Автор Тема: Коронавирус 2019nCoV  (Прочетена 44675 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #345 -: Ноември 23, 2020, 18:10:23 pm »

 :D

Да ви запозная малко с " елита " на ковид инфекциите на съзнание.

Jens Spahn,  e министърът на здравеопазването в Германия в кабинета на Меркел и на Християндемократичната партия член, ..заедно,  възнамеверяват да въведат масово стационарно ваксиниране на населението в Германия и други части на ЕС, изграждайки пунктове в момента за това.
Меркел, няма деца, Макрон също, а Дженс Спан - Министъра на здравеопазването в Германиия си има съпруг журналист ( Daniel Funke  ) , за който

 омъжи на 22. 12. 2017 в Есен .

Eто сватбата и деня , пускам линк по- долу, защото не е конспирация и се

 омъжи на 22. 12. 2017 за журналист  ;)

https://www.welt.de/vermischtes/article171885693/Jens-Spahn-hat-seinen-Partner-geheiratet-heimlich.html


Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #346 -: Ноември 23, 2020, 18:58:32 pm »
В края на статията между Министърът на здравеопазването на Германия Дженс Спан и  / съпругът  му / журналист Даниел Функ, се казва, че имат право да осиновяват деца!

П.п
За,какво ли са им ?...Сетете се сами!





« Последна редакция: Ноември 23, 2020, 19:19:23 pm от Noris »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #347 -: Ноември 24, 2020, 09:28:08 am »
Подочух, че втори сезон на сериала почвал в петък. Колко трябва да си тъп, да вършиш една простотия два пъти един след друг?
 :XXX:

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #348 -: Ноември 26, 2020, 03:23:53 am »
Имам чувството, че короната минава по чакрите. Да чисти мизерии. В момента май е по гърлената. През сърдечната и през първата лично го усетих. Не ми се мисли какво ще стане когато дойде ред на коронната, която е най замърсена.
Вижте какво видях :
https://harisons.blog.bg/regionalni/2020/11/21/korona-svetoven-okulten-ritual-posveshtenie.1736246
Друг забелязал ли го е това с чакрите?
 :hi:

Неактивен Koku

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #349 -: Декември 03, 2020, 20:43:13 pm »
Имам чувството, че короната минава по чакрите. Да чисти мизерии. В момента май е по гърлената. През сърдечната и през първата лично го усетих. Не ми се мисли какво ще стане когато дойде ред на коронната, която е най замърсена.
Вижте какво видях :
https://harisons.blog.bg/regionalni/2020/11/21/korona-svetoven-okulten-ritual-posveshtenie.1736246
Друг забелязал ли го е това с чакрите?
 :hi:
Виж колега  :drinks: не бях се замислял върху това което каза. В началото на лятото края на пролетта горе долу, бях се замислил дали човек наистина не трябва да мине през този вирус. И дали държавите и като цяло всички в сянка наистина не искат да се разболеем поради други причини, не че им пука за нашият живот и здраве. Сега като прочетох твоето мнение и направо получих deja vu. Наистина въртят ми се безброй мисли в момента ще довърша коментара си .
Благодаря за мнението колега.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #350 -: Декември 05, 2020, 20:04:20 pm »
Вирусът ще изчисти чакрите  ви , а ваксината кво ще направи , руска ли е или на Бил Гейтс,?
 :D
Как се чисти здравословно вирус в тялотото ти, ако никога не си го приел със съзнаниета си! Корона тест... :XXX:
Съзнанието не ПРИЕМА, вируси от
 ковид Лаборатории, за което и няма нуждата да се чисти. .
п.п.
Това, което не искат да ви кажат и за да се прочистите е, че трябва да се промените!
За да не ви вкарват в енергийното поле ...на вируса и смъртта!!!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #351 -: Декември 05, 2020, 21:06:51 pm »
А бре Галке, кой ти говори за вирус?
Короната е вид енергия, преминаваща от чакра в чакра.(мое предположение)
Коя енергия се движи по подобен начин? Не ти ли прилича на кундалинитУ? И целта не е промяна, а единение.
Я питай Меандъра, да видим той какво ще ти каже по въпроса.
 :hi:

