Автор Тема: Коронавирус 2019nCoV  (Прочетена 44685 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #360 -: Декември 21, 2020, 19:48:06 pm »
Заигравките продължават. https://tvn.bg/nemski-profesor-predlaga-nyama-vaksina-nyama-aparat-za-obdishvane/
Направо евтаназия за отказалите ваксинация хаххахахах.
TRUE OR DEATH

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #361 -: Декември 22, 2020, 02:37:13 am »
Хммм...
Прекалено лесно е. Нещо не се вързва картинката. Това с ваксините имам предвид.
Защо ще искат да си вкарват основния състав под земята?
Или в калабалъка търсят някои?
Или инициаторите са други, а не тия дето ги развяват. :flag_of_truce:
Нещо не е наред, но ще се чуе.
 :hi:

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #362 -: Декември 22, 2020, 03:13:45 am »
Моята версия е, че ваксината има за цел да хакне имунната система, за да не може тялото да изсере натрапника.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #363 -: Декември 22, 2020, 19:42:52 pm »
https://rp-online.de/panorama/coronavirus/berliner-virologe-drosten-relativiert-twitter-aussage-das-sieht-nicht-gut-aus_aid-55352517

Вижте, тази статия.
ДРОСТЕН, е лицето и името на научен вирусулог в Германия, известен в средите на заразите и институтите..всред обществото Робърт Кох институт.

Сега, като голям специалист във вируси и дроздовете им говори, за нов ( ЩАМ ) и  че вируса мутирал ...и понеже, освен чрез медиите не може да го докаже, се опитва здрави хора да спре да пътуват, защотото са заразени, според (дроздовете на вирусите, му като изследовател)

Самото му име " Дростен" , за мен се фиксира, като " дрозд", на вируси и мутациии на съзнанието му.





« Последна редакция: Декември 22, 2020, 19:49:47 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #364 -: Декември 22, 2020, 19:58:07 pm »
Ето, как на протестите в по будните градове... Берлин, Лайпциг, Щтутгарт  представиха Бундестага , с раирани жилетки от
Аушвиц, Дахао и Освиенциум   ;)
 
https://www.br.de/nachrichten/bayern/protest-gegen-corona-politik-wer-sind-die-querdenker,SGE81PF

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #365 -: Декември 22, 2020, 20:20:18 pm »
Цитат
Bayerns Ministerpräsident Söder hat sich besorgt geäußert über die Entwicklung der Bewegung "Querdenker". Unter die Corona-Skeptiker mischten sich auch Rechtsextreme, Antisemiten und Verschwörungstheoretiker. Der Staat dürfe jetzt nicht wegsehen.

Това са думи на министър председателя на Бавария... :D ..Söder...,
Според неговото официално изказване, всички протести и демонстрации са дело на крайно десни в Германия, конспиратори, антисеметисти.....и езотерици...( казано от една журналистка последно )   

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #366 -: Декември 22, 2020, 21:51:00 pm »
Ето и от нашите герберасти, това е цитат: „Така съществото, заразено от новокоронования вирус, изживява мозъчна смърт и се превръща в сборно – хордово животно, което само външно наподобява хомо сапиенс“, пише в книгата си Маноил Манев.

Прочети повече в -Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски: https://-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/analizi-i-komentari/manoil-manev-senzatsionno-oshche-prez-april-pisakh-kak-ot-noviya-mutant-na-k-19-shche-se-poyavyat-stranni-sshchestva_news788927.html

Аз само да добавя този Маноил Манев ясно си личи, че е хомо сапиенс (те са изчезнали преди десетки хиляди години). Съвременият човек е хомо сапиенс сапиенс (това по научната дефиниция, дори няма да прикачам линкове, това и първокурсник в свободния бургаски университет го знае). Хахахахха
TRUE OR DEATH

