Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483805 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #180 -: Октомври 11, 2008, 14:45:01 pm »
Аз тук си живея спокойно и такива неща не виждам :)
« Последна редакция: Октомври 11, 2008, 15:57:17 pm от cccpkgb »
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #181 -: Октомври 11, 2008, 14:58:24 pm »
Ще ме извинявате, но съм сбъркал посоката. Писал съм югоизточна, но всъщност е югозападна - западна! Поправих го.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #182 -: Октомври 11, 2008, 19:23:32 pm »
Peacekeeper,
Снощи съм видял Венера. Тази вечер пак светеше.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #183 -: Октомври 15, 2008, 20:15:44 pm »

НЛО на море във Варна. Десетки наблюдаваха НЛО, вместо лунно затъмнение през август
18:50 15.10.2008

http://www.deltanews.bg/irj/portal/anonymous?NavigationTarget=navurl://ddc02483e599c1618fedc88564c9d6d6&aid=4366&c=581

Androctonus

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #184 -: Октомври 29, 2008, 20:06:52 pm »
Ето една снимка, която ми попадна наскоро.
Правена е край Варна - http://img50.imageshack.us/my.php?image=dsc00354xa0.jpg

Според очевидецът, дискът е бил с размери на малка сателитна чиния, имал от вътрешната страна някакви странни йероглифи.
Всичко станало за около  минута, минута и половина.
После нищо. :/

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #185 -: Октомври 29, 2008, 20:10:34 pm »
Монтаж...  ;) Даже и без увеличение по края на диска пикселите се виждат ненормално на мрежа.
« Последна редакция: Октомври 30, 2008, 19:37:27 pm от Mirotvorec »

Androctonus

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #186 -: Октомври 30, 2008, 11:07:23 am »
Абсолютно НЕ. Не е монтаж.
Видях я лично на апарата на човека.

Неактивен kiliev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #187 -: Октомври 30, 2008, 14:30:58 pm »
Нали се сещаш, че може да е обработена предварително на компютър и после да е върната в паметта на апарата или на картата му с памет.
« Последна редакция: Октомври 30, 2008, 19:37:52 pm от Mirotvorec »

Androctonus

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #188 -: Октомври 30, 2008, 19:02:36 pm »
Не, не, просто е абсурдно. Няма как да е станало, този човек не е като нас да седи пред компютъра по цял ден. Дори не съм сигурен, че знае какво е фотошоп. А и не се занимава с уфология, НЛО и прочее... Както и да е. Според мен кадърът си струва вниманието.
Колкото до обекта, за мен той изглежда от една страна като нещо неприсъщо за Земята, а от друга - като нещо безкрайно древно.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #189 -: Октомври 30, 2008, 21:03:44 pm »
Не, не, просто е абсурдно. Няма как да е станало, този човек не е като нас да седи пред компютъра по цял ден. Дори не съм сигурен, че знае какво е фотошоп. А и не се занимава с уфология, НЛО и прочее... Както и да е. Според мен кадърът си струва вниманието.
Колкото до обекта, за мен той изглежда от една страна като нещо неприсъщо за Земята, а от друга - като нещо безкрайно древно.

Аз мисля, че е закачено острани с нещо и е сложено пред камерата.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #190 -: Ноември 10, 2008, 18:34:41 pm »
Здравейте!

Днес на 10.11.2008 около 18:05 видях същия обект, за който писах ТОЧНО месец по-рано. Тъй като се намирах на Св.Св. Константин и Елена не можах да определя дали минава по същия път, но НЯКОЛКО пъти се скри в облаците и пак се показваше. ОРАНЖЕВО кълбо и беше НИСКО - малко над хоризонта (поне от моята гледна точка). Най-особеното беше, че като че ли два или три пъти изгасваше, после пак светваше. Може да е било от облаците, НО не беше стационарно!!!

Неактивен gettattoo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #191 -: Ноември 15, 2008, 19:32:26 pm »
Няма ли опция за изтриване на съобщения?
« Последна редакция: Ноември 18, 2008, 01:21:12 am от gettattoo »

Неактивен Predator-S

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • Agent of Chaos
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #192 -: Ноември 17, 2008, 22:30:56 pm »
Като се замисля не съм наблюдавал НЛО, колкото и пъти да съм гледал небето, винаги съм виждл само птици, самолети и сателити  :-X

Имах обаче един случай този септември. Пътувах с автобус от Бургас към Плевен. Около 10 часа минавахме покрай някакви поля, имаше сравнително малко дървета, някви овчари и т.н. Небето беше чисто и слънчево. По едно време видях нещо интересно. В далечината, на около километър-два по груба преценка видях бавно, бавно да се спуска малка златисто-червена светлина. Не се спускаше директо надолу, а като че ли леко криволичеше и се въртеше. Спуска се известно време и после изчезна. Почти мигновено след нея обаче се появи нова светлина, която измина абсолютно същата траектория за същото време. И така още една, две, три, около 10. Видях, че и други хора в автобуса наблюдаваха светлините. Допуснах, че сигурно са сигнални ракети, обаче после се замислих. Никога не съм виждал сигнална ракета на живо, особено пък през деня. Или пък кой би тръгнал да стреля сигнални ракети над някво си поле, което въобще не е далеч от цивилизацията? Освен ако не го парви за кеф, ама чак пък 10 ракети да изстреля... :-\

Цялото наблюдение беше около 10 минути. Когато се приближихме малко повече се опитах да видя дали светлините се приземяват някъде и дали има някой под тях, но разстоянието не беше малко и не можах да преценя.
There is a secret code in the structure of the mind. Esoteric surgery, a dissection of the soul.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #193 -: Ноември 18, 2008, 18:07:45 pm »
Който е от Варна и си е вкъщи, и има изглед на Запад, да излезе и да погледне ярко светещият обект над езерото СЕГА!

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #194 -: Ноември 27, 2008, 00:37:20 am »
Здравейте на всички, аз се присъединих скоро, защото сега разбрах за този форум, както и другите сайтове свързани с него. Живо се интересувам от тази и подобна тематика. Това, което мога да кажа по темата е свързано с едно мое преживяване тази година Септември месец. Бяхме на едни вилички до Харачери (на 6-8 км от Боженци). Празнувахме рожденния ден на мой приятел. Вечерите прекарвахме на един огромен чердак за около 20 човека, който е построен много оригинално. Отгоре е покрит, но от страни няма прозорци, а си е открито помещение. Прилича на веранда. Още първата вечер там, забелязах нещо подобно на кълбото, което е паднало наскоро в Канада(има тема по случая във форума). Движеше се под подобен ъгъл, със същата скорост, само че не изригна така ярко преди да достигне земята, а просто си "падна". Виждал съм доста метеорити изгарящи в атмосферата, но това тяло се движеще много по бавно, от тях, имаше бяла или светложълта светлина и не оставяше огнена диря след себе си, а просто се движеше надолу, без да издава звук. Ще се радвам ако други хора видели подобни неща дадат обяснение. Пояснявам, че следващата вечер не се появи друг подобен обект.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27