Автор Тема: Коронавирус 2019nCoV  (Прочетена 44680 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #30 -: Март 18, 2020, 08:49:33 am »
Клипчето което съм качил е за повдигане на духа с хумур. Сега ще ви разкажа една поучителна история. Като дете от края на 90-те постояно на сила ме водеха да се ваксинирам против грип, вече като тийн (много ме дразни това определение) с облаги (къде финансови, къде материални) пак ме увещаваха да се ваксинирам. Както се досещате никой грип не ме подминаваше и ги изкарвах тежко. Вече като пълнолетен се изсмях като ме ,,съветваха'' да продължа с ваксините. От тогава насетне аз незнам какво е болест, най-много в студените зими ако изляза по леко облечен да настина и да подсмърчам два три дни. Работя с хора всички около мен карат гриповете и се чудят как мен не ме лови. Единствените ми здравословни проблеми са свързани с екстремният спорт които практикувам, така единствено от време на време съм пациент на травматологията.  :D
TRUE OR DEATH

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #31 -: Март 18, 2020, 12:10:43 pm »
Именно хумора (fun) е един от ключовете за излизането от всяка ситуация. Няма по-голяма обида от хумора за тези, които държат положението да се взема "насериозно". И хумора не само повдига имунната система на друго ниво, той служи и за прескачане от една времева линия на друга. "Mock up" на сциентолозите е именно подигравка над създалата се ситуация. И затова хумора е и един от Изходите от Играта.
А отговорите на въпросите на arktur се намира в самите въпроси...
Островитяните не всяват паника сред своите жители. Паниката срива имунната система и техните управляващи "същества/гущери" го знаят. При всички случаи от 2 до 4 % от населението (главно хронично болни) ще измрат. Каквито и мерки да се предприемат.
Разходи за тестове са ненужни, така или иначе хората с нормална имунна система ще изкарат (или вече са изкарали!) болестта на крак, без да я усетят. И за това време ще са заразоносители, без да го знаят.
Маските НЕ ПРЕДПАЗВАТ от заразяване с вируса. През средновековието са носели маски на гарван срещу чумата. Помагали ли са? Сега вече знаем че размерите на вирусите са такива, че те могат да преминават през всякакви маски. Носенето на маски показва единствено че сте под властта на Страха.
Тази Пандемия ще завърши именно със създаването на "стаден имунитет". При всички случаи. Една от целите на всички тези извънредни положения е запазването на съществуващата здравна система/религия. Вместо да се научат хората да живеят здравословно и да нямат нужда от "здравеопазване" (защото здравеопазването е , и винаги е било, лична отговорност), те се стремят да запазят тази паразитна структура непокътната.
Социалната дистанция е ключова за ситуацията. Нека хората да се страхуват едни от други, нека да спрат да си помагат. От Страх. Така се срива основата на всяко човешко общуване. Унищожава се всяка общност. Аз призовавам - нека си помагаме взаимно, независимо от всички страхове. Дори вчера аз купих лекарства на една позната, която се страхуваше да излезе от къщи. А онзи ден разкарах няколко възрастни (и не толкова възрастни) по домовете с покупките, които те не можеха да носят сами. Именно това ни прави хора, а не празно писане по форумите. Не оставайте в плен на Страха. Та всеки един от нас е безсмъртно съзнание, това тук е само поредния аватар, който ползваме.
Не спазвайте нечовешки закони. Само хуманността може да ни изведе на друга времева линия. В библията хуманността е кодирана с думите "любов към ближния". Живейте в любов, не в нейната противоположност - страх. Тогава ще постигнете състояние на вътрешен мир. А оттам ще можете да правите всичко!
Дори да оцелеете с нехуманни средства, как после ще живеете със себе си?
« Последна редакция: Март 18, 2020, 12:22:24 pm от dhdido »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #32 -: Март 18, 2020, 18:52:21 pm »
 :D
Дидо,
Цитат
    Това ще е последния ми публичен пост където и да е     
Понеже излъга/мамиш, пък аз си го преместих оттатък, айде да се посмеем на корем за твое здраве:




Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #33 -: Март 18, 2020, 19:39:29 pm »
дидо,
Това, което се  разбира от   призоването ми по долу  е, че изобщо не си наясно за какво става този целия цирк.
Не съм, чела и блога ти, да си на  ясно. Подбирам, като чета, и пиша когата виждам, че е нужно.

