Автор Тема: Коронавирус 2019nCoV  (Прочетена 44712 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #105 -: Март 28, 2020, 15:43:45 pm »
Meander, ако дам мнение за процесите в енергийното ще зациментирам и ситуацията, и себе си. Хората още имат възможност да се "откачат" и да изберат различен от този поток. И ако някога усетя че трябва да ти пиша за това, ще е на лични. Въпреки че ще е видимо за Изкуствения интелект.
Не пиша, за да ми сваля някой шапка. Една от целите ми да почна да пиша отново в този форум е да го съживя и мисля че успях. Необходимо е място, в което да се разглеждат различни (дори противоположни) мнения точно сега. Благодарение на Влечугото, че толкова години поддържа форума  :hi: , това е възможно.
И нямам намерение да се заяждам с никого, но не всяка информация е за публично споделяне, това сериозно може да навреди на споделящия. И тук не говоря само за физическото му тяло...

Ето нещо от материалното, което може да се  сподели - днес бях за риба и срещнах военен конвой, придружен от военна полиция. Конвоя беше от 4 големи камиона за превоз на танкове, но на тях нямаше танкове. Пътуваха в посока Плевен. Досега никога не съм виждал военен конвой, така че нищо чудно да се готвят за бунтове - накрая хората в градовете ще останат без пари, а значи и без храна...

Хубаво е да се гледа положението в Бразилия - амазонската джунгла са "белите дробове на планетата", а вируса поразява белите дробове. И президента на Бразилия прави това:
Бразилия не взема мерки: COVID-19 бил медийна истерия
https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/braziliia-ne-vzema-merki-covid-19-bil-medijna-isteriia-6107509
Да видим няма ли и него да натиснат...

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #106 -: Март 29, 2020, 23:00:25 pm »
Някой от Светлата полярност си е направил труда да събере в два часа всички минали, настоящи и "бъдещи" факти около кризата с коронавируса. Това е втория им филм по темата.

И решението им е масови медитации...
Адмирации обаче за огромния труд! Гледайте, докато не са го свалили, защото например във фейсбук тече тотална цензура по темата.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #107 -: Март 30, 2020, 01:54:33 am »
 :D
Хе хе, имаш нюх. За гайдата.
Сега, нали казваш че тук е огледало и сичко е наопаки. Да земем да променим гледната точка и да видим какво ще стане. Тия никога не им е пукало за хората, пък сега са много загрижени за тях. Затварят ги уж за тяхно добро по къщите. Що? Огледално погледнато хората в момента трябва да са навън и да са на групи. За тяхно добро, а не по къщите, които реално стаите са.....кубове. Който се е досетил, ако иска да ми продължи мисълта.