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #352 -: Декември 05, 2020, 22:13:33 pm »
Аз по тая тема си мълча, щото съм бос, ама какво пречистване на чакри, какво рестартиране, какво сте пили (пушили)?
Ако под "чакра" разбирате, да се отсее най-простото народонаселение, поддаващо се на всякаква паника и психо-атака, готово да си слага парцали на зурлата и тапи в задника, за да се "СПАСИ", да пие Антибиотици!!! при грип и да си слага Доброволно нещо, което му се предлага за "ВАКСИНА", при положение, че дори не знаят какъв е тоя вирус?
А "Свинският грип" през 2010 кои чакри чистеше, а "Птичия грип"? А "Лудата крава" през 2001, тя не чистеше ли чакри?
И аз като никога не съм бил болен от Грип, и не хвана това медийно КоронаВирусче, ще си седя непречистен ли?
Търпях, търпях, ама от смях щях да се насера бе хора.
Не отричам, ако добре ви действа на Чакрите, на Мозъка, на Разума - ползвайте го тоя КоВид.
Аз отказвам да го приема в организма и душата си и така ще бъде.
Наздраве  :drinks:
« Последна редакция: Декември 05, 2020, 22:42:27 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #353 -: Декември 06, 2020, 05:52:37 am »
Здравей, Блеки.
Както споменах, това е мое лично предположение. И аз съм бос по бая от темите, обаче нали сме в конспиративен форум. Демек, всеки пишещ тук има пълното право да се изложи или да си изложи предположенията колкото се може по - прегледно/подредено.
Та за чакрите. Те не бяха ли връзката с т.н. фини тела на човека, съществуващи в съответните реалности/светове? По образ и подобие планетите от СС какво са и на кого са?
Факт е, че се случва нещо доста мистериозно, и със сигурност причината не е някакъв вирус. Пушилката с вируса се вдига основно от медиите, с цел прикриване на истинската причина за повишената смъртност в света. Ако ме питаш, и аз не съм съвсем наясно какво се случва в момента. Сигурен съм в две неща: не е вирус, и не става дума за  пари, колкото и да е очевидно. Приказката за тъпана да я казвам ли пак?
Очевидно е, че се създава хаос, и някой има полза от него. Каква е точно ползата, е отново предмет на спекулации/предположения.

Цитат
Ако под "чакра" разбирате, да се отсее най-простото народонаселение, поддаващо се на всякаква паника и психо-атака, готово да си слага парцали на зурлата и тапи в задника, за да се "СПАСИ", да пие Антибиотици!!! при грип и да си слага Доброволно нещо, което му се предлага за "ВАКСИНА", при положение, че дори не знаят какъв е тоя вирус?   

Да си призная, потресен съм от процента медийно "зомбирани" хора.
Амен 90% и кусур.

Цитат
  какво сте пили (пушили)? 

Пийнах една чашка ракийца преди обяда, и после чаша и половина червено винце (домашни) :drinks:
А, и пуших една две цигарки на балконя. :-X
 :hi:

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #354 -: Декември 06, 2020, 08:44:45 am »
 :D
Майчи си чух ника.
И аз не съм разбирач по темата, ама вчера си сипнах половинка ракийка и изпуфтях четири кутии цигари.И ми е баш,хеле кат са сетя че енергийните вампири им са гади от ракията а демоните им се гади от цигарите.

Така кат гледам в тая корона има нещо сбъркано.Явно една са я мислели, а друга е станала.Тая корона ся плющи гайки и тея проклетите.Според мене хронично заболяване е симптом за проклетост защото не си оправя бакиите и не се променят.Земята полека полека се възвръща във първичното си състояние, а то е само истината/във духа/.
Материалното женско е "родено във духа" и е родено за някой.Един за друг родени и нищо не може да ги раздели'Тъй че каквото щъка по нея трябва и то да пребивава във духа.Панаира е гоям има място за всички.

Относно чакрите не е баш тъй, а е друго.Бях предупредил че телата /мат/,могат да изсират АЗове.А телата ако не сте единени с тях, имат свое мнение по въпроса.А щом Земята се променя и те се променят с нея.Какво става с пълнежа на телата, си е проблем на пълнежа,а не на тялото.Последната сцена на аватар беше бая отдавна.
А масовата истерия е на принципа, с каквото си съгласен ти идва на главата.И повечето могат, и си докарват проблема, самоиндукция.Тялото може да материализира енергии в него, основно мисловни,пазете се.Мислите ни се чуват и си докарваме румсервиз, ма много скъп.

