Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488560 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #255 -: Май 20, 2009, 11:43:18 am »
 На никое от горепосочените не приличаше. Стивър, това дето ти показваш свети много приглушено, а това, което аз видях, светеше много ярко като прожектор. Абе излъчваше си, не беше просто леко светеща топка, а не можеше да му се разбере формата от светлината, която излъчваше. Светлината имаше кръгла форма, но си имаше леко така и лъчи, като силно светеща оранжева лампа. А на тия звезди, Танграта, въобще пък не прилича, защото беше много ниско, много по-голяма светлина и оранжева. Виждаше си се в 3D, от различни страни го видяхме, а не просто като точка в небето.
For The Internets! :D

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #256 -: Май 20, 2009, 15:46:21 pm »
Oneness, на твое място не бих се разделяла вече с фотоапарата си  :)


Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #257 -: Май 20, 2009, 21:49:53 pm »
 Така е, права си, но с мойта сапунерка така или иначе нямаше да се види кой знае какво... Ще се постарая да събера пари за нещо по-професионално, това е първото нещо в списъка!  :D
For The Internets! :D

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #258 -: Май 26, 2009, 20:57:15 pm »
Преди малко прочетох в Стандарт за НЛО-та забелязани над България малко преди земетресенията в неделя. Историите се припокриват, според мен, с НЛО-тата над Италия и над Турция точно преди силните трусове.
 :)

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #259 -: Май 26, 2009, 21:08:57 pm »
Ето линкове към статиите в "Стандарт":

ЗАСИЧАТ НЛО ПРЕДИ ТРУСОВЕ

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-05-26&article=279236


ДИСКОВЕ НАД ИЗМИР

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-05-26&article=279237

Неактивен Sana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #260 -: Май 29, 2009, 22:26:29 pm »
Oneness,аз ти вярвам!Защото аз също съм виждала НЛО-веднъж като висящ прожектор високо в небето.Не казвах на никого,защото хората не се интересуват от пришълци!!Беше 1979,когато видях за първи път 3 прелитащи обекта-бях 7-8кл.,едно след друго се появаваха и изчезваха.Особено в тъмна нощ без луна това прави впечатление-няма как да не забележиш,че някакви неща прелитат.От тогава събирам всякакво инфо за извънземни и си имам мое си мнение:те са тук отдавна,имат си договорче-дават ни технологии,в замяна остават на планетата,те се хранят с негативните ни емоции,те се наслаждават на нашия страх и ужас.Там,където има КАТАСТРОФИ,ВОЙНИ,ПОБОИЩА,НАСИЛИЕ и каквото се сетиш още,там в небето гъмжи от НЛО.Религиите също са тяхно дело,но това е за друг форум.Вярвайте само в себе си,защото те тъкмо от това се страхуват!!!Толкоз от мен.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #261 -: Май 30, 2009, 03:23:42 am »
А как мислите: Дали наистина не могат да се предсказват земетресенията? Аз съм срещала информация, че някои могат да ги предсказват, но разбира се, обикновено всичко се потулва, като че ли е някакъв блъф.
Сега ми се изяснява картинката, като чета горните мнения. Ако е вярно, че НЛО са там заради това/ Вие може отдавна да го разисквате, но аз не съм чела много по темата, затова чак сега се "светнах"/, то тогава може би заради това на тази информация не се дава гласност. Защото така някои ще останат гладни. laugh

Имам предвид да се предсказват достатъчно дълго време преди това, не както сега става въпрос за минути. Защото в този технологичен свят, какъв е проблемът, дори и само един човек да може да ги предсказва поне един ден преди това, новината за предстоящото земетресение да обиколи света за броени минути?!
Май беше реторичен въпрос.. :) С един куршум - два заека- хем редуцираме населението, хем храним извънземните.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Sana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #262 -: Май 30, 2009, 16:44:26 pm »
"ТЕ" не ни позволяват да знаем много-много Защо?Ами няма да ни е страх от нищо.Те се хранят от нашите страхове,помпят от някои докрай,затова(поне така си мисля)изпадат в дълбока депресия.Помислете!А може и да не съм права(дано!)но като свързвам нещата,всичко си идва на мястото.Дълбоко под водата също има форма на живот,а защо не и в недрата на земята-там вече се работи усилено.На планетата ни има различни форми на живот,нас-хората също са ни създали за свои си цели,с различно ниво на интелект.Но колкото повече е по-ниско нивото ни,толкова по-добре ще ни контролират и "смучат"Вижте какво става с младото поколение..Една от формите на живот са влечугоподобни.Нима не сте чували от свои баби,че всяка къща се пази от змия-стопанка??И че не трябва да се убива,защото ще донесе проклятие за къщата??"ТЕ" все повече и повече ще напомнят за себе си и ще искат пълно подчинение.И ще го сторят много лесно-чрез религията!!!Това е тяхно уникално оръжие-да ни направят овце,да ни държат в страх и подчинение,за да са господстващата класа.Стига съм говорила.                                                   

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #263 -: Май 30, 2009, 17:31:41 pm »
Сана, не знам от къде черпиш сведенията си, но това, което всява страх в хората са приказки като твоите. От това, което пишеш си личи, че много малко знаеш за „тях”, които и да са те. С технологията, която отдавна са ни демонстрирали че имат, щяха до сега да са ни изсмукали и да са минали нататък. Но това което наистина става показва, че ние хората май сме тези, които предизвикваме и се храним със страха на другите.

