Автор Тема: Разговори с извънземни. Транскрипции.  (Прочетена 15835 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Observer11

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #15 -: Декември 29, 2020, 22:00:28 pm »
Цитат
Ако тази перспектива ви резонира,приемете я,ако ли не - оставете я настрана,както се казва в класиката.

На мен ми пасва. За да има такова заливане с тази Свуру, не е читава работата. И оня главанак, дето се готви за пангалактически войни с клипчета за строежи на колиби в гората, Нахуалът, толкова разпалено да я пише, преписва, коментира и пропагандира... не е читава работата, ама хич!

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Разговори с извънземни. Транскрибции.
« Отговор #16 -: Декември 31, 2020, 23:04:45 pm »

Сега, колегата искаше да му сервират готова манджа. Няма как да стане, обаче ще му дам необходимите продукти. Рецептата.
Във тия преводи, които ги качих тук, присъстват думички като рептили. Заменете ги с Българи, и нещата ще си дойдат на мястото. За който има акъл, де. Ето и линк към българският сайт. Четете на своя отговорност, щото има вкарани бая абрикадабри/магии  вътре.

https://www.svaruupapriananda.com/?m=1
 :hi:
Имат и ютуб канал на български:
https://youtube.com/channel/UCRWXKZP3vU_dbnEEKWFUJ4w


Да, ама българските

ПО-БЕДА,
ИЗ-РОД,
ИЗ-МАМА,
УТ(РО)БА (утро- роба)

дават недвусмислени отговори.
За липсващите звена (ИН-ФОРМА-ЦИ-я) можете и сами да се потрудите, макар аз да не виждам такива.

Де-ТЕ се ражда с наТРАПена от родителите му матрица, в натрапен от ДЕдиТЕ му свят (от свети). Не знам колко чистофайско ти мяза това с манджата, аз обаче си имам едно друго словосъчетание, което ми върши много хубава работа.

Ти гледай на децата ти да не им хрумне да ти зададат въпроса защо от всички възможни светове си ги събудил точно за този, че ти е спукана работата и НИЕ, българите, може да не сработи :)







« Последна редакция: Декември 31, 2020, 23:10:05 pm от Fiery »
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #17 -: Януари 01, 2021, 16:19:38 pm »
Цитат
     Да, ама българските

ПО-БЕДА,
ИЗ-РОД,
ИЗ-МАМА,
УТ(РО)БА (утро- роба)     

Да, ама май някои ги превеждаш както ти отърва. ИЗ може да означава ОТ, а БА май се ползва и за ТАТКО/БАБА, и става утрото на тати. Примерно в руския някои думи разкриват много по-добре смисъла от съответните български такива.

Цитат
  Де-ТЕ се ражда с наТРАПена от родителите му матрица, в натрапен от ДЕдиТЕ му свят (от свети).     

Смятам, че човек е сборно от няколко същества заедно. Тук мненията ни може да се каже се припокриват/съвпадат.
Виновен ли съм, че когато навремето съм "направил" детето си съм бил осъзнат какво ще му причиня? Непознаването на "закона" не те прави невинен, нали така?
Сега, има две вероятности за странното ти отношение към темите тук, и най - вече към пишещите.
Или притежаваш определено специфично познание, или си се начела с "неподходяща" литература  и автори от сорта на Грег Брейдън. Смятам, че е първото, но подписът ти тук издава второто. А и Айн Ранд....дан си феминистка/мъжемразка? :unknown:

Неактивен Observer11

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #18 -: Януари 01, 2021, 16:26:40 pm »
Цитат
Смятам, че човек е сборно от няколко същества заедно. Тук мненията ни може да се каже се припокриват/съвпадат.

Ще стане малко офтопик, но от известно време тази идея ми се върти из главата, без да съм попадал някъде изрично на нея. Някак интуитивно. Като че ли Аз-а е накачулен с разни подсъщности, една с друга понякога саботиращи се взаимно и пречещи да се държим последователно, отговорно и зряло.
Има ли някъде писано по подобна тема? Мерси предварително!

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #19 -: Януари 01, 2021, 18:07:07 pm »
Ето в тази тема:

https://forum.xnetbg.net/index.php?topic=9010.0

Отговор #4
В края на частта Човешко съзнание

"Фините тела са независими, отделни живи създания, с техните съответни характеристики и имат ограничена съзнателна активност."


Първото изречение от
Отговор #5

"Човешкото същество е единение (съюз) между 5 същества – 5-те му тела. Всяко тяло има свой вид съзнание и всяко се развива (или дегенерира, инволюира) независимо."
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #20 -: Януари 02, 2021, 23:55:02 pm »
Ето в тази тема:

https://forum.xnetbg.net/index.php?topic=9010.0

Отговор #4
В края на частта Човешко съзнание

"Фините тела са независими, отделни живи създания, с техните съответни характеристики и имат ограничена съзнателна активност."