Цитат
На Норис. Да вървят на майната си „баби, дядовци и внуци”. Това, което има значение си самата ти. И само ти! Винаги си била ти!

Хуманитарния, се подиграва с мъртвите, което никак не е добре за времевата ти линия, още повече че изказването ти съвпада със смъртта не на котка, а на посветен човек и много високо в йерархиите!
 

Ще ти дам и доказателства и противоречия , за самия теб.

Цитат
Тук ще отговоря на евентуалния въпрос „Защо си още тук?” (който ми е задаван многократно). А аз съм тук, защото предприех умишлено сваляне на вибрацията си (което става най-лесно с алкохол и цигари), за да напиша това по-горе. Това е и изхода от тази времева линия - личното повишаване на вибрацията и преминаване към друга времева линия. Защото тази времева линия е „линията на страха”, както я наричам аз. Разбира се че има по- лоша времева линия „Линията на Ужаса”, където нацистите са спечелили ВСВ и обществото Туле е успяло да призове демонските същности „наживо” на планетата. „Нашата” линия е също така линията на личната безотговорност и поемането на отговорност за чужди грешки. Линията на „Аз ще правя каквото си искам, а Исус ще ме спаси.”. Линия, която свършва с руло тоалетна хартия... А за тези, които успеят да изберат друга времева линия (и друго развитие на събитията), ще напиша - не пренебрегвайте принципите, описани в този пост. Вие така или иначе вече сте ги приложили, след като описаното не се случва с вас, остава и да ги разберете. А разберете ли ги - ще можете сами и Съзнателно да генерирате времеви линии за себе си.
   На друг въпрос ще отговоря предварително „Защо не публикува това в своя блог?”. Защото блога ми има съвсем друга функция - това е осъзната магика (не магия) в действие. И то без да се четат материалите на Краули. Всичко това е плод на „вътрешна алхимия”, която единици от населението на Планетата имат възможност да разберат. И е направен така, че да работи за мен, и единствено за мен.

  :D
Цитат
Аз призовавам - нека си помагаме взаимно, независимо от всички страхове.

А, това?

Цитат
Това ще е последния ми публичен пост където и да е (защото за истината вече ще се влиза в затвора). На Паци1 ще кажа че нещата не се получават чрез пиенето на две ракии и изразяване на несъгласи

Ами не е , има още след него.

Цитат
Вместо да се научат хората да живеят здравословно и да нямат нужда от "здравеопазване" (защото здравеопазването е , и винаги е било, лична отговорност), те се стремят да запазят тази паразитна структура непокътната.
Защо?

 И твоята позната ще ти е дала отговор.

Цитат
Дори вчера аз купих лекарства на една позната, която се страхуваше да излезе от къщи.

 
Защо не я образова нея с  тази лекция , а й и купи лекарства, като даваш рапореждения ТУК на хора, които са хилядолетия над този материал и Игра?

П.п.

Няма да те анализирам повече и не искам енергийна връзка с низшите ти вибрации, но ако имаш желание отговори ми на този  си въпрос:.

Несъгласието води до "скок" в друга времева линия / паралелна реалност/

Как ще скочиш там?
 :D

Но държа на твоя скок, изпитан във времето, обяснен за Новия Световен Ред, а не тва където си прочел!
( Има и нещо, което се казва от Галактическата Федерация, че до 2030 година ще бъдат прехвърлени много недоразвити същества чрез вируси и смърт във други времеви линии и планети, и Земята ще се освободи от карантината).
а в Библията се казва, че кротките ще наследят Земята.












