Автор Тема: Коронавирус 2019nCoV  (Прочетена 44694 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stefan4o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #180 -: Април 05, 2020, 16:11:28 pm »
Господа, те и в момента си ни следят доволно много. Няма нито интернет, нито каквато и да била анонимност. Аз напук на цялата тази истерия и паника си слушам любимата (СКА) музика, която за мен е много положително изживяване и ме кара да се смея дори и в тези мрачни (и в преносния, и в буквалния смисъл) дни.  :dance:
В интерес на истината последните няколко дни съм в страхотно настроение (не зная дали е благодарение на Запер-а), което е малко странно на фона на обстановката  :D Сигурно и други от вас са забелязали промените за себе си? Спокойствие, не бързаме за никъде...  Ще ми се някои от нещата да останат и след като "преодолеем пандемията".  ???
« Последна редакция: Април 05, 2020, 16:25:04 pm от stefan4o »

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #181 -: Април 05, 2020, 16:27:05 pm »
Това вече е пълен абсурд! Моля, чуйте какво казва в ефир изпълнителната директорка на Нова броадкастинг груп на 14:00м "Зрителите трябва да продължават да са уплашени!", а преди това на 13:40 цитира, че "Когато краят на Света настъпи, журналистите ще бъдат там, за да го отразят!"

https://www.vesti.bg/iva-stoianova-sluzhitelite-na-nova-zapochvat-kampaniia-za-dareniia-6107855

тотален брейнуош

А ето, че се появи и антитезата, за да стане синтезата  :D


 :hi:

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #182 -: Април 05, 2020, 16:50:20 pm »
Stefan4o, Знам че ни следят от години. Когато блога ми беше напълно анонимен го спираха и триха няколко пъти. Когато обаче минах в блогър и си дадох телефона - проблеми с блога не съм имал.

За хората, които вярват на масовите медии, амииии те не се класират като хомо сапиеинс - разумен човек. Тези "хора" наистина е по-добре да измрат. Или там да ги вдигнат извънземните за месо, тъкмо са струпани на едно място. Всъщност това си е напълно възможен вариант...

Може би за това и аз съм в приповдигнато настроение. Защото съжителството с такива хора просто става невъзможно. Те умират от страх, а ти им се смееш. Те направо са готови да те убият с камъни, още повече че вече са и маскирани, придобивайки така допълнителна принадлежност към тълпата. Заслужава ли си да си свободен в общество от роби...

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #183 -: Април 05, 2020, 17:05:19 pm »
Още две видеа, които си заслужават вниманието:


и второто, което засяга темата за изграждането на мрежата 5г, както и за вредата от постоянното набиване на страх от коронавируса, паниката, която променя функционирането на имунната система и заселването на Марс с човешки колонии, за което пускам една статия по-долу в линк, след видеото


https://www.businessinsider.com/elon-musk-plans-1-million-people-to-mars-by-2050-2020-1?r=US&IR=T

Илон Мъск разказа за плановете си за усвояването на Марс - той е готов да транспортира 1 милион земляни с космическите си кораби. „Това разширяване ще отвори нови възможности за бедните земляни, които могат да получат постоянна работа. На Марс ще има много работни места!", каза Мъск, обещавайки също да организира кредити за тези, които искат да дойдат "наготово".

 :hi:

« Последна редакция: Април 05, 2020, 17:30:02 pm от arktur »

Неактивен stefan4o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #184 -: Април 05, 2020, 17:35:11 pm »
Има и още нещо. Имам чувството, че хората станаха малко по-добри. Дано не си въобразявам.  :hi:
Цитат
Stefan4o, Знам че ни следят от години. Когато блога ми беше напълно анонимен го спираха и триха няколко пъти. Когато обаче минах в блогър и си дадох телефона - проблеми с блога не съм имал.
Аз си мисля, че ако си неудобен някому, вече нямаше да можеш да пишеш (пък може и така да си по-удобен на тези, които те следят, знам ли). Четох една част от блога ти, междувпрочем (преди да започна да пиша в тази тема). Някои неща ми станаха интересни и намирам "логика" в тях. Поздравления за мирогледа ти (вярвам, че не си го написал заради поздравленията и не търсиш такива).
« Последна редакция: Април 05, 2020, 17:42:49 pm от stefan4o »

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #185 -: Април 05, 2020, 17:52:06 pm »
В момента, в който алтернативната информация изчезне, всичко ще е свършило. Хората ще са избрали тиранията. Въпроса въобще не е дали си удобен или неудобен на някого - просто цялата информация трябва да е достъпна, за да могат победителите да си измият ръцете с невежеството на масите. И винаги са го правили, после историята просто се пренаписва. И както сега на запад е престъпление да отричаш Холокостта, така ще стане и престъпление да отричаш коронавируса...

А блога си направих по същата причина, поради която пиша и тук - за удоволствие. И без да налагам каквато и да е agenda. Просто споделих частица от мен и сътворих нещо сам...

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #186 -: Април 05, 2020, 17:54:55 pm »
Ето още един информативен клип:

Неактивен stefan4o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #187 -: Април 05, 2020, 18:07:51 pm »
Хората ще са избрали тиранията.
Защо така мислиш? Тиранията в твоите очи е свобода за нечии други.  :D
Зависи кой в какво (и кого) вярва  :drinks:
Доста пъти съм си мислел дали и как бих създал утопичен град или държава. Но хубавото за мен, може за някой да не е. Хубаво, лошо, добро и зло са размити понятия, въпреки, че някои им слагат рамки.
« Последна редакция: Април 05, 2020, 18:27:47 pm от stefan4o »

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #188 -: Април 05, 2020, 18:30:54 pm »
Защото хората си мислят че е по-лесно да прехвърлиш отговорността за собствения си живот на някой друг (който според тях е по-умен и знаещ от тях, авторитет, човек със свръхвъзможности, можещ да вижда "енергийно", правещ ОИТ). Всъщност е точно обратното - по-лесно е сам да поемеш отговорността за себе си и да придобиеш Свобода И Сигурност.
Хората не искат да се доверят на себе си и търсят богове, царе, кралици, извънземни, рептилии, правителства, учени, свещеници, а напоследък и интернет гурута. Цялата човешка история го показва, поне нейната официална версия.