Първото изречение от
Отговор #5

"Човешкото същество е единение (съюз) между 5 същества – 5-те му тела. Всяко тяло има свой вид съзнание и всяко се развива (или дегенерира, инволюира) независимо."

Честно казано, се  забавлавам с тази тъпотия  :writer:
« Последна редакция: Януари 03, 2021, 00:17:19 am от Noris »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #21 -: Януари 04, 2021, 11:21:11 am »
Да погледнем това:
Цитат
   "Фините тела са независими, отделни живи създания, с техните съответни характеристики и имат ограничена съзнателна активност."     
и това:
Цитат
  "Човешкото същество е единение (съюз) между 5 същества – 5-те му тела. Всяко тяло има свой вид съзнание и всяко се развива (или дегенерира, инволюира) независимо."   
от друга гледна точка. Важните моменти според моите убеждения, ще ги маркирам в червено.
Източник: https://www.swaruu.org/transcripts/quantum-computers-12-based-math-metaphysics-yazhi-extraterrestrial-communication

Цитат
    Квантови компютри, 12 базирана математика, метафизика - Yazhi - извънземна комуникация

Сваруу: Квантовото заплитане означава, когато две или повече частици споделят една и съща енергия. В нечовешки термин те споделят една и съща хармоника на честотата. С други думи, те са еднакви. Дори да са две. И така, това, което се случва с едната, ще се отрази в другата частица, независимо къде и кога е.

Тоест, ако имате атом с два електрона в две точно определени орбити, друг ще бъде същият. Но докато модифицирате или премахнете един от електроните му от този атом, другият също ще го загуби, въпреки че е на 10 000 светлинни години разстояние.

Това е така, защото се движи с хармоничен поток или гравитационен поток, който създава и двете от страната на етера, където няма разстояния, тъй като се прилага принципът на нелокалност на всички неща.

Двата електрона са само пример, тъй като нямат специфична орбита като такава (принцип на несигурност). Но да, динамика на хармониците с точна честота. И това ги създава по същия начин, те са огледала и с това се обясняват и много явления. Като да имаш „огледала“ на физически тела и да имаш две тела с едно съзнание. Това се използва в усъвършенстваните квантови изчислителни системи.

Основният проблем тук е, че ако имате система от основата 10, ви липсват 2 числа, 10 и 11. Тъй като в математиката на база 10 наистина имате цифрите 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 0. И правите 10 с 1 и 0. По математика на база 12 удряте двуцифрени множители само когато стигнете до 12. Докато числото 10 и числото 11 са все още едноцифрени. И така, имате цифрите 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, друга за 10 и друга за 11.

Това в основната математика не влияе на нищо. Но в усъвършенстваните формули или динамиката на енергийния поток разликата е огромна. Където сте, просто нямате тази система. Нямам никакви символи, които да използвам за 10, може би само римския X. Но не и за 11, тъй като на римски това отново би било XI или две цифри.

И така, трябва да ви дам тайгетска математика от нулата, започвайки със символи.

Госия: Но по математика тези числа от етерната страна ли са 3, 6, 9 или материална страна?

Сваруу: По поток или динамика на енергийния поток, да, те са от страната на етера. Но за Тесла например имаме числата 3, 6, 9. Но за нас използваме числата 3, 6, 9, 12 като основа. Какво точно се случва тук? Знаете ли кондензатор? Как работи? Или намотка?

Намотка като кола, предполага се, че прекарвате 12V през вътрешността й и за кратко време тя ще осигури около 10 000 V, които ще бъдат подадени към свещите, за да се запали горивото. Откъде идват тези 10 000 V, ако са имали само 12 V? От Етера с деполяризация. Като това, което се случва като индукционен феномен между електрическите кабели с високо напрежение. Където прекарате кабел до друг, който не е свързан с първия, но енергията преминава през въздуха към втория.

Така че, ако имате енергийна динамика без намеса между апарат със специфични хармоници, базиран на числата 1, 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, ще създадете перфектна де-поляризация от другата страна с неговата съответно огледало на и с енергийна динамика 3, 6, 9, 12.

Деполяризацията е искра. Точката на деполяризация е 0 точката. Откъдето Zero Point Energy получава името си. Но както Anéeka вече ви каза, това, което ви се дава на Земята, е непълно.

Познавайки енергийната динамика на едната страна, материалната, ще познаете нейния еквивалент от страната на Етера. И така, холографският квантов компютър използва тези знания, за да намери решения. Той има картата на това как трябва да бъде резултатът и, използвайки квантово заплитане, той търси от етерната страна всяка енергийна динамика (хармоници на честота), която се вписва и е еквивалентна на резултата, който търси.

Тоест частиците от ускорителите на частиците в мозъка ... търсят своите огледала от другата страна.

