Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483780 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен nettle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #465 -: Януари 03, 2010, 13:12:28 pm »
Интересно защо подкрепените със снимки нови наблюдения на НЛО са много малко?
Защото 90% са измишльотини, затова! Всеки се прави на интересен.
In a Mirror, Darkly!

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #466 -: Януари 03, 2010, 14:05:11 pm »
Проблемите идват от това, че всеки който забележи нещо странно в небето и веднага го свързва с НЛО. Така, че в повечето случаи не са виновни самите очевидци, а самото неразбиране за това, което са видели.
Аз също видях нещо и колкото да се ровя в интернет не мога да намеря някакво смислено обяснение. Не си падам някакъв лунатик, който видейки светещи точки в небето веднага би повярвал, че това е НЛО. Напротив аз съм толкова скептично настроен, че винаги търся рационалното обяснение, пред ирационалното такова.

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #467 -: Януари 03, 2010, 15:06:46 pm »
А може би защото не са имали камери или фотоапарати.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #468 -: Януари 03, 2010, 19:43:52 pm »
А може би защото не са имали камери или фотоапарати.

днес е по вероятно да нямаш гащи
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #469 -: Януари 03, 2010, 22:44:55 pm »
днес е по вероятно да нямаш гащи
е чак пък такъв пример ;D .Колкото до темата наистина поне едно 90 % от случиите на НЛО са фалшификация.В днешно време всичко е възможно стига да имаш компютър.Може само да снимаш природата.И вкъщи да си сложиш едно НЛО от компютъра.Много време съм се чудил защо ли го правят....няма далавера от това..един момент някои хора искат истината...а в другия те сами подпомагат лажата.В някои случаи си има далавера,да продадеш снимката на медиите,ама случаи като този...не са често срещани..мисля :)
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #470 -: Януари 04, 2010, 09:15:09 am »
Тези които фалшифицират снимки с НЛО са пълни кретени.
Аз не съм лунатик, ама пък ако видя светещи точки в небето ще си помисля баш за Неидентифициран Летящ Обект. Но не и за ИЗВЪНЗЕМНИ  :) Поне докато не разбера, че е било сателит/МКС/самолет/метеорологичен балон/блатен газ :lol:

Едно са светещи точки/движещи се/ в небето, друго са обектите с явна форма на летяща чиния които най-масово се фалшифицират.

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #471 -: Януари 04, 2010, 13:21:54 pm »
A може би са няма ли време са го извадят и да го снимат.Според мен най-много 25% да са фалшиви.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #472 -: Януари 04, 2010, 13:45:36 pm »
A може би са няма ли време са го извадят и да го снимат.Според мен най-много 25% да са фалшиви.
а точно това е проблема.Няма ли са време,затова са извадели камерата снимали са небето.И вкъщи да са си сложили едно НЛО от компютъра.Лесно става.Колко пъти в час по информатика сме правили подобни неща.Дори няма да си помислиш,че са фалшификати като ги видиш.
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен Румен

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #473 -: Януари 04, 2010, 16:01:57 pm »
Вчера четох интервю на големия актьор Никола Анастасов, вярно, че беше в жълт вестник, но той твърдеше, че е видял летяща чиния. Бил заедно с негова колежка, прибирали се към София и я видели кацнала край пътя.

Неактивен oknele

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #474 -: Януари 04, 2010, 16:30:12 pm »
http://www.ufocasebook.com/bestufopictures6.html Добре подреден сайт. Просто вметка за сравнение на БЪЛГАРСКИТЕ СВИДЕТЕЛИ НА НЛО.

karamundi поздравления за снимката. Подобни НЛО(групирани по двойки, но по-често по тройки) съм виждал многократно в детството си в Тетевен.

В пети клас бях убеден, че до 2000 г. ще продават "Хилядолетния сокол" на Хан Соло и с него да ги стигна тези тумбести чинии, и дори правех сметка да продам до тогава Ладата на баща ми и Москвича на дядо ми(бяха много ценни, тогава се чакаше по десет години за кола) за първа вноска.

« Последна редакция: Януари 04, 2010, 16:32:15 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #475 -: Януари 04, 2010, 16:30:34 pm »
Щом е от жълт вестни се съмнявай дали е дал интервюто.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен Румен

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #476 -: Януари 04, 2010, 16:53:15 pm »
Щом е от жълт вестни се съмнявай дали е дал интервюто.
И аз не им вярвам на тези "вестникарчета", пък и човека вече е на възраст, може и да се е заблудил.

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #477 -: Януари 07, 2010, 13:59:55 pm »
Не мага нищо да кача. Пачему.

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #478 -: Януари 08, 2010, 10:43:32 am »
е чак пък такъв пример ;D .Колкото до темата наистина поне едно 90 % от случиите на НЛО са фалшификация.В днешно време всичко е възможно стига да имаш компютър.Може само да снимаш природата.И вкъщи да си сложиш едно НЛО от компютъра.Много време съм се чудил защо ли го правят....няма далавера от това..един момент някои хора искат истината...а в другия те сами подпомагат лажата.В някои случаи си има далавера,да продадеш снимката на медиите,ама случаи като този...не са често срещани..мисля :)
Roswell
  Съмишленико,за колко броя Розуел знаеш?

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #479 -: Януари 09, 2010, 15:48:06 pm »
Аз лично знам за 3 от най известните-във Розуел Ню Мексико 1947,също и в Китай,при археологически разкопки през около 1940 година,където са намерени редица от гробове в пещерите в близост до една планина в китайско-тибетската гранична област. В тях имало малки скелети на същества с фино телосложение, но с доста големи черепи. На стените на пещерата Чи Пу Тей(мисля че така се казваше)са открити скални рисунки, изобразяващи същества с кръгли шлемове,Според учените тези скелети са там повече от 10.000 години.Много инциденти могат да бъдат наречени Розуел в еди коя си държава.Но за мен тези 2те датират от едно и също време и според мен най-много заслужават вниманието. :)Говори се,че не само през 1947 година е катастрофирал космически кораб на Сивите (уж),ами и през 1949,също в Розуел.Имало е 2 инцидента там за около 2/3 години.И за Канадския Розуел знам ето от тук можеш да се информираш. =) http://www.xnetbg.com/new/40/97/57-k- .И в Сибир през ако не се лъжа 1908 година се разби НЛО,но учените казват,че е метеорит,затова този инцидент е познат като “Тунгуският метеорит”,в близост до езерото Тунгуска в Сибир, то си беше живо НЛО(ама както и да е :P ).Има много "Розуели",но на мен лично първите 3 са основата както се казва ;).Не можете да ме хванете на тясно,нали за това ника ми е Roswell 8) :P
Roswellчо :P
« Последна редакция: Януари 09, 2010, 16:28:42 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27