Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488870 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #975 -: Март 28, 2011, 22:17:37 pm »
Може и да е нещо от обектива, вижда се много размазано този " предмет ".
" Trust no one."

Неактивен why_not

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #976 -: Март 29, 2011, 08:46:53 am »
Настина се  вижда размазано... Това е третата от 8 последователни снимки, направени в интервал от няколко секунди и на другите снимки няма нищо. Когато снимах, в небето нямаше нищо - само на тази снимка се появява това.
За съжаление разполагам само с непрофесионална техника, но пък и не очаквах да снимам друго, освен пещери, скали и хора.... :)

Неактивен Gustera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #978 -: Април 05, 2011, 20:46:26 pm »
Добре, има жълти новини, но май тези вече прекаляват, според мен, извънземните ще казнат последни, даже може и да ни пропуснат.  ;D
" Trust no one."

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #979 -: Април 06, 2011, 20:49:50 pm »
Защо да коментираме разни размазани фотоси, като има много хубави снимки на НАСА? ::)

Неактивен kalhoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #980 -: Април 26, 2011, 21:06:41 pm »
Здравейте не знам дали историята ми е за този раздел,но все пак съм нов тук.
Та историята е следната:
Живея в Сунгурларе,някои хора може да не го знаят къде е(за сведение Сунгурларе е община в Бургаска област).
Тук наблизо американците си имат военна база това е полигон Ново село.От няколко месеца насам съм забелязал странни светлини в небето идващи от посока полигона.
Интересното в случая е че няма как да са самолети тези светлини,защото се движат прекалено бързо и високо.Също така както си летят и по някое време просто изчезват,а най интересното е че са безшумни.
Имате ли идеи какво може да е  :) :) :)

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #981 -: Април 26, 2011, 21:18:30 pm »
Не можеш ли да ги снимаш? Както си го написал, излиза че американците са построили вариант на зона 51 край Ново село. Дай някакво фото.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #982 -: Април 26, 2011, 21:35:25 pm »
Тази новина ни я доставяш все е едно съседа ти си е направил къщата. Сигурен ли си че базата е на американците, дай доказателства.
" Trust no one."

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #983 -: Април 26, 2011, 21:48:49 pm »
Edge of Sanity, и децата знаят, че на Ново село има американска база. Има още две, официално обявени в България, като тази. По-точно се наричат съвместни бази, но реално там командват чуждите. Би трябвало да го знаеш, договорите се подписаха още при Иван Костов. Това не е тайна. Ако те интересува ще ти дам имената и на другите, но това може да го видиш и в нета. kalhoon да даде снимки на обектите които е наблюдавал, това е по-интересно. :mad:

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #984 -: Април 26, 2011, 22:32:53 pm »
Благодаря за информацията  :hi:. Честно казано по Костово време спомените са ми доста мътни, така че не знаех това за базите.
" Trust no one."

Неактивен kalhoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #985 -: Април 26, 2011, 23:31:29 pm »
ще се опитам да ги снимам,въпреки че се съмнявам камерата да ги хване,все пак е тъмно пък и те са високо но ще се пробвам,само да се проясни небето  :good:

