Автор Тема: Кой управлява България?  (Прочетена 55114 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Кой управлява България?
« Отговор #30 -: Ноември 27, 2011, 15:38:39 pm »
Русия не се ли управлява от Шорошовци-олигарси? :-X А Борисов едва ли ще си и помисли за референдум по такъв въпрос, нали онези от Брюксел веднага ще го привикат на килимчето, да му разяснят, че не трябва да ходи из облаците.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен gm67

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Кой управлява България?
« Отговор #31 -: Ноември 27, 2011, 19:31:32 pm »
Да управляваш нещо съзнателно,означава да планираш евентуалните си бъдещи ползи,влагайки СЕГА усилия и ресурси.
В този смисъл,очевидната липса на визия и план за бъдещето на страната показва,че в момента няма сили,реално загрижени за "управлението" на България.
Има разнородни(основно външни)интереси,които просто се стремят да извлекат максимална моментна печалба,използвайки местната олигархия.
Но това според мен не може да се нарече "управление".

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Кой управлява България?
« Отговор #32 -: Ноември 27, 2011, 19:55:26 pm »
Русия не се ли управлява от Шорошовци-олигарси? :-X А Борисов едва ли ще си и помисли за референдум по такъв въпрос, нали онези от Брюксел веднага ще го привикат на килимчето, да му разяснят, че не трябва да ходи из облаците.

Да, прав си.Ама след вкарването на Ходорковски, човека на ротшилд в затвора, не се ли откъснаха малко от неговото влияние?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Кой управлява България?
« Отговор #33 -: Ноември 27, 2011, 23:04:59 pm »
Така е, но има още много да се работи в тази насока. ;)
Dreams are messages from the deep.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Кой управлява България?
« Отговор #34 -: Ноември 28, 2011, 08:26:11 am »
Има малка вероятност, да се откачим от господаря си шорош, и да ни върнат на стария ни господар-русия. Нали щяли да ни канят да участваме в новия евразийски съюз ;).....Интересно ще ми е да видя реакцията на борисов, дали ще е съгласен, или няма. Според мен, този път трябва да се проведе референдум, а не както за ЕС. Както се казва, глас народен, глас божи.

Американския посланик-губернатор няма да позволи референдум по темата.Ще е по-добре даже само да позволят разширяването на търговията с Русия.

Неактивен Bethedi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Кой управлява България?
« Отговор #35 -: Ноември 28, 2011, 17:04:58 pm »
Кой управлява България? Този въпрос, пуснат в интернет-пространството(а той е пуснат на доста места във форуми и блогове) цели само едно-проверка на общественото мнение. Отговорите му ще дадат възможност да се разбере докъде е стигнал мисловният процес на хората и дали е в "правилната" посока. По всичко личи, че нивото на осмисляне, не само в нашия форум, е твърде ниско, първосигнално, като се набляга на директните отговори "световното правителство,
ЦРУ, масоните, илюминатите" и други подобни, надълго и широко дискутирани в не една тема.
Има и друга причина въпросът "Кой управлява България?" да се поставя периодично и профилактично-за да не ни идва наум да си зададем по-правилния въпрос-защо, за Бога, ние, Народът, не управляваме България? Далеч по-лесно е само да се констатира, че еди-кои-си ни управляват, а ние горките, сме принудени да ги търпим. Какво ще ми помогне, ако знам, че България се управлява от децата на номенклатурата от преди 1989г. под вещото ръководство на знайни и незнайни институции и личности? Нищо, защото ЦРУ или световното правителство е твърде далеч от мен и не мога да го хвана и да му извия врата, че да го питам - ей, аланколу, ти какво правиш с мен и народа ми...как я мислиш ти тази работа..., до кога ще продължаваш така да ни управляваш?
Това от своя страна поражда чувство за безсилие, за безнадежност, за безконтролност. Ние, Народът, сме се предали на някого-"световното правителство, ЦРУ, масоните, илюминатите", защото не осъзнаваме, че точно ние, Народът, по дефиниция сме суверенът на България и никаква сила не е в състояние да ни натиска в калта, ако ние не му позволяваме. Реалността за съжаление е друга-ние отказваме да управляваме сами себе!