Робърт:Еха. Благодаря ти. Имам въпрос. По-рано казахте ... тоест, ако имате атом с два електрона в две точно определени орбити, друг ще бъде същият. Но докато модифицирате или премахнете един от електроните му от този атом, другият също ще го загуби, въпреки че е на 10 000 светлинни години разстояние.

Сваруу: Да.

Робърт: Ако квантовият компютър функционира като човешки мозък, може ли манипулирането на човека да промени другия си Аз в други времеви линии?

Сваруу: Да, и това се случва през цялото време. Вашият мозък е квантов компютър. Другите ви Аз ви влияят, тъй като вие им влияете през цялото време и общото от тях е това, което определя вашата личност.

Робърт: Но контролира ли се съзнанието в този скалар на времевата скала?

Сваруу:Както при медийния контрол на ума над човек, да, той по дефиниция трябва да бъде скаларен. Разбиране на „скаларен“ като надминаващ други времеви линии.

Робърт: Само срокове, а не плътности ... нали?

Сваруу: Също така плътности. Проблемът тук с или по отношение на контрола на ума е, че плътностите, както вече казахме, зависят от съзнанието и възприятието или нивото на възприятие. Така че, промяната в плътността между версиите на човек влияе или в много случаи нарушава контрола върху ума.

Госия: И така, ако Земята е напълно потисната в други времеви линии и нейните жители, как това се отразява на жителите на тази времева линия? И обратно? Ако освободите хората от тази времева линия, това ще окаже ли въздействие върху другите?

Сваруу:Това, което се случва в едното, отеква в останалите. Да, има влияние. Но не напълно.

Госия: Прочетох това в книга, но имаше нещо по-силно там, сега не помня точно. Че в някои времеви линии те се намират в някакъв затвор или нещо такова ... смучене на жизнена енергия от себе си от други времеви линии. Правейки експерименти като този, вече не помня за какво ставаше дума.

Сваруу: Това е от Матрицата или звучи като Матрицата.

Госия: Въпреки че на теория ... ако това, което правите тук, влияе на другите ви срокове ... тогава всичко е свързано. Нещо тук би могло да повлияе на това, което правиш другите ти.

Сваруу:Тук можете също да видите как се търси помощта на кванта I според това, което казват там. Да, другите Аз винаги влияят. Обяснява и дежавю.

Робърт: Но също така това, което правим аз в по-положителни срокове и в по-висока плътност, също ни влияе.

Сваруу: Да, по същия начин.

Госия: Нещо, което ме докосна, за което говори Анейка, беше, когато тя каза, че ... за да намери отговор на нещо, като например часовника ... всъщност не го търси, а ще го получи. Това ми се случи, когато „търсех“ името на музикалния си проект. Излъгах и си помислих ... Няма да си го измислям. Ще го взема от другото си аз. Моята група вече съществува ... предайте ми я ... името.

И за секунда без да се замислят думи се появи Кинжал Сол. И знаех, че това е моето име. Без да се замисля. Беше вълшебно. Само веднъж ми се случи с такава сила и сигурност. Нашият мозък като квантов компютър. Или по-скоро нашият ум.

Сваруу: Да. Точно по този начин работи и оттам произлиза художественото вдъхновение и всичко това. Ето защо тъмните не могат да създадат нищо. Модифицирайте само това, което вече съществува, в тяхно удобство поради тяхната малка връзка с квантовото поле (Източника).

Госия: Да. Кара ви да мислите ... на кого се е случило първо, както винаги казвате.

Сваруу: Никой. Просто там е като всичко останало.

Госия: Взимаме го само от други себе си.

Сваруу:Ние просто го приемаме. Но защо? Защото в крайна сметка всички сме еднакви. Творения на същата супа с потенциална енергия. Ние сме едни и същи и сме Източникът, Всичкото.

Госия: Да. Но това не означава, че в някакъв "момент" нещо е трябвало да не съществува ... за да бъде "създадено" по-късно? Или съществува и не съществува едновременно?

Сваруу: Независимо дали съществува или не, това е свързано само с нещо друго. От позицията на етера или Източника всичко вече съществува.

Робърт: Не е имало нито преди, нито след това.

Госия: Мисля, че две неща едновременно. Не съществува и съществува едновременно. Също така, в непроявеното.

Сваруу:Няма концепция за точка на създаване или точка на разрушение, защото тя е извън цялото пространство и време. Да бъдеш това пространство е просто илюзия и време също. Следователно тук се прилага концепцията за безкрайност. Цялата, обединена Вселена никога не е била създадена и никога няма да бъде унищожена, защото е извън времето, следователно е вечна.

Но да, можете да го кажете и като тази Госия. Съществува и не съществува. Като Qubit.

Госия: Ако всичко е всичко, то трябва да включва несъществуване. За да имате отправна точка, както казахте.

Сваруу: Разбира се.

Робърт: Но е лесно да се каже, че нещо, което съществува, не съществува ... Но как да кажете, че съществува нещо, което не съществува?

Госия:Но не е ли наистина? Как определяте това? Добре, синът ти не съществува, добре.