 

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #34 -: Март 18, 2020, 22:28:43 pm »
Стигнах до 30-тата секунда, как "Се обръща на 360 градуса"..... Ми щом некой си ИДИОТ!!! не знае, колко градуса има обиколката на кръга, мога само да му пожелая, да иде се ограмоти, примерно- у 1 клас, па след 20 г - пак при нас ;)))) Лошото е, дето вируса такива идиоти не ги лови .. а сеят простотия на воля, въпреки карантината...
 :XXX: :XXX: :XXX:
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #35 -: Март 20, 2020, 19:19:41 pm »
Noris, аз съм изтъкан от противоречия, които съжителстват в едно единно цяло. В мен вътрешни противоречия няма. И съм напълно непредсказуем и неподвластен на каквито и да е "Йерархии". Мога да плюя по решенията на хората да водят идиотски, нездравословен живот, но и в същото време да им помагам. Защото не съдя никого. Сега е момента за взаимопомощ, не за противоречия. Защото направеното от тях, вече е направено. И сега се плаща. Така или иначе Всичко е валидно и Никой не е прав! И никой не е длъжен да плаща.
Ето например, Нахуатъл, е дал блога си за трибуна и информация за вируса. Веско и Форум пък са направили темата за сребърната вода, която е уникална! Всеки прави каквото може да помогне и никой не се джавка с другия. А генераторите за страх в градовете работят на пълни обороти...

Всичко тук се базира на съгласия (което Паци знае), но не е разбрал как се дава съгласие и несъгласие. А това става И чрез действия, не само с думи. И когато човек има вътрешни противоречия нищо не може да сътвори. И съответно живота му няма да се промени.
Резултата от тази световна криза ще бъде Нов световен ред. Какъв ще е той (по точно каква версия всеки от нас ще преживее лично) зависи от това кой с какво е съгласен. Затова и на камъка на Хопите човечеството се разделя на две - едната част се унищожава, а другата продължава да пребивава тук. Кротките ще наследят Земята. За още един цикъл...

Как става прескачането от една времева линия на друга - именно чрез съгласието. И всеки от нас го прави постоянно. Оттук нататък няма да отговарям на хапливи постове, а ако някой от членовете на форума смята че разполага с информация, с която да е в помощ - нека пише. Ако няма такава - по добре да не пише, а да помага реално на хората както може.
« Последна редакция: Март 20, 2020, 19:22:54 pm от dhdido »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #36 -: Март 20, 2020, 21:18:41 pm »
 :D
Понеже ми спомена името, та:
Цитат
   аз съм изтъкан от противоречия, които съжителстват в едно единно цяло. В мен вътрешни противоречия няма.     

Самото изречение е едно противоречие, прочети си го пак.

Цитат
  Защото направеното от тях, вече е направено. И сега се плаща. Така или иначе Всичко е валидно и Никой не е прав! И никой не е длъжен да плаща.
   

Май тук си в грешка.
Ми нали заради плащането е целия цирк. Искат друг да им плати сметката/тайната вечеря, но явно не са наясно че тоя номер вече не върви. Отговорността/плащането вече е лично и с бая "лихва" отгоре.

Цитат
  Ето например, Нахуатъл, е дал блога си за трибуна и информация за вируса. Веско и Форум пък са направили темата за сребърната вода, която е уникална! Всеки прави каквото може да помогне и никой не се джавка с другия   

Тия тримата се имаха за велики гурута, ся вече май не е тъй. Що?
Пък дали съм наясно с чалъма съгласие/несъгласие няма как да знаеш, докато не схванеш разликата между Аз носител на Живот и личен Аз. Думата/мисълта ми се чува, и това е достатъчно. Що?
Два въпроса са, ако искаш/си съгласен, се пробвай да отговориш.
 :hi:

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #37 -: Март 20, 2020, 21:40:21 pm »
Щом държиш да се плаща, ще плащаш и ти. Как беше в библията - "Не съди, за да не бъдеш съден". Същото е и за плащането. Когато даваш безкористно и от сърце, това и получаваш - безплатно и всичко накуп. В пъти повече отколкото би получил на принципа "Пито платено".

