Автор Тема: "Не е невъзможно" , автор - Свали  (Прочетена 4725 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
"Не е невъзможно" , автор - Свали
« -: Юли 10, 2019, 00:42:51 am »
                                                              НЕ Е НЕВЪЗМОЖНО
                                               
                                                                 Въведение

Това е книга за една от най-трудните травми,през които може да премине едно човешко същество.Написах тази книга с една цел:да помогне на онези,които са на това пътуване да осъзнаят,че е възможно да се излекуват и да помогне на тези,които ги поддържат,да осъзнаят от какво се опитват да ги лекуват.
Аз съм на този път от 27 години.Започна,когато потърсих избавление преди години и продължи през времето,когато осъзнах,че съм член на сатанински култ,избрана да ръководя групата,бях измъчвана и принудена да се отрека,а след това,по Божията благодатна милост избрах да продължа и да се лекувам от тези травми.

Написах много статии,които бяха публикувани в интернет и споделях с тези,които бяха в началото на своето изцеляващо пътуване.Статиите отразяваха моето разбиране за лечението по онова време.Тази книга отразява моето разбиране от тогава насетне,след многобройни опити за достъп(някои успешни,много – не) и задълбочаващо се сближаване с Бог,който е моят истински лечител.

Бях програматор за група,стояща зад Илюминати,Рицарите Темплиери,Опус Деи,Магнификат,Тринити(Троицата) и други международни окултни организации (общо дванайсет).Фактически,бях техен главен програматор и управлявах програмиращите лаборатории за тази организация след смъртта на Менгеле,когато факелът беше предаван от един на друг и след това на мен.Аз разработих или помагах за разработването на много от програмите,обсъждани в тази книга или „подобрявах“ разработените преди мен.Не работя повече за тази група и тази книга е моето изкупление.Второто ми изкупление е това:Моля се за всички,които някога са били програмирани от мен или с технологии,които съм разработвала,да бъдат освободени в името на истинския Исус,който лекува,благославя и прощава.
Простено ми е за всичко,което съм направила,от Бог,благодатен и милостив.
Той буквално ме държеше,докато се тресях,плачех и крещях понякога,както по време на действителните травми,така и по време на лечението им.Той никога не ме изостави,бе на моя страна през цялото пътуване.Той никога не изоставя ,въпреки че понякога може да е трудно.

Мнозина ще попитат: „Къде беше през годините,когато изчезна?“
Избрах да съм офлайн,нямах мобилен телефон и живях със сигурен приятел през петте години на тази част от лечението ми.Бях подложена на големи изпитания и се открих за Бог.По това време една от дъщерите ми(Ходжи) също избра да напусне групата,до голяма степен заради моето свидетелство в Христос.
Тя помни(както и аз),че беше там,когато бях измъчвана заради вярата ми в Христа и че ѝ прошепнах „Прощавам ти“,на нея и на останалите присъстващи(лидери на организацията).С това искам да добавя:“Искам да се освободите“ на всеки от любимите ми хора,които са все още в групата.Освобождението наистина е възможно и тази книга е моето свидетелство за този факт.Нека помогне и благослови тези,които четат страниците ѝ.

Свали

Източник:

https://deprogramwiki.com/svali/its-not-impossible/
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #1 -: Юли 18, 2019, 12:54:08 pm »
На сайта,където е книгата на Свали има още материали,които са ми интересни,може би ще бъдат интересни и за други потребители.В близкото бъдеще(макар че не мога да дам конкретен срок)ще предложа на евентуалните читатели книгата на български като pdf за сваляне.
 
Също съм си набелязал и части от книгите на Спрингмайер,накратко,според мен -материали,имащи потенциал да бъдат използвани и за самоопознаване(невключващо еднорози,светлинни медитации и захаросани позитивни утвърждения).

Това е засега.


"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #2 -: Август 02, 2019, 09:00:43 am »
Ползвам Гугъл превод,който после редактирам,защото странните на места конструкции са трудно разбираеми.
Досега обработих над една трета от текста и след още едно доизчистване ще почна да публикувам.
(Техническа подробност:в темата за "Монарх",където пуснах част от едноименната глава от книгата на Джим Кийт се получи празно място,а на предварителния преглед го нямаше.Навярно нещо ми убягва...)

Някои термини,които използва Свали:

"Части": всички вторично произведени "личности" в психиката на индивида.Те могат да са на различна възраст."Малките" се наричат всички детски части - от невръстни,до по-големи деца.

Презентация,презентер,домакинска част(хост),фронт - всички тези названия са за  частта,която за незапознатите изглежда като нормален човек.Тя е предната част или фасада,зад която са другите,наричани в други източници "алтери".Свали ги нарича "back parts",на български по-подходящо ми звучи "задкулисни части" или бакстейджъри(от "backstage"- зад кулисите).

Понеже обичам да има и нагледни материали,направих една опростена схема.Тук няма място,но имайте предвид,че презентациите също са много,всяка със свой клъстър бакстейджъри.В даден момент е активна само една презентация,но може да бъде превключена друга.Отново,това е опростен модел,като за начало.


"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #3 -: Август 06, 2019, 20:18:30 pm »
 :D
Котьо.
Скивай тва.
https://kinofen.net/filmi/43047-iron-sky-the-coming-race-zhelyazno-nebe-2-2019.html
Много близо е в сегашно време.Тия твои писаници те пращат в минало време.Няма как да се оправиш с писаници как са те заробили,само се заробваш повече.Чалъма е в сънищата, махай ги,със не, за да ти светне ма ти трябва събрана имунна система ,ако искаш.Ма иска дупе по БДС.
 :hi:
П.С.Земята я изгубиха от бая време,сега са доволни да прецакат когото могат.Не бъдете от прецаканите-сънищата.
Черното слънце е женското,и всички там ще си оправят деянията.
Не ви го препоръчвам,оправяйте се сега.
БДС!!!
Ако можете или колкото можете,кяр ви е.
« Последна редакция: Август 06, 2019, 20:23:56 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #4 -: Август 09, 2019, 08:52:14 am »
Меандър,

Гледах филма.Под формата на екшън с комедийни елементи са пакетирани някои езотерични концепции.В началото женската си държеше ръцете в жест,подобен на онези,които Паци1 е показал на снимка в една друга тема.
Аз не мога да правя анализ на филма,но ако някой му се занимава,ще ми е интересно да прочета.

За сънищата - когато нямах интернет,преди няколко месеца имах "посетител" насън и го махнах чрез несъгласяване и после се сетих,че ти си писал за това,но този разказ е за друга тема.

За миналото време - няма да се съглася напълно с теб,обаче няма и да те оборвам.Хората са различни психологически типове.За някои наистина не е добре да се забиват в миналото,за тях има начини,или дори психотерапии,създадени от психотерапевти от съответния психологически тип.Техните методи са насочени към "тук и сега",казано накратко.Образно казано,бих описал нивото,подходящо за хората от този тип като Поляната.

Но под нея...
...е нивото за хората с подобна на моята нагласа(защото не съм уникален).

Под Поляната...
...е Заешката дупка (казано описателно).

Там е миналото,което съвсем не е "отминало", а е тук и сега,но под Поляната(под обхвата на съзнанието).

Друг начин да опиша миналото е тази картинка:




Камъкът е миналото.Въженцето е настоящето,а пеперудата е потенциалът  на бъдещето.Въженцето не може да бъде скъсано,защото цялата картинка символизира човека като цяло.Начинът за освобождение е като пеперудата абсорбира камъка през въженцето.
Друго описание на същото:
Какавидата(вече не е гъсеница,но още не е и пеперуда) абсорбира пашкула около себе си,приема го в себе си и чрез този процес се превръща в пеперуда.И това накратко е същността на езотериката,както я разбирам аз.

Някой може да каже:"Добре,Хомър,но освен образна описателност,няма ли да предложиш по-конкретна информация?"

Резонен въпрос.Ще предложа,но чрез образност,така ми работи "процесора".
Езотериката е нещо конкретно и практическо,както компютъра ви.И съчетавайки образност и конкретика,ето един тийзър за бъдеща тема.

Погледнато психологически (аз така гледам),миналото е тук и сега.И в него живеят демони.Ето такива:

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD_(%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0)


(Ще продължа по книгата на Свали,не съм забравил.)
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #5 -: Август 09, 2019, 11:49:05 am »
Някои бележки преди същинската част.

По-нагоре съм написал,че презентациите са много.Свали използва изразите "истинската презентация" и "прикриващи презентации".Може да не са много,а само няколко,но това не прави нещата по-малко зловещи.
Но целта ми не е просто да представям зловещи истории,за които някой може да попита: "А къде са доказателствата?".
Не вЕрвайте просто така,но имайте предвид,че отхвърлянето на представената концепция може да е защитна реакция на психиката.Дори да намалим мащаба и технологичните възможности само на една трета от това,което е описано,аз лично(което е субективна преценка,разбира се)намирам нещата за напълно реалистични.

Това видео е коментирано на сайта,където е и книгата на Свали.Тази страница е книгата на автора на сайта,доколкото разбрах.Скрийншотът е по-надолу,като скролвате.Сега няма да се отклонявам,само малко от коментара под скрийншота:

"The above material can be legit used for mind control programming..."
Накратко, "горният материал може да бъде използван за майнд -контрол програмиране..."
Източник:

https://deprogramwiki.com/deprogramming/deprogramming-modalities-for-trauma-mind-control-survivors/

Самото видео - женски глас изрежда: "Твоят тригер е..."

TW (Trigger Warning)съм виждал на някои видеа в описанието.Това значи Тригер Предупреждение.В смисъл,че ако зрителят подозира,че може да е(бил) обект на майнд-контрол,по-добре да не го гледа,за да не му се задейства някоя програма.Тригер значи спусък,в случая - активиращ програмирането елемент(звук,картинка).

Аз,разбира се гледах видеото,свалих го и го гледах на няколко пъти по-бавна скорост,но не открих допълнителни скрити картинки.Гледах и други видеа,от друг видеоканал,някои от които само със сменящи се цветове и гадни пиукания и си мислех що за потребители биха се абонирали за такъв канал.На мен ми се наду главата от бръмчене.Но пък има 505 абонати.
.......
Малко се отклоних.
Свали използва израза "двойни връзки",(double binds).Това е термин от психологията и означава най-общо нездрави отношения,при които се получават противоречиви послания.Но в контекста на програмирането,това са целенасочено изграждани настройки в психиката.Двойна връзка е отношението между хендлър и програмиран, а също така Свали нарича двойни връзки и конкретните индивиди,с които програмираният е първично обвързан.Примери:

„Всички, които оцелелият познава и обича,го насилват  и това се смята за част от обвързване с  „любов“, което създава душевни и демонични връзки.“

„Не помага непрекъснато да се изтъква на оцелелите, че тези хора са зли насилници. Те знаят това, дълбоко вътре,но те също обичат тези хора. Тази любов / омраза ги свързва с култа и с работата им; и е част от причината, поради която те се дисоциират.“

И от интервюто на Сиско (превод:Гугъл + моя редакция):

"...когато за пръв път излязох от системата и Фриц работеше с мен ежедневно, го попитах:
– Тези деца по света? Бащите им изнасилват ли ги?
Той ми отговори:
– Не, добрите бащи не изнасилват децата си.
Това ме хвърли в почуда,бях шокирана, погледнах го и казах:
–Наистина съжалявам тези деца на този свят, защото те не са обичани.
–О,но те са обичани – отвърна той и аз възразих:
–О, не - ако бащите не изнасилват децата си, значи те не са обичани.
Мислех, че изнасилването е любов. Това е доста болно."




