Автор Тема: Запечатване на Аурата  (Прочетена 24852 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #15 -: Ноември 16, 2011, 18:35:48 pm »
Щом се самоопределя значи толкова е и медиум. ;D Освен ако не е "дете индиго"(забравих да допълня ,че те сами се самоопределяха) :---
И какво значение има, като цветовете на аурата постотоянно се изменят и преливат.
То това аурата не е паметник, не е нещо статично.
Цитат
ТОВА ВЪЗМОЖНО ЛИ Е БЕЗ АБСОЛЮТНО НИКАКВА ИНФОРНАЦИЯ ЗА МЕН
(мое мнение)Не е възможно!
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 18:42:37 pm от fishbone »

Неактивен MayaY

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #16 -: Ноември 16, 2011, 18:39:37 pm »
Дете индиго не е точно казано. Може да му е лилава, синя виолетова неговата аура.....но не е дете на 51 години е. Има статии и публикации за аурите на популярни личности - политици, доктори и др.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 19:40:44 pm от Mirotvorec »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #17 -: Ноември 16, 2011, 18:49:41 pm »
А ти не знаеш ли, че възрастните хора са като децата(в повечето случаи). Не казвам, че като е на 51 е прекалено възрастен в конкретния случай. А самата ти смяташ, че възрастта е от значение.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 18:55:31 pm от fishbone »

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #18 -: Ноември 16, 2011, 22:11:33 pm »
Напълно възможно е за човек да проследи една мисъл(мнение във форум) и да стигне до нейния източник, а от там и да научи всичко за него.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 22:12:40 pm от xnet_user »

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #19 -: Ноември 17, 2011, 09:54:21 am »
Имам един въпрос. Не ми се отваря друга тема, ако има проблем модераторите моля да кажат.

Въпроса ми е следния.
Разговарям във форума на един сайт с човек който се самоопределя че е медиум.
Той нищо не знае за мен.
Не ми знае рожденната дата(ден, месец, година).
Не ме е виждал на снимка.
Не знае къде живея.
Никнейма използван в този сайт НЕ ми е истинското име.
Няма моя вещ/предмет.
Единствено само 200 мнения в този сайт, в които мнения не се дава информация за гореизброеното, пък и не вярвам дори да си е правил труда да ги чете.
По едно време този човек ми каза каква ми е аурата?!
ТОВА ВЪЗМОЖНО ЛИ Е БЕЗ АБСОЛЮТНО НИКАКВА ИНФОРНАЦИЯ ЗА МЕН, дистанционно констатиране на аурата?

Питам само по запознати дали е възможно, без да отричам каквото и да било.


Ако е силен сензитив може да ти мерне евентуално цвета на аурата, но за да я разгледа в подробности ми се струва, че трябва да те познава лично  ;). Все пак не забравяй факта, че ти във всеки свой пост оставяш личната си енергетика и всеки един емпат може да ги усети, ако пък е и добър психолог може и да разбере много неща  ;D...

Имам една позната в друг форум, която наляво и надясно "познава" аурите на потребителите, но лично за мен си е жива измислица или поне аз не мога да го правя (трябва да познавам човека лично и само като го видя да определя цвета на аурата му и това не винаги става, защото ако човек си е напляскал лични защити и не ти позволи да виждаш отвъд, то ти посмъртно не можеш да го направиш!), а нещо, което не съм правила няма как да го знам със сигурност...  :hi:

Правили сме опити с мои близки познати, които са сензитивни и запознати с механизмите, "да виждаме" аурата си през време и пространство. Резултата е следният: и аз, и те например можем да си "сложим" защитна сфера в някакъв цвят, те, както и аз виждаме само цвета на защитната сфера, а той се променя по наше желание, тоест за да видим цвета на аурата вътре в сферата, то трябва да се "свали" защитата и тогава да се види.

