Автор Тема: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова  (Прочетена 45445 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #30 -: Февруари 07, 2007, 17:53:27 pm »
Единствената жертва, която Бог е направил е това, че ни е Дарил със Себе Си.
Друг е въпроса, че представящите се, само обявили се за Богове, също не правят жертва. То изискват такива с цел да се захранват с определени енергии.
И според мен причината за смърта и е вероятното изнасяне на неудобна и/или опасна Истина.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #31 -: Февруари 09, 2007, 00:00:52 am »
Това казах Жоро - Людмила искрено искаше да допринесе за добрините на България, но беше въвлечена в Черни ложи и съзаклятия, които и отнеха живота. Всяка нейна стъпка беше следена и всичко до което се докопа беше прикрито в Русия или Запада.

Доколкото знам някои хора са я молили за информация. Това щеше да улесни много редовите българи, защото щеше да измести фокуса от нея която е следена и да даде възможност на други българи да използват скритите архиви, но малкото хора на които се е доверила са били избити така или иначе. Аз си мисля, че е трябвало да разспространи намереното в по-широки мащаби, за да не се потули.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #32 -: Април 18, 2007, 18:43:03 pm »
Моето скромно мнение е, че пръстена на Людмилае е проклятие за България и че тя го получи като глезена (Но умна дъщеря) на управляващия. Людмила искаше да направи добрини на България, но тръгна със флага на злото. Затова много неща които откри и изчезнаха безследно в подезмията на Лондонските и Московските музеи и никога няма да ни ги върнат. Тя беше оръдие и (страхувам се да го кажа), но беше принесена в жертва от нашия Бог!
А моето скромно мнение е, че истинският бог жертви не принася. И аз си мисля, че е точно обратното, независимо дали пръстенът е мит, факта е, че след смъртта на Л.Живкова, нещата са тръгнали зле за България, по съвсем друа линия стана известно, че точно 1981-а Т.Живков е наредил да се открият сметки в швейцарски банки, като резерв на държавата, той е казал "досега беше добре, но отсега нататък, ще става все по зле", та това е било и обяснението му за въпросните резерви.
« Последна редакция: Април 18, 2007, 18:44:33 pm от Ashaman »

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #33 -: Април 18, 2007, 22:26:09 pm »
Доколкото знам, Людмила е била ликвидирана заради отказа й да сътрудничи на същите тези змии, които се настаниха в пазвата на България чрез комунизма и, заради отказа й да преосмисли приоритетите си в полза на партийното строителство...

Мисля, че действията на Людмила заплашваха да употребят доста засиления потенциал на държавата ни (благодарение на съветското сътрудничество имахме твърде хубави технологични позиции, а интелектуалният ни ресурс все още не е умъртвен, независимо от неистовите усилия в тази посока) и да доведат до едно истинско
ренесансово пробуждане, което щеше да бъде едно скандално отваряне на българската душа и повдигането й към изконните ценности на човечеството... Ако това беше допуснато тогава, е напълно възможно днес България да беше се превърнала във втори Йерусалим - съвсем сериозно говоря!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #34 -: Април 21, 2007, 12:40:20 pm »
FlyDragon, напълно си прав.

captain caveman

  • Гост
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #35 -: Май 05, 2007, 20:07:21 pm »
чувал съм,че в тея ложи за оставяне на следа или неизпълнение на задача наказанието е само едно-смърт.
  а за да говорим за нея сега явно некъде е останала следа и е изтекло инфо

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #36 -: Май 23, 2007, 00:48:49 am »
Значи според мен това са глупости. Людмила Живкова я убиха заради друго. Трябва да се мисли малко и да се има правилната информация.

