Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488754 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #990 -: Май 07, 2011, 23:25:32 pm »
kalhoon
Служил съм известно време на полигон Ново село.Мисля че това което си видял са едни заряди които се  използват при нощните учения за осветяване на дадена зона с бойни действия.Американците ги използваха доста докато бях там.
А може и ракетка да си видял,доста често летят разни неща към това място.Има едно място близо до Мокрен и от там изтрелват разни неща от време на време,може би знаеш мястото.
Източник : Опит  ;D  :P
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Bradvara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #991 -: Май 08, 2011, 01:48:52 am »
Bradvara историята е доста интересна.Само немога да разбера, баща ти с какъв акъл ходи сам вечерно време през гората 4 километра?За извънземно незнам, ама най-малкото може да го нападне някое диво прасе или друго животно.  :o Аз въоръжен не бих тръгнал, пък за него незнам.Явно има железни нерви човека.
Сега че баща ми е въоръжен спор няма.виждал е от всичкия дивеч по пътя и най лесния вариант е като се качиш няколко метра над тях защото е стръмно а не могат да те подушат лесно.Само че споменатите газове в предния коментар ,аз и баща ми ги знаем много добре защото сме ги виждали.Това което е видял по думите му е НЛО и то съвсем реално.Като прагматичен човек е засякъл в общи линии колко време го е гледал малко повече от 8 минути преди да предприеме каквито и да е било действия.Пределно му е било ясно че с оръжие нищо няма да се постигне и че най много някоя вреда да получи.Обаче това което той остана да се пита е какво аджеба са правили там и какво точно са търсили?Мястото е известно като Меча дупка стръмно е и е на скатове на някои места.Пътеката лъкатуши и друг път (дори и заобиколен) няма. :--- :writer:
А и да :) железни нерви има и е атеист и повечето феномени и прочие ги знае какво представляват научно.И другото което се питаше е защо точно над пътя а не някъде настрани без значение надолу или нагоре.Ти би ли устискал да минеш под такова нещо защото и това го премислил като вариант, но в последствие с цената на едни връхни дрехи го е заобиколил.Прещракало му че може да изчезне а след това ще дойдат много въпроси на които няма да има смислени отговори. :--- :-X
„Слънчевата светлината мисли, че е по-бърза от всичко, но греши. Без значение колко бързо пътува тя,

Неактивен kalhoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #992 -: Май 08, 2011, 10:15:10 am »
kalhoon
Служил съм известно време на полигон Ново село.Мисля че това което си видял са едни заряди които се  използват при нощните учения за осветяване на дадена зона с бойни действия.Американците ги използваха доста докато бях там.
А може и ракетка да си видял,доста често летят разни неща към това място.Има едно място близо до Мокрен и от там изтрелват разни неща от време на време,може би знаеш мястото.
Източник : Опит  ;D  :P

ахаа щом си бил там значи може и да ги покриваш затова което вършат там,тя конспирацията е навсякъде  ;D ;D ;D
шегувам се разбира се,предполагам че са били ракети  :)

Неактивен Nairumel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #993 -: Май 15, 2011, 10:35:17 am »
Ставам и поглеждам в топа на vbox и има клип с име "Извънземните са вече тук". Клипа е от емисията новини на Нова телевизия.

<a href="http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=e315108e" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=e315108e</a>

Щом се опитват да подготвят по-директно обществото представете си каква забава трябва да очакваме в скоро време :)
« Последна редакция: Май 15, 2011, 14:37:11 pm от Black Adder »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #994 -: Май 15, 2011, 12:14:32 pm »
Nairumel, Инфото ти е старичко (от 01.10.2010), макар  че е качено днес!
Според инж. Стамен Стаменов:
Представителите на извънземния разум отдавна работят с БЪЛГАРИ?! САЩ подписаха договор още през 50-те на 20ти век с едни от най-деградиралите космически цивилизации, но много по-високо развити в технико-технологично отношение?! WTF??? 
Той обясни, че космическите извънземните цивилизации са над 200к(хиляди)!
Част от тях добронамерените към нас Земляните, влизат в галактическа конфигурация, която се опитва да спаси човечеството от Екологични проблеми и катастрофи, за съжеление обаче САЩ и останалите световни сили, които общуват с злонамереното НЛО, нямат изгода от разрешяването на планетарните промени, за това и пазят в дълбока тайна съществуването на извънземния разум.
А той не вярва - той ЗНАЕ! А ти вярваш ли му?  :o
Дали извънземните са сред нас, но не можем да ги разпознаем сигурно щото са миризливите цигани?  8)
И к`во става с нас бе хора? В стария клип над 1800 коментара, а днес над 800 за нула време!  :drinks:


