Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 189169 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #270 -: Април 02, 2011, 23:15:37 pm »
Потърсете видеото с Буш старши.Беше свалено от СНН доста бързо :) Защо ли?
Аз мисля,че хора от определена генетична линия могат да станат приемници на даден вид същества от друго измерение, с това си го обяснявам, за сега поне :)
Да доста програми има с които можеш да манипулираш дадено видео, но не мислите ли, че поне едно може да е истинско.
Изгледал съм доста по темата, на някои камерата дава бъг,на други живата връзка,трети пък са преправяни,но съм виждал и доста реалистични.
Всеки сам си решава какви изводи да си направи.
Това видео,което постнах малко по-горе,според мен си е едно от малкото, които ми се струват истински.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен The_One_Without_A_Name

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
  • Не се закачайте с мен :)
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #271 -: Април 02, 2011, 23:22:51 pm »
Сещам се за кой видеоклип говориш. Има го в ютуб. Обаче никой не може да каже дали е манипулиран или не. Иначе темата е доста интересна. Но от както я прочетох, мога да кажа че съм станала доста параноична , и гледам всички доста натрапчиво в очите  :lol:
Unless your name is Google, stop acting like you know everything. Don't like me?! Well f.u.c.k of!!

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #272 -: Април 02, 2011, 23:30:00 pm »
За мен очите не са толкова важни(въпреки че ще е стряскащо ако видиш някой да ти се блещи на среща с такива),а действията на притежателя им :)
Интересното е,че когато имат проблем с очите  си ги дърпат нагоре и примигат бързо за да се прикрият.
« Последна редакция: Април 02, 2011, 23:41:43 pm от arakha »
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #273 -: Април 02, 2011, 23:48:25 pm »
Сещам се за кой видеоклип говориш. Има го в ютуб. Обаче никой не може да каже дали е манипулиран или не. Иначе темата е доста интересна. Но от както я прочетох, мога да кажа че съм станала доста параноична , и гледам всички доста натрапчиво в очите  :lol:
Абе то и аз два дни гледах втренчено хората така ама вече ми омръзна.
Може би няма да е лошо да измислят отрова за рептили,която е безопасна за хората.

Неактивен The_One_Without_A_Name

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
  • Не се закачайте с мен :)
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #274 -: Април 04, 2011, 22:56:51 pm »
Колкото и да гледаме, то си пише че шейп шифтинга се проявява само при емоционалност. Въпроса е да не ни дойде в повече, ако се караме с някой, и примерно изведнъж лъснат онизе ми ти зеници, тогава ще падна със сигурност.... :o
Unless your name is Google, stop acting like you know everything. Don't like me?! Well f.u.c.k of!!

Неактивен Simeon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
    • Simeon's myspace page
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #275 -: Май 12, 2011, 13:16:42 pm »
Здравейте, от вчера вечерта се хванах да чета темата, сега вече я изчетох цялата. Изгледах всички видео клипове, изчетох всички страници на английски, български..
Единствения клип на който може да се доверите е този
Клиповете,снимките с репортери са фейк и абсолютно винаги с лошо качество да не говорим че е повече от безмислено да са сложени влечуги в новините като има достатъчно безмозъчни ("робокопи") хора да им вършат тази работа. H. ми е много интересна като цяло иска ми се да я познавам и нз защо но не мога да я възприема като мацка :D.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #276 -: Май 12, 2011, 15:44:32 pm »
Постоянното мигане е симптом според мен. Не съм виждал някой, на живо, да мига толкова много! Когато се притеснява човек, също мига понякога (личен опит :)), но чак пък толкова...

И също така според мен това не са истински рептилии, а са хибриди. Като целта на смесването е да има човешко тяло, което да бъде "шофирано" от тях, от по-високо ниво.

Неактивен Simeon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
    • Simeon's myspace page
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #277 -: Май 12, 2011, 15:57:32 pm »
При всеки случай не може да сме на 100% сигурни, а дори да сме вероятно е силно самовнушение : d. На живо като видя ще споделя, това ще е 2012 когато сигурно ще съм в Англия а там имало много ми казаха, приятел на моя приятелка дори видял в метрото семейство което му е било много странно, гледал ги втренчено известно време и детенцето което е било с тях го погледнало и си сменило очите с някакви влечуподобни, майката като го видяла веднага му направила забележка и почнала да му се кара, преди това пича не я вярвал тая теория но от тогава голямо бъзе го хванало :D. Колко е вярно и това не мога да кажа понеже не съм го видял със собствените си очи, а дори да съм не мога да докажа че съм :>. Вероятно като стане време да замина ще иамм и готин фото апарат, мога и да заснема подобни неща (силно се надявам) и да ги споделя, тфа е от мен.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #278 -: Май 12, 2011, 16:14:58 pm »
Може би трябва да се направи някакъв вирус специално за гущери.
Преди време майка ми видя човек с такива очи. Но според нея е може би нещо от светлината. Не и се вярва.

Неактивен Simeon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
    • Simeon's myspace page
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #279 -: Май 12, 2011, 16:37:31 pm »
Дори да ни избият до крак, човешката душа е безсмъртна пак ще се върнем и да не се върнем ще сме на място където няма да могат да ни бутнат...
За това няма от какво да се притесняваме общо взето : D

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #280 -: Май 12, 2011, 17:10:05 pm »
Цитат
Може би трябва да се направи някакъв вирус специално за гущери.
Може би ако човек направи такова нещо няма да бъде с нищо по-различен от тях.

Ако човешкото мислене масово стане такова - те са спечелили.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #281 -: Май 12, 2011, 21:30:06 pm »
P.E.A.C.E., съгласен съм с теб.
Мисля че трябва да се научим да живеем заедно без някой да е доминиращ.
Но до тогава има доста хлебец да изядем, ние м-у нас си се избиваме да не говорим за съжителство с друга раса.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Simeon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
    • Simeon's myspace page
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #282 -: Май 12, 2011, 22:18:09 pm »
Влечугите т.е. рептилите, за които си говорим, са хибрид между човек и расата на влечугите 50/50, при тях преобладава примитивното и общо взето са контролирани от другите рептили над тях, които просто дават командите, няма как да живеем в съжителство с тях, без да ни доминират, та те за това са тук : d...
« Последна редакция: Май 13, 2011, 20:09:10 pm от Mirotvorec »

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #283 -: Май 12, 2011, 22:52:26 pm »
Разясни повече Simeon.От къде знаеш че е така?
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Simeon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
    • Simeon's myspace page
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #284 -: Май 12, 2011, 22:57:39 pm »
1. Изчетох цялата тема.
2. Един от постовете на " H. " ме насочи към лекция на " David icke ", - Secrets of the Matrix 3та част (part 3).
« Последна редакция: Май 13, 2011, 20:09:28 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27