Автор Тема: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане  (Прочетена 71779 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #180 -: Октомври 25, 2012, 14:18:01 pm »
Абе Божинка, ти направо си му вдигнал "мерника" на тоя нашия премиер? :) ...анти Робин Худ. :)

       Защо? Не е ли вярно? Ако съм сгрешил и някой го докаже, с факти, готов съм да се извиня. Може пък и да съм в грешка? А? :unknown:

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #181 -: Октомври 25, 2012, 14:30:45 pm »
        И да го има,
Ама аз точно това искам да знам. Има ли го другаде или не. И ако Тангра знае нещо по въпроса нека каже. Защото тия  гербери нали това твърдят. Че европейските държави имали такъв данък. Е аз вече на герб не вярвям. Та ако има тук хора, които пишат от чужбина нека проверят и да кажат лъжат ли герб или не.
Това е смешно. Уж все гледат да се изравним с европейските държави, но го правят само за цените и данъците. А заплатите? Лицемерие.
Иначе не е хубаво да искаме високи заплати. ::) Нали сме духовно извисени, та не бива да държим на тез неща. :lol:

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #182 -: Октомври 25, 2012, 14:50:04 pm »
Не, не, погрешно си ме разбрал. :) Не грешиш - стана ми смешно за сравнението - Робин Худ.
А относно Борисов - Не е само до премиерския стол - цялата законодателна, съдебна и изпълнителна власт, почти всички ключови позиции са окупирани от хора участващи в масонски и други окултни организации. Професионалния им напредък на тези хора е благодарение на напредъка в тайните общества. Ценностите които се изповядват в тези тайни общества, доста се разминават с положителните черти (добродетелите) на човека, като личност. Да не ги описваме какви са садо-мазо практиките в тези общества. Гледаш ги добре облечени, костюмирани, с модерни маниери и т.н., но това са си болни мозъци - ПСИХОПАТИ, разбира се неосъзнаващи че са такива. Мисълта ми е, че и Христос да го сложим на премиерския стол, тя цялата система е продънена на всички възможни нива. Не е само до един човек.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #183 -: Октомври 25, 2012, 15:00:22 pm »
Не, не, погрешно си ме разбрал. :) Не грешиш - стана ми смешно за сравнението - Робин Худ.
А относно Борисов - Не е само до премиерския стол - цялата законодателна, съдебна и изпълнителна власт, почти всички ключови позиции са окупирани от хора участващи в масонски и други окултни организации. Професионалния им напредък на тези хора е благодарение на напредъка в тайните общества. Ценностите които се изповядват в тези тайни общества, доста се разминават с положителните черти (добродетелите) на човека, като личност. Да не ги описваме какви са садо-мазо практиките в тези общества. Гледаш ги добре облечени, костюмирани, с модерни маниери и т.н., но това са си болни мозъци - ПСИХОПАТИ, разбира се неосъзнаващи че са такива. Мисълта ми е, че и Христос да го сложим на премиерския стол, тя цялата система е продънена на всички възможни нива. Не е само до един човек.

  Така е Пурку, но нали си чел за ролята на личността в историята. Виж в Еквадор президента какво направи, например. Та и нашия"вожд", ако имаше воля, желание и смелост да го направи, какъв му е проблема. Да, ама не. А за Робин Худ се сетих, защото по  радиото, в интервю, някакъв пенсионер от село Х каза, че сега Бойко щял да вземе парите от богатите и да ги даде на бедните.  ???До каква степен този народ е зомбиран. Това беше преди 2 години. Сега сигурно този старец друго мисли, но кой знае? :nea:
      Нали не си забравил, че ББ управлява еднолично и той не го крие. Той е НС, премиер, президент, той дава парите и тн.......
      Калан, на въпроса ти за данък лихви- по важно е защо сега се сетиха за него. Това е по-важно- отговора е много прост - хазната е  празна, ограбена до шушка!
« Последна редакция: Октомври 25, 2012, 15:06:15 pm от bojinkata »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #184 -: Октомври 25, 2012, 15:53:05 pm »
Цитат от Пурку:"А относно Борисов - Не е само до премиерския стол - цялата законодателна, съдебна и изпълнителна власт, почти всички ключови позиции са окупирани от хора участващи в масонски и други окултни организации. Професионалния им напредък на тези хора е благодарение на напредъка в тайните общества."
         
          Другаря Борисов е също член на тези общества. Някой счита ли че е случайно сега избран за премиер? Между другото "другар" е най-ниската, трета степен в масонската йерархия. През 1917 г., след ВОСР, 300 милиона в Руската империя станаха другари.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #185 -: Октомври 25, 2012, 18:25:19 pm »
Другаря Борисов е също член на тези общества.

Много интересен за мен въпрос повдигаш. Все пак е обществена личност, премиер на държавата и е нормално човек да се интересува от неговата персона. :) После като се пенсионира, да си прави каквото ще - негова си работа.