Неактивен viper21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #995 -: Май 16, 2011, 00:02:24 am »
Когато говорим за заснето нло трябва да сме много внимателни, особено ако става дума за видео или снимков матерал, защо? .Ето какво ми се случи.
На Цветница по традиция в моят град има празненства. Вечерта около 19 часа излязох в околностите да разходя кучето си бях със съпругата си, времето ясно отлична видимост имам навик да оглеждам небето без значение дали е ден или нощ, познавам отлично нощното небе, а имам и добри познания в авиацията, та поглеждам нагоре и о боже, не вярвам на очите си. ..нло, от истинско по истинско. Питам жена си дали вижда същото каквото и аз, положителен отговор. Усещам прилив на адреналин и трескаво търся телефона да запиша видео, лети на около 700-1000м. височина на не повече от километър от мен в южна посока, не се чува звук от двигател, скорост 50-60в час. Щастлив съм, че го видях по светло, имал съм и още 2-3наблюдения на нощем, които определям като нло, но сега се замислям. Та вървим и обсъждаме видяното и. ..още едно този път прецених, че ще прелети точно над мен, това даже имаше някакви флуктуации на светлина. ..невероятно, подготвям се да снимам и започва да ми се струва познато. ..когато дойде над мен се оказа. ..балон зайче от тези с цвят на алуминий, които пълнят с хелий.
Та мисълта ми е, че статистиката е вярна 98% от наблюденията са познати. Надявам се да стана свидетел и на останалите 2%,а ако някой го интересуват записите ще му ги предоставя. Най-вероятно да се посмее, особенно с втория.
« Последна редакция: Май 16, 2011, 07:10:57 am от Mirotvorec »

Неактивен Nairumel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #996 -: Май 17, 2011, 01:10:41 am »
Прати видеото да го видим. Интересно ми е как изглежда от някаква дистанция

Неактивен twister

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #997 -: Май 17, 2011, 10:32:20 am »
Ето две снимки на странно блестящ обект над София, движеше се доста различно от траекториите на самолетите над града, но може и да е самолет кой знае  :unknown:
https://picasaweb.google.com/101473335049998543850/UFO#

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #998 -: Май 17, 2011, 12:24:26 pm »
Значи и аз съм в София.  Вчера вечерта имаше страни светлини. Нещо като сияние. Беше за кратко. Има ли някакви фарове  или нещо такова в града. Може би е от това.

Неактивен twister

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #999 -: Май 17, 2011, 13:42:54 pm »
Има един прожектор на Г. Делчев и България, чат пат го пускат да се върти.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1000 -: Май 17, 2011, 18:44:39 pm »
Днес заснех това http://prikachi.com/images/782/3350782M.jpg само,не мога да разбера НЛО ли е или нещо друго..

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1001 -: Май 17, 2011, 19:03:24 pm »
Дай малко повече инфо-скорост, шум, посока на движение, височина? Какво те накара да насочиш фотоапарата нагоре? Как изглежда на живо? :o

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1002 -: Май 17, 2011, 19:10:55 pm »
Дай малко повече инфо-скорост, шум, посока на движение, височина? Какво те накара да насочиш фотоапарата нагоре? Как изглежда на живо? :o
Ами,не мога да ти кажа тези неща поради простата причина,че снимката я направих съвсем спонтанно. Аз,съм уловила момента в който е прелитало...бях изненадана,че съм снимала НЛО по-близо отколкото друг път :)

Неактивен Moment 4 Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1003 -: Май 17, 2011, 22:19:16 pm »
Здравейте заснех НЛО в град Петрич
ето снимка  :o   :o

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1004 -: Май 18, 2011, 02:27:05 am »
Аз видях същия летателен апарат преди седмица в Бяла Слатина след обилен дъжд.
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27