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #108 -: Март 30, 2020, 02:27:18 am »
Хареса ми клипа от горе!!! 2008- 2009 Свински Грип, Спин 2007- 33,2 милиона; Птичи грип: жертви, смъртност и бля, бля.
Корона И по години, други вируси. Какво ви говори това? Цел: намаляване на хората, изкуствени кризи, потисничество и т.н.
 Медитацята също ти взима, защото си живееш в затворен кръг!!! Но тук няма да пиша за това.  Материалност, духовност. Ще изям един прилеп и хоп Корона вирус мутант! Едва ли от едно ядене се е пръкнал вируса. И едва ли е толко опасен. По скоро от глад и мизеря ще измреем, от липса на социален живот и излизане.
До кога ще е това?
И Защо ПУтин е Масона? Тръмп и той? Защо в Русия има по - малко заразени. Защо  в Китай няма заразени вече?- само идваши
Защото имат антивирусна, за това. Не че са се справили, как ще се справят. Филма зараза;филма: the flu- вирусът :flag_of_truce:
Имали антивирус РУснаците; Канада прави антивирус, до година. И какви ли не глупости, разминаваши се с истината. И Българите правят сапун: вариш сапун и пиеш и 90 процента убива вируса.
В Италя разбивали магазини, хората гладни били. ген/ Мутафчиев искал и деклараця в градовете, до къде стигнахме. Давай, да се бесиме и да се знае.
 Ръкавици няма, маски вече се шият, намират се - ПРЕдИ НЯМАШЕ! Вместо да става хубаво, става по лошо!!!
 Затворили коридор, Русите да не минават над България за Италия  в помош -  оня от Вмро, Каракачанов. Абе, лумени. и ЕВРОТО: Войко ни наду главите, че лошо било, че не сме в еврото, печатели пари. Глупости, глупости и глупости. И давайт аЛБАНЦИТЕ И МАКЕДОНЦИТЕ В ЕВРОПЕЙСКИ ЛУМЕНИ
Такава криза се задава, без работни, гладни, бедстващи. То по добре да ми турат Корона мутант и да се мрее!
Избиха ни прасетата, чума било, огнище. Луда Крава. Какво ли ще измислят? Деца да правиш, семейстов да гледаш в днешно време. Всички са за разтрел публичен. и Китай, от там търгна. Кой е виновен, да плаща сега.
« Последна редакция: Март 30, 2020, 02:55:42 am от ALive »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #109 -: Март 30, 2020, 10:28:03 am »
 :D
Тъй.
Мнението ми за случващото се е следното:
Закъсняха с 5G, и в ход е резервната агенда. Използване на личния състав и къщичката му като оръжие срещу Духа. Масовите къщички в градовете са изградени с кубична форма, пак по предварително зададена агенда. Къщичка до къщичка става кондензатор/кошер/кристална структура, справка: зикурат какво е и за какво се ползва?  :unknown:
Във всяка къщичка/килийка стоят поне по един - двама зомбирани/ с кафевичко на гащите от медии, годжита и прочее "структури". Демек - насрани от.... :-X
Излъчват тежка негативна енергия, "благодарение" на горните в червено. Сградата се "превръща" в мощен кондензатор и вероятно чрез гръмоотводите зарядът се изстрелва нагоре. Колко такива сгради има в света? Бая. Нещо като жив харп.
Ако сменим гледната точка и застанем на височина примерно наполовина от Земята до "подрязаните" облаци, и имаме "енергийно" зрение, ще се наблюдава мощна артилерийска атака от Земята към Небето.
Само дето на "артилерийците" някой им е спестил инфото, че стрелят по огледало, а има вероятност тоя някой и той да не е наясно със ситуацията. Съответно каквото излъчваш - това ти се връща. И почнаха да пукат кат мухи, откак ги затвориха по къщичките. Даже ми го потвърдиха познати от Испания. На тировете и в огъня.
Хубу че нямат пари да на хранят, иначе да са ни затворили и нас, не че ще стоим вътре както си мислят.
Вчера гледах руски новини, хем ги хранят, хем ги плашат яката. Докато хапне - и се насира.
Яз лично не съм съгласен с мерките за свободно предвижване, така че да го духат!
Казах!
 :hi:


« Последна редакция: Март 30, 2020, 10:32:20 am от paci1 »

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #110 -: Март 30, 2020, 17:12:37 pm »
Ние вече променяме гледната точка. С нашето присъствие. Докато има хора, които Свободно да изразяват гледната си точка (каквато и да е тя), нищо не е приключило. И затова брифингите, всяващи паника, паднаха два пъти - от два пъти на ден на един път на ден. И тези хора въобще нямат представа, че играят ролята на бушони.

Иначе има много тънки психологически "лостове", които управляващите използват. Например замисляли ли сте се че ръководителя на Щаба е военен? В цялата държава не се ли намери един цивилен квалифициран лекар за ръководител на Щаба? Но така хората полека лека свикват с мисълта за въвеждане на военното положение. И някой едва ли е правил разбор на изказванията на генерала. Какво означават тези екстремни изрази - "фанатично", "крайно", "всички ще измрем" и т.н.т. Сега той се радва на огромна подкрепа, но какво ще стане, когато хората свършат парите? Държавата може и да има средства за три месеца, но огромната част от хората нямат.

Ще стане като в онзи виц:
Канибали хванали евреин, руснак, американец и българин. И им поставили условие - за да не ги изядат трябва да платят или една торба злато, да изядат една торба сол или да понесат 100 тояги на голо.
Евреина веднага си платил и се спасил.
На американеца не му се плащало, защото бил скръндза, и изял торбата със солта.
Руснака казал "Ну гад, бий" и изтърпял тоягите.
Българина обаче казал - дай тоягите. На петдесетата се отказал и казал "Дай торбата със солта". Изял я до половината и накрая и си платил.
Хубаво първи приложихме мерките, ама нямаме ресурс за това, ще се наложи да се отменят просто защото повечето хора нямат резерви. И пак ни чака *уя, който Испания и Италия ядат в момента. Погледнете българската нова и най-нова история и ще разберете че ние сме експерти по самоосиране. И хората разбират подсъзнателно, че положението ще се осере, затова и изкупиха тоалетната хартия.

