Автор Тема: Коронавирус 2019nCoV  (Прочетена 44682 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sinair

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #330 -: Май 19, 2020, 07:58:47 am »
гледах интервюто на Миролюба с Мутафчийски.Направи ми впечатление, че генерала като че ли е зомбиран, навит на пружина да говори едно и също и в един момент се е счупил. Едва ли ще го видим вече,нещо не е наред с този човек, личеше си че има някакви ментални и поведенчески отклонения.

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #331 -: Юни 10, 2020, 10:41:48 am »
Ама чакай сега... Я дай БАШ ОТ НАЧАЛОТО: Това с "яденето" от де се пръкна?!

Нещо като да дисектираш целият този процес, или ще продължаваш да се правиш на "дръж ми шапката", щото иначе словоблудстването ще вземе да секне.

- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #332 -: Юни 10, 2020, 11:20:45 am »
plameny
 :D

Бих казал мба.
Всяко нещо в материалното има енергийна част която е основата.Коя е основата на короната.Мисля че е енергийна/астрална..Още в началото казаха че някаква група в япониа,"религиозна" се бяха натръшкали групово.Споменах ви факта че и в българия по рано една от астралните пчелички беше се полуизгорила.
Затова и предупредих да не се мотаете в астрала щото смятам че причина за короната е оттам.
Много станаха енергийните "работници " на земята, а тука това е противопоказно за здравето и живота и бая ще изпаткат.А и още нещо проявлението на енергиите в материалното става чрез женското ама Ж. А женското ни множи денията,кво стана пострадаха гайките.ЩО? Ми явно има нещо.А и нещата енергийно се затягат много.

Работете много и си пазете труда, и си следете мислите и сънищата.Там е голямото ни прецакване.
А на китайците енергийните въздействиа са много гадни,мен ма изплющяха през парите.Късмета ми беше че ми бяха дадени на заем от друг член на семейството,и са върна на мераклията.
 :hi:


 :D :D :D
Чакай да те БЪЗна и тебе, че ме сърбят пръстчетата.


УТРОБА = УТРОТО НА РОБА


На един му натресли  някаква си избуЯЛА градина, че и Ева за капак, като че ли може да различи "жив цар" от "умрял цар", та чак и  правила трябвало да спазва...

Останалата част от интригата я знаете по-добре от мен. Аз афро -азиатски езици не владея.

Вземете го учете тоя български, бре, срамота е! И обяснете на децата си ЗАЩО им натресохте И тази КОРОНА...


- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #333 -: Юни 11, 2020, 01:00:48 am »
plameny
 :D

Бих казал мба.
Всяко нещо в материалното има енергийна част която е основата.Коя е основата на короната.Мисля че е енергийна/астрална..Още в началото казаха че някаква група в япониа,"религиозна" се бяха натръшкали групово.
 :hi:

 

   :D :D :D

  Много интересно започна да става, дори на езика, с  който си служи английската КОРОНА. Китайската може й да се оттегчила вече...

  BELIEVE  = "BELLY" + "EVE"

  Оня е заБРАНИл "KNOW - HOW" - ту
  С РАБота най-много да си докараш разширени вени и ишиас :D Затова пък зануляването ще свърши работа и започваш поредна смяна, щом падне предходната, като чисто нов! Някой трябва да генерира светлина, а тя си е агресивна и се нуждае от солидно количество храна  :D


  Познавам една кокошка обаче, която много се е загрижила за вкусната ти вечеря и се старае да ти се докара къде по-сочна, къде по месеста ...
По-по, че НАЙ!
  Самоусъвършенства се, демек! Работи по въпроса как с радост, сама да ти скочи в чинията.




Пацо ако пак не е в час, да му подскажа, че не сънуват онези, които са много добре заземени!  :D


И какво от (всичко) това?! Функцията ви е сведена до прости АналЛизатори (проявено, изконсумирано, изхвърлено за рециклиране) на случващото се (това не ми го е казала някоя баба, на не помня вече коя от всичките ми несъществуващи приятелки) в което сте посадени, докато ви излапат я вируси,я бактерии, общо практикуващи паразити и ... Времето  :D


- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #334 -: Юни 11, 2020, 09:20:34 am »
Цитат
  И какво от (всичко) това?! Функцията ви е сведена до прости АналЛизатори (проявено, изконсумирано, изхвърлено за рециклиране) на случващото се (това не ми го е казала някоя баба, на не помня вече коя от всичките ми несъществуващи приятелки) в което сте посадени, докато ви излапат я вируси,я бактерии, общо практикуващи паразити и ... Времето 

