Автор Тема: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова  (Прочетена 45342 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« -: Септември 19, 2005, 21:17:38 pm »
Информацията, която искам да споделя (и за която искам да запитам), е малко тип "Развален телефон", защото е от няколко ръце :P
Става въпрос за загадъчният пръстен на Людмила Живкова. Легендата разказвала, че й е даден при едно от посещенията й в Индия, от индийски гуру, а други казват, че е от самия Далай Лама. Вътре в пръстена имало загадъчна материя (космическа ???) и притежавал особени свойства. Самите лами й казали, че този пръстен е свързан някак си със съдбата на България, както и с нейната съдба (на Людмила) и трябвало да се пази, като нещо безценно. Казват, че тя ходила постоянно с този пръстен и го пазела като очите си. Никога не го сваляла. Малко преди да почине тя е използвала сънотворни, заради цялото напрежение и така изпадала в по-дълбок сън. В един такъв сън, пръстенът просто изчезнал безследно. От този миг нататък тя станала крайно неспокойна и параноична (както твърди самият й бодигард, който между друго също загадъчно изчезнал от "сцената"). Контактьорка (може би Ванга, като се има предвид близките им отношения) съвсем я разочаровала, като й казала, че пръстена умишлено е изхвърлен в море далче от България и е невъзвращаем... Само седмици след това, настъпва загадъчната смърт на Людмила Живкова (Ванга казва, че тази смърт е насилствена и “не й се е падала”), а България почва да върви на зле. След като разбрали за загубата на пръстена и за смъртта на Людмила, ламите казали, че територията и населението на България ще останат, но ще се стопят до минимум.
Моля, ако някой има допълнителна информация да сподели ;) Благодаря предварително ;)
« Последна редакция: Септември 19, 2005, 21:19:52 pm от Horus »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #1 -: Септември 20, 2005, 03:32:04 am »
За първи път го чувам, но като гледам сегашното ни положение и накъде вървим няма да се очудя ако е истина. Можеш ли да кажеш коя е тази Людмила Живкова?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен BloodMaster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #2 -: Септември 20, 2005, 12:58:47 pm »
Щерката на Тодор Живков
Сега или никога

tarikkat

  • Гост
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #3 -: Септември 22, 2005, 22:20:29 pm »
Чувал съм за този пръстен и за историята му от дядо ми Той беше "иманяр" и определено попадаше на интересни информации.
Но това каза че го е чул когато е ходил при Ванга ;D
Само това знам

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #4 -: Септември 24, 2005, 00:09:57 am »
Уааааа - никой ли не знае нищо :'( :'( :'(

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #5 -: Септември 24, 2005, 03:29:07 am »
Явно от целия форум никой. Въпреки, че от 100 човека пишем 10-на, най-много.  :'(
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Атила

  • Гост
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #6 -: Септември 26, 2005, 00:00:37 am »
.... и от тия 10 не всички са чували за Людмила Живкова :-)

аз лично също нищо не съм чувал относно темата
« Последна редакция: Септември 26, 2005, 17:46:33 pm от Horus »

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #7 -: Септември 26, 2005, 11:55:42 am »
Малко след смъртта на Людмила (слуховете са че са я намерили във ваната и) набараха Фол по чорапи в личния и кабинет. Малко значи минути, часове след смъртта и. Наистина Людмила до голямя степен крепеше България на едно по- добро ниво. А тя имаше и проблеми след една автомобилна катастрофа - злите езици говореха, че има метална пластина в черепа си след тежка операция... За това ходеше все с чалма (тюрбан). Май беше индийски чешит не арабски... А това, че не всички познават най- близката ни история само как гнуснярите използват образователната система и медиите за да ни сринат окончателно.
И сам войнът е войн!

Атила

  • Гост
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #8 -: Септември 26, 2005, 16:52:42 pm »
за людмила не знам много ... то май само слухове има за нея и нищо официално

знам следните моменти:

били с бай тошо (мноо ме кефи как му викат) някаде по запада на опера и Людмила била много впечетлена от оперната зала.
Та от там идва идеята и после реализацията на НДК-то в София. Чисто нейна заслуга.

Камбаните знаме на мира са също нейна заслуга. Там се събираха деца от цял свят да бият камбани за мир ... и това всяка година. Всяка държава си имаше собствена камбана. Дали идеята е била нейна незнам но идваха хора от цял свят.

Училището в София "Индира Ганди" също е нейна заслуга - май точно тогава се беше "запалила" по културата на индия.

... някъде тука из форума четох за подземни пирамиди около дуранкулак и че тя е била пак инициаторката.

Според мене си заслужава да се събере инфо и материали за тази жена. Доста е направила за България - поне това е моето мнение.