А асъл короната /главата/, вероятно ще изтича мозъка от главите на някои, и причината е основателна.Внимавайте много със мислите.
Тая карантина промени бая нещата и ще има някакъв бум.Аз лично се надявам да избие към само истината, но както е редно и правилно.
 :drinks:
« Последна редакция: Декември 06, 2020, 08:53:36 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #355 -: Декември 06, 2020, 11:11:35 am »
Цитат
     Тая карантина промени бая нещата и ще има някакъв бум.Аз лично се надявам да избие към само истината, но както е редно и правилно.
     

Ми тя Истината от бая време е видна с просто око, ма повечето са слепи. Лъсна сбърканоста на политиката, образованието, медицината, медиите и прочее. Тоест факторите, нанесли най-голяма вреда. Къде са основните проблеми в момента?

Цитат
  А масовата истерия е на принципа, с каквото си съгласен ти идва на главата.И повечето могат, и си докарват проблема, самоиндукция.Тялото може да материализира енергии в него, основно мисловни,пазете се.Мислите ни се чуват и си докарваме румсервиз, ма много скъп.     

Ся както си го написал излиза, че някой помага/катализатор на процеса. Обаче създаването на хаос е патент на едни други. Струва ми се, че го използват като прикритие/защита от нещо.

Цитат
      Тая корона ся плющи гайки и тея проклетите.Според мене хронично заболяване е симптом за проклетост защото не си оправя бакиите и не се променят.   

Имам подобни наблюдения, и май е вярно че повечето от "болните" са жени.
 :hi:
 :drinks:

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #356 -: Декември 12, 2020, 17:47:58 pm »
Цитат
А "Свинският грип" през 2010 кои чакри чистеше, а "Птичия грип"? А "Лудата крава" през 2001, тя не чистеше ли чакри?

Блек, много хубав въпрос !

Благодаря ти !

Свинята е забранена в исляма, а кравата в индуизма.

Чий е патента ?

 В " Документите Тера ", се казваше, че днешното " домашно прасе" е генетична връзка/ между човешки геном и диво прасе.
Присаждането на органи от " прасе" на човек също се приемат от СЗО ..организациите.

Въпросът е ако, СЗО- органите са имплантирани вече със свински геноми терапевтично, как нормалните хора биха избегнали този вирус и ваксините срещу луда крава и свиня, в случая че  са Вегетариянци!




Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #357 -: Декември 13, 2020, 07:27:53 am »
Цитат
   в случая че  са Вегетариянци!   
Ми те всички салатки, плодове и зеленчуци включая и зърнените храни са ГМО....
Ако правилно схванах въпроса, де. :unknown:

Неактивен Observer11

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #358 -: Декември 15, 2020, 20:11:41 pm »
За протокола:

https://bntnews.bg/f/news/b/1087/1f1762958b187deaf8b768e0d069a422.jpeg

Червен хексагон, където влизаш здрав, а излизаш...

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #359 -: Декември 17, 2020, 20:04:11 pm »
Е, чуха ни поне за едно нещо от "горе" в Германия, писано в началото на темата от мен. И то е  пълна забрана на пиротехниката (фойерверки , пиратки...) ..за  31.12. ...и изобщо..

Сега Щаба да го въведе и в България

Нали на  Бойко , Меркел и Германия са  му  фаворитите за ЕС..
😁

https://www-br-de.cdn.ampproject.org/v/s/www.br.de/nachrichten/amp/wirtschaft/feuerwerks-verbot-branche-steht-vor-grossen-schwierigkeiten,SJ9MAGM?amp_js_v=a6&amp_gsa=1&usqp=mq331AQHKAFQArABIA%3D%3D#aoh=16082274446531&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=%D0%9E%D1%82%20%251%24s&ampshare=https%3A%2F%2Fwww.br.de%2Fnachrichten%2Fwirtschaft%2Ffeuerwerks-verbot-branche-steht-vor-grossen-schwierigkeiten%2CSJ9MAGM

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27