Наясно съм че пиша с противоречия и парадокси (и го правя напълно умишлено), но такива на вътрешно ниво в мен няма. Ти го прочети пак...

Сега за интернет гурутата. В момента в който се възприемеш за такъв (даваш съгласие да си такъв на всички нива) ти вече се вкарваш в роля. А всяка роля е ограничаваща. И разделя на лично ниво, това което наричаш Аз носител на Живот и личен Аз. Фрагментация, вместо интеграция. Аз не се възприемам за гуру (затова и затворих блога си, та аз съм поредния "тъп селянин") и това е причината за недобрите ми отношения с подобни гурута. Защото гурутата имат нужда от последователи (колкото повече, толкова повече), а най-лесно е да следваш себе си, защото придобиваш Независимост и Сигурност, която никой гуру и/или духовна йерархия не може да ти даде. Те/тя дава само сигурност и ти отнема свободата. Отново - Свобода срещу Сигурност. Накрая губиш и двете...

А за твоите вътрешни противоречия как знам? Затова, защото употребяваш алкохол. Той изглажда противоречията временно. Аз знам, също съм пил преди време, сега използвам от време на време само бира заради разслабителния и почистващ ефект. И разбери че не те осъждам затова че пиеш. Това си е необходима опитност, но не решава вътрешните проблеми (отново пиша от личен опит). С удоволствие бих пил една бира (само една) с когото и да е, стига да съм без кола. И стига отново да отворят областните центрове за свободен достъп (което скоро/въобще няма да се случи)...

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #38 -: Март 21, 2020, 00:37:38 am »
В момента тази времева линия се разделя на две - линията на Страха и линията на Любовта. В линията на Страха ще се премине през военно положение, падане на правителства, икономически колапс, пълна анархия и трета световна война за ресурси. Там вируса мутира и избива почти всички. В общи линии най-лошите части от библията.
Линията на любовта е тази, при която епидемията е овладяна и след нея (и по време на нея) започват масови арести и военен съд за световните лидери и силите, стоящи зад тях. Човечеството бавно ще се опомни и ще продължи към бъдеще, подобно на описаното в Стар Трек. Кротките ще наследят Земята...
И при двата варианта човечеството ще е контролирано от различни "Извънземни фракции"/”Духовни йерархии”.
Парадокса тук е че повечето ще преживеят и двете времеви линии, като след краха на първата (от тяхна гледна точка), ще се инкарнират на втората с изтрити спомени. Което се е случвало няколко пъти досега. За последно аз помня края на света през 2012 г.
Кой от двата варианта се избира от хората зависи от тяхното съгласие/вибрация. Така се скача в паралелна реалност, на принципа на резонанса (специално за Норис). Когато се криеш като шушумига в апартамента и примираш от страх пред най-лошото, триейки си гъза с топове тоалетна хартия, първия вариант ти е в кърпа вързан. Това става и с хората искащи разплата, хората които държат да се плати. Хората неразбрали урока на прошката.
Втората времева линия е за тези, които си помагат един на друг, готови да си простят неосъзнатите грешки (а всъщност това така или иначе са само уроци). Хората, които безкористно помагат. А осъзнатите грешки ще се платят така или иначе от загубилата фракция.
Какъв вариант ще си изберете си зависи от вас самите...
Разбира се, има и други екзотични варианти, но тези са двата основни.
И това е всичко, което имах да кажа.
« Последна редакция: Март 21, 2020, 00:43:09 am от dhdido »

Неактивен Селско момче

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #39 -: Март 21, 2020, 12:50:02 pm »
Някъде из новинарските сайтове срещнах един коментар, в който се споменаваше следното:

"Вируса живее до 9 дена на повърхности, никаква връзка с

околната температура не е установена - единствената

установена връзка е с вида повърхност - например върху

метала мед умира бързо
. Върху, повечето неща като картон,

гума и т.н. 9 дена!!!"