Аз лично не смятам, че участва в окултни организации и тайни общества. Поведението което има, някак не се връзва с поведението на психопат. Слабото му място е некомпетентността и манията за величие и изява. Нещо като манията на Брежнев с ордените (Хрушчов, Сталин и Ленин взети заедно, нямат толкова медали колкото Брежнев). Всеки един от лидерите, който управлява дадена държава има слаби места - на един са сексуални мании, на друг хазарт, на трети садо-мазо изпълнения, на четвърти алкохола, на пети пари и власт и т.н. Все си мисля, че Борисов не е психопат, а чрез ограничената му компетентност да управлява и ласкателствата които са част от ежедневните ритуали с които го обсипват, успяват да го манипулират, без той да се усети. От тук е и тази увереност, която притежава във всичко което говори. Но това си е мое виждане, може и да се подвеждам.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #186 -: Октомври 25, 2012, 18:43:10 pm »
Тиквата е тъп, откъде толкова акъл за тайни общества, заговори и т.н.? Ако се е записал в някое общество, значи е заради парите. Него друго не го интересува. Т.е. марионетка в нечии ръце с цел парични облаги.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #187 -: Октомври 25, 2012, 18:44:52 pm »
Пурку, ами ти сам си го написал -"Професионалния им напредък на тези хора е благодарение на напредъка в тайните общества." т.е. за да заемеш даден пост в държавата, трябва да си НЯКОЙ в тези общества. ББ си знае най-добре.
    За психичното Му състояние не мога да коментирам. Имаше някакво изследване на известен психолог, по искане на главния редактор на в-к "Стандарт", преди бб да стане премиер, но е било доста негативно за Него и било хвърлено в кошчето. И май доста от качествата, които посочваш са били отразени в това проучване. Бе то всеки ден ги виждаме по СМИ- качествата! :o
     Рау,  е ти си по-кратък и ясен от мен! :hi:

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #188 -: Октомври 25, 2012, 19:29:03 pm »
Ама аз точно това искам да знам. Има ли го другаде или не. И ако Тангра знае нещо по въпроса нека каже. Защото тия  гербери нали това твърдят. Че европейските държави имали такъв данък. Е аз вече на герб не вярвям. Та ако има тук хора, които пишат от чужбина нека проверят и да кажат лъжат ли герб или не.
Това е смешно. Уж все гледат да се изравним с европейските държави, но го правят само за цените и данъците. А заплатите? Лицемерие.
Иначе не е хубаво да искаме високи заплати. ::) Нали сме духовно извисени, та не бива да държим на тез неща. :lol:
Случайно влизам в темата.
Да, има го тоя данък, но това не означава, че е хубав. И без това лихвите са по-ниски от инфлацията. Единственият смисъл на лихвите е донякъде да компенсират инфлацията. Жива кражба си е.
Все пак, ако това ви успокоява в бг лихвите са все още сравнително високи. В канада депозитите (срочните!) са по на 1.5% лихва. Която се облага.

Мисля, и има вид влог (в Канада) TFSA -  Tax Free Savings Account. Където парите не се облагат с тоя данък. Но какви точно са условията, нямам нерви да чета, въпреки че го ползвам по малко. Не е голяма далавера, общо взето. Мисля, (не съм сигурен), като решиш да ги теглиш парите пак ще се обложат. Само, дето не е периодично. Аз го ползвам с друга цел. Банката ми дава промоция и си спестявам към 5$ на месец такси, ако внасям по 25$ в тоя влог. Само заради това си струва, иначе не ...
Абе в системата ли си, няма мърдане.  :D
Примиряваш се с каквото ти дадат.
Както обичат да казват някои форумци.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #189 -: Октомври 25, 2012, 23:57:02 pm »
Абе кой милионер или корпорация си държат парите в българска банка. Ще смукнат още по малко и от средната класа.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #190 -: Октомври 28, 2012, 19:09:13 pm »
Айде стига сте ревали срещу ГЕРБ! Като дойдат пак комунистите на власт, здравата ще ви оправят майките.

Нещастници. Само знаете да се оплаквате.
« Последна редакция: Октомври 28, 2012, 19:14:27 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #191 -: Октомври 28, 2012, 20:36:18 pm »
Много интересно изказване на Менда Стоянова:
Менда Стоянова: Ръстът на БВП не е толкова важен за бюджета
http://www.dnes.bg/politika/2012/10/28/menda-stoianova-rystyt-na-bvp-ne-e-tolkova-vajen-za-biudjeta.171619,2
      Когато няма ръст на БВП, значи няма растеж, когато няма растеж - няма какво да се обложи с данък, когато няма какво да се обложи с данък - няма постъпления в бюджета, когато няма постъпления в бюджета - всички дружно ду....ат супата, без тези които са бъркали в бюджета /гербаджиите естествено/, докато е имало какво да се краде. Ако има икономист и греша, да ме поправи.
      Ами ако Менда има предвид, че икономиката ни е няма, фалирала, т.е. няма какво да расте? Тогава е абсолютно права.
« Последна редакция: Октомври 28, 2012, 20:40:05 pm от bojinkata »

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #192 -: Октомври 28, 2012, 21:04:53 pm »
Че те комунистите и сега са на власт, пък макар и под друго благозвучно име.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #193 -: Октомври 28, 2012, 21:16:05 pm »
ББ имал 14 хиляди в банката,едва свързва двата края човека, може и заедно да садим картофи, а вие да говорите против него, не ви е срам.
Безрсамници, само знаете да се оплаквате.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: ГЕРБ.Най-доброто.Събуждане
« Отговор #194 -: Октомври 28, 2012, 21:27:13 pm »
Айде стига сте ревали срещу ГЕРБ! Като дойдат пак комунистите на власт, здравата ще ви оправят майките.

Нещастници. Само знаете да се оплаквате.

  Щастливецо,  всички  са  от  един  отбор
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27