Робърт: Ето защо - Винаги има нещо, докато това, което не е, има нещо.

Сваруу: Но унифицираното поле или етер не могат да бъдат дефинирани, тъй като тъй като включват всичко, за което казвате, че е, то не е, защото това би било само малка част от това, което е, включително вашата дефиниция, но в този случай се казва, че етерът е резултат от кифла със сладко, което също е правилно. Всичко е там.

Робърт: Разбира се ... Няма несъществуване.

Госия: Разбира се, че има.

Робърт: Защото вече е нещо.

Госия:Ако погледнете по този начин, добре. Веднага, когато го взема, от гледна точка на това, добре, несъществуването се превръща в нещо.

Робърт: Разбира се.

Сваруу: Прилагането , че трябва да включва и това, което го няма, е валидно. Но това дава представа за нещо по-малко за цялото, тъй като вие създавате контраст с точката на всяко включване. С други думи, току-що сте въвели двойственост. И така, трябва да включите концепцията, че тя не е етер. Етер, а не Етер. Но не-ефирът би съществувал само по отношение на относителен параметър, а не към всичко, което го включва.

Неетерът е само част от второстепенна концепция в самия етер и важи само от точка спрямо нещо друго.

Робърт:Ето защо Етерът винаги е бил там, защото включва всичко.

Сваруу: Да. И е невъзможно да се определи.

Госия: Да, добре. И гледайки от по-"практичната" гледна точка сега ... ако кажете, че има всички възможности и няма възможности, които не съществуват. И така, има и всякакви изтезания, които някой е преживял, всичко, което можете да си представите, а също и всички видове лукс, които можете да си представите? И с всички вариации между тях?

Сваруу: Да.

Госия: Абсолютно всичко?

Сваруу: Задължително, да. Каквото ви хрумне на едно или друго ниво, съществува. Да.

Робърт: Дори ние да сме на кораба, а Сваруу да сме от Земята. Обратното.

Сваруу: Например законите на материята или така наречените универсални закони се отнасят само за нещо спрямо нещо друго. Тоест, те са валидни само в тази точкова плътност или както вие я дефинирате, но не и в друга. Да. Например Долорес Кенън вече влизаше в това. Защото според това, което е изследвала, тя е намерила доказателства за звездни системи с квадратни планети.

Госия: Квадратни планети.

Сваруу: Ако се съсредоточите достатъчно върху това, което мислите, вие му давате достатъчно енергия, това ще бъде, каквото и да мислите. Внасяте го от другата страна с вашия квантов скаларен компютър, мозъка си. Затова внимавайте какво мислите. <----

Госия:Но тогава ... всичко това се превръща в огромен цирк. Има ли планети, където расите са сини клоуни? Още една планета във формата на кроасан? Къде има граница за това какви абсурди могат да съществуват?

Робърт: Или плоската Земя с гигантска костенурка, която държи Земята.

Сваруу: Да. И го имам предвид. И го казвам отдавна. Буквално ви казвам, че единственото, което ви ограничава, е идеята, че сте ограничени. Да мислите, че няма място, където жителите да са направени от хляб и да живеят в море от кафе с мляко и че това е в 4-те слънца, които се въртят около планета във формата на глава на ряпа, е ограничение.     

Превода е на бай ти гугъл, за по-безопастно. :-X

п.п. Навремето един съфорумник сподели, че всъщност човекът(оригинала) е троичен. Нещо като три Аза в три агрегатни състояния. Трибожие. Че даже и нещо отгоре в допълнение със знак плюс.(за мъжете)
 :drinks:


Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #22 -: Януари 04, 2021, 18:46:38 pm »
Цитат
"Човешкото същество е единение (съюз) между 5 същества – 5-те му тела. Всяко тяло има свой вид съзнание и всяко се развива (или дегенерира, инволюира) независимо."

Прочитайки, този цитат се смях с глас и се сетих, за една много разведряваща детска песничка  " Пет маймунки скачат на легло " и всяка удари своето чело.

Асоцирах, вибрациите на маймунките и решението им да позвънят  на чичо Доктор с езотричните им  разбирания за телата.

Ето, клипчето, за разведряване, на заровилите се в пясъка.


 :D

И  си спомних, нещо друго, че Христос , изгонил 7 демона от Мария Магдалена, а не тела ( астрални), както езотериката ги позовава, (че тва  НЕ били нашите тела/обвивки, и астрални такива .
Сетих се също и за двама наши съфорумника, единия твърдеше за телата, че били като " дядовата ръкавичка", с което съм съгласна. А, другия казваше, че винаги се събирали в стаята на " Библията ", търсейки спасение за .....еди какво си ....няма имена да давам и подробности.


Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #23 -: Януари 07, 2021, 10:33:37 am »
Хоумър, да не би в новата ти тема да намекваш за този "феномен"?