Може би е добре да го имаме предвид.


Цитат
Не ги знам какви "игри" си играеха през последните няколко години, колко народ повлякоха подире си, ма май се наиграха.

През годините забелязах една обща черта между такива "играчи". Тяхната омраза към селото. Дори когато умират за всичко(по техни признания), те не умират за едно нещо. И то е неистовата им злоба към селото. Защо? Някой има ли отговор на този въпрос?   

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #40 -: Март 21, 2020, 14:06:11 pm »
Защо основните играчи (а и повечето интернет гурута) не обичат селото?
Защото хората, които живеят на село са в пъти по-независими от тези в града. И точно в момента това лъсва с пълна сила. В моето село има буквално всичко (дори тоалетна хартия). Хората не се презапасяват, защото си имат собствена продукция от миналата година (естествено, не говоря за тоалетната хартия :D). И докато в града тече паника, те сеят новата реколта. Вместо по цял ден да киснат по форумите. И това става в собствените им дворове.
Така че "тъпите селяни" работят на това хубаво време навън, докато гражданите се превърнаха в "крепостни граждани".

Един от основните проблеми, който голяма част от човечеството не може да реши е проблема "Свобода или Сигурност". А хората на село имат И двете. И един независим човек е много трудно да го прилъжеш към някаква система от вярвания...

И още нещо - живота на село е заземяване в най-чистия смисъл на думата...
« Последна редакция: Март 21, 2020, 14:11:32 pm от dhdido »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #41 -: Март 22, 2020, 12:32:47 pm »
 :D
Сега да предупредя с какво се сблъсках преди час и нещо.
Мангалите дето се прибраха от чужбина са измислили нов вид измама. Докато кротко си павках на терасата, отдолу мина някакъв мангал с маска и гръбна градинска пръскачка, и като ме видя, ми заяви че трябвало да влезе в апартамента за да напръска. Съответно го пратих при майка му. Така че имайте едно на акъл за подобни нещатни "сътрудници" на ХЕИ, или някоя подобна служба.
 :hi:

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #42 -: Март 22, 2020, 15:07:57 pm »
Ще изложа накратко доказателства, че тази криза е изкуствено създадена и инженирана, за да зароби човечеството. Ще го направя с примери, които всеки има личен опит да разбере. Без да излагам „конспиративни” теории (а всъщност конспиративни истини, но сега не е момента за това).

Каква е причината за настоящите рестрикции според тези, които ги налагат? Това е грижата за старите и болните хора. СЪЩИТЕ тези Управляващи с години дават на пенсионерите мизерни пенсии, който на практика ги карат да избират между това да стоят на топло или това да са сити. И в двата варианта тяхното здраве ще пострада. И сега, същите тези хора са се загрижили за здравето на старите хора?!  Това е парадокс, който не може да се разбере от хората и те изпадат в когнитивен дисонанс. Именно защото имат личен опит, но не го разбират на съзнателно ниво. 

Ключа за преборване на вируса е здрава имунна система. А какво бууства имунната система - разходки на открито, на слънце. И движение - много движение. А именно през пролетта хората имат най-слаба имунна система, защото цяла зима са се хранили с консервирани храни. И каква е реакцията на кризисните щабове - да ограничи движението на хората. Да доразруши имунната им система. Само това решение ще доведе до по-висока смъртност сред заразените. На хората е наложен буквално „домашен арест”. А за тези, които пишат като мен, ареста въобще няма да е домашен.  Когато (и АКО) нещата ескалират до военно положение.