Тези хора, които не са под карантина ИМАТ ПРАВО да се разхождат свободно (но не навсякъде). Четете закона за извънредното положение и ще разберете че е така. Всеки, който киха и кашля, не е престъпник И задължително заразоносител. Ами всички алергичтни към цъфтежа на дърветата - когато кихнат всеки се отдръпва на поне два метра, а съм виждал и по екстремни реакции. Вече нямаш нужда от огнестрелно оръжие - просто трябва да кихнеш и да кашляш срещу нападателя  :D.
Сега Не Е момента да се отказвате от вредни навици - самото отказване (в повечето случаи) води до стрес и огромен натиск над имунната система. След това (когато и ако) вече е друг въпрос.

Паци, голяма част от страха не се връща обратно към хората - с него се хранят определени "същности". Ако всичкия страх се връщаше, щеше да си *б* *амата много бързо... Но за другото си прав.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #111 -: Март 30, 2020, 17:17:19 pm »
Истината е, че човекът много се е отдалечил от създателя си е оставен на произвола на съдбата  в "честотите " да му казват в коя времева линия да  поеме и реалност.
И точно там е най - голямата манипулация.
Защо не Твореца, да си и  е вградил някъде машина -изкуствен интелект, която отчита цивилизованото население на Земята.И е така!

Ако човекът успее да се осъзнае сам от къде е тръгнал, изкуствения интелект  ще отпадне ( сам), защото е вграден, код за самоосъзнаване в комуникацията.
( личен опит)
Не ми се пише за честотите в момента, как различни фракции могат да достигнат настройките на

човека на тази честота и го манипулират в разни канали и време.
Лично съм видяла как същества съсипали цивилизацията  си с войни от Зета Ретикули, ги инкарнират тук чрез католическата църква да приемат Християнските ценности.
( затова и казах, че човекът е скакалец,  пред Твореца)
Изкуствения интелект може да се забележи вече навсъкъде как въздействува върху цивилизацията.
Всичко е онлайн и връзка с ЧОВЕК - няма.
 В много сайтове и форуми и медии, Вече е ежедневие.
Нещо за което от години говоря , но точно тези програмирани същества не разбираха какво им говоря и единици бяха тези, които разбраха.
Един от начинити да ги разпознаят е че информацията им е  90 % на английски и с линкове такива( неадекватни са).
За който език АНГЛИЙСКИЯ, ви предупредих, да го изтриете / отхвърлите от съзнанието си за да не могат да ви влияят и котролират!!
***

Относно кубичините градове има планове да бъдат изцяло заличени, но това е процес на време.
Виждала съм реално и плана за Новата Земя.

Пустините озеленени, и Земята на човек, колкото един стадион.
Ще му бъдат дадени и знания, за всяко растение и дърво, как да се грижи за него ...да се изхранва и живее от него.
...
Но това няма да е скоро.
Много хора, по желание ще напуснат Земята,  защото няма да издържат на прехода.
Има и още много, но за сега ще спра дотук!

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #112 -: Март 30, 2020, 18:12:53 pm »
Леле, Норис...
Виж колко време ти отне да заговориш човешки и да допринесеш безкористна полза за другите, вместо да се заяждаш. Адмирации!

Обаче за английския не е така - искаме или не, това е световния език в момента и почти цялата съществена информация е на английски. Просто защото никой не е длъжен да превежда, за да осигури информация на "мързеливите". Никой не е длъжен да спасява никого. Всеки е способен да спаси само себе си. Ей това е "сам юнак на коня". Останалите могат да се научат как сами да се спасят, и това е интегрирания архетип на Спасителя.

Естествено че различни фракции + ИИ могат да манипулират честотите на човек и да ги вкарват в различни "времеви линии" (аз им викам "паралелни нереалности") и това се е случвало и с мен. Осъзнаеш ли обаче че ти и Твореца сте едно и също нещо, такава форма на контрол е невъзможна. И тогава избора става твой (като осъзнат фрактал на Твореца/Източника).
« Последна редакция: Март 30, 2020, 18:26:01 pm от dhdido »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #113 -: Март 30, 2020, 18:29:40 pm »
Аз пък ще ти кажа; че до сега тук с никой не съм се заяждала, от тази ми регистрация.

Просто 3-4 човека си говорихме.

Ти си първия ощетен!


Щот ме пращаш там дет са ми ясни....у..."АА"....

Срещал ли си тъпи англичани?
 :D ( не си )
***
Срещал ли си ПРОСВЕТЕНи?
( дето са наясно с езиците и контрола...)

