Автор Тема: Проблеми свързани с някои хапчета  (Прочетена 20456 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lubricant

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
Re:Проблеми свързани с някои хапчета
« Отговор #15 -: Октомври 26, 2011, 11:49:13 am »
Добре де, пил си хапчета за кръвно, а не ти ли направиха изследвания какви са физиологичните причини - високото кръвно е симтом, а не болест? Според мен имаш някакъв емоционален блокаж, вътрешен конфликт, за да го вдигаш така. Имаш нужда да поговориш със себе си, лекарствата няма да ти помогнат в никакъв случай, особено тези за кръвно - те не лекуват първоизточника на проблема, а замазват само положението. Ето какви въпроси трябва да си зададеш според една книжка:
1.  В хармонично равновесие ли са при мен главата и сърцето, разумът и чувствата?
2.  Давам ли достатъчно простор на чувствата си и осмелявам ли се да ги изразявам?
3.  Живея и обичам ли с цялото си сърце?
4.  Ръководи ли се животът ми от жив ритъм или го сковавам в ограничен такт?
5.  Има ли в живота ми все още заряд и експлозив?
6.  Вслушвам ли се в сърцето си?

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Проблеми свързани с някои хапчета
« Отговор #16 -: Октомври 26, 2011, 12:12:16 pm »
Изследвания са ми правени. Няма физиологични изменения. Мога да въртя велоергометър и 1 час примерно.Без проблеми. Това е ПА - панически атаки. Бях при човек, който е бивш вече колега на сестра ми и той каза, че са ми "повредени" клетките, които усвояват серотонина. Обърка ли се това в мозъка има проблеми. Антидепресанти се пият затова за да се промени вече промененото ДНК на клетката от стреса.Ако правилно съм разбрал, всъщност. Хора не сблъскали се с това лично, трудно биха го разбрали. Много хора го имат. Влизал съм и в други форуми, говорил съм. Просто стрес. И избива. Тия хапчета не се спират ей така. Тук пуснах темата, понеже се "надявах" някой да е имал подобни преживявания и да сподели дали се е отървал от това по някакъв начин.
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 12:13:48 pm от illegal »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 463
Re:Проблеми свързани с някои хапчета
« Отговор #17 -: Октомври 26, 2011, 15:34:36 pm »
Добре де, пил си хапчета за кръвно, а не ти ли направиха изследвания какви са физиологичните причини - високото кръвно е симтом, а не болест? Според мен имаш някакъв емоционален блокаж, вътрешен конфликт, за да го вдигаш така. Имаш нужда да поговориш със себе си, лекарствата няма да ти помогнат в никакъв случай, особено тези за кръвно - те не лекуват първоизточника на проблема, а замазват само положението. Ето какви въпроси трябва да си зададеш според една книжка:
1.  В хармонично равновесие ли са при мен главата и сърцето, разумът и чувствата?
2.  Давам ли достатъчно простор на чувствата си и осмелявам ли се да ги изразявам?
3.  Живея и обичам ли с цялото си сърце?
4.  Ръководи ли се животът ми от жив ритъм или го сковавам в ограничен такт?
5.  Има ли в живота ми все още заряд и експлозив?
6.  Вслушвам ли се в сърцето си?

При мен нито едно от тия неща не е вярно и пак имам желязно кръвно (да чукна на дърво) 110 на 70
Но пък ... може и да са в сила някои ... поне в сравнение със средностатистические хора.
Рецепти няма. Пич, не ти писах по темата, защото нямам опит с тия работи. Още като бях малко дете, инструкторите и гурутата ми казваха да стоя далеч от такива неща, дрога, цигари, алкохол.
Сам си се забъркал, сам ще трябва да излизаш от там. По-добре търси съветите на професионалисти. Те най-добре ще знаят излизането може ли да стане без лекарства, и ако са необходими лекарства, кои. Дори и някой да е имал опит, и да ти го опише, няма гаранция, че за теб нещата ще са точно така.
Просто избери момент, когато си честен със себе си, и се попитай, докъде можеш да стигнеш с напъването. Визуализирай. Представи си. Колко зор можеш да изтърпиш? Месец, година? И след това го направи. Обикновено така се правят трудните неща. Ако имаш искрено желание, може би ще събереш волята да го направиш. А може би не. Винаги в живота, хората имат предизвикателства. И винаги или ги преодоляват, или не. Зависи докъде е стигнала решимостта им. И с теб ще е така. Или ще успееш, или не. Или ще си останеш цял живот дроб, или ще се вземеш в ръце и на крака и ще станеш отново мъж. Въпрос на избор, единствено и само.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Проблеми свързани с някои хапчета
« Отговор #18 -: Октомври 26, 2011, 16:57:40 pm »
Хм, добре звучи. Това за дроба особено.  :hi:

