Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488317 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #795 -: Юни 09, 2010, 17:27:18 pm »
Хах, заблуждавали сме се кай, за да е НЛО трябва да не се знае какво е, но това се знае и още как, това е чисто и просто звезда, съжалявам, че трябваше така да го научите де..  ;D Но да звезда е... Ти след малко ше кажеш, че са и извънземни а?  ;D
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 17:29:32 pm от Guns N' Roses »
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #796 -: Юни 09, 2010, 17:29:04 pm »
Хах, забавна си, както и да е... Ами то времето няма, значение в 23 може да е дошъл облак, който да е закрил примерно... Гледах и 2те клипчета целите, навярно е пулсирала от зуумването на камерата. ;)
Ама ти не четеш ли темата?Това го наблюдавам от Великден насам.В това жилище живея от 11 години.Мислиш ли,че ако беше звезда досега нямаше да съм я видяла?Както и да е..Ако речеш може и северно сияние да е. :)
 И..едва ли някой смята,че са"извънземни".Много си е земно това чудо,ма въпросът е,какво прави там!Но все пак благодарим,че ни отваряш очите.Ако не беше ти,докрая на живота си щях да мисля че са били зелени човечета... ;)
Ми да се обадим в Наса и да им съобщим новината.По Великден се роди нова звезда!А може и Папата..
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 17:34:41 pm от konstantin2007 »

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #797 -: Юни 09, 2010, 17:33:04 pm »
Чета я, споко, не се емоционалнвай ;D, ако искаш и от разпети петък го наблюдавай, чисто и просто да ти кажа, честно нали, не не не, че нещо нали, нищо лично ама няма да ти казвам през какво ми е от колко години живееш в това жилище, а и е логично звездата всяка вечер да стои там, не ти трябва висше образование да се сетиш такова елементарно нещо.. ;D А и ти е виждаш всяка вечер от 11 години как не си е видяла... ;D Лелеееее... Ами дет' викаш, може и марсианците да са, кой знае...
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #798 -: Юни 09, 2010, 17:33:42 pm »
Хах, заблуждавали сме се кай, за да е НЛО трябва да не се знае какво е, но това се знае и още как, това е чисто и просто звезда, съжалявам, че трябваше така да го научите де..  ;D Но да звезда е... Ти след малко ше кажеш, че са и извънземни а?  ;D


Не съм казал , че е със извънземен произход . Казвам , че е НЛО . И НЕ е звезда !!!Не може от Великден насам да се е появила . А преди това каде е била ? Още малко ще кажеш , че е и нова Планета .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #799 -: Юни 09, 2010, 17:39:00 pm »
А аз кога съм казал, че си казал, че е с извънземен произход, лелее, чети малко бре младеж, тя не е казала такова нещо, тя каза че живее от 11 години в това жилище и от тогава го вижда този обект, ами логично е преди като не е живяла там, да не го вижда, божеее, вие нямате тук елементарна логика и ви се искат някои неща, както виждам, но те за ваша жалост не са така... ;D Какви планети те гонят... Всичко е много просто, това е звезда...
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 17:40:49 pm от Guns N' Roses »
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #800 -: Юни 09, 2010, 17:40:14 pm »
Звезда която се появява и изчезва преди даже другите да са се появили?!?И толкова ярка при това,та да я хваща моята камера?При положения,че вечерницата не я отразява изобщо :( Все е дно снимам мастилено черно небе дори когато е пълно със звезди.

тя каза че живее от 11 години в това жилище и от тогава го вижда този обект, ами логично е преди като не е живяла там, да не го вижда, божеее, вие нямате тук елементарна логика и ви се искат някои неща, както виждам, но те за ваша жалост не са така... ;D Какви планети те гонят... Всичко е много просто, това е звезда...
Четеш ма не разбираш какво четеш май.. :)Живея от 11 години там,и по Великден тази година,това чудо се появи за първи път!
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 17:42:08 pm от konstantin2007 »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #801 -: Юни 09, 2010, 17:41:36 pm »
Цитат
Ти след малко ше кажеш, че са и извънземни а?

А това кой го каза ? И как пък точно реши , че съм младеж ? Може и да съм ти батко!!!
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #802 -: Юни 09, 2010, 17:43:05 pm »
Ами да, има всякви звезди, аз хиледи пъти съм виждал всякви звезди, където са ярки и от време на време изчезват, без значение от ОБЛАК, или от нещо друго...
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #803 -: Юни 09, 2010, 17:45:44 pm »
..аси облака трябва да бил.Толкова години да я крие.. :(Както и да е.Аз приключвам безсмисленият спор с теб.
Очаквам обаче и експертите във форума да се изкажат,защото бая зор видях докато стане тая работа с качването на клипче :)

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #804 -: Юни 10, 2010, 18:43:23 pm »
Има една интернет базирана програмка, на която и задаваш местоположение, дата и час и извежда позициите на планетите. Само трябва да кажеш на коя дата и  в колко часа е заснето това нещо и ще пусна резултатите. Това май ще е най-доброто решение на въпроса.  ;)
Keep 'em occupied!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #805 -: Юни 10, 2010, 20:34:26 pm »
Това видео е от преди два дни.Значи..от 9-ти този месец.Снимано е в интервала между 21 и 23часа.

Неактивен kiliev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #806 -: Юни 10, 2010, 22:30:49 pm »
Не се притеснявайте от ярката звезда, която се вижда на запад след залез слънце - това е планетата Венера. Според инфо, което прочетох преди малко от мрежата през септември - октомври тази година ще бъде още по-ярка.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #807 -: Юни 10, 2010, 23:08:45 pm »
Заместил съм посоките с такива на български език (буквите в червено), а Венера е "Venus 3.8" (кръгчето с белия цвят). Който може да се ориентира - да казва. ;D

« Последна редакция: Юни 10, 2010, 23:09:58 pm от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #808 -: Юни 11, 2010, 11:04:46 am »
Добре.Съгласна съм донякъде  :)Най-добре би било ако можеш да направиш същото нещо с други параметри.Същата дата,само,че часът да е 23.30.Интересно ми е какво ще се получи,защото тази звезда при това ярко светене,не ми е ясно къде изчезва.В смисъл,че хоризонтът е достатъчно широк и би трябвало колкото и  да се измести все пак да се вижда.А тя буквално изчезва.
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 09:03:03 am от Mirotvorec »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #809 -: Юни 11, 2010, 17:39:25 pm »


Точно така . Тя не може да стои 2-3часа неподвижна и след това да изчезне. :nea:
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 09:03:14 am от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27