"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #6 -: Август 09, 2019, 18:26:18 pm »
„Има много причини за нуждата от подкрепа по време на лечението, но основополагащата причина е следната: оцелелият е бил наранен,имайки връзка/отношения с някого и връзка също е нужна за лечението(т.е. оцелелият е бил наранен от хора, и се нуждае от хора също, за да се излекува).“

Дори и без специфично програмиране,много хора са наранени от връзка/отношения с други хора - отровни родители, "любовни" половинки и т.н.Получава се вътрешно разцепление между първичната потребност от отношения с други хора и травмата от нараняването на тази потребност.В психиката автоматично се задействат защитни механизми,вариращи според това,към какъв психологически тип принадлежи конкретният индивид.

Някои хора са нараняващи,но други могат да са спътници в изцелението;и заради първите да се пишат теми,съдържащи нищо "за",а само "против хората" е пример за посттравматична защитна(или компенсаторна) реакция.Тази тема,в която представям книгата на Свали е посветена на тези,за които е валидно следното:

Човек за човека може да е това:





Глава първа: Основи на депрограмирането

 (какво е необходимо,преди да се започне)


Възможно е лечение от програмирането на контрола на ума, но това не е лесно. Един от най-трудните въпроси, с които се сблъскват терапевтите и поддръжниците, е разбиващото сърцето виждане как хората,на които се опитват да помогнат,продължават да са достъпни за култа,оставайки при това напълно несъзнателни за този факт.

Помагащите трябва да сложат на везните стремежа си да помогнат срещу възможността за увреждане, тъй като опитите за излекуване могат да бъдат използвани срещу преживелия, ако бъде осъществен достъп към него от страна на култа.

Преди да се опитате да лекувате от окултно програмиране е важно да имате подкрепа, ако е възможно. Това е трудна работа и подкрепата, която е необходима, e критично важна за успеха и предотвратяването на повторния достъп. По-долу са представени предложения за намиране на поддръжка.

Безопасна поддръжка и отчетност

На първо място, важно е да имате сигурен човек в живота си, който може да осигури отчетност (т.е. да помогне да не правите мисии в чужбина за три месеца, когато сте си мислели, че ще ходите в колеж или на работа). Вие ще искате да имате някой, с когото можете да говорите или да оставите частите си наоколо, и който няма да упражни вредно въздействие върху вас или тях. Има много причини за нуждата от подкрепа по време на лечението, но основополагащата причина е следната: оцелелият е бил наранен,имайки връзка/отношения с някого и връзка също е нужна за лечението(т.е. оцелелият е бил наранен от хора, и се нуждае от хора също, за да се излекува).

Чувала съм за оцелели (с правителствен контрол върху ума, а не  разширеното окултно програмиране), които са успели да се излекуват „соло“, но това е изключително рядко.Макар че индивидът може да разбие програмирането и да стане свободен от достъп, тези индивиди могат да се интегрират, но не се излекуват наистина, защото не е имало здравословно привързване или моделиране на здравословно поведение, което е необходимо за истинското изцеление(чрез връзка).
Намирането на сигурна подкрепа може да звучи просто, но безопасно подпомагане и отчетност от страна на недисоциативен човек може да бъде изключително трудно да се намери.

Защо е така? Една от причините е, че повечето програмирани оцелели ще бъдат почти буквално заобиколени от членове на култа; и в началото на терапията си няма да имат представа, че това е така. Любящият съпруг, който поддържа вашата терапия и ви кара на сесии, всъщност може да бъде хендлър (това е вярно за мен, за първите ми двама съпрузи). Най-добрият приятел, който е „винаги там“, може да бъде сестра от култа. Членовете на семейството често също са членове на групата, която оцелелият се опитва да напусне.

Много от оцелелите са ме питали: „Ако съм бил в култа, възможно ли е съпругът ми да не е бил?“ Сърцето ми се разкъсва, когато чуя този въпрос, защото почти винаги отговорът е „не“.В култовата група, която ги програмира, няма да им бъде позволено да избират своя съпруг; Култът ги избира.

Какво ще кажете за хората, които са се измъкнали от групата в тийнейджърска възраст?
Това е друг въпрос, който често са ме питали. Историята често е такава:
Оцелелият си спомня, че е бил част от култова група в ранното си детство, след което вярва, че някак си е„избягал”, когато е напуснал дома си, за да отиде в колеж или се е оженил. В повечето случаи това убеждение е фалшив спомен, предназначен да покрие факта, че той все още е активен и изпълнява своите задачи в култа. Повечето култови групи са вложили време и усилия в програмирането на членовете и не позволяват просто така хората да си тръгват. Също така,чувала съм много истории за оцелели, които по-късно в терапията осъзнават, че никога не са напускали групата, а съпругът или партньорът, когото са „избрали“, всъщност е техният хендлър (човек, чиято работа е да ги наблюдава, да докладва за тях и да гарантира, че те изпълняват своите задачи).

Друга причина, поради която е изключително трудно да се намери безопасна подкрепа и отчетност, е липсата на образование и нежелание в църквата да предостави тези неща на оцелелите. Това не е критика срещу църквите, а реалността: много оцелели съобщават за негативни преживявания, ако разкрият пред своята църква факта,че са в процес на освобождаване от култа. Това може да се дължи на няколко причини:

1.Хората в църквата не разбират авторитета си в Христос и се страхуват от духовната война, която вярват, че оцелелият ще донесе в църквата, ако му помогнат.
2.Църквата е имала предишен лош опит с инфилтратори, които са работили за насърчаване на негативни възприятия на оцелелите и създаване на хаос, разделение или бърнаут/психическо „прегаряне“ в църквата.
3.Неразбиране в църквата относно необходимостта от подкрепа и отчетност. Преживелият може погрешно да бъде възприет като "параноичен" или "че не се доверява на Бога за своята безопасност." Исканията за отчетност са неправилно разбрани поради незнание в църквата за това как работят култовете или как се осъществява достъпът.
4.Страх от култа и страх от възможно физическо отмъщение. Този страх се подсилва от някои много лоши учения за култовете и оцелелите. Реално, когато търси подкрепа и отчетност, оцелелият може да няма много - ако изобщо има някакви възможности. Има много малко „сигурни къщи“ (и повечето от които съществуват са били инфилтрирани). В началото на своето пътуване оцелелият ще иска да се моли Бог да осигури тази отчетност и подкрепа.

В идеалния случай, лицето/лицата за поддръжка ще имат следните характеристики:

1.Те не са дисоциативни или са напълно изцелени оцелели. Това изисква проницателност, защото не е необичайно „поддръжниците“ или тези в молитвените служби, които са привлечени да работят с оцелелите, да бъдат дисоциативни и напълно несъзнателни за този факт. Чувала съм за многобройни случаи,в които „лицата за подкрепа на преживяло лице“, научават, че самите те са дисоциативни, и нито те, нито оцелелият първоначално са подозирали за това. Оцелелите трябва да бъдат особено предпазливи към индивидите,към които чувстват,че установяват „моментална връзка” (истинското приятелство отнема време). Също така, някои „интегрирани” оцелели по-късно откриват, че са обединили само най-високите нива на техните системи(психика), докато по-дълбоките нива продължават да бъдат свързани с култа.Първо опознайте добре човека и се молете за напътствие,преди да го приемете като поддържащо лице.

2.Зрели(психически). Твърде често поддръжниците на оцелелите имат свои собствени незараснали рани, които могат да повлияят негативно на оцелелия. Чувала съм много ужасни истории за оцелели, които са работели почти като роби в замяна на стая в къща; или за емоционална злоупотреба (включително християнска злоупотреба), в която оцелелият е бил заклеймен за „отнемане на толкова дълго време да се лекува” или че "няма вяра да се интегрира бързо” ,от лица, които не разбират как работи умствения контрол или как изглежда целителният процес. Това може да бъде изключително вредно за оцелял, който вече се бори с антихристиянско програмиране.

3.Имат силна вяра.Макар че познавам оцелелите, които са работили за изцеление без християнство, аз лично не мога да си представя успешно лечение от окултни злоупотреби и демонично потисничество, без да отида в истинския източник на изцеление: любящия Бог, който ни е създал и никога не ни е изоставял, дори по време на най-лошата злоупотреба. Всеки, който подкрепя оцелелите от ритуални злоупотреби, трябва да има източник на сила, радост и духовно освежаване, за да им помогне в битката срещу демоните, или ще изгори психически. Такъв източник е изключително важен за победата; и Святият Дух може да осигури мъдростта, разпознаването и любовта, които никой друг източник не може.   

Терапевт

По време на лечението е важно също така да има терапевт, който е запознат и опитен в справянето с култовото програмиране. Лечебната работа включва контакт с дълбока травма, включително интензивни емоции и болезнени спомени. Терапевтът,имащ душевна топлота и вяра в изцелението е от огромно значение за успеха.

Църква

Друг възможен източник на сила при изцеление и депрограмиране е силна, любяща църква. Някои от случаите на най-добрата помощ за изцеление - и някои от най-лошите духовни и вербални оскърбления  идват от църквите, което прави важно да се намери такава, която наистина да е полезна.
Потърсете църква, която се основава на Библията и където хората са приемащи. Хората, които ви избягват, защото сте оцелял, ще попречат на изцелението ви. Има ли църквата служение, което помага на онези, които се възстановяват от емоционално, духовно или сексуално насилие? Може да не искате първоначално да разкриете, че сте оцелял от култова злоупотреба или контрол над ума; вместо това, може да искате да проверите тяхното служение за други въпроси.

За безопасните къщи

Безопасните къщи са спорна тема,и с основателна причина. Живеех в дома на индивид, който не беше дисоциативен в продължение на две години по време на интензивна част от моето изцеление.Макар че не бях достъпна поради 24-часова отчетност (което беше добре), аз изтърпявах словесна и емоционална злоупотреба от жената, в чиято къща живеех. Очакваше се от мен да готвя, чистя, да помагам финансово и да водя дневник осем часа на ден,пет дни в седмицата, като изискване да остана там, или щяха да ме помолят да напусна. Направих си дневник и открих много за моите части и работата си през това време, но на голяма емоционална цена. Благодарна съм обаче, че бях в безопасност през тези две години и оценявам, че ми позволиха да остана там по време на тази много трудна част от моето пътуване.

Пребивавах също и в „сигурна къща“, в която култът получи достъп до мен (чрез дъщеря ми от друга страна, която дойде да живее там скоро след като влязох в къщата). Къщата не беше безопасна, защото аз още не бях в безопасност (не знаех за най-дълбоките си двойни свързвания, които ме направиха уязвима по отношение на достъпа), и защото останалите оцелели в къщата бяха в началото на собствените си лечебни пътувания, и така всички също бяха уязвими за достъп. Ако сте в състояние да останете с един наистина безопасен, недисоциативен приятел или пастор, който отваря дома си за вас, наистина сте щастливи. Но тези ситуации са рядкост. Някои „сигурни къщи“ всъщност са предназначени за достъп до други хора, които се опитват да напуснат култа, а всеки оцелял, който избере този път, трябва да проявява проницателност и предпазливост.

Приют/убежище за жени може да бъде краткосрочен вариант, но често култовите групи ще изпращат свой член след  лицето, което се опитва да избяга (това ми се случи три пъти). Също така, някои приюти за жени се управляват от култови личности по тази причина. Други знаят, че не са обучени да се справят с онези, които бягат от култова злоупотреба. Така че се молете, преди да потърсите безопасност, за да се уверите, че ситуацията, в която влизате, е наистина безопасна.
Възможно е да се лекува, без да са описани всичките четири вида подкрепа; може да намерите само един, ако има такъв, източник на помощ във вашето изцелително пътуване. Ако можете да намерите сигурна отчетност, това е най-полезно, когато започнете да се лекувате.






