Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 188744 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #315 -: Април 01, 2012, 19:36:53 pm »
Такива лещи се продават, виждал съм реклами на такива.
Възможно е да е било и някой (или по-скоро някоя, защото си мисля, че по-скоро жените биха си сложили такива "украшения"), с такива лещи.
Абе може и лещи да са били, а може и не. Кой знае. Само че си спомням, че очите са се променили на котешки, а после са се  оправили. Ако има такива лещи добре ;)
Ама не мога да си представя с какъв акъл ще тръгнеш да си слагаш такива лещи? Чудно ми е?

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #316 -: Април 01, 2012, 21:17:02 pm »
Хора-разни!Защо има хора(жени най-често,нищо лично),които си слагат цветни лещи без диоптър?...Казвам го,защото имам такива познати(момичета),каква е разликата от котешки или чисто черни,или цветни...Нещо като импланти за вампирски зъби...или татуировки с двусмислени послания...и все такива от този сорт...  :writer:
Всякакви луди има,с всякакви намерения(ако въобще имат такива)!  ::)
Аз мога да допусна,че майка ти е видяла нещо добре прикривано сред обществото  :o
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #317 -: Април 02, 2012, 14:21:37 pm »
Четох едно интервю с рептил, и там тя ( казва се Ласерта, ако не се лъжа) казва, че техният вид имат телепатични способности, с които карат нас ( хората) да ги виждаме като човешки същества, така че Калан, не бих казал, че майка ти е имала среща с рептил. :)

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #318 -: Април 02, 2012, 14:29:00 pm »
Може би да, а  може би не. Но аз пък не вярвам напълно на всички интервюта и статии, които чета из нета.

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #319 -: Април 02, 2012, 14:44:02 pm »
Аз също не вярвам на всичко, но по тази логика трябва да не вярваме, че има рептилии, защото ( лично аз) за рептилии съм чел предимно в интернет и от сериала Supernatural знам :D ? Мисълта ми беше, че не мисля, че ако това е било рептил би се издънил да се разкрие пред обикновен човек.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #320 -: Април 02, 2012, 14:56:22 pm »
Че защо да не могат да се дънят. Да не би да са съвършени? Някъде пишеше, че промяната в очите им идвало от силни емоции. Тогава не можели да се контролират много добре. Но не помня къде го четох.

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #321 -: Април 02, 2012, 15:02:57 pm »
Майка ти провокирала ли е с нещо човека/ рептилията,че да предизвика силни емоции ?

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #322 -: Април 02, 2012, 15:07:37 pm »
Мисля, че не. Не са говорили. Било е в автобуса и за малко са седели един срещу друг.

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #323 -: Април 02, 2012, 15:09:58 pm »
Освен чрез силна емоция как могат да бъдат разкрити ( ако приемем, че съществуват) ? Защото не вярвам, че ей така без нищо ще се разкрие( дори и за част от секундата, и ако приемем, че ги има) ?

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #324 -: Април 02, 2012, 15:12:22 pm »
Не знам честно казано. Не съм чела и гледала всичкия материал по този въпрос. Някой друг по запознат нека да отговори.

Неактивен pepsun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #325 -: Април 03, 2012, 12:19:22 pm »
Аз мисля ,че съществуват има много артефакти като доказателство имат  технологията която е много добра. И все пак когато са под някаква емоция очите им се променят и  човек може да види същността им.

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #326 -: Април 03, 2012, 13:22:40 pm »
има много артефакти като доказателство имат  технологията която е много добра. ...
Не разбирам какво искаш да кажеш с това? Кой има много добра технология? Рептилиите или ние ( хората) ? Аз пък мисля точно обратното- липсата на доказателства ме кара да не вярвам в съществуването им ( или поне не са сред нас).
« Последна редакция: Април 03, 2012, 13:23:41 pm от Spoke »

Неактивен pepsun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #327 -: Април 04, 2012, 11:00:34 am »
Рептилите имат технология ,сигурно ти звучи супер нереално, но повярвай ми аз също реагирах като теб и дори неможех да  допусна че има такива същества , и е нормално всеки реагира така .Направих си собствено проучване   всичко в нета относно това съм прочела и изгледала и се убедих че  е вярно .Ще ти препоръчам един филм има го в ютуб там е показана истината казва се Анонимният Рекс.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #328 -: Април 04, 2012, 11:46:03 am »
За съжаление го намерих само в Арената, но е с руско аудио. Никъде няма с бг субтитри. Но ще му хвърля едно око. Все ще схвана нещо.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #329 -: Април 04, 2012, 12:00:14 pm »
Може би да, а  може би не. Но аз пък не вярвам напълно на всички интервюта и статии, които чета из нета.

Особено па за Шейп Шифтинга..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27