Неактивен Sinair

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #367 -: Декември 22, 2020, 22:32:44 pm »
А какво мислите за факта, че първата вълна съвпадна поразително във времеви план с Великденските пости, а втората - с Коледните. Респективно и изолацията. Ясно за какво са постите, в религиозен пък и в извън религиозен смисъл служи за изчистване на ниските енергии. И който го кара през просото...просто разсъждения. И друго, днес доста се позачудих как по БТВ мисля или Нова, вече забравих представиха датата на началото на ваксинацията в България, а май и в ЕС като цяло - 27 декември. Не казаха че започва на 27 декември, казаха започваме ваксинация на СТЕФАНОВДЕН!? Кратка справка - наричат Св.Стефан първомъченик, защото е първият мъченик за християнската вяра. Християнин съм, но не съм кон с капаци и се опитвам да си обясня нещата и в надрелигиозен смисъл също. Доста символика се събра обаче.
« Последна редакция: Декември 22, 2020, 22:41:51 pm от Sinair »

Неактивен Observer11

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #368 -: Декември 22, 2020, 22:50:09 pm »
Н. от издателство Паралелна реалност го е написал още април месец - детрониране на папата и християнството и въздигането на нова религия - науката. Така че - не е случайно. Следващата вълна ще е пак по Великден и така докато забравят хората какво са християнски празници и започнат да коленичат на Файзер, гейзер и прочее сатанисти.

Неактивен Sinair

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #369 -: Декември 22, 2020, 22:58:21 pm »
Н. от издателство Паралелна реалност го е написал още април месец - детрониране на папата и християнството и въздигането на нова религия - науката. Така че - не е случайно. Следващата вълна ще е пак по Великден и така докато забравят хората какво са християнски празници и започнат да коленичат на Файзер, гейзер и прочее сатанисти.

Прощавай, но папата и християнството като изначална идея за мен са две взаимоизключващи се понятия. Но ти разбрах мисълта. А може би точно изолацията е начина да се замислим над някои неща. И да се ограничим от други, които и без това не ни трябват. Нямам предвид свободата да излизаш от вкъщи и да ходиш без маска. А безмислените харчове за удоволствия и неща, които реално не ни трябват. Аз честно казано за пръв път от много години успях да спестя пари, въпреки че лятото си отидох два пъти на море. Ясно е че икономиката загива при пълна и продължителна изолация, обаче нека да се замислим струва ли си да харчим парите, които сме харчили досега като членове на това консуматорско общество. Оказа се че можем и с много по-малко. Пак казвам, нямам предвид ограничаване на свободите и правата ни, а начина по който живеем и пилеем.
« Последна редакция: Декември 22, 2020, 23:02:50 pm от Sinair »

Неактивен Observer11

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #370 -: Декември 23, 2020, 10:10:38 am »
Разбира се, че можем и с по-малко! Пооляли сме се, както се казва. Но това не значи, че има проблем с ресурсите - ресурси има. Въпросът е на кой не му хареса да си се разпищолваме така охолно, че да изяде панголина?  :D

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #371 -: Декември 23, 2020, 21:07:06 pm »
А какво мислите за факта, че първата вълна съвпадна поразително във времеви план с Великденските пости, а втората - с Коледните. Респективно и изолацията. Ясно за какво са постите, в религиозен пък и в извън религиозен смисъл служи за изчистване на ниските енергии. И който го кара през просото...просто разсъждения. И друго, днес доста се позачудих как по БТВ мисля или Нова, вече забравих представиха датата на началото на ваксинацията в България, а май и в ЕС като цяло - 27 декември. Не казаха че започва на 27 декември, казаха започваме ваксинация на СТЕФАНОВДЕН!? Кратка справка - наричат Св.Стефан първомъченик, защото е първият мъченик за християнската вяра. Християнин съм, но не съм кон с капаци и се опитвам да си обясня нещата и в надрелигиозен смисъл също. Доста символика се събра обаче.