Неактивен aketto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
Re:Проблеми свързани с някои хапчета
« Отговор #19 -: Октомври 27, 2011, 14:09:24 pm »
Амфетамините, комбинирани с антидепресанти не са най-добрият съветник... Може да се стигне дори до летален изход. Преди да пиете или да шмъркате нещо, поинтересувайте се малко кое с кое не трябва да се комбинира, ве хора... Пише си го. Амфетамини за сваляне на килограми... по-голяма глупост не бях чел... Килограми се свалят със спортуване, не със смъркане на разни химии и вземане на разни хапчета... Сами си съсипвате живота, после това виновно, онова виновно... Нещото, което бих те посъветвал за Ривотрил-а е просто постепенно да намалиш дозата, докато накрая не спреш самото лекарство. Но никога не спирай подобни лекарства отведнъж, защото става много зле - положението, не само няма да се подобри, ами и ще се влоши. Но се консултирай с лекар за това! Успех ;)

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Проблеми свързани с някои хапчета
« Отговор #20 -: Октомври 27, 2011, 14:26:53 pm »
Амфетамини съм взимал съвсем малко време! Само тях! Един наркоман взима толкова амфет, колкото аз съм взел за тези 3-4 месеца само за седмица.Плюс това не смъркам, а го разтварям в кафе. Спортувам от 12 годишен, сега съм на 33 и са ми ясни нещата, но това не ме застрахова от глупости. На мен проблемите ми се получиха от уплахата след това, а антидепресанти взимах почти година по-късно, понеже от самата уплаха получих проблеми. Неконтролируемо "изпускане" на адреналин. Проблема се получи, че пиех и кафе и енергийни напитки, което доведе до високото кръвно. Ривотрила няма да го спра изведнъж. Не съм обвинил никой освен мен. Живота хич не ми е съсипан, просто искам да изчистя този проблем. Благодаря за съвета. Понеже ми трябва свеж мозък, заради работата с която съм се захванал и изчистване на мисълта. Трябва да поровя из форума за някои такива теми свързани с повишаването на КПД- то на мозъка. Пак ти благодаря за съвета.

Неактивен jeni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re:Проблеми свързани с някои хапчета
« Отговор #21 -: Октомври 29, 2011, 18:09:32 pm »
Извинявам се, ако си запознат, но една възможна практика - холотропно дишане - задължително под наблюдение на човек, обучен за това. Сеанси - поне два часа. Защото в нета има разни идеи за самостоятелни кратки практики, но това не довежда до дълбоки психо изживявания.

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Проблеми свързани с някои хапчета
« Отговор #22 -: Октомври 29, 2011, 22:44:08 pm »
Това изглежда интересно, поразчетох се в нета. За първи път го чувам! Благодаря за информацията. Но на този етап не мога да си го позволя. Струва ми се скъпо.  :(
 
« Последна редакция: Октомври 29, 2011, 22:48:46 pm от illegal »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Проблеми свързани с някои хапчета
« Отговор #23 -: Октомври 30, 2011, 00:23:16 am »
Не съм имала проблем с това, но все пак реших и аз да пиша.

illegal, трябва да стигнеш до себе си и да изринеш "Авгиевите обори" в душата си, а за това има само един специалист- ТИ САМИЯТ!
Всяка пристрастеност, както и болест си имат психосоматичен характер.
Чисти причината, а не симптома. Само ти можеш да стигнеш до него.
Друг може да ти покаже вратата, но през нея трябва да минеш сам. ( Перифразирах малко цитата. Сигурно го помниш от "Матрицата"  ;) )
Аз, за разлика от повечето няма да ти препоръчам традиционните "специалисти". ;)

И виж какво, не се оставяй да те програмират колко ще е трудно и ала- бала. Каквото си го направиш такова ще е.  @---
Хайде успех и леко и безаварийно излизане от това!

Ако имаш въпроси, пиши ми бележка.



Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Проблеми свързани с някои хапчета
« Отговор #24 -: Октомври 30, 2011, 06:31:35 am »
Здравей красиво цвете! Знаеш ли в Шанхай строят небостъргач с това име. Там цветето е символ на града. Да ти призная честно тия "Авгиеви обори" не ми говорят нищо. :D Или поне "чистенето" им.  :blush:

Неактивен lubricant

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
Re:Проблеми свързани с някои хапчета
« Отговор #25 -: Октомври 30, 2011, 08:07:49 am »
Йога също би ти помогнала  :)

Неактивен ariadna

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Какво е мнението Ви за лекарствата които се изписват в
« Отговор #26 -: Декември 11, 2011, 13:28:50 pm »
Има ли еднозначен отговор, както един мой познат психолог каза че имат зомбиращо действие?Вие имате ли обективна информация по въпроса?Как точно действат на съзнанието?

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Проблеми свързани с някои хапчета
« Отговор #27 -: Декември 16, 2011, 10:59:05 am »
Кое от всичките да има зомбиращо действие?
Между другото ривотрила съм го намалил повече от 15 пъти вече. От както съм пуснал темата. От 10-12 таблетки седмично на половин до една седмично.  Не е гаранция още,  има път за вървене.
 
« Последна редакция: Декември 16, 2011, 11:07:25 am от illegal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27