Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488777 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #900 -: Ноември 28, 2010, 01:45:13 am »
"Съвсем същия триъгълник"... да бе. Само дето единият е с 4 светлини, а другият е с 3. Само дето на едното клипче се вижда ясно, че е триъгълник, а на другото е бог знае какво(може да са 3 отделни апарата).
Ама как ги виждате тези неща при положение, че се виждат само 3 светлини?!

Доколкото съм чувал TR-3B Astra и TR-3A Black Manta са част от Проекта "Аурора" и тези апарати имат свойството да манипулират светлината, а от там и материята около себе си. Това ще рече, че могат да стават невидими в даден момент за човешкото око. В същото време светещите червени сфери има предположение, че при триъгълна подредба образуват антигравитационно поле, което използват докато привключват от материален в нематериален режим и обратното.

На първата картинка TR-3B е в процес на дематериализация

На втората се наблюдава пълно материализиране вечерно време


И разбира се това, което най-вероятно си видял :)


Един от основните проблеми е, че е доказана идентификацията на тези триъгълници, но не се знае със сигурност на какъв принцип действат и само се догатва.
Грант Камерън например се мъчи да получи достъп до документите от Рокфелеровата Инициатива, които по закона FOIA, трябваше да му дадат достъп още през 2006. Такъв обаче достъп не му е предоставен. Надеждата, е че ако се разсекретят тези документи около Др. Стивън Гриър и Лорънс Рокфелер, ще се получи достъп до тайните проекти, като триъгълници, хуманоидни сиви уроди, които са разработвани в лабораториите и какви ли не идиотии още :)

п.п. Самите зачистили наблюдения на НЛО-та са част от една голяма игра, в която искат да ни убедят, че има извънземни и бла-бла. Това е последната карта преди да въведат Новият Световен Ред, който е базиран на ню ейдж изгъзиците  ;D

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #901 -: Ноември 28, 2010, 07:26:57 am »
п.п. Самите зачистили наблюдения на НЛО-та са част от една голяма игра, в която искат да ни убедят, че има извънземни и бла-бла.

Тоест да не вярваме, че има извънземни ?

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #902 -: Ноември 29, 2010, 02:36:17 am »
Тоест да не вярваме, че има извънземни ?

Това звучи все едно да ме питаш "Тоест да не вярваме, че Исус е божии син?".
Аз лично не мисля, че нещо за което нямаме доказателства трябва да го обръщаме в религия.
Пък и с напредване на времето и развитието на науката ни се отварят и нови предположения за естеството на НЛО. Например ние досега го свързвахме непременно с извънземни, а след, като от Церн оповестиха, че до 2013 година е възможно да докажат съществуването на паралелните светове и пътуванията във времето, започнахме да променяме и представите си. Ето например ако през 2013 година се докаже това, ние ще се намираме в т.0, а това ще значи, че съвсем е вероятно "извънземните" да сме ние от бъдещето. Разбира се и обратното ние да станем "извънземните" в някой друг паралелен свят.
В този смисъл аз мога да ти кажа със сигурност, че ние някъде в бъдещето ще колонизираме космоса. В същото време обаче бих ти казал, че това може би сме го направили вече в друг паралелен свят и в момента това именно наблюдаваме.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #903 -: Ноември 29, 2010, 07:32:13 am »
п.п. Самите зачистили наблюдения на НЛО-та са част от една голяма игра, в която искат да ни убедят, че има извънземни и бла-бла.

Тоест да не вярваме, че има извънземни ?


Що да не вярваш? Това, че някои хора имат развити летателни апарати, които други хора като ги видят и точат лиги и казват, че са на извънземни, това не значи, че няма други апарати, които да са на извънземни.

Все едно аз да хвърча с НЛО над блока ти и да се правя на гъзар. Вдруги ден да излезе Konstantin и да ти каже, те тия НЛО-та са на Eon, дето се ебава със съфорумците и от това да заключиш, че няма извънземни. Нали ;)

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #904 -: Ноември 29, 2010, 07:50:42 am »
Много добре знам, че ако има (хипотетично) секретни летателни апарати със земен произход, това не изключва (хипотетичното) съществуване на апарати с извънземен произход  ;D

Но така беше казано "искат да ни убедят, че има извънземни" сякаш се изключва тази възможност. Иначе защо да ни убеждават в съществуването на нещо, което наистина си съществува.

А иначе по темата - триъгълни НЛО в България се виждат много рядко, поне доколкото знам. Дали след като вече сме членове на НАТО, не им отоворихме въздушното си пространство за съюзниците  ;D

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #905 -: Ноември 29, 2010, 23:15:36 pm »
Но така беше казано "искат да ни убедят, че има извънземни" сякаш се изключва тази възможност