Мое субективно мнение е, че подобна информация за неподготвеният ум, вкопчил се в нея безрезервно/без наличие на критична мисъл е speed road към психиатричната клиника.
Пак, според моето субективно мнение, информацията от клипа по - горе е опит за прикриване на 6 милиарда копия и клонинги, населяващи Земята. И хич не са "шибана холограма", както Суаруу твърди.
Имало само един АЗ(личен, както го рекламира и исляма примерно), хубуу ма някои от Българите също имат такъв. Кво правим тогава?
И се пита в задачата тия другите какви се явяват на първия?
Вътрешни, или външи за него? Щото един тука спомена, че си пиели ракията заедно. Излиза, че сваруту и корана лъжат. Или не е тъй?

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #24 -: Януари 20, 2021, 17:08:41 pm »
Паци,относно  Отговор #23.

Ако имаш предвид темата за  Всевиждащото око,не намеквам това,което си дал с видеото,но мерси за представеното видео,понеже ми дава повод да коментирам.Наистина,някои хора биха могли да си докарат състояние,което да е интерес за психиатрите,но също така някои хора биха „изключили“,като защитна реакция на психиката и ще кажат че това са измишльотини.И така всъщност ще си спестят състояние,което дори и и да не е психо-клинично,бих го описал като  леко „разпаралелване на реалността“.
При мен то  изглежда (може би) е  по дефолт.Не се хваля,не завиждайте.

Има един израз,че всяка достатъчно напреднала технология е неразличима от магия (бих допълнил - за достатъчно незапознатите с нея).В този смисъл,не мога да изключа тези изкуствени хора(*)  като възможност,поради четене на много фантастика.понякога наистина малко завиждам на хората с по-бедно въображение.


(*). На санскрит има една дума - Nirmana-kaya“.В зависимост от контекста и в по-широк смисъл може да се преведе като „изкуствено (създадено) тяло.Разделих я с тире;думата след тирето значи тяло.И нирманакаята има нирмана-читта(ум,психика).
Много нирманакая могат да бъдат контролирани от един...техен владелец,да го кажем така.Напреднали йоги могат да създават такива
нирманакая,които да им отработват кармата и когато си свършат работата умират,обикновено от сърдечен удар.Това може и да е измислица,но е описана в старовремски индийски текстове.Накратко е обяснено в бележките към един от класическите коментари в „Йога-даршана“.
https://www.eurasia.ltd/shop/indian-philosophy/yoga-sutra-tekst-prevod-komentari

В прокарването на идеята,че живеем в холограма ,според мен има ,освен комерсиален интерес от някои учЕни,така и може би елемент на  пропаганда.Това видео е същия текст,който в блога е с друг номер -  07. Нереалните хора.Едно-две изречения може да има малка разлика.
Източник:
https://www.svaruupapriananda.com/2019/10/07.html?m=0

С’вар´yy : Те се появяват, като енергия по пътя mи на улицата докато ходиш и изчезват, когато не им обръщаш внимание...
...Какво е Реалността? АКО НЕ ОБРЪЩАШ ВНИМАНИЕ НА НЕЩО, ТО ТАМ ЛИ Е?


Аз ще отговоря  така: Върви си някой (по)читател на Свару по тротоара,замислен по повод на нейните просветляващи разкрития и не обръща внимание баш къде стъпва.И в този момент телефона му звъни.и докато той обръща внимание на телефона си,не обръща внимание къде стъпва,а именно - в дупка.
Ако не обръщате внимание на дупката,тя там ли е?

Или друг вариант:
Пътувате си като правостоящ в трамвая и не обръщате внимание на сръчната джебчийка зад вас,пнеже нито я виждате,нито я усещате.
Слизате на спирката си,барате се за телефона,по който сте приказвали преди да се качите на трамвая  - а,няма го.
Значи,ако не сте обърнали внимание на джебчийката,тя  изобщо не се е появявала.Тогава телефонът ви е изчезнал,понеже сте спрели да му обръщате внимание.
Или е изчезнал през дупка в джоба ви...понеже не сте ѝ обърнали внимание...

И това:

С’вар´уу: Добре, нека разгледаме това от чисто метафизична гледна точка или от духовна концепция, без Матрица. Ти Гошия, си единственото същество на Земята, нищо друго не съществува от твоя гледна точка, нямаш достъп до други хора. Концентрирай се върху твоята идентичност, само от твоята гледна точка на егото. Майка ти с теб ли е сега?

Гошия: Нe
С’вар´уу: Не. Тогава, къде само я има ? В ума и паметта ти.

Гошия: Тя съществува в Полша.
С’вар´уу: Добре, това е в ума ти, няма Полша. Всичко което го има, е каквото виждаш сега в тази стая, стига да фокусираш вниманието си върху него.Виждаш ли, как целият останал свят, е само в ума ти? Няма свят, само идеята, която имаш и която казва, че там има свят.