Ще ти отговоря, конкретно за празниците,че много сме дискутирали по тези въпроси в близките 20 г..и нито  Велик ден има общо с Христос, нито Коледа и честно не ми се изпада в  подробности, за които вече е писано.
Но за да ме разбереш по добре, относно светците и празниците ще цитирам един мой познат, чиито думи са ми се запечатали, относно празниците на светиите...И той казваше така " Като, започна да празнувам от  " Свети Понеделник "...свършвам на " Света Неделя"...и все празници...именни дни...   :D
Лично аз за себе си също се питам кой празнува на Коледа?..
Христос ли е роден?..или...всички Христини, Христовци, Християни и т.н....от кол и въже събрани празнуват именните си дни, на Рождество Христово.

Същото се питам и за Св.Стефан...Св.Йоан....Ивановден...Василевден...и т.н...
Чий е празника ?  И как пируването на " глупците" ( именниците и буквите им ),  се съчетават със  светците ?

 :unknown:



« Последна редакция: Декември 23, 2020, 21:38:54 pm от Noris »

Неактивен Sinair

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #372 -: Декември 24, 2020, 10:39:03 am »
Привет Норис, никъде не съм споменавал нищо за празници и ядене и пиене. Говорех за Великденски и Коледни ПОСТИ, в контекста на въздържание и пречистване, тоест точно обратното на това, за което говориш. А че се случва така, че винаги по Великден и Коледа има почиввни дни, повод за милиони българи да се върнат по села и паланки и мама и баба да сготви, това е съвсем друг въпрос. Говорех за дните до Коледа и Великден, когато трябва да се въздържаме и пречистваме от ниски вибрации. Денят 27 декември не се празнува, а се почита паметта на Свети Стефан, който е бил първият мъченик за християнската вяра. А че посредственото разбиране, че на имен ден трябва да седнем да ядем и да пием и да се направим на нищо е залегнало в голяма част от хората, с това съм съгласен. И може би точно това е проблема в момента. Не говоря непременно за Божие наказание в догматичното му значение, но нещата много съвпаднаха времево и като символика и ме накараха да се замисля.

п.с.
Религията в изначалния си чист вид е средство за контрол и защита да. Защита от самите нас, контрол над бесовете в нас. Но малко хора го разбират. Повечето асоциират религията с разгулните свещеници, мерцедесите им,земите им и начина по който са били манипулирани масите през вековете. Но всичко това е свързано просто с щенията и маниите за величие на други хора и няма нищо общо с изначалните идеи.И забележи не говоря за конкретна религия и конкретно Божество или личност в момента. Въпреки че съм православен християнин.
« Последна редакция: Декември 24, 2020, 10:46:57 am от Sinair »

Неактивен Observer11

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #373 -: Декември 24, 2020, 10:52:50 am »
Нещо забихте в религията. Религията е просто някаква част от играта - карта от тестето с карти, нищо повече.

Забележете плавния преход към тотален контрол - ковид паспорти, забрана за пътуване без ваксина, та до ограниченията, предвидени във Франция - ако нямаш отрицателен тест или ваксина ти се забранява да ходиш дори на концерт. Довечера ще има протести по този повод там. Протестите обаче закъсняха - обяздването на овчемасието е толкова в ход, че вече е късно за каквото и да е спиране.

Неактивен Sinair

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #374 -: Декември 24, 2020, 11:12:35 am »
Религията е просто един от начините да живеем правилно, свързани с природата. Да бъдем добри, светли и с чисти мисли. Да имаме ценности и морал, да бъдем благородни и да помагаме на другите безкористно. Да контролираме себе си и черното в нас. В момента какво става, духът от бутилката е изпуснат. Няма религия, няма идеи, няма приемственост, или където има са супер изкривени, няма корени, няма морал, не знаем как да живеем, не можем да си обясним нещата, които стават с нас и в нас. Всеки си прави каквото си иска, на мода е " да си свободен да бъдеш себе си", да експериментираш, с една дума да си правиш каквото искаш. Всеки е ограничен от егото си, и не се възприема като част от цялото, няма обществен морал. И резултатите са плачевни.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27