Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488773 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен multisync

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #810 -: Юни 11, 2010, 23:52:23 pm »
Сателит?

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #811 -: Юни 12, 2010, 10:17:42 am »
Сателита се движи и се вижда много по-слабо дори и от звездите,които не светят силно.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен aerozol

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #812 -: Юни 24, 2010, 17:23:38 pm »
здравейте искам да попитам дали някой на 22 юли между 7:30 и 8 часа в София е видял нещо или има данни или клипчета...мисля че видях нло бях на пазар и се прибирах загледах се в облаците точно там където се виждаше част от небето и :unknown: гледам самолет ама се загледах защото нямаше крила... беше бяло като облак и пурообразно направо не повярвах на очите си... беше доста високо след около 30секунди се скри в облаците и повече не го видях дали е възможно да е НЛО или просто съм си въобразил...

trader

  • Гост

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #814 -: Юли 06, 2010, 23:17:43 pm »
Формата не НЛО-то е странна. Аз такъва до сега не бях виждал :-X.В кой град е правена снимката?Кога ще качиш и другите?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #815 -: Юли 15, 2010, 18:18:10 pm »
Оназ вечер прелетя едно над Варна към 21:30, ама ме домързя да докладвам. Вече свикнах да ги виждам и не ми прави впечатление ;D

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #816 -: Юли 15, 2010, 22:29:55 pm »
Оназ вечер прелетя едно над Варна към 21:30, ама ме домързя да докладвам. Вече свикнах да ги виждам и не ми прави впечатление ;D

Следващия път ги пренасочи към София,щом са ти омръзнали ;).Та и ние да им се порадваме ;D.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #817 -: Юли 18, 2010, 17:06:33 pm »
Преди доста време по Канал 1 даваха един стар сериал, свързан с проекта "Синя книга". Моля ако някой знае от къде мога да го намеря да ми пише съобщение. Благодаря Ви!

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #818 -: Юли 25, 2010, 11:26:55 am »
Добър ден на всички потребители! Казвам се Иван и съм от Свищов. Искам да споделя с вас една снимка, на която се вижда нещо.... неясно и странно. По принцип се старая да бъда скептичен към всички снимки на странни обекти в небето, но тази ме накара отново да се позамисля. Моля някой, който има повече опит от мен, да помогне в изясняването какво представлява това нещо. Снимката не е колаж, не е обработвана на фотошоп. Странното обаче е, че обекта го забелязах преди няколко дни, а снимката е направена преди две години на стадиона, по време на Римските празници в града.
 :-X
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #819 -: Юли 25, 2010, 13:32:36 pm »
Според мен не е самолет- много е голямо и не е с правилната форма.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #820 -: Юли 25, 2010, 17:36:52 pm »
Това,че ни прилича на НЛО,не означава,че е с извънземен произход.А на снимката,която Mercury е постнал,със сигурност НЕ е самолет :yes:.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен itsalv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
  • Брашното което скача за да порастне.
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #821 -: Юли 25, 2010, 18:02:02 pm »
Не претендирам, че съм прав, но на мен ми прилича на самолет в който се е отразило слънцето. Като се вгледате се вижда една "права и тъмна" ивица малко над светлинната точка. Тя е и от двете страни, което ме навежда на мисълта, че това са крилата които не отразяват слънцето понеже са насочени надолу. Като се вгледате в храста най-отляво се вижда, че и той е "размазан". Това е комбинация от лоша резолюция + силно слънце.
Кой каквото сам си направи - никой друг не може да му го направи!

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #822 -: Юли 25, 2010, 19:14:39 pm »
На мен не ми прилича на самолет, макар че над града ни преминават доста такива - сигурно има някаква авиобаза в Румъния в региона, - но знам ли... Може и самолет да е. Не казвам, че е НЛО, просто снимката ми се стори интересна...  :unknown:
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #823 -: Август 03, 2010, 22:27:44 pm »
Току що видях една постоянносветеща светлина да се придвижва над Благоевград в посока север към София. Тъкмо да взема фотоапарата (5-10 сек) и веч я нямаше. :o Яркостта и размерът беше като на средносилна звезда.
« Последна редакция: Август 03, 2010, 22:36:24 pm от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #824 -: Август 03, 2010, 22:53:01 pm »
И аз видях това нещо от София само че бяха два обекта. Бяха за не повече от 10 секунди и изчезнаха.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27