Гошия: Но ти беше там, преди да разбера за теб, не беше в умът ми, но съществуваше. Това е свързано, с различни паралелни индивидуални Вселени, може би?

С’вар´уу: Това също е една идея. И да, това също е истина от гледна точка, на твоята паралелна Вселена. Но това, което искам да кажа е, че което има, това си Ти, това е което искам да предам. Ти, Гошия си всичко което има, всичко останало също си ти, всички останали хора, си ти отново, така е и с камъните и дърветата, ти си Източникът. Тогава, всичко, което го има, е само в главата ти.



И така в главата ви може да се появи солипсизъм,бих казал аз.
На друго място Свару казва,че няма обективна реалност.Сега нямам нерви да го търся,но,когато обяснява кое как е и как не е,това предполага обективна реалност.Според мен има такава.
Имам чувството,че некакви някакви се опитват да ни пра’ят на маймуни,като тия от клипа по-горе.
И кой не скача е червен...в смисъл,че от него маймуна не става,поради вродена некадърност.

И една извадка от тук:
https://www.svaruupapriananda.com/2019/10/00.html

Гошия: Така че, те прекарват часове и часове с нас и с други хора, понякога с часове и години ... Шегаджията не би трябвало да има живот, за да губи толкова много време в интернет. Би трябвало да бъде човек с толкова напреднала духовна мъдрост и технологична информация , познавайки толкова много подробности как работи действителността на Вселената и какво има зад всичко
това, знаейки за всичко, може да зададете всякакъв въпрос. Мисля, че това елиминира за мен възможността, че това е някое хлапе или някой скучаещ човек, който се шегува. Но ако е така, това е една супер, супер добра и супер, супер добре монтирана шега.
И поздравления за  който я прави, защото е гений. Но има и друга възможност - манипулиране от страна на правителството.
Може да бъде също така , но аз не го виждам. Трябва да се доверите ... Аз вярвам!


Трябва да се доверим?Аз пък казвам,че не трябва,но който иска - може.
Само аз ли си мисля,че тия не знаят с кого общуват и са си избрали отговор,който им "резонира",но дали резонира с Истината?

„Така че, те прекарват часове и часове с нас и с други хора, понякога с часове и години ...“

Ето една смахната версия,аз я измислих:
Има мнозина,прекарващи часове на компютъризирани бюра.В някои случаи на три смени 24/7,защото работата им е важна.Наричат се държавни служители на разни (включително трибуквени) агенции.И на частни също.А ако са органични ботове,вързани към централен сървър,колкото и да се сменяват,ще изглежда,че са един и същи човек. А Гошия си мисли,че общува с извънземна мацка,докато всъщност общува със „сървъра“,който ползва сменяващи се ботове (или нирманакая,ако щете) така,както вие ползвате пръстите си по клавиатурата.Разбира се,просто спекулативно теоретизирам.,но хей,това може да е така в някоя от паралелните реалности...
...например тази,в която четете това.

Извинявам се,ако станах досаден с линкове и цитати на Свару.Приключвам с едно разминаване в твърденията на тази Yazhi.
Тук Свару споменава за етерична решетка.
https://nahuatl-adventurer.blogspot.com/2019/02/5.html

Под картинката с колелото на Самсара
И продължаваме по-надолу,под бележката на Нахуатъл за корабите им.
Говори P: ...
Говори Swaruu:  ... в този пасаж пише за етеричната решетка.

А тук:
https://www.svaruupapriananda.com/2019/10/15-karmata.html

Осмия отговор:
С’вар’уу: Много раси, все още вярват в старите концепции за Кармата...“ и след удебеления шрифт първото изречение е:
„Не виждам никаква мрежа...“

Един път има решетка,а после пък не виждала никаква мрежа.Мрежа и решетка са забележимо подобни неща.
Или има решетка,но няма мрежа?

Но така да се занимавам с ловене на мишки на дребно...досадно ми е такова времегубство,a и отговора ми вече стана линкарник (място,където има много линкове).
Затова предлагам вместо търсене на дребни мишки тук и там,направо да забием кирката на плъха в главата.
След почивката,а междувременно може да погледате малко рептили.За да не слагам още един линк,въведете в ютубето този израз:

"Oats Studios - Volume 1 - Rakka"

Част от филма е използвана във видеото "Една различна история" в канала на Звездни семенца.
При мен българските субтитри тръгват автоматично.





 


"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #25 -: Януари 23, 2021, 23:02:06 pm »
Не е много това,което обмислях да напиша,но ме заболя главата и ми се затормози мисленето(вчера).Тия вибрации не ми понасят нещо.
Може би не съм от онези с потенциал да си повишат фрекуенцията.Ще си кютам в 3D-то,докато по-надарените ще идат в 5-D,където ще бъдат Великото Същество,което са,а после и в по-високите D.В смисъл денсити (плътности),а не дименсии (измерения).Коя ли е най-високата плътност?Може би 42,където който се добере,ще узнае смисъла на живота,Вселената и всичко останало.