"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #7 -: Август 09, 2019, 18:58:27 pm »
 :D
Котьо.
На картинката с пеперудката, камъка е ако е чужд можеш да го върнеш на когото е и литваш.Ако е твой как си стигнал до пеперуда и защо?
Знаеш ли израза троянски кон и какво означава?
А чувал ли си за дядовата ръкавичка?
Та проблема е вътрешен не външен.Външно само се закача/заземява в материалното.Та външното програмиране е вторичното когато са те прецакали отвътре те закотвят чрез "програми" за каквото си им нужен.Същото е и със Земята ,проблема са троянските коне в нея.
Споделял съм че съм изкарал от мене бая "троянски коне"и намирам голяма разлика в живота си преди и сега.
Изчистете се отвътре,това е главния проблем,отвън сме недосегаеми.Достатъчо е едно не по реда и правилата.
И проблема е че сме енергийни същества,само дето тука сме облечени с тела от сгъстена енергия.Но те са само за работа в тая среда/материалната.Не са за кеф,както има костюми предпазни за работа в опасна среда.Тука средата е смъртоносна,и ако не си опазиш костюма чист и здрав следва голям рев.Мойто костюмче грее,има още един два "троянски коне" за изсиране и са ухилвам до уши.И го постигнах както съм го описал
в темата която прехвърлих от оня форум.
И още нещо,колкото и да обичате други,нито можете да им помогнете нито да ги спасите,щото живота е лично нещо,което касае единствено само носителя мУ.А другите са ни огледало,можем заедно да свършим някоя работа но всеки си получава неговото от работата.Е можем и да се подкрепяме но е временно.
ТА всичко е енергийно само дето материалното е по гъсто и по скъпо,и по бързо се трупа парса .
ННяма как да се депрограмираш със неща които са за програмиране.Няма начин още повече че е работа на този който те е програмирал/правила/.Кога ще стане тая като за последно се опитват да навредят на когото ммогат?
ССънищата са ни пряката връзка с енергийното и то за да видим какво са ни сторили и ако се съгласим сме ппрецакани.
ННе знам пробвайте каквото искате но времето е на кратиш.Споделил съм знанията на народа ни за тия вВремена.
И Не ми дреме дали някой ще се приведе към реда и правилата тука.Всичко се мести при женското и я види ббял свят/м/ я не.Женското е пълен пазител на живота и вече освен че ражда живот, и той вреди на останалите пак то го прибира обратно и повече бял свят през крив макарон.
 :hi:

Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #8 -: Август 09, 2019, 19:16:51 pm »
Глава втора: Защо работи програмирането

Контролът на ума включва инсталирането на програми в човека. „Програмиране“ е убеждаване на човек (част / личност / алтер), че той или тя нямат друг избор, освен да извършат конкретно действие или да се придържат към определена вяра. Макар да е полезно да се разбере какво е програмирането, важна основа за изцелението е да се разбере защо работи. Съвременното програмиране се основава на обширни научни изследвания (от лица като Б. Ф. Скинър, Милтън Ериксон, Менгеле и онези, които ги следваха), както и прилагането на духовни принципи, които всъщност „го заключват” след като са инсталирани. С други думи, съвременното програмиране е комбинация от наука и духовност.
Повечето програми се състоят от следните компоненти. Дължината и сложността на всеки от тях ще варира в зависимост от уменията на програмистите (известни също като „обучители“, но които всъщност са злоупотребяващи). Компонентите включват:

1. Споразумение за инсталиране на програмата
2. Участие в ритуал преди инсталацията
3. Инсталиране на поведение и убеждения (с едновременно психологическо, физическо или техническо мъчение)
4. Едновременно инсталиране на командни кодове и тригери
5. Участие в ритуал след сесията на програмиране (ритуал за запечатване)
6. Постпрограмиращо свързване, по време на което индивидът е успокоен, а младите (бебета и деца) части се люлеят, прегръщат,дават им мляко от бутилки или биват кърмени и се възнаграждават за „доброто поведение” по време на сесията.

Защо хората са съгласни да инсталират програмирането?

Това често изненадва оцелелите, които първоначално вярват, че са нежелани жертви на зли хора (което също
може да е вярно). Реалността е, че те често са желаещите жертви на програмисти, защото те мислят и действат заради инсталацията (индоктринация) на фалшиви вярвания. Това споразумение обикновено не е съзнателно, тъй като индивидът обикновено се е съгласил в рамките на своята презентация,да не си спомня собственото си програмиране. Какви фалшиви вярвания водят човек до точката, позволяваща инсталирането на програмирането? В повечето групи това програмиране започва в утробата, докато индивидът все още е плод. Менгеле е първият, който наистина демонстрира и документира ефектите от феталната травма и нейната роля в контролирането на индивида; през годините, други се основаваха на неговата работа. Днес разширената травма (изтезание) на раждащата майка, носеща плода и на плода, се смята за рутинна част от програмирането.

Причините за пренаталното мъчение са многобройни. Една от основните цели е да се развие в индивида концепцията, че светът (с който той досега не е взаимодействал) е опасно място, където се случват лоши неща. Тогава, когато обучителят казва на плода: „Бог те мрази, затова и ти и майка ти сте наранени”, плодът ще повярва в тази лъжа и ще я включи в своята система от вярвания. Това създава първоначална вяра, която кара плода (и ядрото през целия живот на индивида) да не вярва на Бога: индивидът вярва, че „Бог е лош и Той не ме защитава от болка.“
Това първоначално вярване тогава кара плода да приеме следните лъжи:

1.Трябва да се защитавам (защото Бог не може или не иска)
2.Трябва да защитавам майка си

За съжаление, плодът е много малък и не е Бог (единственият, който наистина може да защити). Това създава конфликт: ако Бог не защитава мен и моята раждаща майка, тогава как мога да я защитя? Тогава обучителят ще предложи на плода решение на тази дилема. Той ще поиска зародиша да приеме демон, казвайки на плода,че демонът ще го защити от болка, или ще спре болката на майка му. Веднага щом плодът се съгласи (това споразумение се следи както от сканиране на мозъка, така и духовно от страна на обучителя), изтезанията спират, а демонът влиза. Демонът ще се увие около ядрото и ще създаде първата дисоциация или разцепване. с демонична заблуда, предпазваща плода от собствената му болка. Най-важното е, че плодът се е научил да поема ролята на „Бог“ в защитата си от болката от пренаталното мъчение. Това идолопоклонство (като свой месия и месия на родната майка) предизвиква изграждането на крепост от вярвания и лъжи, които по-късно в живота карат индивида да се съгласи със собственото си програмиране. Тъй като плодът расте и се ражда,той по-късно ще се научи да „спасява” хората, които обича, като братя, сестри, любими родители и първичните обучители, с които е свързан.

Това убеждение, че индивидът е отговорен за благосъстоянието и продължаващото съществуване на другите, които обича, се повтаря в утробата. Защо? Защото програмирането няма да се проведе успешно, освен ако не е придружено от съзнателно или несъзнателно съгласие. Индивидът ще бъде обучен да има нагласата, че хората, които обича най-много, ще умрат, ако той не поддържа програмирането си или не позволява инсталирането му. Критична част от отмяната на програмирането е да се види как са инсталирани тези основополагащи лъжи (че само аз мога да спася себе си и хората, които обичам; Бог не се интересува и не иска) и травмите, които са в основата на тези вярвания.

Фалшиво вярване номер две: Бог е слаб

Тъй като християнският Бог е в състояние да помогне на оцелелия да се излекува,в утробния период се създава вярата, че Бог не само не желае, но и не може да помогне на плода. Направени са настройки, при които плодът е изнасилван в утробата (със специализирани инструменти, които наподобяват миниатюрни тампони с Q-връх), което причинява интензивен фетален дистрес (всъщност, някои плодове действително се свиват и умират в утробата от интензивната емоционална и физическа болка). Плодът може също така да има отрязани пръсти в първите месеци от живота в утробата, тъй като те ще порастнат отново,ако отрязването се извършва в първите месеци на вътреутробния период. Докато се случва мъчението, се правят настройки, в които лъжливият „исус” влиза в стаята и или злоупотребява с плода, или измъчва ръцете му, заявявайки „Съжалявам, че не мога да ви помогна” или дори плаче, казвайки,че е уплашен.

По време на тези настройки родилната майка също е измъчвана, а лъжливият „исус“ изиграва този сценарий с нея. Това е важна част от ранното създаване на системи от вярвания у плода. Тъй като мозъчните вълни на плода автоматично се синхронизират с тези на майката, той често преживява емоции, които съответстват на това, което преживява родилната майка; нейният страх от и недоверие към лъжливия Исус, който я изнасилва и мъчи, ще бъде предаден на плода и ще изгради убеждението, че християнският Бог е зъл - и твърде слаб, за да помогне по време на болезнени обстоятелства.

(Пренатално - преди раждането; фетален - от фетус(зародиш)

http://www.moetodete.bg/bremennost/prenatalno-vuzpitanie.html

*****

Меандър.

Нека си пусна частите,които съм превел,но твоите коментари не ми пречат,напротив - от тях може да се развият продължения.Така че,когато решиш - заповядай.
А сега само набързо.

Троянски кон какво точно ти имаш предвид не знам,но по принцип е нещо(например програма,да кажем психо-енергийна),което влиза отвън.А влиза,защото,както казваш,проблемът е вътрешен.В смисъл,вратата за коня се отваря отвътре.Троянецът прави "ping" отвън,а "демон" (в смисъла,в който съм дал линк по-горе) отваря "порт".Не знам дали се разбрахме,но не е беда - има време за доуточнявания.
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #9 -: Август 09, 2019, 20:19:21 pm »
Глава 3: Достъп. Защо се случва и как да го предотвратим

Достъпът е сериозен въпрос за оцелелите, толкова сериозен, че аз избрах да посветя една от първите глави в книгата на тази тема. Важно е както оцелелите, така и терапевтите да разберат какво е достъпът и какви стъпки могат да предприемат, за да предотвратят това. Какво е достъп?

Достъпът е умишленият контакт с оцелелия от страна на групата (или филиалите ѝ), която е напуснал, за да се сплашат тези части (в психиката му),които са обвързани с култа,да продължават да изпълняват своите задължения. Достъпът може да бъде толкова кратък и прост, колкото едно изречение в имейл, който плаши определена част,за да спре терапията или да се оттегли от здравословната подкрепа. Тя може също така да бъде по-сложна, например оцелял, който се връща във филиал на култа за часове за препрограмиране.
Ако човек е бил отгледан в организирана група, те ще имат програмиране, за да го направят достъпен за групата. Това се счита за програмиране на базово ниво, за да се предотврати неговото напускане.

Как се осъществява достъпът?

Достъпът се извършва по няколко начина, в зависимост от етапа на изцеление и осведомеността на оцелелия.
Едно погрешно схващане, което хората имат, е, че достъпът до тях се извършва от мистериозни, страшни „лоши“ хора, които следват оцелелия и се опитват да му навредят,когато излиза навън. Но човекът номер едно, който има достъп до оцелелия, е самият оцелял. Той ще има инсталирана програма за реконтакт, която ще го накара да стане изключително тревожен, ако няма редовен контакт със своите манипулатори.

Мобилните телефони са метод номер едно за достъп, използван от култа. Всички оцелели, които са напуснали организирана група, ще имат програмиране, за да се свържат с членове на култа по телефона, или да получават съобщения или обаждания по телефона. Оцелелият често няма абсолютно никакъв спомен, че е получил текст или съобщение от култа (така работи амнезията, свързана с това програмиране).
Кой се свързва с оцелелия? В повечето случаи членовете на групата, избрани да се свържат с оцелелия ще са от непосредственото му обкръжение.Това може да бъде майка, баща, леля, чичо, брат, сестра, деца или внуци или други членове на семейството. Текстови съобщения,разменяни относно „семейните въпроси“ често ще съдържат скрити послания или сигнали в тях,подсещащи „култовите" части на човека за тяхната работа и програмираната заплаха, която върви с тях.

