Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483808 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #240 -: Април 26, 2009, 02:01:09 am »
 ;D ;D ;D
For The Internets! :D

Неактивен nedelia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #241 -: Април 26, 2009, 08:50:35 am »
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=351307

Това е съвсем пресен случай.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #242 -: Април 26, 2009, 20:40:29 pm »
В Троянски Новини са малко по-пространствени,
http://troian.com/news.php?extend.199 но и там няма снимки.
 Довечера ще подпитам приятел от Троян за повече подробности, но в статията намекват, че може би радиолюбителите са видели част от очаквания метеоритен дъжд.
« Последна редакция: Април 26, 2009, 20:43:27 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Brainbug

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #243 -: Април 27, 2009, 18:59:03 pm »
извинявам се за офф-а, но на таблицата малко по-горе.. последното изображение къде мога да прочета информация за него  ???

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #244 -: Април 27, 2009, 18:59:38 pm »
Пиши "Стелт" в google :P

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #245 -: Май 11, 2009, 01:14:26 am »
Днес бях свидетел на уникална сцена - 4 обекта гравитираха в продължение на половин час над Витоша. От 17:40 до 18:10. След това в разстояние на 5 мин един от друг потънаха в не-много висок хълм между Витоша и Плана. Цветът им беше предимно черен, но на моменти ставаше бяло-сив, сякаш се накланяха и виждахме друга тяхна страна. Бяхме 3-ма човека, намирахме се в района на Горна Баня. По едно време вече започнахме спокойно да ги обсъждаме и се оказа, че момчето, което първо ги забеляза е ходил до този хълм и там от един момент нататък не може да се преминава, понеже има табели с надпис "преминаването забранено" и огради с бодлива тел. Той твърди, че са военни бази. Ако имате изглед към Витоша и Плана, обръщайте внимание. Достигаха височина до над 2500 метра.
« Последна редакция: Май 12, 2009, 19:54:03 pm от Oneness »
For The Internets! :D

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #246 -: Май 12, 2009, 13:46:19 pm »
Явно и ние вече си имаме нещо като арена 51 само че е истинска.Та тези обекти
някой друг път забелязвали сте ги? :-\
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

cdms

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #247 -: Май 12, 2009, 17:37:06 pm »
До Витоша е Плана планина и там също има активност. Зона 51 или 2100 няма значение. Тези апарати са навсякъде.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #248 -: Май 12, 2009, 17:40:55 pm »
Да но са и като мравките-където са на по-гъсто там им е мравуняка.Сега трябва да разберем къде са им мравуняците.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #249 -: Май 14, 2009, 00:03:34 am »
 Грубо така изглеждаше сцената, която наблюдавах в продължение на половин час онзи ден. Черните точки са обектите, които както казах от време на време ставаха бели или сребристо-сиви (не мога точно да определя). Червените стрелки са някои от траекториите, които изминаха, иначе доста маневри направиха. Най-интересна беше тази, която съм показала, на два от обектите как обикаляха около облака, поддържайки постоянно разстояние един от друг. Приземиха се горе-долу на едно и също място (поне там изчезнаха), един след друг през определен интервал (мин. 5 мин).
For The Internets! :D

cdms

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #250 -: Май 14, 2009, 12:09:39 pm »
С Google Maps можеш ли да посочиш къде са кацнали?

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #251 -: Май 14, 2009, 14:46:46 pm »
Като видях тяхното движение си мисля ,че разучават областта ,вие как мислите? :-\
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #252 -: Май 19, 2009, 13:12:42 pm »
 Хора, аз снощи пак видях нещо, което не пасваше на стандартните обяснения и вече не знам какво да говоря... Хората съвсем ще спрат да ми обръщат внимание, ще си кажат толкова често вече - има нещо гнило  :P. И аз самата бих си помислила, че собственият ми мозък ми играе игрички, ако бях сама обаче. А аз не бях. С приятел слизахме от куличката в Драгалевци (Природно-информационен център по настоящем). Там паркингът е като огромна тераса гледаща надолу към София. Беше около 23:30. Както слизахме надолу (с кола) в моментите когато срещу нас беше София на не много голямо разстояние видяхме оранжева неподвижна светлина, която беше достатъчно високо и достатъчно голяма, за да не бъде просто лампа. "Виждаш ли това, виждаш ли това" - почнах да повтарям като папагал  :P. Той го виждаше, само че не можеше да се съсредоточи над него, понеже караше. Нещото беше наистина много близо, защото съвсем скоро остана от лявата ни страна, тоест ние слизайки се приближихме към него и му минахме отдясно. И докато бяхме по-високо, трябваше да погледнем просто напред за да го видим, сега слезли по-надолу вече трябваше да вдигнем поглед. Тоест не беше въобще високо в небето. Даже ми се стори че леко се спуска вертикално надолу. Светеше много странно, въобще не беше като светлина на лампа. За съжаление слизайки в града, дърветата и сградите започнаха да ни пречат, но на моменти пак го виждах в пролуките как си седи във въздуха. Ако зависеше от мен щях да го преследвам, но за съжаление просто си продължихме и това беше. Сега се замислям, че вчера имаше буря, но да е било кълбовидна мълния... Наистина не е било голямо, щом изглеждаше толкова ниско, но не мисля че мълниите седят толкова време така... Преди няколко дни гледах по Нешънъл Джиографик филм за мълниите и когато говореха за кълбовидните казаха нещо от сорта: "Дори пилоти през 2-рата световна война видели подобни светещи обекти в небето и ги нарекли Фу Файтърс". Представяте ли си! Опитаха се да внушат на зрителя, че Фу Файтърс са били просто кълбовидни мълнии! След подобно нещо от страна на уж информиращ хората канал съм все по-склонна да мисля, че странните обекти които видях през последния месец не са нищо известно на обикновения човек.

 Призовавам ви, хора, оглеждайте се! Винаги, когато имате възможност, разглеждайте небето, особено когато сте на места с добър изглед и в планински местности. Ако хората от Драгалевци снощи бяха излезли замалко на терасата да погледат небето, щеше да има много свидетели на това, което видях аз. То беше буквално над главите им!
« Последна редакция: Май 19, 2009, 13:28:23 pm от Oneness »
For The Internets! :D

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #253 -: Май 19, 2009, 13:51:08 pm »
Oneness, това, което си видяла дали не приличаше на това от видеото?


Длъжна съм да попитам  :) Знам, че има странни неща в небето :)

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #254 -: Май 20, 2009, 01:48:29 am »
И аз съм длъжен да попитам:
А да прилича на това случайно?


Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27