Неактивен Bradvara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #986 -: Май 05, 2011, 23:59:30 pm »
Така... значи повода да пиша тук и съответно да съм въобще тук е че споделяме общи идеи.Обаче ..преди 6 години баща ми както обикновено се прибирал пеша посред нощите след работа до вкъщи.Така.Работи в съседното село като директор на СОУ и за напряко минава през прекия път който е около приблизително 4 километра (не цели),само че пътя минава през гората за да се стигне до селото.И това да кажем че го прави в продължение на доста години(в момента е на 55 години).Живеем в Родопите близо до гръцката граница и близо до прохода Маказа.Та пътеката по която минава всяка вечер в един момент се оказала осветена в един участък от пътя.Говорим за гора.Ток няма... дори някви жици на далекопровод няма..обаче светлина Има.И какво вижда баща ми в случая - Кълбо с големина колкото надута детска плажна топка сияеща в жълт цвят който се сменя, за малко прелива до червено и обратно на жълто.Да дообясня пътя лъкатуши и става въпрос че баща ми е от едната страна на дере а Нещото от другата страна на дерето само че пътя минава през там .Един вид конска подкова.По преценка на баща ми това са около 30 метра.Аз лично ходих до самото място наистина са не повече от 35 метра.И Нещото си висяло е така във въздуха до върха на един бор.По думите му пътя е бил осветен в разстояние 20 - 30 метра в диаметър а самото Нещо е било на височина около 4 метра.Да доуточня също- пътеката върви по скат на планина и съответно други няма заради наклона(ако се катурнеш докато не паднеш съвсем долу едва ли ще се спреш).Попитах го дали е убеден в това което е видял.Баща ми е пушач но не пие.Каза че за да вижда пътеката от време на време си е светвал със запалката и че същата нощ  е било тъмно като в рог,без звезди и луна.След случая баща ми се промени.Спря да ходи пеша по тъмно.Страх го беше въобще да ходи до гората вечерно време.Значи аз го познавам много добре и знам че е хладнокръвен и че въобще не се бои от нищо и от никой.След този стрес мина една година и половина и явно се беше поуспокоил защото няколко пъти пак се беше прибирал пеша но този път по главния (дето минават колите),който е с да речем 2 км повече разстояние.И отново изненада...този път от един кладенец който е отстрани на пътя но със сигурност е далеч от всякакъв вид ток.Кладенеца е с покрив.светлината която е струяла изпод покрива е хващала в радиус от 5 метра или 10 метра светлина в диаметър.За това място съм чувал и от други хора и от селото и от съседните села че там се случват Неща но какви никой не е дръзвал да се приближи до самия край и да погледне какво аджеба има отдолу и свети като крушка от 150 вата като си сменя цвета от време на време.Та така .Заобикаля го баща ми кладенеца и се качва по баира нагоре и хвърлял по някой и друг поглед към него.Мястото там е голо.можеш да го видиш кладенеца от километър ако не и от по далече ако го гледаш откъм селото защото селото е на върха а кладенеца е в ниското.И след 2 рия случай баща ми окончателно прекрати  с нощните разходки.Няма как да не му вярвам след като той ме е научил че човек може всичко ако не се страхува.И още в комунистическите години ми е казвал че това за биологията е измислено и че е вярно само оттам откъдето е живото.Обаче живото да се сътвори от неживото е било пълна глупост и че хората са някакъв експеримент.Тогава си нямах на идея за какво иде реч.Та Извънземни има.Въпроса е дали искат да се месят в нашия живот и какво би следвало евентуално след това.Защото Историята също се променя. :--- :P :unknown:

П.С Имам един съученик видял подобно нещо но то е за друг отдел.И той се промени след неговия случай. ;)  :unknown: :writer:
„Слънчевата светлината мисли, че е по-бърза от всичко, но греши. Без значение колко бързо пътува тя,

Неактивен kalhoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #987 -: Май 06, 2011, 01:06:03 am »
Bradvara това е интересно,но според мен си има чисто научно обяснение.В процеса на разлагане на плътта от труповете се отделя газ,който при досег с кислород се възпламенява,в гората може да е имало някое умряло животно и от там да се е получило кълбото.А за кладенеца,обикновено в кладенците водата е застояла,което е идеална среда за развитието на различни видове бактерии,които отделят газове в следствие на жизнените процеси.
Ако отидеш вечер на някое гробище,дори в такава каквато си описал,ще видиш че там е светло точно поради тази причина
« Последна редакция: Май 06, 2011, 01:07:35 am от kalhoon »

Неактивен Bradvara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #988 -: Май 06, 2011, 18:10:39 pm »
Сега спор няма за това което казваш и аз лично съм ходил на гробищата за да гледам точно тия Фосфоресциращи светлини ..Обаче кълбо осветяващо пътя И сменящо цветовете как ти звучи?Баща ми е успял да го види отблизо това са 30 метра ...Не мисля че от такова разстояние ще те излъжат очите. :--- ;D
Интересното е и това което аз допускам че явно и извънземните си имат капсули за една персона която да обикаля необезпокоявано.
„Слънчевата светлината мисли, че е по-бърза от всичко, но греши. Без значение колко бързо пътува тя,

Неактивен multisync

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #989 -: Май 07, 2011, 22:37:37 pm »
Bradvara историята е доста интересна.Само немога да разбера, баща ти с какъв акъл ходи сам вечерно време през гората 4 километра?За извънземно незнам, ама най-малкото може да го нападне някое диво прасе или друго животно.  :o Аз въоръжен не бих тръгнал, пък за него незнам.Явно има железни нерви човека.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27