Въпросът е зададен, не за да се изпробва общественото мнение или да се отклони в някакви алтернативни на разума пространства.
Народът никога не е бил суверен и никога не е определял правилата на играта, от древността та чак до наши дни. На народа е дадена само илюзията, че неговия глас има значение. Напротив, гласът на народа няма никакво значение, защото тези които се избират и респ. поемат управлението са едни и същи. Едни и същи сили и принципи управляват държавата и народа, назависимо от времето, строя, партията, конкретните личности и т.н.
Никъде в природата, в естествения свят няма такова животно демокрация - "управление на народа", никъде, както и никъде няма равенство. Демокрация,равенство, това са човешки изобретения. Не може да си равен с някой, който стои под твоето или над твоето стъпало на разумност или по-общо казано еволюция. Не можеш да сложиш знак на равенство между Айнщайн и един пигмей от остров Борнео.
В две неща може да бъдат равни само хората - пред Бога и пред смъртта.
Народът не управлява, а се управлява.


Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Кой управлява България?
« Отговор #36 -: Януари 16, 2012, 21:50:08 pm »
Напълно съм съгласен, Blade. Ето защо поставих тази тема. На мен лично ми е интересно, доколко България се управлява отвън, доколко отвътре и кой взема важните решения. Изпълнителите като цяло са ясни. 22 години държавата целенасочено се води по определен път, независимо от това коя политическа сила е на власт. Сменят се лица и имена, но не и политиката/матрицата на управление.

 

Истината съдържа много окултни аспекти, които са неразбираеми за потерпевшата аудитория / тоест,  това са хората, нациите, народите ...с изрязани ДНК/нишки/ и предварително култивирани съзнания/ ..... :P


Какво точно имаш предвид с ДНК нишките ? И въобще с тази част от мнението ти ?
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Кой управлява България?
« Отговор #37 -: Януари 16, 2012, 22:05:12 pm »
Има малка вероятност, да се откачим от господаря си шорош, и да ни върнат на стария ни господар-русия. Нали щяли да ни канят да участваме в новия евразийски съюз ;).....Интересно ще ми е да видя реакцията на борисов, дали ще е съгласен, или няма. Според мен, този път трябва да се проведе референдум, а не както за ЕС. Както се казва, глас народен, глас божи.

Американския посланик-губернатор няма да позволи референдум по темата.Ще е по-добре даже само да позволят разширяването на търговията с Русия.

Сегаааа...да поразсъждаваме, какво бих направил АЗ, който съм отявлен русофоб, но пък си обичам България де. Самия факт, че цялата ни икономика е в колапс, да не кажа под точката на замръзване, въпреки, че не съм фен на русия бих търсил точно там пазари за да си оправям икономиката, бизнеса....и пр. Както се казва, парите не миришат ;). Ето там е грешката на нашите парцалеси. Не виждам нищо лошо, хем да сме си членове на ЕС, хем половината Българска нация да работи за русия. Нашия бизнес ''хляб'' у ЕС няма да яде. Те самите се чудят къде да си търгуват производството. Единствения бизнес, който ще правим с ЕС е да им мием тоалетните :(. Ама явно, рашките не искат бизнес с нас :yes:. И като се замисля, може би са прави. раша вече не е тази от преди 1989г, когато там сме си пласирали буклуците. Различно е. Може би това е проблема за да не работим с тях+митата. 
:hi:
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен morcikul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 173
Re:Кой управлява България?
« Отговор #38 -: Януари 17, 2012, 09:41:51 am »
 Хайде да поразсъждаваме ... Ти който си русофоб но не си фен на Русия ! ... Коя е тази цяла икономика за която говориш, че и била в колапс. Та нали  твоите русофобски приятели унищожиха Българското със "социализма" изграден уж за благото на "теб". Има лошо когато го правиш не за добро а за "твое" добро. Грешката е само една и тя е направена преди 50 и косур години от такиви разсъдливи мозъци като теб.