Примери:

1.„Твоето семейство наистина те обича“ е често срещана реплика към лоялните към култа части, за да им напомня, че само култът може да ги обича.
2."Обичам те и ми липсваш" може да бъде знак, че ако човек не се свърже отново, двойните връзки на човека ще бъдат поставени в опасност или измъчвани.
3.„Не сме чували от известно време” е още по-силно послание, че култовите части на човека трябва да се свържат, или някой, когото обичат, ще бъде наранен.

Често симпатични клипове на членовете на семейството се изпращат като подсилване на факта, че ако човек се опита да се освободи или техните части спрат да вършат предишната си работа за култа, хората във видеото ще бъдат измъчвани. Възможно е да има сублиминали на заден план, подсилващи това съобщение на несъзнателно ниво.
Сметката за мобилен телефон на лицето няма да показва по-крещящи или преки култови обаждания или текстове, защото има специални кодове, които могат да бъдат въведени, за да се гарантира, че повикванията не се записват от телефонната компания.
За да се прекъсне това повторно контактно програмиране, презентацията на индивида (части, които живеят ежедневно, понякога наричани домакински части/хостове ) трябва да покаже на програмираните части, че е напълно възможно да не се подчиняват на програмните директиви. Това включва прекъсване на програмата чрез:

1.Части, осъзнаващи съществуването на други опции освен директивите
2.Части, които се отказват от програмираните лъжи заради истината   

Ако лицето реши да се откаже от мобилния си телефон (което трябва да се направи, за да се прекъсне програмирането поне за определен период от време), групата ще се опита да получи достъп до оцелелия чрез други методи. Те обикновено стават по имейл или онлайн, тъй като повечето хора остават „свързани“ по тези начини.
Имейли,съдържащи заглавия-тригери от хора, които лекуващият се познава и им вярва, ще се появят по това време на лечението. Това е така, защото,в повечето случаи достъпът се осъществява от хора,които човек е познавал и обичал през по-голямата част от живота си. Индивидът няма представа, че тези членове на семейството или църква, или група от приятели, са членове на култа, тъй като ще бъде с амнезия за този факт, докато частите не започнат да излизат напред и да споделят информация.

Подсъзнателно програмиране

Всеки път, когато оцелелият използва технология като смарт телефон, излиза онлайн, играе видео игри или гледа текущи телевизионни програми,ще бъде подхранван от подсъзнателни съобщения и изображения, предназначени да активират неговите NWO и други програми. Тези сублиминали са част от Проект Алексис, който е предназначен да подготви света за възхода на NWO. Изображенията се подават със скорост от 0,3 микросекунди (по-бързо,отколкото съзнанието може да ги види), с изключително бързи аудиосигнали.

Веднъж след като оцелелият от култово програмиране влезе в имейл адреса си или посети Facebook, или се регистрира в Amazon, или в други сайтове онлайн, сублиминалите, свързани с профила му ще започнат автоматично да се подават през браузъра (няма „безопасен“ браузър или операционна система, която може да предотврати това). Изображенията на членовете на семейството, които са наранени, и други тревожни събития, ще проблясват по-бързо, отколкото оцелелият може да визуализира. Реклами с подсказки и тригери също ще бъдат показвани и индивидът може да е напълно ненаясно с този факт, докато не започне да се лекува и да работи за осъзнаване.
Това се превръща в "параграф 22" по много начини: имейлите, текстовете и сублиминалите плашат части в неразкриване на членовете на семейството и човекът се чуди защо частите им не говорят с тях или не споделят много в терапията. Неразкриването и амнезията поддържат оцелелия в постоянен контакт с членовете на култа, докато самият той е в пълно неведение за това. В резултат, култовите  части продължават да си вършат работата, а презентацията на лицето няма представа за случващото се.

Ако човек избере да се откаже от мобилния си телефон и да излезе напълно офлайн (или само ограничена онлайн употреба с пълна отчетност, т.е. някой, който го наблюдава, докато  проверява банковото си извлечение и т.н.), тогава опитите за достъп с други методи ще ескалират. Често срещаните форми на опит за достъп през целия процес на скъсване с култа и особено в този момент ще включват визуално задействане от посещение от член на семейството, ако лицето все още е в контакт, или култът поставя някой, който изглежда много подобен на двойната връзка на човека. Това може да е дете, което много прилича на любимо дете или внук, което стои до оцелелия в магазина; или лица, изглеждащи като членове на семейството, които се появяват, когато оцелелият е на обществено място. Те служат като невербални предупреждения: "Ако не ни се подчинявате, този човек ще бъде наранен." Тези двойни връзки могат също така бързо да пращат текстови съобщения на оцелелия,(като "помогнете ми" или спаси ме),за които той може да бъде амнезичен,за да задействат програмирането за реконтакт с култа.

Може да се получат пощенски картички със заплахи; или съобщения с гласова поща с тригери могат да бъдат оставени на телефонния секретар. Ако лицето има международни презентации, може да се покаже поща, адресирана до името на един от другите или дете или любим човек от други страни (т.е. „Колко странно е това писмо, а аз не познавам никого“ с това име. ”) В околностите на оцелелия могат да се поставят визуални знаци: букет от цветя, който има специално значение; може да се появи специален парфюм върху карта или „подарък“ от храна, която има специфично значение за друга презентация.

Ако човек не може да бъде достъпен с други методи, групата често ще се опитва да извърши физическо отвличане. Често преживелите ще бъдат взети някъде от някой, когото познават и му вярват, без да са наясно, че е член на култа, и тогава ще има физически достъп. Ако оцелелият има прекалено много съзнание, за да позволи това, тогава физически заплахи и действия ще бъдат използвани,когато оцелелият е сам или в уязвимо състояние. Наред с всичко казано по-горе, култът ще опитва и духовен достъп спрямо
индивида,опитващ се да се освободи. Сънища, заплахи и послания чрез астрална проекция могат да бъдат изпращани, докато спите или дори докато сте будни, чрез демонични средства. Важно е индивидът да се моли за всички отворени врати или части с двойни връзки, които са били програмирани да поддържат контакт с близки, които са членове на култа по този начин.

Защо се извършва достъп?

Достъпът се прави, за да се гарантира, че култовите части на човека продължават да си вършат работата и че презентерите продължават да остават невежи и амнезични. Продължителният достъп ще предизвика продължителна амнезия и дисоциация.
Както вече споменахме, тази работа може да включва „вътрешни“, „духовни“ и „външни“ / „физически“ дейности.

Вътрешни дейности

1.Удостоверяване,че дисоциацията / амнезията на човека е непокътната
2.Защита / охрана на класифицирана информация или части от нея
3.Блокиране на изцелението на човека
4.Отмяна на работата на човека в терапията
5.Изтощаване на помощниците
6.Изпращане на конфликт и разделение,вътрешно и външно
7.Участие в пълни ритуали вътрешно и призоваване на демони

Външни дейности

1.Участие в ритуали
2.Активни физически действия срещу християните и онези, които помагат на оцелелия да се освободи
3.Саботиране на безопасността или изцелението на други оцелели
4.Задачи като изследвания и убийства
5.Обучение на млади членове на култа
6.Докладване на култа
7.Разпространяване на дезинформация
8.Дискредитиране на други оцелели и терапевти

Обикновено човекът не е напълно наясно, че е бил задействан, или че култовите му части вършат работата си, докато по-късно не бъдат излекувани.
Оцелелите обикновено задават следния въпрос по отношение на достъпа:
         Ако се моля и попитам за присъствието на моя християнски домакин или на водещите, мога ли да бъда все още достъпен и да не съм наясно с това?

Да. Защо? Първо, защото Господ не отхвърля свободната воля в оцелелия, включително и свободната воля на части, които все още се съобразяват с култовите заповеди или които все още искат да защитят любимите хора в култа. Също така, християнският домакин, макар и истински вярващ, често е програмиран да позволява достъп и може да е дал обет за амнезия и достъп, т.е. християнският хост / презентер е двуличен. На трето място, преживелият често има Фалшива християнска презентация, която поема молитвата, като се моли на лъжливия „Исус” или „Бог”, преди християнските водещи (които се молят на истинския християнски Бог) да имат възможност да се молят.
Докато християнската презентация може да се моли, ако други култово програмирани части, за които християнският презентер е амнезичен,са активирани чрез тригер, човек все още може да бъде достъпен и напълно не е наясно с този факт.

Ето два примера от реалния живот. Веднъж взех със себе си отговорник (друг оцелял в терапията) всеки път, когато отивах да посещавам децата си в друга държава (имаше битка за попечителство, а по онова време ми беше позволено да се срещам с децата си само под наблюдение,поради риск от отвличането им, за да ги измъкна от злоупотребата им). Всеки път аз, както и доверените ни членове на църквата се молехме за безопасността и способността си да остана в презентацията си и да не ми се губи време(в паметта), докато траеха посещенията.
По време на посещенията непрекъснато се молех за безопасност с моя  отговорник по отчетността. На път за вкъщи, след всяко посещение, аз благодарях на Господ с голямо облекчение за безопасността и за това, че „нищо лошо не се е случило” по време на посещенията, и отдавах похвали на моята църква за това как Господ е защитил мен и моя приятел, и отговорил на молитвите ни за безопасност.

Едва след години и с по-изцелителна и по-дълбока вътрешна комуникация вътре и с отпадането на амнезията разбрах, че по време на всяко посещение с децата си бях достъпвана, измъчвана и препрограмирана през цялото време.Моят партньор в областта на отчетността беше програмиран да не помни тези факти. Това е една от причините, поради които по принцип останалите оцелели НЕ постигат добра отчетност за оцеляващите. „Безопасните посещения“ всъщност бяха прикриващи спомени, за които на Християнската ми презентация беше казано да вярва, или децата ми ще бъдат измъчвани и / или убити. Тъй като обичах децата си, имаше огромна (емоционална) инвестиция, за да не си спомням, така че нямах представа какво се е случило по време на посещенията. Спомените за пазаруване на децата ми бяха уреждани от членовете на култа, които поставяха „закупените“ предмети в колата ми и бяха правени бързи снимки през последните часове на посещението, като всяка снимка беше поставена, за да покаже различни „забавни дейности“ с моите деца. В действителност, всяко посещение е било повторен достъп и препрограмиране от култа, със заповеди, дадени да не помня достъпа и да дойда отново след няколко месеца. Амнезията по това време беше пълна, без абсолютно никакъв намек за това, което се случваше по време на посещенията. Убеждението ми, че посещенията са безопасни и че нищо лошо не се е случило, е истинско - и грешно.
 
Друг пример

Оцеляла,прекъснала всички контакти със семейството си поради култови спомени от тях, е имала кратка среща с брат си в местен магазин за хранителни стоки. Тя определила времето на срещата и казала на отговорника по отчетността да я вземе след 15 минути, за да се увери, че срещата е кратка. Тя и брат ѝ вървели из магазина и говорели малко. По време на тази среща, напълно непозната на Християнската ѝ презентация въпреки молитвата, брат ѝ подал послание към култовите ѝ части. Заради посланието, в продължение на месеци нейните култови части усилено се опитваха да саботират някои много важни неща за нея. Тези части споделиха това, което се случи само шест месеца по-късно в терапията, след много проблеми.
Питането на Християнските презентации / хостове, ако оцелелият е бил в безопасност през определен период от време, може да не работи поради няколко причини:

1.Лъжливият християнски хост е този, който всъщност се моли и съобщава как е преминало пътуването, а оцелелият е напълно ненаясно с този факт 
2.Християнската презентация / хост е силно програмирана да саботира изцелението и да поддържа контакт с култа,оставайки в пълно неведение за това. Ежедневнота християнска презентация на лицето / хост, може да бъде най-силно програмираната част от човека и той изобщо няма да знае това. Култът няма да остави християнските части непрограмирани; и всъщност ще се увери, че това са тези, които поддържат повторен контакт.

 
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #10 -: Август 12, 2019, 12:28:27 pm »
Как да предотвратите повторния достъп?