Това е паралелната реалност на личната безотговорност и накрая хората дори ще се съгласят да ги чипират. Така, както сега са съгласни да си стоят по домовете, докато самоунищожат живота си.

Аз нямам впечатление че хората стават по-добри - те стават все по-глупави. Колко акъл трябва да имаш, че да дариш пари на институция? Свършиха ли се истинските хора от плът и кръв във обкръжението ви и защо на тях не помагате реално? Например в петък дарих безусловно 3 000 лева на брат си. И знам че за него е по-добре да затъне в собствената си мизерия, но този жест го промени. Да дарявам пари на (празни) болници, борещи се с медийно измислен вирус -  :D :D :D. А "протеинова вафла" не искате ли :D
Много пъти съм го писал, но света е пълен с Идиоти...

Неактивен stefan4o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #189 -: Април 05, 2020, 18:40:24 pm »
Дарението, безусловното, е хубаво нещо. Аз съм плащал няколко пъти сметката в магазина на възрастни хора, зад които чакам на опашката. Ей така, защото ми е кеф  8) Един път на една жена й стана странно и ми каза: Ама, момче, няма смисъл, аз имам пари. Аз й казах, че имам повече от нея и направих така  :D
Хората са подвластни, това е факт, признавам, че и аз понякога залитам в "неправилна" (според моите разбирания) посока. Но се старая, доколкото мога да бъда "добър" според моите разбирания  ???
Ако всички бяха читави и нямаше идиоти - нямаше да е интересно  :)
« Последна редакция: Април 05, 2020, 18:47:17 pm от stefan4o »

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #190 -: Април 05, 2020, 18:49:37 pm »
Да, без идиоти нямаше да е интересно, обаче сега те са повече от половината човечество, дори бих казал че са 80%. Знам ли, може пък да целят тяхното намаляване. Всякакви версии са възможни в момента.
А чрез залитането всеки се учи да балансира, гледай един балансьор на въже...

А иначе всичко е обърнато наопаки. Истинските новини са във форум за конспирации, а фалшивите новини са в централните информационни емисии на всички медии...
« Последна редакция: Април 05, 2020, 18:53:17 pm от dhdido »

Неактивен Sinair

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #191 -: Април 05, 2020, 18:52:16 pm »
Не мисля че болниците са празни...невъзможно е да се организира чак такава мистификация за всяка една страна по света. Сума ти приятели имам във ФБ, които казват, че техни приятели от Италия им пишат, че всичко е истина и да се пазим, умирали техни съседи, приятели там. Друг е въпроса, навсякъде ли е така, от какво точно са болни и така нататък. Имаше доста съмнения, дори изразени тук във форума, че в Китай и Италия жертвите са неколкократно повече от официалните. Друг е въпроса за какво ще се използва всичко това и дали не е било изкуствено предизвикано. Друг е въпроса дали не е почнало и по-рано, предвид всички данни за резистентни бактерии от изминали години и увеличената смъртност от тях. Но според мен проблема е реален и хората наистина умират масово в момента от тази гадост и става нещо на енергийно ниво.

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #192 -: Април 05, 2020, 19:01:24 pm »
Ми те хората винаги и постоянно умират. Всеки ден. А колко умират само от страха и паниката? Ами аз писах че наистина има някакво биологично оръжие и това не е коронавируса. Изгледай клиповете на професори и ще се увериш че коронавируса е невъзможно да прави това, което медиите описват. Обаче в условия на извънредно положение правителствата могат да си правят каквото поискат, нали хората си стоят вкъщи. Ами къде изчезват труповете, вчера Киро Брейка пусна видео от гробищата и там имаше само едно ново погребение. В България крематориум има само в София. Къде са хората, умрели по други причини?

А дали болниците са празни - другия понеделник ще карам един съсед на диализа и ще се уверя сам. После вече ще мога да пиша от личен опит, тъкмо тогава планират "пика на епидемията".

Неактивен Sinair

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #193 -: Април 05, 2020, 19:07:15 pm »
е, не приемай ситуацията в България като меродавна, при нас е още демо версия на това, което се случва в Италия, имаме 500 заразени от които май около половината в болници,които като се разхвърлят на всички болници, едва ли ще видиш претъпкани болници от коронавирус болни в момента. Но виж в Италия, в ИСпания какво се случва, по 1000 загинали на ден, включително и медици, там са в паника. И освен това, никой не е умрял от коронавируса, а от имунния отговор след това и бактериите. Всички умират от пневмония и сепсис и/или обостряне на придружаващите заболявания.

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #194 -: Април 05, 2020, 19:15:56 pm »
Болниците не извършват планови операции, само от това цели отделения седят празни. А операциите по спешност са най-рискови за пациента. ДКЦ-тата ще фалират (познавам шеф на ДКЦ и той казва че хората просто не идват). Само от това нелекуване на други болести смъртността ще скочи. И щом хората се побъркаха от демоверсията, представи си шоуто, когато и тези нелекувани болни умрат (и ще бъдат "поредните покосени от коронавируса", "жертви във войната с коронавируса", което в извънредно положение никой не може да провери).
С вирус война не може да се води, това е просто една мисълформа, която дори и хората са в състояние сами да синтезират в телата си, само от психозата. Плацебо и анти плацебо ефекта...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27