Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 188726 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #360 -: Септември 25, 2012, 12:09:55 pm »
Всеки човек когато е гневен(бесен) се превръща в такъв или най малкото става подвластен на такива същности.
Да, но ставаше дума за произхода и кръвната линия ! Дали е свързано по някакъв начин с родителите и трябва ли и те да са такива ? Искаше ми се да разбера дали е възможно, човек сам за себе си да разбере и провери дали е такъв в класическия смисъл на думата  :)

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #361 -: Септември 25, 2012, 12:18:26 pm »
Ами логично е да има  връзка с родители и пр. щом става дума за кръвни линии. Та според мен е възможно да се провери. Вече как предполагам за всеки е индивидуално .
На първо място бих проучил дали някои от прадедите ми се занимавал с магии и баячества.

Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #362 -: Септември 25, 2012, 12:22:30 pm »
На първо място бих проучил дали някои от прадедите ми се занимавал с магии и баячества.
Това според мен не би трябвало да има връзка с другото. Иначе сигурен съм на доста хора бабите са се занимавали с това :)

Та според мен е възможно да се провери. Вече как предполагам за всеки е индивидуално .
В смисъл ?

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #363 -: Септември 25, 2012, 12:32:21 pm »
В смисъл, че не виждам какъв е смисъла.
 

Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #364 -: Септември 25, 2012, 12:35:14 pm »
В смисъл, че не виждам какъв е смисъла.
Смисъла е да знаеш. Така както го написа, че за всеки е индивидуално помислих, че има някаква рецепта която се прилага за всеки индивидуално.  :D
Може би грешно си зададох въпроса, по скоро дали има някакви симптоми, които са известни, по които може да се разбере дали човек е такъв всъщност.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #365 -: Септември 25, 2012, 14:08:59 pm »
Има една френска девойка с котешки зеници, но не ми е ясно дали и при нея като при котките се променя зеницата или се запазва продълговатата форма. Преди го имаше клипа направо от френското шоу, но сега само това видео се намира.
Това не е шейп шифтинг, но е по-интересно на какво се дължи това.

Неактивен Xoddoth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
  • I want to believe
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #366 -: Септември 28, 2012, 21:41:42 pm »
Прилича на заболяването колобома.

http://en.wikipedia.org/wiki/Coloboma
daku ilu

Неактивен Lumar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #367 -: Октомври 09, 2012, 00:31:56 am »
В банята ми се появи образ на такаво нещо ... въобразявам ли си или не вище го сами

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #368 -: Октомври 09, 2012, 02:27:11 am »
Хм, по скоро прилича на образа на звяра, вижда се как се формира като от мараня (междуизмерно някак си едно такова). :)
Това май е за раздел "Паранормални явления".
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #369 -: Октомври 09, 2012, 10:26:05 am »
Lumar, дай малко текст, бе братче. Нещо те е накарало да влезеш с камера в банята. Тези снимки не ги правиш всеки ден, нали? Освен това ти най-добре си видял това. Какво си видял? Вярно е за друга тема.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #370 -: Октомври 09, 2012, 10:46:31 am »
   :D Най ще да е топлия въздух от сешоара...иначе дообре е  озвучено.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #371 -: Октомври 09, 2012, 10:51:24 am »
Да, на звук е докарано. Знаете онзи виц. На звук го докарал, но на мирис, не можал.:D

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #372 -: Октомври 12, 2012, 23:43:30 pm »
Да, на звук е докарано. Знаете онзи виц. На звук го докарал, но на мирис, не можал.:D
Смисъла е да знаеш. Така както го написа, че за всеки е индивидуално помислих, че има някаква рецепта която се прилага за всеки индивидуално.  :D
Може би грешно си зададох въпроса, по скоро дали има някакви симптоми, които са известни, по които може да се разбере дали човек е такъв всъщност.
Не може да си репайл и да не знаеш.

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #373 -: Декември 09, 2012, 15:30:34 pm »
Абе Lumar, ще вкараш хората във филм. Това което се вижда на телефонното видео е дефектна фаянсова плочка с напукан емайл, нашият човек я облива с душчето (това което някои виждат като "мараня"). А водата проникваща през пукнатините на емайла омокрят керамиката под него от което тя става по-тъмна и създава видими очертания на пукнатините.

Та въпросът е на кой от вас на какво му прилича рисунъка създаден от напукания емайл. И дали е случайно? А иначе такива напукани плочки бол.

Това не си струва и да се коментира, но виждам, че някои от вас са готови веднага да влезнат във филма без изобщо да се замислят...

Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #374 -: Декември 20, 2012, 14:15:29 pm »
В банята ми се появи образ на такаво нещо ... въобразявам ли си или не вище го сами
Предполагам, че не си ти James Wozniak, така че точно в твоята баня НИЩО не се е появило !!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27