Автор Тема: Масло от марихуана с медицинска цел  (Прочетена 36417 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Масло от марихуана с медицинска цел
« -: Август 12, 2014, 21:09:15 pm »
Привет! Както вече се досещате от заглавието,би било крайно информативно/за мен/ да дискутираме тази тема.
Изгледах доста видеа,и прочетох доста медицински доклади а и разкази на излкувани хора,за да ми събуди интереса,и тъй като имам нужда от това масло за болен от семейството от рак,ще съм благодарна на каквато и да е информация КАК да се добера до такова.Да, в България то не е легализирано,но какво значение има закона,когато някой близък умира!!
В този форум http://boards.cannabis.com/forum.php има обстойна информация как сам да си направиш такова,описана от хора които има лиценз да произвеждат това масло,но все пак не всички са родени химици..

Ето и малко повече информация за непросветените:

разказ на Рик Симпсън,който се е излекувал от рак на простата чрез масло от канабис:

http://www.cureyourowncancer.org/

тук е събрана доста информация http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=721162.0

Въпроса е ,че методът на екстракция (описан в cannabis форум) на канабиноидите е осъвършенстван,така че психогенните съставки да са неактивни...

Има ли някой можещ да помогне...?Как се набавя това масло??Видях в един сайт се продава за 600 евро...  :o

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #1 -: Август 13, 2014, 12:06:06 pm »
Здравей, аз също се справям с подобно заболяване с години ( вече над 14, все още имам разсейки, които са загнездени много надълбоко, но като цяло се поддържам в ремисия, и често пъти съм ползвал най-обикновен див коноп, набран от полето - да, женските съцветия, накиснат продължително ( поне няколко седмици ) в Българска Огнена Вода, и това работи - пия по една малка чашка от извлека на известни интервали...опитайте - работи много добре и ефективно.

Иначе по-силни екстракти биха били разбира се по-ефективни, но това е рецепта, която е напълно лесно реализируема в местната мракобесническа реалност - и са налице и двете суровини, разтворителя и билката - нашата трева е предимно сатива, и е предимно слаба, но при опит и подбор на "главите" ще имате достатъчно силен и добре действащ разтвор. Просто напълнете бутилки с изсушени глави, залейте ги с ракия и ги оставете да изкиснат много добре.

Успех с изцелението !
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #2 -: Август 15, 2014, 01:37:54 am »
Аз съм с вас, ние сме с вас! Хора, не се предавайте! Миналата година загубих близка, болна от рак, остави детенце на 5 гВеднъж не се оплака, вярваше, бореше се, успя да ме излъже дори, че не е сериозно заболяването, невероятно хубав човек като вас. Даваме ви нашата енергия на подкрепата и любовта. По статистика всеки 4-5-ти човек  се среща с това заболяаване, силните сте единици.
Вярвам във вас  и в изцелението.
Дано не ме изтрие Адър.
Шекспир: " И идва един тъп Фортинбрас...тук препратката е друга, който е осъзнат, знае....

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #3 -: Август 15, 2014, 14:10:45 pm »
БлагоДаря на ranilota !

Това също е интересно, но нямам опит точно с него, но като цяло всичко, което стимулира какъвто и да е детокс е супер:
http://www.osata.eu/badi-krasiva/zdrave-i-dieti/unikalno-pelinat-ubiva-98-ot-kletkite-na-raka-673/

Енергийната терапия и положителна нагласа, визуализациите и практики с медитация и всичко подобно работят също - правят чудеса !

Кой е "Адър", някъкво пидораско тиранченце ли е :D ?
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #4 -: Август 15, 2014, 19:20:58 pm »
БлагоДаря на ranilota !

Това също е интересно, но нямам опит точно с него, но като цяло всичко, което стимулира какъвто и да е детокс е супер:
http://www.osata.eu/badi-krasiva/zdrave-i-dieti/unikalno-pelinat-ubiva-98-ot-kletkite-na-raka-673/

Енергийната терапия и положителна нагласа, визуализациите и практики с медитация и всичко подобно работят също - правят чудеса !