Затова и ми е много забавна тази аура камера, дали ако човек, който може да контролира енергията и да променя цветовете и да си поставя защити съзнателно, реши да се подложи на нея и какъв би бил резултата...  :-X
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен MayaY

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #20 -: Ноември 17, 2011, 12:30:50 pm »
Благодаря за отговорите на всички!
Само да допълня той не ми е казвал точен цвят на аурата.
Каза ми само че аурата ми е Светла/чиста, това дали е препратка към някакъв цвят не знам.
Парадоксалното беше че в него момент точно бях в най-пиковия момент на болкова криза свързана с общо казано дискови хернии(той не го знаеше това). Това ме учуди едвам пишех(най зловещите токове и болки по цялото тяло...ръце, крака, всичко)...и в този момент да ми е светла и прекрасна аурата.

А някой може ли да ми отговори на този въпрос. Аз си нямам никаква представа каква ми е аурата, но каквато и да е .....как въздейства силната физическа болка цветово на Аурата?

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #21 -: Ноември 17, 2011, 13:18:21 pm »

Каза ми само че аурата ми е Светла/чиста, това дали е препратка към някакъв цвят не знам.
Парадоксалното беше че в него момент точно бях в най-пиковия момент на болкова криза свързана с общо казано дискови хернии(той не го знаеше това). Това ме учуди едвам пишех(най зловещите токове и болки по цялото тяло...ръце, крака, всичко)...и в този момент да ми е светла и прекрасна аурата.

А някой може ли да ми отговори на този въпрос. Аз си нямам никаква представа каква ми е аурата, но каквато и да е .....как въздейства силната физическа болка цветово на Аурата?

Значи нищо не е видял  ;D. Ако си правиш защити с определени цветове, може да е видял тях, но ако не си правиш защити то "виждането му" е тип свободни съчинения.

Когато изпитваш болка е най-вероятно аурата ти да е в тъмни и замърсени цветове, защото принципно докато не постигнеш баланс в емоциите си, тя отразява всяка една емоция, защото аурата е всъщност астралното, тоест емоционалното ти тяло, а болката е силна и типично негативна емоция. Когато аз имам някоя главоболна криза аурата ми става тъмно мръсно сива от нежно бледосиньо и тогава пък изобщо не съм и в състояне да я видя дори (цвета ми го е казвал приятел, с когото обикновено си правим експерименти с енергиите).

Това са моите наблюдения. Ако някой друг е правил изследване, ще се радвам да сподели  ;)...
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #22 -: Ноември 17, 2011, 16:15:43 pm »
Самото заглавие на темата, на мен, ми звучи леко абсурдно. Аурата е индикаторът на душата. А всички знаем, че душата се развива, тя не е константа, постоянна във времето. Нали чрез несполуките, страданията, разочарованията тя се развива, ако всичко се случва по план, защо изобщо живеем тогава? Така че за мен аурата като едно цяло не може да бъде буквално запечатана. Спираме промяната, а тя е неизбежна в живота ни.

MayaY, медиумите са хора, които разговарят с душите на мъртвите. Вероятно въпросният човек е просто сензитив или силното му желание го кара да си мисли, че е такъв :). 200 мнения не са никак малко човек да разкрие част от себе си, да покаже част от историята на душата си. И там в написаното, въпреки многото думи, които не всички може да се били истинни той да я е "видял". Не би било невъзможно, например, използвайки някои графологични принципи.
Хората имащи еднакви параметри на аурата се привличат, извършва се непрекъснат обмен на Е. Тя се променя при всякакви здравословни неразположения, емоции, при изразяването на омраза, при усещането на любов и т.н.
За дискова херния, свързва се с първа чакра и цветът е червен (първият цвят). Белият цвят е най-висшият, включващ в себе си всички цветове. Само изцяло посветените и съвършените имат бял цвят аура. Но може би е искал да те накара да си мислиш за въпросния цвят... След като прочете написаното от него - имаше ли някакво подобрение?
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен MayaY

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #23 -: Ноември 17, 2011, 16:56:27 pm »
Iveta, въпроса ми е чисто практичен, свързан с дистанционна енергийна диагностика/лечение/ясновидство!!!
Етапа с теорията съм го минала отдавна!.
Не ме разбирай погрешно просто не се интересувам от това някой да ми каже какъв е най висшият цвят в аурата.....а дори и като теория, с някои неща които си написала не съм съгласна.
За какво подобрение става въпрос та аз не съм се лекувала при този човек само го проучвах, дори не съм му и споменавала за здр. проблем.