Сега, когато проблемът с достъпа е определен, какво може да направи оцелелият и неговият помощник, за да предотвратят повторен достъп? Особено със знанието, че в началото на терапията, повторен достъп се случва в почти 100% от оцелелите? Много често преживелите хора получават прикриващи спомени, че са се „освободили” или че култовата злоупотреба е приключила по-рано в живота, докато в действителност те са непрекъснато активни в култа. Обичайно е оцелелите да бъдат повторно достъпвани или да имат някакъв култов контакт, докато постепенно амнезията започне да отпада.
Култът не “пуска хората” просто така, когато станат възрастни, или влизат в терапия. Вместо това достъпът често се увеличава през това време, тъй като култовете или правителствените агенции не искат да губят членове.

С тези знания оцелелият ще трябва да разбере кои части в момента са в контакт с култа. Един от начините да направите това е да се откажете от всички телефонни, електронни и онлайн дейности за определен период от време, например два месеца. Частите, които в момента се свързват, вероятно ще се оплакват силно, или оцелелият може дори да се самоубие. Човекът може да стане неспокоен и да има силно чувство,че „изпуска нещо важно” в имейли или онлайн (оцелелият винаги ще има основателни причини да продължи онлайн и телефонни дейности, като например проверка на банкови извлечения и плащане на сметки, но зад тях е програмирането,целящо да го върне отново)

Християнската презентация, с подкрепа, тогава има възможност да донесе истината в тези части и да им помогне да излязат от вярванията,на които са обучени от култа. Желанието да се спре контактът с култа трябва да идва от самия оцелял. Докато за терапевта и другите може да е очевидно, че преживелият е повторно достъпван,самият той ще е в забрава за това и ще стане много ядосан/ дефанзивен / враждебен, ако трябва да посрещне тази информация. Може да е полезно да се образоват оцелелите и техните части за това защо е добра идея да се спре култовия (семейния) контакт. Някои от причините за това са:

1.Оцелелият е наранен
2.Обичаните от оцелелите биват наранявани, когато те са достъпвани
3.Достъпът пречи на лечението, тъй като частите се ретравматизират
4.Това е изключително лошо християнско свидетелство за хората, които все още са в култа
5.Това е изключително лошо християнско свидетелство за собствените части на оцелелия
6.Това е начин на живот с изключителна двойственост
7.Оцелелият  ще трябва действително да нарани другите по време на сесия за повторен достъп
8.Оцелелият може да бъде принуден да приеме план за действие срещу своя терапевт и други оцелели
9.Култ-лоялните части, които се връщат, ще бъдат възнаградени за контакта, което всъщност увеличава свързването с тези, при които се връщат, което прави лечението по-трудно

Винаги има значителни травми и двойни свързвания зад програмирането на реконтакт и терапевтът ще иска да помогне на оцелелия да погледне на тези въпроси. Култ- лоялните части ще имат трудности да спрат повторния контакт, ако вярват, че това не води до изтезания или смърт на някого, когото обичат. Това е мястото, където способността да се вярва на Господа за безопасността на двойните връзки е толкова важна.
Казването на: „ГОСПОДИ, отдавам Ти двойните си  връзки“, изобщо не гарантира, че това ще бъде наистина извършено.Вместо това, КАК са били инсталирани двойните свързвания и с кого и специфичните обети за защита на двойното свързване ще трябва да бъдат спомнени. Често тези обети се предизвикват от оцелелия,гледащ как двойна връзка бива измъчвана.Неспособен да го понася повече, оцелелият ще се предаде и ще се съгласи да остане в контакт. Той няма да има спомен за това събитие,защото,ако не приеме амнезията,неговият любим човек ще бъде измъчван. Ето защо постоянната работа с паметта,отдадеността на лечението и търсенето/виждането на събитията, които изпълняват вътрешно програмиране за ре-контакт са толкова важни.

Ако преживелият е международен оцелял (човек, който е бил хост в няколко страни като дете и възрастен), неговите първични двойни връзки вероятно ще бъдат в друга страна и той може да бъде амнезичен за тях. Това също трябва да бъде разгледано. Прекъсването на двойното обвързване с американското семейство може да не е достатъчно, за да спре повторния достъп, ако има несъзнателно двойно свързване на друго място. 
Първият програмист / треньор на оцелелите често ще бъде тяхната първична двойна връзка. Те често ще бъдат напълно амнезични за това кой всъщност е този човек. Техните системи ще бъдат инвестирани в защита на този човек преди всички останали и затова те ще разкрият други хора като двойни връзки. Истинските двойни свързвания често няма да излязат до по-късно в терапията. Това е мястото, където отчетността може да помогне. Докато оцелелият стане осъзнат за и разбие своето реконтактно програмиране и наистина се справи със своите двойни свързвания, външната отчетност може да помогне за предотвратяване на повторния достъп.

Безопасната отчетност е възможна с недисоциативна личност  или оцелял, който е прекъснал собствените си двойни обвързвания и реконтактно програмиране и е съзнателен за най-лоялните си култови части. 
Оцелелите, които са на ранен етап от лечението, никога не трябва да бъдат задължени да бъдат отговорни за безопасността на друг оцелял. Те ще са в неведение за факта, че самите те имат силно съгласуван дневен ред, който може да включва "помагане" на други оцелели да „се свържат” отново със семейни (култови) членове или други.
Сигурно лице, отговорно за отчетността, трябва да бъде информирано за плана за безопасност на
преживелия човек (всеки оцелял трябва да има план за безопасност, ако се отнася сериозно към предотвратяване на повторния достъп). Това включва осведоменост за всички телефонни обаждания и текстови съобщения, направени и получени, както и за всякакви онлайн дейности от всякакъв вид; например, оцелелият може да поиска от лицето, което отговаря за отчетността, да бъде с него и да го наблюдава винаги,когато той е онлайн.

Липсата на отчетност застрашава и преживелите, и други, на които те биха могли да повлияят. Макар че може да бъде „притеснително” да има отчетност, алтернативата може да бъде много по-болезнена.
След като оцелелият спре интернет, телефон и друг контакт и има отчетност, той всъщност може да се чувства по-зле за определен период от време, тъй като нарушава програмирането. Програмирането всъщност е извадено на показ, така че оцелелият може да го погледне: той може да се чувства депресиран, треперещ и суициден за определен период от време. Това ще премине, когато програмирането бъде разбито.

Спиране на астралния достъп

Ако култът не може да достигне до оцелелия чрез физически средства, те ще се опитат да го направят духовно, често чрез астрална проекция. Тези демонични духове ще се явят на оцелелия, често в средата на нощта, и често ще изглеждат като двойни връзки / обичани хора. Астралите може да изглежда,че изпитват голямо страдание и ще се опитват да „изнудват” оцелелия към ре-контакт с култа,съобщавайки му,че любимият е измъчван или ридае, че му липсва оцелелият.
Оцелелият ще трябва да открие и затвори духовните врати, които позволяват духовен достъп. Този процес ще включва:

1.Да откриете кои части вътре имат задачата да поддържат духовен контакт с близки в групата.
2.Защо искат да продължат този контакт
3.Това, което тези части вярват, че ще се случи, ако контактът бъде прекратен. 

Обичайно е да  почувствате отначало огромен страх, при мисълта да спрете астралния контакт, тъй като ритуалите и програмирането около него са обширни и започват в ранна детска възраст. Духовни части могат да се опитат да накажат оцелелия за това, че се опитва да го спрe, докато не осъзнаят опасността да го продължат.
След като всички врати са затворени, както духовно, така и физически, частите могат да започнат да се чувстват достатъчно сигурни, за да излязат и да се разкрият на оцелелия,за да се излекуват. Това включва да се отървем от демоничните духове (които стоят в частите, и чиято работа е да поддържат астрален контакт ) и да решим въпроса с претърпените травми.
С течение на времето астралният контакт ще намалее, тъй като оцелелият научава да използва своя собствен авторитет, за да спре контакта. Простото заповядване на астрал да напусне в името на истинския Исус е достатъчно; по този начин се изгражда вяра в частите на оцелелите и с течение на времето те ще бъдат все по-склонни да се обърнат към християнския Бог, вместо към демоничния.
 
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #11 -: Август 12, 2019, 18:57:22 pm »
Глава 4: Справяне с емоциите

Един от най-трудните въпроси за оцелелите, които се опитват да се излекуват от култовия контрол на ума, е справянето с емоциите. Защо е така?

В случаите на интензивно програмиране, индивидът ще бъде измъчван още от утробата, с една основна цел: контрол на човека. Като част от дисоциацията, индивидът ще бъде научен да „раздаде“ емоциите си на демони и части, на които им се казва, че могат да „облекчат“ тази интензивна болка.
Много пъти частите на контролера (части, които отговарят за други части или вътрешни системи) ще бъдат много логични, или ще бъдат програмирани да вярват, че са „възнесени“ (над „смъртните“ чувства, които се считат за базисни, земни, и физически). Високопоставените или възнесените системи в психиката на оцелелите ще бъдат научени от най-ранна детска възраст (или преди)  на лъжливи вярвания че:

1.Те са богове, ангели или демони
2.Те са възнесени същества
3.Те са безсмъртни
4.Те са преодолели човечността си
5.Те не чувстват болка
6.Те нямат човешки емоции

Това убеждение се основава на огромна емоционална и физическа травма. Видовете травми, които създават този тип вяра, могат да включват:

1.Убиването на раждащата майка, когато бебето се роди - и се казва на бебето, че е негова / нейна вина (това е много често при организираните окултни групи и създава голяма вътрешна вина, която се използва за контрол на индивида, на когото се казва, че е „майкоубиец“и други също толкова болезнени лъжи)
2.Измъчване на  плода в утробата,като му се казва, че болката, която чувства е „болката от смъртността” и единственият начин да избяга от нея е да се „въздигне” (приемайки демонична или духовна идентичност и дух, който след това го защитава от емоционалната и физическа болка, но продължава заблудата и измамата, че индивидът е „възнесено същество“, вместо човешко същество, което е силно травматизирано).

“Трудните емоции” за оцелелите

Повечето части-презентации (тези, които обикновено влизат в терапията) в оцелелите от контрола на ума ще имат големи трудности при идентифицирането или изразяването на емоциите си по здравословен начин. Това е резултат от комбинация от фактори, които могат да включват:

1.Дисоциация от силни чувства (програмиране да не чувства; такава презентация има стоическа или скована нагласа).
2.Ролеви модели (родители, обучители, други), които са били много нездравословни или злоупотребяващи в изразяването на емоции, и отхвърлят всякакви прояви на чувства още от детството на оцелелия(освен за да го накажат)
3.Несъзнаван страх, че емоцията ще връхлети оцелелия и той няма да може да се справи с нея

Някои емоции са особено трудни за оцелелите, за да се идентифицират или изразят по здравословен начин. Но с изцелението идват емоции, често като „наводняване“(flooding), когато се появят за първи път, докато частите се справят с тях.

Гняв / ярост 

Тази емоция може да бъде трудна за преживяло лице, тъй като яростта често е била „изпращана” на части, чиято работа е била да изтезават, наказват или убиват външни хора, или други вътрешни части. Като децa, докато минават бойна подготовка или по време на тренировки по бойни изкуства, на тях им се казва, че трябва да приемат яростта, за да повишат своята издръжливост и способност. Несъзнателно оцелелият може да свърже гнева / яростта с тези дейности и да избягва напълно тяхното изразяване в своята презентация.Като алтернатива, оцелелият може да има много агресивна / враждебна презентация, която се защитава от скръб, самота или отхвърляне чрез реагиране с гняв в ситуации, които предизвикват тези чувства. Така или иначе, много оцелели имат трудности при обработката и изразяването на интензивен гняв или ярост по подходящ начин.
Те могат да се страхуват, че ще „загубят контрола” или дори че „ще убият някого”, ако яростта,от която се страхуват излезе на преден план.

