Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488833 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Manve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #915 -: Декември 10, 2010, 16:15:07 pm »
Здравейте на всички.За пръв път пиша тук.Някой забелязал ли е светещ обект тази сутрин рано над Витоша.Майка ми го е видяла и е успяла да го снима преди да се скрие.Било е между 6 и 7 часа.Малко по-малко от луната и не се е движило.

Можеш ли да публикуваш снимките на въпросния обект ?
"Бъди възторжен идеалист - смел до безумство,влюбен в България до фанатизъм,честен до самопожертвува

Неактивен milena41

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #916 -: Декември 10, 2010, 17:16:58 pm »
Ами опитах но нещо не ми се получи.Тя е успяла да направи една снимка преди да се отдалечи и да се скрие.Иначе го е видял и нейн познат който и се е обадил да го види.
 :)xммм...май ще успея да покажа снимката...то на самата снимка не се вижда кой знае колко
http://milkana411.snimka.bg/macro-shots/1111.555392
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 17:36:30 pm от milena41 »

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #917 -: Декември 10, 2010, 20:11:04 pm »
Трябва да проверя къде се намира Венера в момента, защото точно на това ми прилича.
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 20:25:50 pm от Mirotvorec »

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #918 -: Декември 10, 2010, 20:36:21 pm »
Щях да кажа, че може да е била нощната писта на Витоша, но сега видях снимката и определено не е. А тя автентична ли е или е увеличена?

Неактивен milena41

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #919 -: Декември 10, 2010, 22:05:45 pm »
Увеличена е.Не е могла да направи повече снимки защото докато вземе фотоапарата и е почнало да се отдалечава и да изчезва.Незнам какво е.Аз иначе вярвам в НЛО ама....незнам...интересно ми е че все пак след като е било над Витоша и то рано сутринта, все трябва да има доста хора които са го видяли...

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #920 -: Декември 10, 2010, 22:10:11 pm »
E..някои хора имат късмет... ???
Може да има връзка с това http://www.vbox7.com/play:827356bf
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 22:13:29 pm от ети »

Неактивен TaniaB

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #921 -: Декември 10, 2010, 22:15:05 pm »
още някой да се чуди дали сме сами или всичко е балони?????
 :drinks: :hi:

Неактивен Manve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #922 -: Декември 11, 2010, 13:53:41 pm »
Увеличена е.Не е могла да направи повече снимки защото докато вземе фотоапарата и е почнало да се отдалечава и да изчезва.Незнам какво е.Аз иначе вярвам в НЛО ама....незнам...интересно ми е че все пак след като е било над Витоша и то рано сутринта, все трябва да има доста хора които са го видяли...

Какво е били поведението на обекта ? Как и накъде се е движел ? Как е изчезнал ? Къде точно над Витоша го е наблюдавала майка ти ?
"Бъди възторжен идеалист - смел до безумство,влюбен в България до фанатизъм,честен до самопожертвува

Rio

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #923 -: Декември 11, 2010, 14:58:46 pm »
Сутринта и аз видях светещия обект към 7 часа в София. Приличаше на Венера(Вечерницата), но като че ли беше по-голямо. Светеше със синкав цвят като звезда, но беше по-голямо в диаметър. Не мога да определя дали е небесно тяло или летателен апарат или друг непознат феномен.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #924 -: Декември 11, 2010, 17:50:01 pm »
Ети, сигурно имаш предвид участието на Еленко и темата му за четвъртия вид. В раздел Блогове ще намериш блога на Еленко, където могат да се обсъждат книгите и участията му в предавания. Аз лично го гледах и беше доста интересно. Също така съм имал наблюдение идентично на това, което спомена зрителя Мартин от Видин в края на предаването. :)
Keep 'em occupied!

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #925 -: Декември 11, 2010, 19:50:42 pm »
За какво по-точно беше, че немога да се сетя? Разкажи повече за твойто наблюдение, ще е интересно  :o.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #926 -: Декември 11, 2010, 21:44:58 pm »
Keep 'em occupied!

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #927 -: Декември 12, 2010, 14:35:01 pm »
Да,разбрах. Скоро гледалх по N.G., във филм за НЛО-та, точно такова "прозрачно", сякаш е плазмено. Стотици, ако не и хиляди са го видели и описанията им съвпадат. Това обаче беше огрооомно и синкаво. Минавайки на фона на луната,не я закриваше,а се виждаше като през тънко перде.. :-X Явно е било от същия тип.
Сега очаквам Константин да изнамери снимка на поредния свръхмодерен самолет с плазмена конструкция и да ни развали хубавото.. ;)

Неактивен Xoddoth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
  • I want to believe
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #928 -: Декември 13, 2010, 20:05:37 pm »
Миналата сряда се връщах в София с влака и около два и нещо следобед бяхме на града вече. Та видях нещо доста интересно, което явно е някаква оптическа измама. Два пътнически самолета (големи и бели :D ) Висяха във въздуха. По цял ден над блока преминават самолети, но такова нещо не бях виждал. Влака като се отдалечаваше самолетите едва се смаляваха в далечината..все едно седяха на едно място. Приятеля, с който пътувах каза че най-вероятно се реят и чакат разрешение за кацане..ама не знам на север от Централна гара да има летище и то за такива самолети. Та ми стана интересно и разбира се веднага си набих филмите, че може да са похитени или нещо подобно :D. В крайна сметка влака се отдалечи до такава степен, че ги изгубих от поглед. После ги нямаше. Не ги видях заедно ами през няколко минути, 3 или 4.
daku ilu

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #929 -: Декември 14, 2010, 00:10:03 am »
Това е точно оптическа измама, която се получава по следният елементарен начин - самолетите се движат успоредно на влака и се създава илюзия от гледна точка на наблюдателя, че те висят на едно място.
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 08:03:26 am от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27