Неактивен gm67

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Кой управлява България?
« Отговор #39 -: Януари 17, 2012, 10:30:08 am »
Не виждам нищо лошо, хем да сме си членове на ЕС, хем половината Българска нация да работи за русия. Нашия бизнес ''хляб'' у ЕС няма да яде. Те самите се чудят къде да си търгуват производството. Единствения бизнес, който ще правим с ЕС е да им мием тоалетните :(. Ама явно, рашките не искат бизнес с нас :yes:. И като се замисля, може би са прави. раша вече не е тази от преди 1989г, когато там сме си пласирали буклуците. Различно е. Може би това е проблема за да не работим с тях+митата. 
:hi:
Не може да слугуваш на двама господари. ;)Ще стане като Кадафи-многовекторна политика на Запад и на Изток,докато не подгониха отвсякъде..
Слаба държава като нас не може да си позволи подобни дребни тарикатщини. 

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Кой управлява България?
« Отговор #40 -: Януари 17, 2012, 11:03:20 am »
Не е точно така. И Меркел ''затопли'' отношенията с путин и ''гледа'' към пазарите му. Те си и търгуват и сега, но за в бъдеще ще разширяват отношенията.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Кой управлява България?
« Отговор #41 -: Януари 17, 2012, 16:49:53 pm »
Нетрябва да се смесват икономическите взаимоотношения със "близане на дупета".Нас българите ни управляват всички защото сме най добри във реването и близането, никой няма вина че сме такива, вината си е само наша.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Кой управлява България?
« Отговор #42 -: Януари 17, 2012, 21:30:10 pm »
Ами, не е наша. Какъв избор реално имаме на изборите ??? Избираме м/у бивши комуняги, агенти на дс и криминални елементи. Това, ако е избор, здраве му кажи. И те вместо да защитават националните ни интереси, мислят за личните си банкови сметки. Комунягите на чело с агент гоце прибраха комисионните за тройния шлем, а крими контингента сега прибра комисионните за шистовия газ. Факт.

Ето тук един клип за БГ реалноста.

Българи - Изгледайте Това Видео и се Замислете !!
« Последна редакция: Януари 17, 2012, 23:11:13 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Кой управлява България?
« Отговор #43 -: Януари 18, 2012, 12:04:55 pm »
Ами, не е наша. Какъв избор реално имаме на изборите ??? Избираме м/у бивши комуняги, агенти на дс и криминални елементи. Това, ако е избор, здраве му кажи.

ARRI, процента 6000000 срещу да речем 200-300 говеда, можеш и сам да го сметнеш, проблема е друг ама ако го напиша минусите ми ще станат 5999999, та затова ще си премълча ;).   
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен diadka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Кой управлява България?
« Отговор #44 -: Февруари 12, 2012, 16:30:28 pm »
Най-зловредни за България са политиките на Русия и Турция,но народа е с тотално промит мозък и продължава да величае поробителите си да ги гледа в захлас и да си мечтае да търгува или да го обладават отново и отново,гледа турски сериали,ходи на екскурзии в турция,налива пари в икономиката им.Възхищава се на великата русия която ежечасно работи срещу България и само за 40 години успя да унищожи българската интелигенция,водачите на нацията, лидерите.Преди 9 септ.1944 имаше такова нещо като джентълменски тип на взаимоотношение,но руснаците наложиха колхозническо селсия тип на поведение,който е просташки по своята същност.Издигнаха неуки и простовати хора за наши управници.Моделът в момента е същия управляват ни про съветски и протурски личности а ние ги гледаме в захлас.Незабравяйте и че СССр беше тази която след 2рата световна война гласува България да бъде на страната на победените и да плаща репарации,въпреки ,че 30000 войника загинаха биейки се на страната на ссср срещу Германия.Къса ни е паметта,ние сме първите европейци,не турци ,не руснаци..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27