Когато бях малко момиченце обичахме да се събираме в задния двор и да си разказваме „страшни случки”. Аз бях страхотна в тази игра. Идваха да ме слушат не само децата, но и възрастните, а аз се опиянявах от вниманието им и измислях все по-големи и по-ужасни дивотии само и само да имам публика. И знаеш ли какво най-добре работеше? Когато ги разказвах като истински случки, като неща, които са се случвали на самата мен. Едва ли възрастните са ми вярвали, но децата после сънуваха кошмари. И нещо повече. Те започнаха да се страхуват от мен, да вярват, че съм по-силна, направиха ме свой лидер, вярваха ми, криеха се зад гърба ми от тъмното. А мен не ме беше страх, защото знаех, че са измислици, защото аз ги измислях, за да ги плаша. Затвореният кръг на властта и страха.

Знаеш ли какво? Плашиш гаргите! :P

Неактивен Sana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #264 -: Май 30, 2009, 17:44:50 pm »
Това си е твое мнение.Ти виждала ли си НЛО?

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #265 -: Май 30, 2009, 18:02:43 pm »
Не е само мое мнение. Това е мнение на много хора, които от десетки години изследват НЛО под лупа.

Да, виждала съм НЛО. 4 пъти. Единият случай е на три звезди, които се сляха в една и отлетяха. Един път, заедно с поне 10 други свидетели, наблюдавахме звезда точно в центара на лунния сърп за поне 15 минути. Подозирам, че е било сателит обаче, който се е движел с определена скорост, за да остане на същото място спрямо луната. Въпреки че има и други такива исторически свидетелства, когато не е имало още сателити. Виждала съм огромен бял триъгълник висящ неподвижен в небето. С мен беше приятелят ми и около 6-7 туристи. И накрая видях една типична лъскава, бляскава летяща чиния, която летя успоредно с колата ми за няколко секунди, на около 200 метра от мен и после се стрелна в гората. А, щях да забравя, някъде тук трябва да има снимка на едно НЛО, което снимах без да искам. Вече бях повярвала, че е повреда на фотоапарата ми, когато само след една седмица се появи отново на същото място. Изобщо, всеки път, когато се откажа да се занимавам повече с уфология, някое НЛО ми се изпречва на пътя и ме тласка пак към това. Няма отърваване  ;D

Ти виждала ли си НЛО? Разкажи нещо, а?  :)

ПП. И не, кълна се, че не разказвам вече "страшни случки"   ;D
« Последна редакция: Май 30, 2009, 19:20:19 pm от stiver »

Неактивен Sana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #266 -: Май 30, 2009, 18:11:44 pm »
Аз вече разказах накратко.но още търся отговор за някои странни неща.

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #267 -: Май 30, 2009, 18:21:05 pm »
Ох, извинявай, прочетох разказа ти още когато го написа. Много съм разсеяна. Но недей да бързаш да си правиш изводи от всичко което пишат хората. Ако ти се е случило нещо лошо на теб, това е друга работа. Права си да се съмняваш. Но аз нямам много доверие и на всичко, което пишат по жълтите страници. Прекалено много шарлатани има. Продължавай да търсиш. И е хубаво, че искаш да си изградиш свое мнение. Но това понякога взима много време и нерви.

Когато видя този прожектор в небето, какви емоции изпита? Беше ли те страх? Защото мен никога не ме е било страх от НЛО-тата, които съм виждала. После ме беше страх, когато четях какви глупости пишеха разни жълти вестници и лъжци за да си топлят мястото и да вземат някой лев.

Неактивен Sana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #268 -: Май 30, 2009, 19:01:01 pm »
Аз не чета жълта преса!Не ме е страх,когато видя нещо в небето!И извънземните изобщо не са това,което си мислим,че са.Ние сме техен генетичен продукт.Хайде да не задълбаваме,темата е съвсем друга. :D :D :D

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #269 -: Май 30, 2009, 19:29:11 pm »
Нищо, модераторите и без това ще ни изтрият приказките ако много се отплеснем. :)А аз умирам да си говоря за НЛО. Както и да е. Радвам се че се запознахме.  :) А ако някой път ти се прииска да си говориш с някой за НЛО и извънземни, пиши ми на личния. Лек ден  :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27