Принципно доста хора, които четат конспиративна литература не разбират едно главно нещо. За да се убие човек и то от такъв ранг като Людмила, трябва да има причина. Много, много сериозна причина. Това че отворила вратите на България за еди къде си са глупости. Най-малкото защото това не е противоречало на плана за страната. В България има много, много малко личности, които са се противопоставяли на плана. А плана (повярвайте ми) за тази страна не е излязал от завода фабрично наред с другите планове. За България има специален план. Левски се опря на плана обесиха го. Не защото сме били в турско робство. Защото е стигал до хората и ги е карал да мислят. Та така достигаме до главното - кукловодите си позволяват да убиват само хора, стигнали до такива неща, които карат народа да се замисли.
Редовно ми се задава въпроса - защо след като Дейвид Айк (заменете Айк с всяко име което дискутира същите теми) говори такива неща е още жив. Наивен въпрос. Жив е или защото служи на определена цел без да разбира, или разбира много добре на кой служи, или не е опасен. Защо? Защото тайните общества винаги разчитат на голямата зомбирана маса, която вовеки ще им служи независимо че излиза някой пред парламента и казва че рептилиите контролират Земята. Убиват се хора които наистина стигат до нещо. Хора като Фил Шнайдер, Купър, Спрингмайър и т.н.
Та - защо Людмила бе убита? Заради знаме на мира ли? Заради агни-йогата ли? На кого пречи това във времената на желязния червен юмрук?
Живкова стига до друга следа. Тя решава да отпътува към остров Малта, за да търси оригинални богомилски книги и до днес все още непроучени. След съответните потвърждения от малтийското министерство на културата за съществуването на такива книги, се организира екип от учени. Три дни преди тяхното заминаване обаче (юни, 1981 г.), експедицията се осуетява, поради внезапната смърт на Л. Живкова. Дали тези събития са свързани, не знаем, но от тогава втори опит не е правен с основателното оправдание на БАН, че няма пари.
Сега кое е опасното в случая. Опасното е, че тя е щяла да открие кои са богомилите, а оттам - кои са българите. А нали се сещате, че разберем ли кои сме - цялото Нибиру да се излее с флотата няма шанс. Людмила Живкова бе убита, защото тук се работи от столетия да не се разбере КОИ СМЕ НИЕ. "Хилядолетния ни враг трябва да бъде унищожен". Сега става ли ви по-ясно. Ако не, се запитайте защо Шесто управление се уплаши от книгата "Тракийските послания" и защо взе да я проучва. Страхуват се да не стане явна връзката тракийство-орфизъм-християнство-богомилство-космическа същност.

Търсете и мислете! Да се четат книги не е достатъчно в никакъв случай!
като прочетох тоя пост, осъзнах колко съм неосведомен и необразован :)
не знам дали има тема по въпроса за богомилите тука, ще потърся, ама ако няма защо не се разпишеш  малко ? :)

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #37 -: Юни 02, 2007, 22:25:28 pm »
Значи според мен това са глупости. Людмила Живкова я убиха заради друго. Трябва да се мисли малко и да се има правилната информация.

Принципно доста хора, които четат конспиративна литература не разбират едно главно нещо. За да се убие човек и то от такъв ранг като Людмила, трябва да има причина. Много, много сериозна причина. Това че отворила вратите на България за еди къде си са глупости. Най-малкото защото това не е противоречало на плана за страната. В България има много, много малко личности, които са се противопоставяли на плана. А плана (повярвайте ми) за тази страна не е излязал от завода фабрично наред с другите планове. За България има специален план. Левски се опря на плана обесиха го. Не защото сме били в турско робство. Защото е стигал до хората и ги е карал да мислят. Та така достигаме до главното - кукловодите си позволяват да убиват само хора, стигнали до такива неща, които карат народа да се замисли.
Редовно ми се задава въпроса - защо след като Дейвид Айк (заменете Айк с всяко име което дискутира същите теми) говори такива неща е още жив. Наивен въпрос. Жив е или защото служи на определена цел без да разбира, или разбира много добре на кой служи, или не е опасен. Защо? Защото тайните общества винаги разчитат на голямата зомбирана маса, която вовеки ще им служи независимо че излиза някой пред парламента и казва че рептилиите контролират Земята. Убиват се хора които наистина стигат до нещо. Хора като Фил Шнайдер, Купър, Спрингмайър и т.н.
Та - защо Людмила бе убита? Заради знаме на мира ли? Заради агни-йогата ли? На кого пречи това във времената на желязния червен юмрук?
Живкова стига до друга следа. Тя решава да отпътува към остров Малта, за да търси оригинални богомилски книги и до днес все още непроучени. След съответните потвърждения от малтийското министерство на културата за съществуването на такива книги, се организира екип от учени. Три дни преди тяхното заминаване обаче (юни, 1981 г.), експедицията се осуетява, поради внезапната смърт на Л. Живкова. Дали тези събития са свързани, не знаем, но от тогава втори опит не е правен с основателното оправдание на БАН, че няма пари.
Сега кое е опасното в случая. Опасното е, че тя е щяла да открие кои са богомилите, а оттам - кои са българите. А нали се сещате, че разберем ли кои сме - цялото Нибиру да се излее с флотата няма шанс. Людмила Живкова бе убита, защото тук се работи от столетия да не се разбере КОИ СМЕ НИЕ. "Хилядолетния ни враг трябва да бъде унищожен". Сега става ли ви по-ясно. Ако не, се запитайте защо Шесто управление се уплаши от книгата "Тракийските послания" и защо взе да я проучва. Страхуват се да не стане явна връзката тракийство-орфизъм-християнство-богомилство-космическа същност.