Важно е да се помогне на оцелелия да намери начини да изрази яростта, която е натрупал през годините, и да развие връзки между безчувствените части и тези, които чувстват. Това се прави с течение на времето, като „нечувствителните” постепенно развиват способността да чувстват и да успокоят частите, които могат да бъдат претоварени с чувства.
Гняв, или всяка друга емоция, често идва силно, достига върхове в рамките на два до три дни, след което постепенно започва да отслабва (времето в цикъла ще варира в зависимост от оцелелия, количеството травма и количеството подкрепа, с което разполага). Това може да му помогне да се увери, че тези чувства няма да продължат завинаги,макар че първоначално може да изглежда така.

Това може да помогне да се разработят методи за справяне с яростта, когато това се случи. Дейностите,които помагат на повечето хора, ще се различават при всеки човек; за някои ще помогне енергичната физическа активност (туризъм, бягане, бокс) или удряне на кутия с бухалка. Удрянето на камъни с чук (с предпазни очила) също може да помогне. Използването на терапевтична бухалка и удрянето на легло или друг безопасен обект също могат да помогнат. Други разбиват лед като облекчение на гнева. Важно е да имаме някаква отчетност / надзор, когато работим за изразяване на гнева, защото количеството емоции (което може да изглежда страшно за оцелелия) излиза и евентуално трябва да бъде „обсъдено“ (отработено чрез говорене).

В някои случаи, когато оцелелите се свържат със спомените за злоупотреба и асоциирания с тях гняв,ще имат желание за убийство,за кратък период от време. Често те могат да вербализират желанието си да намерят извършителя и да му направят това, което е направено на оцелелия. Важно е да се оцени степента на реалния риск и да се създаде план за безопасност. Оцелелите трябва да осъзнаят, че връщането назад и нараняване на извършителите ще ги постави в изключително опасност: те ще бъдат незабавно достъпни и измъчвани в повечето случаи; или ще бъдат увредени духовно, ако успеят да наранят извършителя.

Прошката е важен компонент на лечението, но не може да се бърза. Твърде често в християнските кръгове има бързане да се постави лепенка/значка с думите „прощавам им“, без изцяло да се преработи степента на загубата, която преживелият е претърпял. Това включва гнева към Бога, който един оцелял чувства, защото в крайна сметка те обвиняват Него за това, през което са преминали. Това ще бъде разгледано по-нататък в главата за антихристиянско програмиране.

Вина

Вината е изключително болезнена емоция за повечето оцелели, по няколко причини:

1.Често се инсталира по време на пренаталното програмиране, по време на което плода се пита дали иска да живее, или други (имплантирани зиготи) да живеят. През първите месеци от живота след зачеването, плодът винаги ще реагира „да” - и тогава се убива зиготата, от която програмистът желае да се отърве. Това се случва през следващите седмици, докато остане само един ембрион, който изпитва голяма част от вината на оцелелия, поради смъртта на другите ембриони в утробата. Тази програма за пренатална вина е разработена за първи път от Менгеле и е една от основите, на която се поставя самонаказание, покаяние и други програми.
2.Още от най-ранно детство оцелелият ще бъде научен да наказва себе си. В една типична ситуация, ако оцелелият не се подчинява или се колебае, той се наказва брутално; или някой, когото обича (близнак, брат или сестра, или любим треньор), се наказва за провала му.Това причинява крайно страдание и детето обещава никога повече да не се проваля. След това интернализираните образи на тези близки се наказват, ако детето не се подчинява.
3.Оцелелият ще има кръвна вина чрез участие в ритуали и жертвоприношения през целия си живот. Ако той е обучен убиец, вината се увеличава, а за оцелелия може да е трудно да повярва, че Бог наистина може да му прости.
4.Преживелият, тъй като те възвръщат спомените си, в крайна сметка ще си спомни,че е бил извършител,принуден да изтезава други бебета, деца,майки или да участва в други действия като изнасилване или наказване на други. Повечето организирани членове на култа са способни да правят поне основни програми за другите, тъй като това е умение, което се преподава от най-ранно детство в повечето групи. След това оцелелият ще си възвърне спомените и ще стане това, което най-много мрази - насилник - и ще трябва да се справи с произтичащата от това вина.
5.Ако оцелелите имат антихристиянски програми (както е в повечето случаи), те ще бъдат принудени да наранят актьор, изобразяващ „Исус“ или да приковават други деца към кръстове, и да извършват действия,показващи омразата им към Бога и християнството. Тогава им се казва: “Бог никога не може да ви прости, Той ви мрази, защото сте направили това” и детето ще повярва.

Оцелелият ще трябва често да чува, че Бог го обича и му прощава, тъй като той много пъти ще поставя под въпрос това.Той може да има големи трудности да повярва,че може да бъде опростен за действията,които е извършил.
Писанията за Божията любов могат да бъдат полезни (макар че те също могат да бъдат използвани в антихристиянското програмиране), както и книги за прошка и благодат; да бъдеш добър към оцелелия и да показваш / моделираш любов и приемане са полезни по време на емоционалната борба. Оцелелите и техните части ще трябва да стигнат до точката, в която най-накрая да приемат, че това, което Бог казва в Словото Си, е истина: те са простени, независимо от това, което са направили, въпреки негативните си чувства.

Срам

Срамът е друга болезнена емоция, която много от оцелелите преживяват. Те може да се чувстват срам за сексуалното насилие,което са преживели и ужасните форми могат да се проявят в окултните и майнд-контрол настройки (некрофилия, проституция,злоупотреба с деца и др.). Те могат да чувстват срам,защото не са в състояние да се борят с програмистите; или защото са се огънали или са се поддавали на програмирането, или са правили неща, които са мразели да правят.
Срамът е, че оцелелият се етикетира отрицателно заради това, което е направил, и това, което смята,че другите мислят за него. Изцелението изисква време, с много приемане, възможността да се обработват спомените, и злоупотребата и деградацията спират. Отново, предоставяйки любов и помагайки на оцелелите да разберат,че са приети от другите и от Бога, и че това, което са направили, не е тяхна вина, може да им се помогне. Често те „се огъват” /поддават при условия, които биха били непоносими за всеки.
Подкрепата от хора, които показват, че оцелелият не е осъждан от тях, е важна за лечението.

Отхвърляне

Много оцелели изпитват отхвърляне на много нива. Те могат да изпитат:

1.Самоотхвърляне поради ужасни рани в утробата, като например раждане от майка, инжектирана с лекарства, които причиняват огромна маточна болка; след това тя ще изкрещи "махнете го!“ или нещо подобно, причинявайки дълбоко нараняващо чувство за отхвърляне у плода.
2.Отхвърляне в детството като част от програмирането за изоставяне, предназначено да свърже детето само с онези, към които групата иска то да се привърже. Често срещано е родителите в приемните семейства да отхвърлят или да се присмиват на детето, за да предотвратят свързването им с тях, което би попречило на връзката на детето с обучителите.
3.Отхвърляне от членовете на групата, ако се опитват да напуснат; ако оцелелите са обект на повторен достъп, те ще бъдат ритани, измъчвани, изнасилвани и им се казва, че са „зли“, „предатели“ и други неща; членовете на групата ще уринират и ще дефекират пред оцелелия, за да покажат своето отношение към него.
4.Отхвърлянето от християни, които не разбират култа или злоупотребата с контрол на ума, намират го за „страшно” и които искат оцелелия да напусне църквата си; или които мълчаливо избягват оцелелия. Отхвърлянето е болезнено и е основа на реконтактното програмиране (т.е. „никой не може да те обича, освен групата“). Оцелелият се нуждае от подкрепа, тъй като се справя със своите спомени за отхвърляне и изоставяне, и се опитва да работи за откъсване от култа и да се привърже с не-култова подкрепа (което може да изглежда страшно, тъй като може да няма представа как да направи това) , Разбирането, съпричастността и грижата могат да помогнат на оцелелите през това болезнено време да преживеят болката под тяхното програмиране. Като моделират приемането, поддръжниците преподават на оцелелия как да приеме себе си; Божията любов също е от решаващо значение за лечение на раните от отхвърляне. 

Самота

Повечето оцелели се борят със самота през голямата част от пътуването си. Те напускат група, която съдържа най-дълбоките им, най-интимни връзки и се опитват да се излекуват в свят, който често не разбира през какво преминават оцелелите (освен ако не са достатъчно щастливи да намерят добър, опитен терапевт или помощник).

Най-дълбоката самота, която един оцелял може да срещне, е за себе си. Култът е отнел тяхната история; накарал ги е да се дисоциират от най-дълбоките си чувства и това предизвика дълбока болка за истината и връзката с „истинския аз“ вътре. По принцип, оцелелият е самотен за своето ядро, което държи някои от най-силните чувства и вярвания вътре и което е внимателно скрито под многобройните слоеве на програмиране и демонични (натрупвания).
Отново, подкрепящата, неосъждаща връзка е важна, тъй като оцеляващият работи по въпросите, свързани с развитието на здравословна и безопасна подкрепа. Истинската опасност, когато удари самотата, е, че оцелелият,комуто липсват любимите  хора в култа, ще се втурне да създаде нови приятелства без молитва или проницателност. Много често култовите групи „изпращат“ приятели или романтични отношения на оцелелите, които се опитват да напуснат групата. Те ще изглеждат доброжелателни, грижовни и много подкрепящи изцелението на оцелелия; но те често ще имат задача, по която ще работят скритите им вътрешни части.

Също така е обичайно за оцелелите да търсят приятелство с други оцелели, но ако останалите оцелели са неизцелени (т.е. в началото на своето лечебно пътуване и не са наясно с настоящите култови дейности), то е често срещано за тях да имат достъп един към друг и да се изтеглят един друг обратно в култова дейност. Оцелелият трябва винаги да действа с повишено внимание и да се моли за проницателност, преди да се сприятелява с друг оцелял; тъй като самият той може да бъде използван по този начин без съзнателното му знание.
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #12 -: Август 12, 2019, 19:38:24 pm »
Скръб / траур

Когато оцелелите се освобождават от култова група, те ще преминат през период на скърбене. Това е нормално; въпреки че злоупотребата е спряла, те често няма да се чувстват „щастливи“ дълго време. Това е така, защото те са прекъснали всяка значима връзка в живота си, освен с Бога, и трябва да отделят време, за да скърбят за тази загуба. Да, отношенията бяха злоупотребяващи; Да, тези хора са наранили оцелелия. Но тези хора са майката, бащата, братът, сестрата, децата, най-добрите приятели на преживелите и отказването от цялата си система за подкрепа е изключително трудно.

Оцелелият, който се измъкне от култ, знае по-добре от повечето хора, какво Исус има предвид, като „да пресметне разходите“, за да стане свободен. Те също ще се сблъскат с тъга поради заплахи срещу близки, които не се измъкват; за много оцелели тези заплахи се съобщават чрез сигнали с ръце, когато хората минават покрай тях в мола; чрез сублиминали онлайн или на мобилния им телефон; чрез видеоклипове на обичан човек, който е измъчван, изпратен на техния имейл адрес, или дори пряк контакт (като обичан човек, който се появява плачейки, като вдига ризата си, за да покаже синини и порязвания на гърба си,които е изтърпял,защото оцелелият е напуснал).
Когато оцелелите скърбят, е важно да се седи с тях, образно казано и да им се позволи да оплачат загубата си.Те могат да бъдат вцепенени, в емоционален шок, или могат да плачат без прекъсвания в продължение на дни.Те ще искат да говорят за обичаните, които са оставили зад себе си, и трябва да направят това, за да обработят края на връзката, каквато са я познавали преди.