Кой е "Адър", някъкво пидораско тиранченце ли е :D ?

Благодаря за линкчето, прочетох. Гъбите Рейши и др видове също усилват имунната система, но са скъпи за средният българин-факт.
Дано се намери лечение, ако наистина вече няма..... Чела съм новата германска медицина, там има полезни неща, самият автор-лекар е и болен, който се е излекувал.  За съжаление тикви като някои наши политици попречиха на Продан Христов да лицензира своето  лекарство.
Black Adder е шефът тук, симпатяга е, държи на реда и е прав, но на мен понякога много стерилно  и уставняческо ми се вижда това. Открития и бисери не се случват всеки ден.
Имам позната, която се поддържа вече 15 години и се лекува с пиене на газ, но изпратена от Русия, пречистена, както са и изискванията.
Отровите в храни и козметика също допринасят. За психологическата анамнеза няма да говоря.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #5 -: Август 16, 2014, 15:41:58 pm »
Кой е "Адър", някъкво пидораско тиранченце ли е :D ?
To be or not to be, Homosexsual tyrant, that is the question
и според правилата да го преведем на български:

Да бъдеш или да не си педераст тиранин, това е въпроса?
Дали е по-достойно да понасяш
стрелите на свирепата съдба, оставил разни безобразни
да газят и омаскарят това, що ти създал си?
Да легнеш кротко и ги съзерцаваш?
Или обнажил меч, да се опълчиш
срещу море от простотия и тъма и в таз битка
да ги зачеркнеш всички?  Да сложиш край на всичко?
На форум, сайт и на архив? Да ги изтриеш без следа?
Е, щом това е избора,  то нека, остана в  историята аз
такъв какъвто съм избрал да бъда - тиранин-педерас.



(това, че явно на някой марихуаната му идва в повече, не е мой проблем, надявам се повече простотии извън темата да няма)
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #6 -: Август 16, 2014, 15:50:35 pm »
По повод поста на Black Adder , аз се извинявам и съжалявам.

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #7 -: Август 17, 2014, 08:04:52 am »
Поразпитах от къде може да се набави ММ в България, надявам се скоро да получа някакъв отговор.
Мен ме снабдяват близки от Stoney Girl, като използвам минималната дозировка, за лечение на параноидната си шизофрения.
Не знам дали е възможно да го поръчате зад граница, но не ви пречи да попитате.
http://www.gro4me.com/Oil_Info.htm
Разгледай връзките по-долу, и най-вече тази: 
http://www.gro4me.com/budwig.htm

Открили са, че комбинирането на ММ с протокола на Йоанна Будвиг, усилва стократно ефективността на лечението.
« Последна редакция: Август 17, 2014, 08:08:34 am от Fiery »
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #8 -: Август 18, 2014, 22:30:48 pm »
To be or not to be, Homosexsual tyrant, that is the question
и според правилата да го преведем на български:

Да бъдеш или да не си педераст тиранин, това е въпроса?
Дали е по-достойно да понасяш
стрелите на свирепата съдба, оставил разни безобразни
да газят и омаскарят това, що ти създал си?
Да легнеш кротко и ги съзерцаваш?
Или обнажил меч, да се опълчиш
срещу море от простотия и тъма и в таз битка
да ги зачеркнеш всички?  Да сложиш край на всичко?
На форум, сайт и на архив? Да ги изтриеш без следа?
Е, щом това е избора,  то нека, остана в  историята аз
такъв какъвто съм избрал да бъда - тиранин-педерас.



(това, че явно на някой марихуаната му идва в повече, не е мой проблем, надявам се повече простотии извън темата да няма)
Просто бъди!
И форума , и другите тук!
Не чакайте разбиране и благодарност. Аз благодаря ИНАЧЕ.
 