Търсете и мислете! Да се четат книги не е достатъчно в никакъв случай!
като прочетох тоя пост, осъзнах колко съм неосведомен и необразован :)
не знам дали има тема по въпроса за богомилите тука, ще потърся, ама ако няма защо не се разпишеш  малко ? :)

Абе тоя Стефан Гайд е леко съмнителен тип. А дали богомилските книги, които циркулират в нета са истинските, или не са, така не може да се каже. Но може би може да се провери, чрез учението на  катарите. Още много други неща, са се случили 81-а година, както излиза. И в крайна сметка не можем да сме сигурни, че Живкова е убита.
Ема едни думи, поне като слух се носи и той даже е колекционерска рядкост, за един думи на Т. Живков, от които се пдоразбира нещо от рода на това, зад всичко това стоят сили, много по-големи, но какви не е ясно.

Неактивен Нова Ера

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
  • Една Земя за всички
    • Направи сам Енергийна революция
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #38 -: Ноември 02, 2011, 23:27:56 pm »
За първи път го чувам, но като гледам сегашното ни положение и накъде вървим няма да се очудя ако е истина. Можеш ли да кажеш коя е тази Людмила Живкова?
О Боже, не знаеш коя е Людмила Живкова? Та тя донесе втората златна ера в културата на България. По нейна иницитава са организирани честването на „1300 години България“, домакинството на България на Международната детска асамблея „Знаме на мира" под егидата на ЮНЕСКО, построяването на комплекса „Камбаните“ в София (край ж.к. Младост - 4), на Националния дворец на културата в София (който от смъртта ѝ до 1990 г. носи нейното име), откриването на десетки хиляди културни домове, библиотеки, музеи и галерии из цялата страна, организира лично успешни археологически експедиции, възстановява крепостта Царевец до сегащното й величие...

Чети: http://www.bgizlet.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1098&Itemid=118

Ето и филм за нея, за наш срам, правен от руснаците, които не са я забравили: http://kolibka.com/download.php?mid=9587
« Последна редакция: Ноември 02, 2011, 23:35:40 pm от Нова Ера »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #39 -: Ноември 03, 2011, 09:24:07 am »
Чети: http://www.bgizlet.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1098&Itemid=118

Ето и филм за нея, за наш срам, правен от руснаците, които не са я забравили: http://kolibka.com/download.php?mid=9587

<a href="http://static.video.yandex.ru/lite/nebesniyclan/4yv27t5qa1.3208]" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://static.video.yandex.ru/lite/nebesniyclan/4yv27t5qa1.3208]</a>

Инфоhttp://www.palitrabg.net/27l.htm  и  Мисли на Людмила Живкова

Цитат
Един от най-важните уроци, на които ни учи историята обаче, и който явно мнозина овластени и до днес са забравили да научат,
е че един духовен подвиг не може да бъде изличен чрез гласни или негласни забрани да бъде споменаван.
« Последна редакция: Ноември 03, 2011, 09:44:11 am от Hacko »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #40 -: Ноември 03, 2011, 20:02:34 pm »
Доколкото си спомням колата на Людмила беше ударена от самосвал, който след това не беше открит. Толкова са и го търсили. Определено ако беше жива, съдбата на Бг щеше да е друга, по-добра. Тя беше ерудирана, начетена и интелигентна жена, с много идеи и воля да ги постигне. Честен човек. Светла й памет. А това за Малта и богомилите не го знаех.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #41 -: Ноември 03, 2011, 23:23:31 pm »
До колкото си спомням пръстен и е бил даден от вече покойния ;D Сай Баба за да я пази.Но според мен събитията около гробницата на Бастет и изиграват лоша шега...
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Materius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re: Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #42 -: Февруари 10, 2012, 14:08:56 pm »
Значи според мен това са глупости. Людмила Живкова я убиха заради друго. Трябва да се мисли малко и да се има правилната информация.