Мба, че кой твърди обратното? Те туканка у наше село/Земята е така, обмяна на енергии, би казал Вуте (на Mute брат му) :lol:
Бе щом още не съм са раЗфърчал насам - натам, начи съм си заземен. Баси, зе да гърми навън. Чай да са прибирам че дан стана хем и заЗемен, хем и моКър.
 :blum1:


Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #335 -: Юли 09, 2020, 18:16:39 pm »
Затварят в момента, граници в ЕС, за българи и румънци, имам в предвид  Австрия.
И други ще го направят.
И знаете ли, защо са ни причислилили към прокажени и заразени  :)
Въпреки, че предупредих всички вестникари и сайтовете им в България, да спрат да пишат,  тъпотии, че населението ни е заразено, те не се спряха. И правителството  е с тях.

 :)

А, ония това, чакат !



Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #337 -: Юли 09, 2020, 18:33:40 pm »
https://www.tagesschau.de/ausland/oesterreich-reisewarnung-101.html

Цитат
Österreich hat wegen steigender Corona-Zahlen nun auch für Bulgarien, Rumänien und Moldau eine Reisewarnung ausgesprochen. Die Maßnahme gelte ab sofort, sagte Außenminister Alexander Schallenberg. Die Grenzkontrollen zu Ungarn und Slowenien würden deutlich verstärkt, erklärte Kanzler Sebastian Kurz.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #338 -: Август 02, 2020, 23:46:35 pm »
Доста вода изтече откакто се започна коронаистерията. Задава се следващата серия от налагане на ограниченията и втора вълна от експеримента ковид19.
 За всички, които следят. Дейвид Айк пускам линк към дискусията

https://www.bitchute.com/video/oezYdHmWsXQ5/
Гледах вчера видеа от протестите в Германия срещу ограниченията и мерките около "коронавирус", срещу задължителното носене на маски, казаха че имало един милион хора на улиците.
В България протестите се политизираха и няма такава реакция срещу безумието, което бушува.
Особено в тази обстановка е от изключителна важност кой управлява България, защото едно корумпирано правителството, с едни некомпетентни министри и "експерти" ще подложат на риск живота и здравето на държавата.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #339 -: Октомври 05, 2020, 12:23:55 pm »
Вижте какво прочетох:
http://paraatmajiwaatmavedaanta.blogspot.com/
Минах го с гацата за картофи, остана нещичко. :D

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re:
« Отговор #340 -: Ноември 02, 2020, 22:03:15 pm »
Можем ли 7-8  милиарда население да се справим  със 5 ( Сатанински-психопати)

 :),

които контролират този сектор.(  Covipd 19, и българия )

Ще се радвам на адекватните ви отговори  :)

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #341 -: Ноември 03, 2020, 04:22:14 am »
Адекватното ми мнение е, че България се пише с главно Б.
 :hi:

Неактивен plameny

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #342 -: Ноември 11, 2020, 20:07:38 pm »
Noris Noris
Уважаема Noris,

Ще кажа две неща:

Първо:
1. Има една велика поговорка "Като знам какъв инженер съм да ме е страх да отида на доктор" - това нещо казва много.
ама много. Ти ша са сетиш.

Второ.
2. Един велик пълководец ама много много велик казал:
"Повече пот в учението по-малко кръв в боя!"
Всеки да си интерпретира както иска, но единственото което забелязвам аз е че няма пот, няма никаква пот, ама никаква ако ма раИш, мила.

Има само кръв и кръв ще има мноооого, мила, защо
Както е казал Володя Стоянов защо, защо, защо?

Ами защото няма пот.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #343 -: Ноември 12, 2020, 19:14:49 pm »
Мисълта, ми беше, че населениетона Земята е 7-8 милиарда на планетата, и не може да се справи с " тримата глупака",
на чист български, които контролират НСР .

Имам предвид " ковид геноцида " - бизнеса/тестовете.

И, аз на лекар не ходя  :D и ваксини нямам.

p.p.

Защо умират лекари?

Ще отговоря, че 8 часа без въздух със задушаващ  екип и скафандър е равносилно на смърт без " вирус"



« Последна редакция: Ноември 12, 2020, 19:38:22 pm от Noris »


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27