Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483846 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dark

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #780 -: Юни 02, 2010, 14:25:30 pm »
така така :) нло за мен е просто летящ апарат които не може да се категоризиза нито към самолетите, нито към хеликоптерите :)
на такива нашата планета е богата и аз не мога да разбера, защо някои като види такъв летящ апарат веднага мисли че това са извънземни,

ето една изватчица "Природната водовъртежна енергия се свързва спираловидно с водата, като за целта използва противоположно въртящи се енергийни вихри - т.е. това е естествен пример, в който гравитацията е отменена. Външната страна на вихрушката привлича, респективно засмуква, към дъното на водовъртежа, а вътрешната засмуква нагоре - както при торнадо; принципът е същият. Торнадото засмуква предмети, които се намират на земята, нагоре - противно на закона за гравитацията. Ако обаче обектът е в центъра му, в „окото" - неутралното място, той става абсолютно безтегловен и спокойно се рее във въздуха, без да се върти. Същото е и с водовъртежите.
Шаубергер дълго време проучва „феномена" на пъстървата и през 30-те години използва същата техника за своя летящ пумпал. Този принцип е разработен от други учени и препратен към електромагнетизма, с което противоположно ротиращите енергийни полета отменят силата на гравитацията. Пилотът на т. нар. летящ диск се намира в неутралния център, в „окото" на диска, и е напълно изолиран от действащите сили. Не е никакво чудо, а копие на природни закони. Тези летящи пумпали днес са наричани НЛО"

електро гравитацията също може да се използва за летене

също да отбележа че  самолети като ф117 имат разрешение да летят само през ноща, без никакво осветление са по тях,цвета им е тъмно черен без отражение  и притежават заглушители на двигателите така че вие нито може да ги видите нито чуете, а когато такъв самолет пресече светлината от луната и се види за части от секундата си мислите какви ли не неща

руснаците са много напреднали в летателните апарати и в технологиите като цяло
« Последна редакция: Юни 02, 2010, 15:14:36 pm от dark »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #781 -: Юни 08, 2010, 23:20:43 pm »
Вчера и завчера над Враждебна се виждаше нещо като много ярка звезда което мигаше.Тази вечер наблюдавам над Х.Димитър и още едно над Ал.Невски.Особено това над Х.Д.свети много силно.Всеки може да я види.
п.с.осмелих са да пиша заради предишният пост и най-вече заради това,че"звездата" над Враждебна сега я няма и така отпаднаха всякакви съмнения.Но вече трета вечер "нещата" се въртят горе-долу в един район.Странно.
Хора,това нещо продължава да се появява,и аз продължавам да не мога да кача запис.Моля,някой на лични да помогне.Имам клипче 4мин.Тази вечер пак го снимах.Хелп..Срам не срам,не мога да го кача.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #782 -: Юни 09, 2010, 00:19:07 am »
По-късно аз ще кача клипа на konstantin2007   ;)

Поста е залепен на [time]юни 09, 2010, 01:16:02[/time]
Качих клипа на konstantin2007 два пъти, единия като чели е по-качествен. Обработка съм направил на звука като вместо говора, който се чуваше съм сложил музика. Също и началото. Друго нищо не съм пипал по записа.
Приятно гледане.  :blum1:

http://vbox7.com/play:86007616 

По-късно ще дам линк и за другата версия на видеото.

Поста е залепен на Юни 09, 2010, 01:45:20 am
Ето го и другото http://www.vbox7.com/play:77c27ef5
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 01:45:20 am от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #783 -: Юни 09, 2010, 08:44:30 am »
Sedere,голямо благодаря за помоща :hi:
Е,ето го видеото.Очаквам коментари.Какво може да е това.Държа да кажа,че обектът е неподвижен.Мърдането е от ръката ми.Снощи се появи към 21 часа и към 23 изчезна.А онзи ден бяха два.Един до друг!Вторият беше много по-голям и по-близо.Какво мислите че е?

Ааа,видеото е изцяло от снощи.Просто го снимах по различно време.
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 08:46:08 am от konstantin2007 »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #784 -: Юни 09, 2010, 14:35:19 pm »
Интересно е. Ако беше звезда би трябвало да се придвижи поне малко. Браво от мен и на двамата.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #785 -: Юни 09, 2010, 14:41:44 pm »
Не е звезда.Няма как да изчезне след 2 часа,а и няма как да пулсира така силно.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #786 -: Юни 09, 2010, 14:51:10 pm »
Момчета и момичета , това че е НЛО , две мнения по въпроса няма . Обаче на мене лично вече ми писна да ги гледам НЛОтата само в нета ??? ??? ??? Имам идея . Навитили сте да отидем в Хаджи Димитър , кадето се появява всяка вечер и да го свалим :diablo:Лошо няма . Само трябва да решим с какво точно оръжие да стане  :-X Според мен гранатомет ще свърши работа , ама не съм сигурен  :-X . Съгласни ли сте , да си направим български Розуел  8)Аз съм навит .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #787 -: Юни 09, 2010, 14:58:01 pm »
Става.Навита съм..Аз ще съм ви гид.
 :--- :---

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #788 -: Юни 09, 2010, 15:03:40 pm »

Хайде , и аз съм навит . Предлагам да се организираме . Вече му знаем навиците , остава да решим , дали ще стане с гранатомет или друго оръжие .  :drinks:
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 09:00:59 am от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #789 -: Юни 09, 2010, 16:19:02 pm »
Уау, колко невъобразимо интересно и странно, до сега не бяхме виждали звезда...
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #790 -: Юни 09, 2010, 16:39:28 pm »
Не е звезда,но е много високо и неможе да се заснемат контури!Това е поблма!

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #791 -: Юни 09, 2010, 16:52:51 pm »
Не знам дали това е поблма, ама това определено е звезда. ;)
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #792 -: Юни 09, 2010, 17:19:42 pm »
Не знам дали това е поблма, ама това определено е звезда. ;)
Да..щом ти казваш може и халеевата комета да е.Жалко,че на клипчето не се вижда времето.Имам предвид часът."Звездата"изгрява в 21часа и залязва в 23 ???
Бих могла да снимам и в 23 часа,но тогава вече е много тъмно,не се виждат контурите на зградите.Поне не на моята камера.Иначе щях да снимам от същото място и да видш,че в 23ч."звездата"вече я няма.....Ааа,и да не забравя..може ли звезда да пулсира толкова силно?Или не си изгледал цялото видео ;)
И още нещо..с моята камера звездите не се виждат.Не можеш да ги снимаш.Пробвала съм и не става.Нищо не се вижда.

Не е звезда,но е много високо и неможе да се заснемат контури!Това е поблма!
Точно!Камерата ми е много обикновена любителска.Струва някъде около 300лв.Не очаквам кой знае какво качество и възможности.Ако има някой мераклия от София по-хубава камера да дойде и да снима.
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 17:24:08 pm от konstantin2007 »

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #793 -: Юни 09, 2010, 17:23:49 pm »
Хах, забавна си, както и да е... Ами то времето няма значение. В 23 може да е дошъл облак, който да е закрил примерно... Гледах и 2те клипчета целите, навярно е пулсирала от зуумването на камерата. ;)
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 17:25:09 pm от Guns N' Roses »
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #794 -: Юни 09, 2010, 17:24:27 pm »
Не знам дали това е поблма, ама това определено е звезда. ;)

Стига вече сте се заблуждавали  :diablo:. Това си е живо НЛО .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27