Принципно доста хора, които четат конспиративна литература не разбират едно главно нещо. За да се убие човек и то от такъв ранг като Людмила, трябва да има причина. Много, много сериозна причина. Това че отворила вратите на България за еди къде си са глупости. Най-малкото защото това не е противоречало на плана за страната. В България има много, много малко личности, които са се противопоставяли на плана. А плана (повярвайте ми) за тази страна не е излязал от завода фабрично наред с другите планове. За България има специален план. Левски се опря на плана обесиха го. Не защото сме били в турско робство. Защото е стигал до хората и ги е карал да мислят. Та така достигаме до главното - кукловодите си позволяват да убиват само хора, стигнали до такива неща, които карат народа да се замисли.
Редовно ми се задава въпроса - защо след като Дейвид Айк (заменете Айк с всяко име което дискутира същите теми) говори такива неща е още жив. Наивен въпрос. Жив е или защото служи на определена цел без да разбира, или разбира много добре на кой служи, или не е опасен. Защо? Защото тайните общества винаги разчитат на голямата зомбирана маса, която вовеки ще им служи независимо че излиза някой пред парламента и казва че рептилиите контролират Земята. Убиват се хора които наистина стигат до нещо. Хора като Фил Шнайдер, Купър, Спрингмайър и т.н.
Та - защо Людмила бе убита? Заради знаме на мира ли? Заради агни-йогата ли? На кого пречи това във времената на желязния червен юмрук?
Живкова стига до друга следа. Тя решава да отпътува към остров Малта, за да търси оригинални богомилски книги и до днес все още непроучени. След съответните потвърждения от малтийското министерство на културата за съществуването на такива книги, се организира екип от учени. Три дни преди тяхното заминаване обаче (юни, 1981 г.), експедицията се осуетява, поради внезапната смърт на Л. Живкова. Дали тези събития са свързани, не знаем, но от тогава втори опит не е правен с основателното оправдание на БАН, че няма пари.
Сега кое е опасното в случая. Опасното е, че тя е щяла да открие кои са богомилите, а оттам - кои са българите. А нали се сещате, че разберем ли кои сме - цялото Нибиру да се излее с флотата няма шанс. Людмила Живкова бе убита, защото тук се работи от столетия да не се разбере КОИ СМЕ НИЕ. "Хилядолетния ни враг трябва да бъде унищожен". Сега става ли ви по-ясно. Ако не, се запитайте защо Шесто управление се уплаши от книгата "Тракийските послания" и защо взе да я проучва. Страхуват се да не стане явна връзката тракийство-орфизъм-християнство-богомилство-космическа същност.

Търсете и мислете! Да се четат книги не е достатъчно в никакъв случай!


Евала брат, едно от най-точните и ясни неща, които съм чувал или чел! Мисля си че и справо ги е страх, любимия ми пример са историите на шуменци или плевенчани как живеят в испания, англия и т.н.
Поздрав!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #43 -: Февруари 10, 2012, 15:14:47 pm »
Materius, добре че си го копнал това на Хорос. Нещо ми е убягнало от вниманието. Много логично написано. Най-вероятно за това са й посегнали на живота. А какво имаш предвид за българите в Испания и Англия? Сподели.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Загадъчният пръстен на Людмила Живкова
« Отговор #44 -: Февруари 10, 2012, 17:17:53 pm »
И АЗ мисля, че я убиха заради богомилите. В официалната ни история те са лоши еретици, а всъщност не е било така. Богомилите, или т.нар. Бугари или катари са тласъка на Ренесанса. Ето тук съм написал част от истината за тях.
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,19433.msg243610.html#msg243610
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27