Не помага непрекъснато да се изтъква на оцелелите, че тези хора са зли насилници. Те знаят това, дълбоко вътре,но те също обичат тези хора. Тази любов / омраза ги свързва с култа и с работата им; и е част от причината, поради която те се дисоциират. Овладяването на дисоциацията ще включва спомняне и скърбене за тези, които са оставили. Обработката на скръбта ще варира в зависимост от индивида. Писане на писмо до близките (което никога не се изпраща по пощата); засаждането на “мемориален храст”, създаване на колаж,всичко това са начини, по които някои са работили по своята скръб. 
С течение на времето, скръбта се лекува и оцелелият ще може да работи за развитието на нови взаимоотношения. Важно е оцелелият да си позволи това време.

Безнадеждно отчаяние

Безнадеждното отчаяние е едно от най-болезнените чувства, които могат да изпитат оцелелите. Може да бъде причинено от:

1.Екстремни загуби, включително виждане на близките, измъчвани до смърт, защото оцелелият се опитва да напусне групата; програмистите след това обвиняват оцелелия за смъртта им.
2.Програмирано отчаяние (програмиране да се вярва, че оцелелият никога не може да се излекува, или че Бог никога не може да му прости)
3.Технологични изтезания: това означава, че мозъкът е подложен на микроудари с високочестотни или нискочестотни вълни на различни места, за да стимулират мозъка да изпитва крайно отчаяние
4.Основната болка на привързаността излиза напред: осъзнаването, че оцелелият е бил малтретиран, манипулиран, измъчван и предаден още от зачеването си от хората, с които е свързан най-дълбоко; това създава отчаянието, че преживелият е дал „всичко за нищо“, преживял мъченията през целия си живот (заради любовта към хората, за които сега с ужас осъзнава,че са злоупотребявали с него).Когато оцелелите са в безнадеждно отчаяние,безполезно е за тях:

1.да им се цитират писания (въпреки че това ще помогне в бъдеще)
2.да им се казва „да се стегнат“ или „да се вземат в ръце“ или да ги питат „Къде е вашата вяра?”, тъй като те вече се чувстват достатъчно зле

Това, което им помага, е да им признаете, че разбирате дълбоката им болка и съчувствено да поседите с тях.Това е едно от най-трудните неща, които помагащият може да направи, тъй като ще иска да „спаси” човека от болката или ще се чувства зле, че не може да им помогне да се почувстват по-добре веднага. Господ е този, който ще служи на оцелелия,докато се свързва с чувствата си и изразява чувствата си към Него.
Можете да насърчите индивида да напише писмо до Бога, изразявайки пред Него как се чувства; да се молим директно, да споделяме отчаянието си с Него и да прекарваме време след това да Го молим да служи на тяхната болка. Святият Дух е способен да донесе утеха и надежда на безнадеждните, независимо от ситуацията, която е причинила отчаянието, след като Исус е преживял всичко - агонията на греха, загубата и емоционалната болка - на кръста,за да изкупи и изцели тези рани. Основната болка от привързаността отнема време, за да се премине през нея и не може да се прибързва( за повече информация по тази тема вижте глава „Работа с ядрото“).

Сексуални чувства 

Повечето оцелели ще имат през целия си живот сексуално насилие и програмиране в своята история. Много групи обучават своите малки деца и деца в предучилищна възраст да действат като „черни вдовици“, които съблазняват и след това убиват хора; или се инфилтрират на сексуални партита на богатите (където често вилнее педофилия),за да събират информация за участниците.
Сексуалното програмиране се инсталира от най-ранна детска възраст в повечето оцелели. Програмистите ще злоупотребяват сексуално с бебетата по време на смяна на пелените; по време на свързване и сексуално изтезаване на бебетата, докато технологично се стимулират центровете за удоволствие в мозъка,за да се създадат садомазохистични части, които се радват на сексуално мъчение.
Бебетата сe разтягат със специални инструменти, така че когато станат на две г., да могат да приемат пенис на възрастен без увреждания.Бебетата се стимулират да изпитват множество оргазми с вибратори като „награда” за изпълнението си.
Всички, които оцелелият познава и обича,го насилват  и това се смята за част от обвързване с  „любов“, което създава душевни и демонични връзки. Преживелият може никога да не е преживял някаква връзка в живота си, която да не включва сексуално насилие, и може да има сексуални части, които ще „тестват“ поддръжника / помагащия.

Казано по-просто, оцелелият е бил отгледан в силно сексуализирана среда и на първо време няма да разбере или да знае какво да прави с чувствата, които се появяват. Ако той  / тя са в наистина сигурна къща, времето, прекарано там може да са първите дни от раждането, когато оцелелият не е имал секс с някого. В 7 X 7 програмирането, една от линиите на изтезание ще бъде екстремна сексуална възбуда, предназначена да накара оцелелите да потърсят сексуален партньор (с последващ повторен достъп); или да се обърнат към демоничния секс за облекчение.
Някаква информация може да може да е била изтеглена /"свалена“ в индивида, докато е бил в състояние на сексуално възбуждане, което е естествена амнезийна бариера,тъй като информацията може да бъде възстановена само когато лицето е в това състояние (макар че с помощта на Господа информацията може да се възстанови без възбуда).

Как може оцелелият да се справи с чувствата, които могат да предизвикат срам в презентацията и възможно раздразнение в помощника, ако се опитат да го съблазнят, или болезнени усещания в тялото? Първо,може да помогне да се признае, че чувствата са налице.Оцелелите нямат вина,че това им е било инсталирано и трябва да осъзнаят, че това също може да бъде простено.
Преживелият ще се нуждае от подкрепа, тъй като скръбта му съответства на мащаба на злоупотребата; и с разкъсване на връзките с бившите сексуални партньори. Освобождението от похот и други демонични неща може да помогне за намаляване на тежестта.

Ако оцелелият избере целомъдрието (препоръчвано по духовни причини и заради безопасността му), ще трябва да се моли за преодоляване на тези чувства; те намаляват с течение на времето, тъй като оцелелият избира да не им се поддава. Приемането на частите и подпомагането им да разберат, че е възможно да бъдат обичани без автоматична сексуална злоупотреба, е важен компонент на лечението, тъй като носи нова информация в тези части и те възприемат нов мироглед.
Понякога тези части ще се почувстват наранени или обидени, ако лицето, което ги подкрепя, не приема техните (сексуални) оферти; в крайна сметка, това е начинът, по който хората „обичат“ един друг в своя мироглед. С времето,с търпение и грижовност към тях,те ще разберат, че някой наистина може да  го е грижа за тях, без да иска сексуална връзка.

Терор / тероризиране

Когато оцелелият започне да работи усилено, за да премахне своето програмиране, често ще има отмъщение от вътрешни наказания и системи за препрограмиране - и ще почувства ужас. Този ужас се въвежда целенасочено, от първите мъчения в утробата (например, когато обучителите отрязват пръстите на плода, които се възстановяват, ако е извършено в началото на развитието) до най-новия достъп.
Терорът често се основава на силно реалистична виртуална реалност, която възпроизвежда основните ужаси на бебето. Те включват:

1.Бързо изпускане и хващане (което води до стресов рефлекс)
2.Одиране живо
3.Изгаряне
4.Да се ​​удави / задуши / погребано живо
5.Плъхове ,дъвчещи“ бебето
6.Буболечки,жилещи /хапещи бебето
7.Първичните/ основните връзки (най-много обичани хора) се разпадат в агония, или с кръв, изригваща от телата им 

Има и други.Цели сюжетни линии на ужаса са инсталирани с цел контролиране на оцелелия. Тези ужаси често са капсулирани в рамките на „ад“, създаден от програмистите, с различни нива, които разкриват различни ужасяващи сценарии (като например вътрешни части,вързани за кол в „ниво 2 на ада“ и „демоните“, които първоначално в ранната детска възраст са култови актьори, а по-късно и вътрешни части,придобили тази идентичност, измъчващи оцелелия, като гo изгaрят жив). На базово ниво феталното и инфантното тероризиране водят до много наказателни и реконтактни (за повторен контакт с култа)  програми. Това може да се преживее като безпокойство,усещането, че „нещо не е наред” и ако оцелелият продължава да не се връща, може да ескалира до паника, а след това и до ужас. Нощните ужаси са често срещани, тъй като оцелелият ще бъде програмиран със сънища за наказание и ужас, ако продължава да не контактува с култа, или астралите могат да дойдат, за да напомнят на оцелелия за ужасната съдба, която го очаква. Основният ужас (убеждението, че вселената ще се разпадне и всички хора, които оцелелите обичат, ще умрат, а самите те ще бъдат „анулирани“, ако продължат да се лекуват), затруднява преживелите да се изправят пред дълбоко програмирани вярвания и вътрешни системи.Ужасът е инсталиран за тази цел.

Оцелелият често ще се чувства така, сякаш „губи себе си”, „става психотичен” или „губи ума си и не може да издържи нито секунда повече”, докато дисоциираните емоции излизат напред. Това се основава на програмирани убеждения, че ако оцелелите се опитват да разбият собственото си програмиране,ще полудеят; може да им се дават наркотици и прилагат технологични изтезания и настройки,които да „докажат“ това убеждение.
Те не губят ума си наистина , но ще се чувстват така,докато ужасът ги атакува.Може да помогне,ако оцелелият се поддържа „заземен“ тук и сега (усещане на земята под краката им, докосване на нещо меко, или топло, или хладно, слушане на музика). Да се ​​освободи от демоничното, което държи програмирането на място (чрез покаяние от ритуалите и жертвите, извършени преди и след инсталацията от оцелелия за да го запечата, и да се покае от споразумението за инсталация) също може да помогне.

Напомнете на оцелелите, че те са преживели събитието, когато се е случило за първи път, и те могат да оцелеят като си го спомнят. Напомнете им, че ако се опитват да „разбият програмирането“ в лабораторията (както програмистите ще им кажат да го направят, в настройки, предназначени да накарат оцелелия да повярва, че не могат да нарушат програмирането без травми), това е настройка; че сега те имат сигурност, молитва и подкрепа, които не са имали по време на инсталациите.
Терорът намалява с времето. Оцелелият вероятно ще реагира на някои от по-тероризиращите травми, тъй като вътрешните части излизат напред, търсейки изцеление и облекчение от ужасната реалност, която изпитват вътре. С подкрепа, молитва и с времето, Господ изцелява тези части и оцелелият ще изпитва по-малко и по-слаби пристъпи на паника, докато продължава да се лекува.
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #13 -: Август 12, 2019, 20:11:56 pm »
Глава 5: Програмиране на Презентацията

Често срещано погрешно схващане е, че „домакините“(хостове) или презентациите са защитени или са претърпели по-малко програмиране или травма в сравнение с другите системи. Напротив, презентацията често е една от най-широко програмираните системи в оцелелия от международното окултно програмиране. Това може да бъде някоя от най-трудните програми за демонтиране, тъй като основно това включва разглеждането на собственото им програмиране.

В повечето международни окултни групи детето прекарва първите три години на пълен работен ден в култово заведение, като се програмира непрекъснато. На тригодишна възраст детето ще бъде настанено в няколко семейства домакини по целия свят. Детето може да израсне с четири до седем семейства в различни страни и ще прекара няколко седмици или дори месец или два,всяка година с всяко семейство през следващите 20 години. Взимат се училищни снимки и се създава прикриваща идентичност в страните, които те очакват, че детето ще работи за тях, докато достигне зряла възраст. Семействата ще получат снимки на детето (или приличащо на него) за фотоалбуми.
Тези приемни семейства ще имат програмиране, за да предотвратят връзката на детето и родителите-домакини, тъй като детето трябва винаги да поддържа основната си връзка с основните програмисти. Истинският хост и ядрото винаги ще могат да се свързват само с тези програмисти.