Не си  :D!
Тва е проблема 👍

Цитат
Обаче за английския не е така - искаме или не, това е световния език в момента и почти цялата 

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #114 -: Март 30, 2020, 18:44:09 pm »
Дидо, ( един елементарен въпрос)
как опредили, и установи, че , Английския е световен
Език:

Цитат
Обаче за английския не е така - искаме или не, това е световния език

 :XXX:

Няма Да Е .. :D

Казах!



Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #115 -: Март 30, 2020, 19:17:46 pm »
Да, срещал съм тъпи англичани! Даже повечето са тъпи! И не е необходимо аз да определям и установявам че световния език в момента е английски. Ти на коя планета живееш, че не си го разбрала? :---
Нямаш никаква представа с какви хора съм се срещал и никога няма да разбереш...

Обаче на твоята фракция това с езика не и изнася. На мен не ми пука кой ще е световния език - просто ще науча и него. Не да вменявам на останалите че били ощетени. Аз не съм ощетен от общуването с теб, аз съм облагодетелстван от неговата липса...

Хайде сега кажи кой език иска твоята фракция да е световен и ще си проличи от кои си. За мен е пределно ясно че ти си от защитниците на НСР, но поне успяваш да илюстрираш какви са техните способности. И от време на време да пуснеш реална информация, с която да зарибиш хората да подкрепят твоята фракция. Въобще не ми се цитират постове от жълтия форум (който един Приятел направи достъпен масово). Но ти си същия "човек" Гал, без промяна. И не случайно човек е в кавички, ти не се класираш...

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #116 -: Март 30, 2020, 19:31:57 pm »
Цитат
Да, срещал съм тъпи англичани! Даже повечето са тъпи! И не е необходимо аз да определям и установявам че световния език в момента е английски. Ти на коя планета живееш, че не си го разбрала? :---

"""""
Ужас !
 :hi:

Неактивен Sinair

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #117 -: Март 30, 2020, 19:55:45 pm »
Четох току-що за чумата от 14 век, вадя ви малко цитати от Уикипедия, малко ми идва deja vu:

"Причинителят на Черната смърт е бактерията Yersinia pestis, често срещана при бълхите по различни видове гризачи. Среща се в различни краища на света, включително Централна Азия, Кюрдистан, Югозападна Азия, Северна Индия и Уганда.
 През октомври 2010 г, учени, специализиращи в областта на медицинската генетика, предполагат, че и трите от големите вълни на Черната смърт вероятно са започнали от Китай.
Чумата пристига в Европа чрез търговци от Генуезката република от пристанищния град Феодосия, Крим през 1347 г. По време на продължителна обсада на града, монголската армия катапултира заразените трупове през градските стени, за да разпространи чумата сред местното население. Местните търговци напускат града, пренасяйки със себе си заразата в Сицилия и Южна Европа, преди разпространяването ѝ на север.
След като чумата достига Сицилия през 1347 г, тя започва да се разпространява с бързи темпове на територията на острова. Галери от Феодосия пристигат в Генуа и Венеция през януари 1348 г, но разразяването на епидемията в Пиза няколко седмици по-късно пренася чумата в Северна Италия. Към края на януари една от галерите, принудена да напусне Италия, пристига в Марсилия.
Мюсюлманските религиозни учени смятат чумата за „Мъченичество и милост“ от Бога, осигуряваща мястото на вярващите в рая. За невярващите е наказание. Някои мюсюлмански доктори се обявяват против опитите да се предотврати заболяване, изпратено от Бог. Други възприемат много от превантивните мерки и лекове за чумата, прилагани от европейците.
Тенденцията в скорошни изследвания сочи за смъртта около 45 – 50% от населението на Европа в четири-годишен период. Има голямо количество географска вариативност. В средиземноморска Европа райони като Италия, Южна Франция и Испания, където чумата се развива около четири последователни години, вероятно е по-близо до 75 – 80% от населението. В Германия и Англия вероятно е по-близо до 20%.“
Мнозина възприемали Черната смърт като Божие наказание и се разкайвали за греховете си, като се молели и публично се самобичували."


Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #118 -: Март 30, 2020, 19:57:30 pm »
Цитат
Хайде сега кажи кой език иска твоята фракция да е световен и ще си проличи от кои си

Човешкия!

*( онова твое приятелче, да не от Китайското Дао .. :D)

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #119 -: Март 30, 2020, 20:15:32 pm »
Ех, Noris, сладко рептилче/лъвче...
Нещо градивно няма ли да напишеш или твоите изискани прадеди няма да ти позволят? Смея се със сълзи на вашите реакции :D.
Нали си наясно че вашето време при всички случай свършва. Аз знам че моето полека лека се изчерпва...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27