Цялата извънземна манипулация е започнала неволно на 30 октомври 1938 година от Орсън Уелс с Война на Световете. Тогава пред света и чуждите разузнавания се демонстрирва силата на психологическата война и то от една случайност. След това става интересно, понеже нацистите разучавайки американските слабости по време на Втората Световна Война и съставят планове как да психясат американците с фалшива извънземна инвазия. Това е и прословутата дъндания откъдето прозилиза и любимия ви "Проект Син Лъч" ;D Може да потърсите има едни документи за кореспонденцията между Великобритания и САЩ, където английското разузнаване предупреждава САЩ за евентуална извънземна инсценировка от страна на нацистка Германия.
Обаче интересното е, че никога нацистите не са мислили, че тяхните летателни дискове ще бъдат взети за извънземни. Дори немските учени, които са работели в САЩ по програма кламер са били изумени за какво ги представят американците тези дискове. Да не говорим за бащата на тези дискове Виктор Шаунбергер, който едвам не получил инфаркт, като видял моделите си да ги представят за извънземни кораби.
Та стигаме до Розуел, където се е разбила антигравитационната камбана на нацистите и Джеси Марсел поради тази причина е видял окултни нордически и какви ли не други знаци по нея. В същото време военните за да не разкрият пред света и най-вече СССР с какво разполагат, решават да инсценират, че уж се е разбила летяща чиния и дори трупове имало ;)
КГБ по това време е било в течение на нещата и са имали информация за антигравитационните проекти на Германия, които САЩ са ги окелиперили. Дори и при Розуел са се бъзикали, че за да покрият тази технология им се е наложило на бързо да бръснат маймуни и да ги представят за извънземни ;D
Това им е стратегията на САЩ за момента, а именно да си тестват прототипите на воля, като хората ги вземат за извънземни технологии. Удобно е и могат да го прикриват колкото си дълго им се налага. Обаче нали сте наясно, че няма да си хабят такова технологическо преимущество и да го демонстрирват във войни срещу изостанали държави, като Ирак и околията му.
Та от Розуел насам се създаде една "извънземна" култура, която се подклажда по изкуствен начин от Пентагона. За тях ситуацията с извънземните е изгодна и от психологическа гледна точка, защото ще могат да ги използват в различни ситуации за различни неща. Затова и тестват редица психотронни оръжия, които могат да ти внушават, че си отвличан от извънземни уроди или пък да чуваш гласове и да си комуникираш телепатично с "извънземни". Тези експерименти ги правят в САЩ и са ги тествали на сумати секти, като "Райски Порти" например. Има дори случаи, където чрез подобен майнд контрол са успели хора от различни краища на САЩ да се съберат заедно и да си мислят, че се познават от други животи и, че имали цели на тази планета и бла-бла-бла :)

Това разбира се съвсем набързо го написах, защото ако тръгна да задълбавам с подробностите и цяла книга ще излезе.
Иначе не знам, защо ви отбягват тези неща и също така, защо все Розуел та Розуел. Ровете се из нацистките програми, защото каквото са правили те, това го правят в момента и американците. ;)
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 23:16:56 pm от Konstantin »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #906 -: Ноември 30, 2010, 02:02:33 am »
Това са извънземните над Шумен.
Клипа е оригинал... :good:
Като Тревненското ако си спомняте и сте чели ...а и не само!
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 02:12:00 am от fishbone »

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #907 -: Декември 02, 2010, 22:31:00 pm »
НЛО над София заснето днес около 20:30 - http://www.youtube.com/watch?v=7GRhgUrgfe4

На моменти се очертава триъгълника и имам предположение за TR-3B Astra, но не съм сигурен :)

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #908 -: Декември 04, 2010, 13:59:47 pm »

Нито се разбира дали е от София нито се разбира дали изобщо е българско. Някаква дрънка на английски, друг дрънка на български. Манджа с грозде.
« Последна редакция: Декември 04, 2010, 21:43:53 pm от Mirotvorec »

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #909 -: Декември 05, 2010, 00:58:15 am »
Точно преди около 10 мин. забелязах ярко светещ обект в посока запад-северозапад. Снишаваше се бавно към хоризонта. От момента, в който го видях до момента, в който вече не се виждаше бяха минали не повече от 2-3 мин, затова се опитах да грабна фотоапарата, колкото се може по-бързо, но докато му сменя обективите се позабавих, и за това успях да направя само няколко снимки преди да се скрие. Накрая даже трябваше да се кача на нещо високо, за да го снимам от терасата. Абсолютно сигурен съм, че не е звезда, защото те не променят позицията си за толкова бъзо, а и беше около 4-5 пъти по-ярко от тях. Не е и самолет, защото не мигаше. След малко пускам снимките.

Ето ги и снимките. Втората е правена 2 минути след първата:



« Последна редакция: Декември 05, 2010, 01:39:04 am от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #910 -: Декември 05, 2010, 10:36:39 am »
На самолет ми прилича обаче,... нищо че не мига. Виждала съм и немигащи..

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #911 -: Декември 05, 2010, 11:56:24 am »
На мен пък на сателит ми прилича. Особенно с тази скорост.

Rio

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #912 -: Декември 05, 2010, 11:56:43 am »
Това да не е кацащ самолет за летище София със пуснати светлини? Самолетите имат фарове, за да се вижда пистата.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #913 -: Декември 05, 2010, 12:40:28 pm »
Не е снимано в София, а в Благоевград. Досега немигащи самолети да преминават над града не съм виждал. А пък сателит не мисля, че може да свети толкова ярко.
Keep 'em occupied!

Неактивен milena41

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #914 -: Декември 10, 2010, 12:18:22 pm »
Здравейте на всички.За пръв път пиша тук.Някой забелязал ли е светещ обект тази сутрин рано над Витоша.Майка ми го е видяла и е успяла да го снима преди да се скрие.Било е между 6 и 7 часа.Малко по-малко от луната и не се е движило.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27