« Последна редакция: Август 18, 2014, 22:50:15 pm от ranilota »

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #9 -: Август 18, 2014, 22:49:47 pm »
В тема за марихуаната няма спам :). Даже колкото по-отнесено и отвлечено е от нея, толкова пО е по темата. :) Иначе знам, че срещу конопа нарочно се води кампания само защото някои нямат интерес един еко чист и многоприложим продукт да измести тяхната скъпичка индустрия (нефтена, текстилна, фарма-  и пр. ) Извинявам се за общите приказки и предполагам, че изтриването на поста ми ще е с минимални вреди и даже с ползи. :) Оставям това право на модераторите!
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #10 -: Август 18, 2014, 22:52:51 pm »
В тема за марихуаната няма спам :). Даже колкото по-отнесено и отвлечено е от нея, толкова пО е по темата. :) Иначе знам, че срещу конопа нарочно се води кампания само защото някои нямат интерес един еко чист и многоприложим продукт да измести тяхната скъпичка индустрия (нефтена, текстилна, фарма-  и пр. ) Извинявам се за общите приказки и предполагам, че изтриването на поста ми ще е с минимални вреди и даже с ползи. :) Оставям това право на модераторите!

Аз пък съм девствена откъм конопа и всичко психотропно, дори като учих за Психоиделика, не слушах записите, . Ескапизмът от несъвършенството може да се постигне и с музика ....и с медитация, и с Рила, и с вяра-най-вече това..., . Не  и с  неща, които ми деградират тялото, или духа.
Не съм съвършена, ама и светът не е толкова лош, ние сме кофти, все нещо ни е виновно.

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #11 -: Август 18, 2014, 22:55:52 pm »
Именно. Аз също съм чист откъм "общоприетите" наркотици във физическа опаковка. Не че не прекалих с бароковата музика ... Но да спрем да спамим темата!
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #12 -: Август 18, 2014, 23:48:09 pm »
Писах на толкова места,че забравих кои бяха..Не очаквах толкова включили се по темата! :)

Да,наистина Индиката се оказва неоткриваема в БГ.Но проблема е друг-когато главите са сушени ,всички видове канабис изглеждат еднакво,и могат да ти пробутат нещо друго,и ходи го разбери...за това хората които си правят сами олиото,си отглеждат сами растенията,за да са сигурни на 100% какво взимат,има доста сайтове които продават семена,съвсем легално,без значение,че употребата на марихуана в БГ ,под какъвто и да било вид,е забранена.
Само ,че 3 месеца докато порастне 'елхата'..хе който има време нека действа!

Така и неможах да открия Индика,но дори и да открия ме притеснява друг факт-чрез самата преработка на главите трябва да се отдели THC-който е така да се каже 'напушващ' фактор.Във видеото което гледах,казват че ако направиш както трябва всичко по реда си,ще се премахне,но дали е така,и до колко, само в лаборатория ще се разбере.

След разследването което проведох,има много неща,посочени като лечение на рак,но в крайна сметка винаги има и негативни мнения,и това е защото всички сме различни,и не на всеки действа едно и също нещо.
Въпроса е да се пробва.
Нещо ново на пазара,което се води че лекува, е екстракт от отрова на син скорпион.Има няколко статии в гугъл,но цената на шишенцеето е брадва-700$.Някой твърдят че са се излекували,други не съвсем.


Fiery - по легален начин в БГ НИКЪДЕ не може да се намери,защото е забранена от закона,за каквато и да била употреба,но до колкото разбрах,се работи по въпроса от здравните министри за легализирането и за мед.цели.

И все пак ако дочуеш нещо.. каквото и да било... :drinks:  :)

Благодаря ти и за сайта,ще им драсна един мейл,но попитах на друго място/американско/,хора от щат в който е разрешена употребата,и казаха че няма как да пратят нещо,в страна в която е забранено.


Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #13 -: Август 19, 2014, 00:16:52 am »
Привет! Както вече се досещате от заглавието,би било крайно информативно/за мен/ да дискутираме тази тема.
Изгледах доста видеа,и прочетох доста медицински доклади а и разкази на излкувани хора,за да ми събуди интереса,и тъй като имам нужда от това масло за болен от семейството от рак,ще съм благодарна на каквато и да е информация КАК да се добера до такова.Да, в България то не е легализирано,но какво значение има закона,когато някой близък умира!!
В този форум http://boards.cannabis.com/forum.php има обстойна информация как сам да си направиш такова,описана от хора които има лиценз да произвеждат това масло,но все пак не всички са родени химици..

Ето и малко повече информация за непросветените:

разказ на Рик Симпсън,който се е излекувал от рак на простата чрез масло от канабис:

http://www.cureyourowncancer.org/

тук е събрана доста информация http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=721162.0

Въпроса е ,че методът на екстракция (описан в cannabis форум) на канабиноидите е осъвършенстван,така че психогенните съставки да са неактивни...

Има ли някой можещ да помогне...?Как се набавя това масло??Видях в един сайт се продава за 600 евро...  :o
Ама защо мислиш, че само това може да лекува рак. Ако твоят начин за спасение е чрез бягство чрез притъпяване, приспиване на рецептори, сетива, разум, душа...защо мислиш, че всички сме един чувал физическа материя, дето трябва да я упоиш...Не мислиш ли,че това масово ескалиране на тази болест трябва да те накара да мислиш по друг начин и да търсиш другаде. Ама ти мислиш само за себе си.
Ако за теб това е идея, за дядо дето е болен,  едва ли е.  Вече и млади коси онази с косата. Нали не си една купчина материя, тяло, да не кажа леш дето можеш да й дадеш Аулин, розовото хапче против депресия, или вълшебната марихуана. Ако е така-скачайъ от сега-най-високия етаж...
Държа да ми отговориш, ама знам, че няма..Пфу, пък как пък  не може наведнъж да се ос.рете с една доза и да избягате, вие въобще така си живеете- с бягство. Хитлер рано си приключи мисията, казарма няма, как да е...
Аз ще ти кажа, върви живей в Холандия, всичко, което искаш ще го имаш лесно и леко.
 

Неактивен liika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Масло от марихуана с медицинска цел
« Отговор #14 -: Август 19, 2014, 10:13:51 am »
Ама защо мислиш, че само това може да лекува рак. Ако твоят начин за спасение е чрез бягство чрез притъпяване, приспиване на рецептори, сетива, разум, душа...защо мислиш, че всички сме един чувал физическа материя, дето трябва да я упоиш...Не мислиш ли,че това масово ескалиране на тази болест трябва да те накара да мислиш по друг начин и да търсиш другаде. Ама ти мислиш само за себе си.
Ако за теб това е идея, за дядо дето е болен,  едва ли е.  Вече и млади коси онази с косата. Нали не си една купчина материя, тяло, да не кажа леш дето можеш да й дадеш Аулин, розовото хапче против депресия, или вълшебната марихуана. Ако е така-скачайъ от сега-най-високия етаж...
Държа да ми отговориш, ама знам, че няма..Пфу, пък как пък  не може наведнъж да се ос.рете с една доза и да избягате, вие въобще така си живеете- с бягство. Хитлер рано си приключи мисията, казарма няма, как да е...
Аз ще ти кажа, върви живей в Холандия, всичко, което искаш ще го имаш лесно и леко.


Ако беше прочела поне ЕДИН медицински доклад,че има данни, че канабиса лекува някой видове рак,нямаше да се налага да си губим взаимно времето в четене/писане.
Очевидно не можеш да помогнеш,по-добре си замълчи и седни прочети преди да говориш врели-некипели.
Няма да коментирам повече.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27