Пример за приемни семейства може да бъде едно в Германия, едно във Франция, едно в Амстердам, едно в САЩ и дори едно в Израел. Тъй като много окултни групи мразят Израел и фокусът на техните разузнавателни усилия е проникване в израелската национална сигурност, те ще се опитват възможно най-често да поставят дете в Израел с обучител, който действа като негови „леля” или „чичо”. Детето се върти между тези приемни семейства и по този начин се научава да се върти между презентациите въз основа на текущата им жизнена ситуация. Детето вече се е научило никога да не говори какъвто и да е език, освен този на приемното семейство (или следва тежко наказание) и вече е претърпяло многобройни преживявания, преди да отиде в приемно семейство, за да го научат да не се свързва с никого, освен с програмистите.

Обучение на отхвърляне / непривързване

Например, на 2-годишна възраст, детето ще може да взаимодейства и да се свързва с любяща жена, която действа като майка-заместител на детето, което е гладно за отглеждане от жена. След няколко седмици любящи взаимодействия, в даден момент, жената ще се обърне и ще започне да злоупотребява с детето, като го бута надолу по стълбите, сексуално го насилва или злоупотребява, смеейки се на болката на детето от емоционално предателство. Детето трябва да научи урока, че никога не може да се довери на никого, или да се свърже с някой друг, освен с главните обучители, или ще бъде убито.
Приемните семейства също ще бъдат програмирани да отхвърлят детето и / или да злоупотребяват с него, за да гарантират, че детето не се привързва твърде много към тях. Първоначалната връзка винаги ще бъде в несъзнание,така че християнските и прикриващите презентации са напълно амнезични за първия треньор, когото те обичат много, тъй като това е единственият човек,когото им е било позволено да обичат по време на ранното си детство.

Обучение по MI 6

След представянето на домакините, детето (на възраст 3 1/2 години) ще преминава обучение в MI6. МИ6 има специална област (известна като „Къщата на полковник Грийн“, основател на МИ6), където малките деца преминават военна подготовка и специализирана,за убийци. Отново, детето отива там със своя клас и му се дава номер. Вместо да бъдат наричани по име, те ще се наричат ​​“42” или подобен номер по време на обучението и ще се научат да реагират на това. MI6 си запазва "Зелената къща" за определени групи в определени моменти, а обучителите през това време са програмисти за групата, която работи за MI6. Детето ще усъвършенства предишните си умения, научени от него като малко дете в използването на пистолет;неговата делта компютърна система ще бъде изградена до по-голяма сложност и способността им да събират разузнавателна информация и да я съхраняват въз основа на класификацията си, ще бъде усъвършенствана през това време. Възможността да се използва фотографска визуална и слухова памет, както и да се "даунлоудва“ на хендлърите информация, получена по време на мисия, също се усъвършенства.

Те ще усъвършенстват основните умения на всички оперативни работници, като например следване на целта, отърваване от "опашка" и незабелязано смесване с група.
Ужасните наказания, използвани в МИ6 (като стая със стени, които се движат навътре, или многофасетна кристална топка в стая с огледала, използвани,когатодетето е дрогирано или специализираната компютърна система, която се използва за делта инсталация),се прилагат на детето. Докато детето завърши тримесечния курс на обучение (който се актуализира с напредването на възрастта си), то ще има твърда основа като умения във военните специални операции. До 12-годишна възраст детето ще има достатъчно умения, за да бъде класифицирано като военно оръжие.

Делта компютърно обучение

Обучението на Delta е достатъчно обширно, за да го спомена. По време на тренировката делта детето ще бъде свързано към компютър, на който ще бъде научено да подражава /да емулира (вътре в себе си), докато е в делта състояние. Компютърът говори със синтетичен,роботизиран глас и детето ще направи същото. Обучението на делта ще включва високо и ниско делта състояния и детето ще бъде научено да класифицира всички познавателни мисли и преживявания според нивата на сигурност. Ниските нива на сигурност могат да бъдат запазени като съзнателна мисъл; всяка информация, класифицирана като средна до висока сигурност, ще бъде "отказан достъп" за съзнателното мислене на презентацията и ще се съхранява в по-дълбоките делта състояния на мозъка.
Делта компютърната система ще има нулево състояние, с делта контролери и интроектирани обучители, които ще "управляват" компютърните системи. При "кота нула" се инсталират първични травми и програмиране на смърт, за да се предотврати разглобяването на компютърната система и да се запази детето, инвестирано в защита на информацията с висока степен на поверителност.
Психе, заедно с Мнемозина (амнезия), ще имат задачите за поддържане на разделението между съзнателна (позната) и непозната информация. Психе никога не забравя, а Мнемозина никога не си спомня, а и двете контролират потока от информация в делта.

Обучение на Тета Контролер

След като детето достигне до предучилищна и ранна училищна възраст,ще премине обучение по Галилео (обучение по дистанционно наблюдение, четене на мисли и влияние върху тях), за да осигурят достъп на своите водачи до сгради и разговори, които иначе не биха могли да достигнат. По време на мисия едно дете ще бъде помолено, например, да влезе в офис сграда и да „прочете” класифицирани или лични документи през нощта и да сподели с хендлърите си това, което е прочело.
Детето ще има и способността да интроектира себе си и изображения или мисли в сънищата на другите хора. Всъщност, част от обучението на тета убиец е да накара субекта да сънува собствената си смърт. Ръководителят на тета (като Nemesis) ще наблюдава другите, включително Фобос (страх); Танатос (смърт) и Хаос (лудост). Тета обучението има за цел да научи детето да индуцира всяко от тези състояния у други хора, използвайки развитите си демонични сили.

Обучение на Тета убиец

Висшите окултни групи понякога се опитват да предизвикат смъртта на онези, които им пречат. Ако детето бъде изпратено на мисия, то ще има сексуални отношения с набелязания обект. В по-късен момент (често дни по-късно), детето ще бъде изпратено обратно духовно с наставник към обекта, за да причини смъртта му, докато той спи.Това често започва с ужасяващ сън за смъртта на индивида и мнозина от тях буквално са умрели от страх поради тези ужасни сънища.
Някои от лидерите на най-големите окултни организации ще имат тета охранители,подбрани от лица, които са завършили обучението си (тези охранители могат да варират на възраст от 12 години до 32 години).
Охраната седи пред офиса например, като предупреждение към всички нарушители.
По-новите поколения на тетите имат силно развито „убийствено” обучение в духовната сфера, което се развива от първите седмици на живота в утробата, и често се обучават от групи от много опитни обучители, за да не се позволи на децата да се обърнат срещу треньорите и да ги убият. Тези по-нови супер тети имат лошо разработени презентации и често трябва да живеят далеч от очите на обществеността.

Обучение по секретност / амнезия

Някои от най-важните обучения, които преживяват деца в предучилищна възраст, е обучението за секретност. Детето е силно привързано към главните обучители и иска да ги защити, така че му се казва: „Ако ни предадеш, можем да бъдем убити. Единственият начин да не ни предадеш е да не си спомняш“.Детето с готовност се съгласява с амнезията, за да защити хората, които обича най-много.
В други настройки за секретност едно дете ще завърши „мисия“ за настройка и по-късно ще бъде попитано дали си спомня какво се е случило. Ако детето отговори „Да“,опират пистолет в главата му и му казват,че ако си спомня, програмистът трябва да го убие. Отново го питат дали си спомня(въпросът е към презентацията), докато детето стане напълно амнезично, или бива убито (окултните групи не позволяват на децата, които имат следи от паметта, да живеят; заплахата от оръжието е много реална).
Друга настройка е „запомни(спомни си) цветята“: детето се отвежда в градината на място, където е прекарвало времето си,бъбрейки с любимия си програмист в миналото. В средата на градината има воден басейн и по време на тази инсталация той е изпълнен с трупове на деца на същата възраст като детето (на възраст 2 или 3 години). Програмистът отрязва цвете, дава го на детето и му казва да „запомни цветята“ (т.е. мъртвите деца, които си спомнят и разказват на другите и затова са били убити).
Има много, много примери за такива тайни настройки, от погребан жив за един ден, и на детето се казва, че ще бъдае погребано завинаги, ако някога проговори (то също е принудено да гледа погребението на дете, което „е проговорило ” и няколко дни по-късно помага за ексхумация на трупа, като визуално напомняне какво може да му се случи); да бъде погребано в ковчег, изпълнен с буболечки, гнило тяло или други предмети.
Детето може да бъде поставено в кутия с пчели, които го жилят (след преминаване през няколко седмици "анти-отрова" терапия предварително) като напомняне, че „спомените болят“. Те също са принудени да гледат на смъртта на „предатели“, които са предали програмистите, включително разпятия (класът марширува на всеки три часа покрай три кръста за три дни, за да наблюдава ефекта върху умиращите); и изтезанията на други, които си спомнят и са „проговорили“.
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: "Не е невъзможно" , автор - Свали
« Отговор #14 -: Август 12, 2019, 21:51:37 pm »
 :D
Котьо-


Цитат
Често срещано погрешно схващане е, че „домакините“(хостове) или презентациите са защитени или са претърпели по-малко програмиране или травма в сравнение с другите системи. Напротив, презентацията често е една от най-широко програмираните системи в оцелелия от международното окултно програмиране. Това може да бъде някоя от най-трудните програми за демонтиране, тъй като основно това включва разглеждането на собственото им програмиране.

Моето мнение е че им помагаш.
Белята е станала.И 100% са овладени телата със троянските коне.Това за което се пънеш е външната страна която е без значение ако се очистят телата от троянските коне.Да ти шушна аблолютно са безсилни да направят каквото и да е без телата които за жалост  отдавна са конфекция.Затова са толкова нагли.
Обаче има нещо което им стричва плюнката,а то е тяло без троянски коне.А между другото бая от главните им фанаха къра.
Що?
Щото можеш да превеждаш?
Мне.
Сигурността на човечеството е осигурено/телата които открадоха от някои/.Въпроса е колко носители на живот ще си опазят живота което вече е лична работа и няма кой да ги спасява.
Груб съм ма така е по добре.Не си правете илюзии за спасение от някъде.Във вашите ръце е докато ги имате.
Отдавна предупредих че телата могат да ни изсерат/да ни дадат материално проявление тука/.Не е за препоръчване.Не ги хранете.
Баш в края на времето сме.тези които имат лично ще си джиткат,другите влизат в безвремие.
Вратата за излизане от тука е запечатана поради мерака на някои да избягат оттука.Пътя е само през слънцето,и преминаването през него е изгаряне.Никаква зараза няма да се измъкне от тука,защото Слънчевата система е създадена за да се "унищожи"тая зараза ,затова и са телата/звездния човек/ но колко имат завет с него.Малко са.
На заразата е намерена цаката,и всичко завършва тука на Земята,харесва ви или не.
Ориентирайте се към БДС.Има още малко време ако не си го съкратите сами.
Земята скоро ще е слънце,и всичко приключва тука.По нея ще щъкат само които са били до нея през всички трудности и то по БДС.
Небето слиза а то е само истината,дали нещо от това сега тука ще оцелее.Може ма надали.
Българите сме прями и за това ги е страх от нас до степен да ни мразят неистово.
Но на кой му пука.
Реалното население по реда и правилата е няма и милиард.А другите?
Занимаваш се с опасни неща а не знаеш най простите правила.Всеки може да прави каквото си иска но си отговаря за деянието,и само той може да го оправи.
Така че се пънеш за нищо.Твоето право е да намериш начин да се пазиш,но няма как да стане като се вторачиш в деянието.Така само им помагаш щото го храниш.Твоя работа,но и отговаряш за това което храниш и пак си в батака.
Майката му е да си неутрален към деянията им но имаш право и отговорност да ги оценяваш.Тогава те се връщат към този който го е сторил но е свързано с ред и правила.
Трудно е да си добър човек но не и невъзможно.
Повече няма да ти обръщам внимание.
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
37705 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
1 Отговора
8413 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
7 Отговора
12104 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper
0 Отговора
6080 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2010, 12:42:15 pm
от Astronomer
4 Отговора
7758 Прегледи
Последна публикация Октомври 04, 2010, 21:53:13 pm
от Unlock_the_Light

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27