Дъщеря им Жени Живкова се подвизаваше из модните среди - някакви колекций правеше ... поне това последни съм чува отпреди години.
Синът и Владко Живков - той нещо голям буклук май излезе. Преди 8-10 години беше блъснал една жена с джипа си насерд софия и беше избягъл. Половин час по-късно се предал обаче в полицията. Повече май нищо не се чу по въпроса.


.... ама това са ми спомените на мене ... бегло бегло  ;)

Атила

  • Гост
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #9 -: Септември 26, 2005, 17:03:57 pm »
аз нещо май съм в тотална грешка ... сега отворих дума за людмила живкова и ми казаха, че била дъщеря на бай тошо а не жена !!!
значи владимир сигурно и е брат .. а жени ... ни нам мое и тя да е сестра или дете ...

някой ако знае да драсне моля  ;D ;D ;D ;D ;D


----------------------
ей това намерих за нея - кратко резюме
http://www.mfa.government.bg/history_of_bulgaria/82.html

...  тотално съм грешил значи - нещо родствените връзки май не са ми били хич ясни

ето тука има нейни снимки с Индира Ганди
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=955&photo=1

тука изрових инфо за експедицията в странджа
http://oshte.info/004/00104/05/1605/01.htm
мисле инфото го има тука из форума някъде


а ето и за Жени Живкова - дъщерята на Людмила и бнучката на бай Тошо (вече знам аз ...)
http://www.eva.bg/licnosti_i_sabitia/moat_jivot/e1632.html
това е едно интервю. Ако махнете бозата за модата и парите .... ми то май не остава много

аааа нещо интересно относно смърта и ...
http://www.eunet.bg/media/show_story.html?issue=288186815&media=3945184&class=15039370&story=288186816

« Последна редакция: Септември 26, 2005, 17:34:17 pm от Атила »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #10 -: Септември 26, 2005, 18:04:06 pm »
Ехахехаха, ма ти си мислил, че му е жена ли уа - хахааха ;D Дъщеря му е бе ;)
Мерси за линковете. На този със снимките като че ли се вижда въпросният пръстен...

coroviev

  • Гост
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #11 -: Декември 02, 2005, 22:51:29 pm »
За пръстена на Людмила аз научих от книгата на Капка Георгиева"Ванга от рода на прокълнатите".С две думи:след катастрофата Людмила отива в Индия на лечение,там се запознава със Сай Баба(Ванга го нарича Махатма Мория и твърди,че го познова и той е много могъщ)-адепт,който явно я е светнал за окултното.Подарява и пръстен с тюркоаз и е казал,че тя ще живее докато тюркоаза не потъмнее.Людмила казала на ванга,че е видяла Сай Баба за пръв път  когато е била в кома и той и обяснил,че трябва да живее защото ще направи нещо ново и добро за България.След смъртта и жена от персонала говорила с Ванга,че е видяла как пръстена потъмнява преди погребението.Нищо не се споменава за връзка м/у съдбата на България и пръстена.Според авторката информацията е събирана от хора близки с Ванга и претендира за достоверност.Впрочем Капка Георгиева е жена на Волен Сидеров ;)

Heinie

  • Гост
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #12 -: Декември 04, 2005, 18:13:31 pm »
По принцип тюркоазите имат свйството да поемат негативната енергия от човека, който ги носи. Известни са много сличаи, когато при болест камъкът сменя вета си, а при смърт направо се пръска на парчета. Този може да е бил нещо зареден от индиеца, ако е бил с по-мощно излъчване.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #13 -: Декември 05, 2005, 04:05:35 am »
Сай Баба(Ванга го нарича Махатма Мория и твърди,че го познова и той е много могъщ)-адепт
Horus??? ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #14 -: Декември 05, 2005, 08:26:37 am »
Махатма Мория (змей) вдругиден. Саи Баба е фокусник. Прави глупости общо взето... Материализира ориз и т.н... Бил Хирстос - и той като Виссарион... По принцип Саи Баба е аватар от йерархията на Кришна. Негово превъплъщение може би. Казват че полето около него било толкова силно, че даже отивало на материално - не можело да го пипне човек ако не позволи - толкова било мощно. Само че като превъплъщение на Кришна, йерархията, от която идва, "му позволява" (или той така си е решил) да "спаси" само неговият си народ, което аз не одобрявам, а като концепция, не вярвам някой от вас да одобри... Пък и е супер комерс вече и се дразня - фанелки, лепенки, книжки, снимки... Всичко пое в друга посока... То не са поклонения, то не са събрания, то не са сбирки...
За мен си е недоразумение. Мория и той :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27