)

Неактивен pepsun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #337 -: Април 08, 2012, 11:49:56 am »
Аз съм на същото мнение Д.Айк дава супер много вярна информация така ,че който желае да разбере трябва да изгледа клиповете му .Мисля ,че той ни казва истината освен за рептилите засяга и друга много по важна тема за живота ни.

Неактивен Materius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #338 -: Април 18, 2012, 15:10:55 pm »
Много ми се иска някой на живо да ми заяви, че времето е илюзия, за да мога (с чисто научна цел!) да му зашия два шамара.
После ще му разясня, че шамарите са илюзия, защото скоростта, ускорението и изобщо силата им все имат във формулата си и време. А щом то е илюзия, следователно и те са илюзия.

Във форума е лесно да се приказва.
Зависи какво разбираш под илюзия, а иначе ти сам си отговаряш на питането с примера за шамарите :) Думите слагат капани и бариери, но ако гледаме вътре в тях, те носят емоциите на своя създател, а когато създателя не създава, а просто използва, какъв създател е той ????

Неактивен SENZAR

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
"Прекланянето пред авторитети унищожава цялото разбиране!"

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #340 -: Април 21, 2012, 16:21:18 pm »
Много ми се иска някой на живо да ми заяви, че времето е илюзия, за да мога (с чисто научна цел!) да му зашия два шамара.
После ще му разясня, че шамарите са илюзия, защото скоростта, ускорението и изобщо силата им все имат във формулата си и време. А щом то е илюзия, следователно и те са илюзия.

Във форума е лесно да се приказва.

Ох, днес не се бях смял толкова:)))))))))))))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #341 -: Април 27, 2012, 13:15:54 pm »
Много ми се иска някой на живо да ми заяви, че времето е илюзия, за да мога (с чисто научна цел!) да му зашия два шамара.
После ще му разясня, че шамарите са илюзия, защото скоростта, ускорението и изобщо силата им все имат във формулата си и време. А щом то е илюзия, следователно и те са илюзия.

Във форума е лесно да се приказва.

Ох, днес не се бях смял толкова:)))))))))))))

И все пак - "Времето е илюзия!". ;-)

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #342 -: Април 27, 2012, 18:40:38 pm »
Ако искате да разберете същността на Илюзията, прочетете "Господарят на светлината" на Роджър Зелазни. Книжлето е фентъзи стил, обаче има една реч на Буда и една реч на бог Мара ( Господаря на Илюзията ), които според мен са си направо цитати от ведически книги. Или Зелазни ги е пресъздал пефектно, или ги е преразказал перфектно през призмата на неговото разбиране.

Както съм ви казвал и преди, тази книга, от 1993г насам я чета всяка година по 1 път и усещането е невероятно....
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #343 -: Април 27, 2012, 19:47:29 pm »
Смятам, че в последните коментари се бяга от същноста на темата и е добре тези неща да се обсъждат в някакъв друг раздел на форума, а моето мнение по отношение за същноста на времето съм го посочил тук!
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен Materius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #344 -: Май 02, 2012, 13:36:55 pm »
чуйте това предаване по радио "Христо Ботев" ! Интересна информация по темата и уникална българска музика!

http://bnr.bg/Audio.aspx?lang=1026#http://bnr.bg/sites/hristobotev/Shows/Music/MuzikalnaRadioenciklopedia/Pages/120501zmei_pokrovitel.aspx

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27