Завиждам донякъде,но се теша с мисълта,че поне от тук не мога да видя някой от „горните“.Имам предвид Свару и компания.Барабар със всичките им роднини.Представям си леко полупрозрачни,елегантно аеродинамични люспести тела и пурпурновиолетови от прекаляване с подправка (лууш ) очи.
Възможно ли е да изглеждат така наистина?Просто ми хрумна като вариант.Според Свару е възможно,сама го казва:

„Сваруу: Задължително, да. Каквото ви хрумне на едно или друго ниво, съществува. Да.“

Това е от цитирания от Паци в Отговор #21 материал за квантовите компютри.
И само още два линка,а после ще ползвам Отговор 21.

https://www.svaruupapriananda.com/2019/10/normal.html

Защо няма доказателства?Извънземен контакт с Тайгетeaнcката раса от Плеядите

Ето една възможност за словесна еквилибристика:

„Остсъствието на доказателства, не е доказателство за тяхното отсъствие!“


Това дори може и да е вярно в някои случаи,но може да се използва и за всякакви непроверими твърдения.
Например,казвам,че всъщност Федерастите са рептилите и те (заедно с други вампирски раси)  приписват мизериите си на друг (крадецът вика „дръжте крадеца“), а паралелно с това играят ролята на „добрите“.Или иначе казано - един и същи ти предлага синьо и червено хапче .Въпросът не е кое хапче е правилният избор.Правилният въпрос според мен е - имаш ли нужда от хапчета?
Но не мога да дам правилния отговор,защото е личен,за всеки поотделно.

Та какви доказателства имам,че Федерастите са рептилите - ами,доказателства от моя страна отсъстват,но както вика плеядинката: „Остсъствието на доказателства...“ нали така.Така.

И още едно изречение от горния източник:
„Вземете сами решение, не чакайте да ви бъде казано, какво да правите и как трябва да мислите.“


Съвет,несъмнено добър,но като гледам популярността на авторката,а и коментарите под видеата,изглежда ми,че част от (по)читателите ѝ точно този съвет не успяват баш да приложат .И  още малко цитатване:

https://www.svaruupapriananda.com/2019/10/normal_62.html

A2. С’ВАР’УУ се ОБРЪЩА към СКЕПТИЦИТЕ

„Моята и вашата раси, са много сходни, те основно са същата, имаме еднакъв звезден произход...“

Е,“същата“,ама нашата (надявам се и вашата,читатели)  раса се нарича човешка.Което ми поражда дисонанс с това изказване:
„Не забравяйте, че не мисля като човек, защото не съм човек.“

О,тук съм много склонен да се съглася,че не е човек.Нелюдь на руски.
Предположението ми какъв вид нечовек би могла да е,  може да го прочетете по-горе.

„Интересува ме само общуването с тези, които могат да използват информацията ми, тези, които могат да слушат вътрешните си познания, другите не са от значение. Защото аз съм първата,която знае и казва, че хората, не могат да се променят насилствено(*1) и всеки трябва да следва собсвения си път на духовна еволюция(*2). Затова, не ме интересува да убеждавам никого.
Бих искала, да видите всички видеоклипове с информацията, която споделям и да съберете всички точки, добавете моето намерение и естеството на моето послание. Ясно е, че не е от земен произход...

(1*).Не си първата.Нашият народ го е казал не от вчера: "Насила хубост не става".
(*2). От моята перспектива духът не еволюира,не защото не може,а защото няма нужда.Все пак,зависи кой какво нарича дух,но това е за другата тема.
Относно последното, подчертаното: Ясно е само за тия,които не могат да приложат съвета,цитиран по-горе.
.....

Накрая,понеже постоянно чувам думата „ваксинация“,реших да я ползвам по мой начин.
За някой следният цитат може пък да е полезен като вид „ваксина“ или противоотрова срещу Федерастки шитове.
Заместете израза „организирани религии“ в цитата, с „вярващи на извънземни послания“.(Не казвам,че няма извънземни.Според мен има).

Източник:
https://twitter.com/tweetsofdune/status/482548976026406913

„Всички организирани религии се сблъскват с един общ проблем, податливо място, през което можем да влезем и да ги пренасочим спрямо нашитe замисли:
Как различават високомерието от откровението?