Прокарва се законодателство, което на практика да унищожава свободното слово.  Това е цитат от мотивите за ветото на Президента:  "Законът атакува последните остатъци от свободата на словото. Няма дефиниция за невярна информация. За това пък българите ги грозят тежки глоби и затвор. Експертите, журналистите и гражданите ще бъдат принудени да налагат автоцензура и то в условията на динамична промяна за разбирането ни за пандемията, за нейното възприемане и за необходимостта от алтернативни позиции. Тази норма може да бъде употребена за интерпретиране на всяко неудобно свободомислие. Според приетия закон това ограничение остава и след изтичане на извънредното положение".  Това имах в предвид, когато писах че написаното от мен може да свали този форум.  Освен това написаното ще ме вкара в затвора (или направо ще бъда премахнат). Но вече е късно за това - аз не пиша отвчера... Накрая ще бъдат оставени да пишат само защитниците на НСР. За мълчащите и не пишещите, става това, за което пише Мартин Нимьолер:
Когато нацистите дойдоха за комунистите, аз мълчах; не бях комунист.
Когато дойдоха за социалдемократите, аз мълчах; не бях социалдемократ.
Когато дойдоха за тези от профсъюзите, аз мълчах; не членувах в профсъюз.
Когато дойдоха за евреите, аз мълчах; не бях евреин.
Когато дойдоха за мен – вече нямаше кой да говори.

Така че вече няма значение какво пиша, изхода за моя аватар в тази реалност си е ясен. И това въобще не ме притеснява. Това, което преживявате в момента е безпрецедентно само поради мащаба си. Всичко това вече се е случвало в по-малък мащаб - там е тествано как работи!

Унищожава се световната икономическа система. След официалния край на тази криза (ако въобще има такъв), всичко ще е сринато. Няма никакво значение на каква работа ходите сега - след края тя няма да съществува по същия начин. Поне парите, които ви плащат, няма да имат същата стойност. Не забравяйте че хората не могат да ядат пари! В едно високо технологично общество по Оруел, вашия труд няма да е необходим, като работещ „свободен човек”. Модела на Китай ще се наложи над цялата планета. За тези, които се страхуват че ще изгубят работата си - вече е късно за страх, научете се да живеете с мисълта че вашата работа вече не съществува. И защо въобще още ходите на работа?! Все още ли вярвате че правителството мисли за вашето добро?! Не сте ли осъзнали че самата система се саморазрушава, за да се изгради отново (като феникс), но със напълно заробено население?! Вместо това се погрижете за хората, които обичате и на които държите, вместо да обслужвате началото на тоталитарния „Нов световен ред”. И на първо място се погрижете за себе си.

Тази времева линия на страха след определен период от време (защото още не е сигурно накъде ще се извъртят нещата) се напуска само чрез смърт на аватара. Но НИКОГА чрез самоубийство - това ви връща обратно на същата линия, но без спомените за това.

Ето и два линка за знаещите английски, от хора (с които частично не съм съгласен) с авторитет по-голям от селянина, който ви пише:



и още :

https://www.youtube.com/watch?time_continue=305&v=9n1lJks00Zo&feature=emb_title




Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #43 -: Март 22, 2020, 16:51:21 pm »
 :D
Дидо,
Цитат
   Ключа за преборване на вируса е здрава имунна система. А какво бууства имунната система - разходки на открито, на слънце. И движение - много движение. А именно през пролетта хората имат най-слаба имунна система, защото цяла зима са се хранили с консервирани храни. И каква е реакцията на кризисните щабове - да ограничи движението на хората. Да доразруши имунната им система. Само това решение ще доведе до по-висока смъртност сред заразените. На хората е наложен буквално „домашен арест”. А за тези, които пишат като мен, ареста въобще няма да е домашен.  Когато (и АКО) нещата ескалират до военно положение.
   

Ако имаш малко акъл, махни онова горе в червеното от уравнението и ше ти светне.
 :hi:


Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #44 -: Март 22, 2020, 18:44:06 pm »
Знам за какво пишеш, но това е написано за масата от хората. Не можеш да очакваш от тях да разбират "какво е вирус?". И на настоящия етап не е и необходимо. А и ти си писал за мисълформите, така че който иска - да се образова. Обаче вече нещата не стават само с образоване.

Не е необходимо да ми светне, аз съм угасен и оттам се разбират много повече неща...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27