 Missionaria Protectiva, Вътрешните учения

Наистина,как?
*****
« Последна редакция: Януари 24, 2021, 11:47:26 am от Black Adder »
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #26 -: Януари 25, 2021, 11:21:58 am »
Нов транскрипт:
(преведете си го с бай гугъл)

Източник: 
https://swaruu.org/transcripts/immersion-pods-2-advanced-extraterrestrial-technology-aneeka-of-temmer-and-yazhi-swaruu

Хоумър, светна ли се за какво иде реч в тоя транскрипт?
Ми за обсебване на тела. Откога я дъвчим тая тема, и все несдъвкана. Признават си как го правят, и не само те. Една сюрия са. Виж колко раси са на Земята. Тялото "показва" кой е вътре.
Телата са "барани", за да могат да ги обсебват. Кръщенета, обрязвания, ваксини, прерязване на пъпната връв 2 секунди след раждането и прочее практики. Тимев се изтърва, че всички сме копирани(живеем в аватари/копия на истинските ни тела).Меандъра и той колко пъти го пише същото?
Тия тайгетянци са си чисти безродници/двуполови, нищо че сваруту са бара баш мадама по земните стандарти. Заради това се връткат около Земята с "корабите" си, щото няма къде да отидат. Най - много на майка си в гъза/ануса, в прекия и преносен смисъл. На безродниците там им е мястото - в бездънното Женско/черната дупка.
Има и някакъв изкуствен интелект замесен в тая цялата афера, но те ли са негово проявление, или ползват такъв, ми предстои да разбера.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #27 -: Януари 25, 2021, 16:47:38 pm »
Дойде ми на акъла една работа. Помниш филма Матрицата, нали?
Там Нео дето се събуди в капсула, подобна на тайгетянските. Какво видя? Огромно пространство, пълно с капсули и обслужвано от машини. След като се възстанови физически осъзна, че е се намира в свят, напълно разрушен и негоден за живот.
Чакай сега да ти пална едно фитилче. Пробвай да обърнеш героите и събитията огледално, да видим какво ще стане. Тоест, в капсулите всъщност са федералните, а не хората. Агент Смит (ИИ) всъщност за кого "играе"? Архитекта кой е, и от коя страна на реалноста е матрицата. Та такива ми ти работи.
 :drinks:

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #28 -: Януари 26, 2021, 17:16:42 pm »
Извинявай,че се бавя с отговорите,Паци.Не съм пропуснал и мнението ти в темата за Йога-сутра.
Мислех поне за известно време да не пиша в тази тема.Да си дам почивка,понеже като чета сварувщините усещам едно,да кажа затъпяващо,инертно умствено състояние.

Може да съм споменавал за предишния форум,когато в началото се регистрирах,имах един сън,в който се лутах в някакъв запустял град с едно дезориентиращо,"лепкаво" усещане.Все едно някой ви "хваща" в светлината на прожектор,само че вместо светлина е въпросното затъпяващо и дезориентиращо усещане.
Също бих го наподобил като "сканиращо".Предишния ми отговор мислех да го напиша предния ден,но поради описаното състояние го отложих за другия ден.А през нощта пак имах сън от тези,които допускам,че може да съдържат и "външен сигнал".

Тогава мислех да направя пауза по тая тема,но след съня се ядосах и рекох на инат пък да напиша предния отговор.Друго нещо,което съм забелязал е,че се случва така - таман съм се наканил най-накрая да пиша,успял съм що-годе да се съсредоточа и хоп - някой ме дири по телефона за нещо си.Точно така стана и за този отговор.Разбира се ,може да са съвпадения,а и думите ми не са никакво доказателство,но реших да напиша това,та ако на някой друг му се е случвало нещо подобно,да сравни за себе си.

Един рационален скептик би мокъл да каже нещо от рода на: "Сбрали са се тука разни  откачалки,едни си пишат измислиците,а другите им верват и се самонавиват взаимно".

Такова мнение,поне в някои случаи има право на съществуване според мен.Но аз не мога да го приема за сто процента валидно във сто процента от случаите.Във връзка с точка 10 от Правилата,аз за себе си съм решил,че имам основания да приема,или ако се изразя по-умерено - да допусна съществуването на възможности,които биха били определени от хард скептиците като смахнати.

И оттук вече,приемайки разни шантави идеи,като например извънземни,пъплещи около и на Земята,аз съм скептичен относно това,доколко истинни са техните изказвания и по-важното - доколко са добронамерени.И въобще,приложима ли е думата "добронамерени" изобщо.Но думата "пропаганда" я намирам за напълно приложима.
Пак ще трябва да прекъсна,но по-късно ще продължа по транскрипта,който си представил.
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Разговори с извънземни. Транскрипции.
« Отговор #29 -: Януари 26, 2021, 23:13:12 pm »
И аз навремето като влязох у синия форум имах разни преживявания. Особено, като се зачетох в постовете на Меандъра. Така ме фрасна написаното по тиквата, че още ме държи.  :D
Но пък ми помогна да разбера какво наистина се случва в момента.
5D според мен е това, дето му викаме енергийното или астрала. Тоест е част от Земята, земна сфера. Поне 12 са общо останалите подобни сфери, като само тукашната е "материална". Нещо като събирателна точка на всичките 12. Пример с киносалон. Образът от екрана се фокусира в лещите на прожекционния апарат. Обратна прожекция. Аз поне така си го представям.
Тук форума е с определена насоченост, така че си пиши спокойно каквото се сетиш.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27