Както и да е този човек с претенции за сериозен лечител позволяващ си да коментира и популярни хора, попадна в капан. Най вероятно ако му бях споменала един или друг мой здравословен проблем щеше да ми издекламира някаква друга аура.



« Последна редакция: Ноември 17, 2011, 16:58:24 pm от MayaY »

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #24 -: Ноември 17, 2011, 21:43:52 pm »
Е, щом си минала теорията, ето ти практиката :) На дали някой категорично може да ти отговори на въпроса. Сама трябва да го намериш, ако за момента не го "виждаш" значи не ти е необходим.
А човек, който не го вълнува това, което търси дали може да се види дистанционно или не защо му е всъщност да го знае!?
Истинските лечители не се наричат сами такива и не си правят реклама.
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен MayaY

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #25 -: Ноември 18, 2011, 13:22:33 pm »
Е, щом си минала теорията, ето ти практиката :) На дали някой категорично може да ти отговори на въпроса. Сама трябва да го намериш, ако за момента не го "виждаш" значи не ти е необходим.
А човек, който не го вълнува това, което търси дали може да се види дистанционно или не защо му е всъщност да го знае!?
Истинските лечители не се наричат сами такива и не си правят реклама.
Ти май наистина много плуваш в теория и буквоядство и консерватизъм. Какви "категорични отговори"......, "какви реклами"(не съм коментирала повода на разговора ми с него) какви пет лева.

Май ги обръщаме нещата аз имам съвет към теб.
Съвета ми е да разговаряш с хората по равностойно, без настойническо, надменно, фанатично и нарцистично  излъчване!. Като предварително си разбрала какво пита човека, без да си САМОсъчиняваш!. Ето по горе има пример за потребител който има способности за нормална комуникация.....казва какво мисли той и е отворен и за чуждия опит!
 
Свободна воля на модератора да прави каквото иска, ако иска и да трие. Света се е напълнил с нарцистично вкопчени в себе си хора прочели няколко книжки и въобразили си че са мнооооооооого духовни с мисия да "просвещават" простолюдието. 



Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #26 -: Ноември 18, 2011, 14:24:12 pm »
Спазвам една от 10-те заповеди на Ошо да не плувам, а да се нося по течението ;)

Примерите и съветите ги запази за себе си. В темата не питам аз, а ти. Непоисканите съвети не са оценяват.
И между другото се замислих, което рядко ми се случва ;D За пореден път ми се показа, че нямам място тук. Благодаря :)

oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #27 -: Ноември 18, 2011, 18:50:25 pm »
      Аурата  не  е  астралното  ни  тяло! 
      Аурата  е  вибрационното  състояние  на  организъма  ни,  което  ние  възприемаме  със  сетивата  си  като  светлина!  Трябва  да  отбележа  също,  че  видимата  аура  е  нещо  изключително  динамично  и  днешната  аура  утре  ще  бъде  друга!  Нещо  като  запечатване  на  аурата  е  невъзможно,  но  една  здрава  аура  е  непроницаема  за  външни  интервенции. 
      Аурата  не се  заздравявя  или  разрушава  отвън,  така,  че  за  състоянието  на  енергииното  ни  излъчване  сме  отговорни  ние  чрез  желанията  и  изборите  си!!!!
      Съвсем  различно  е  положението  с  енергииното  излъчване  на  душата.  Вибрационното  й  излъчване  в  цветовия  спектър  зависи  от  натрупаният  и  осмислен  опит!   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #28 -: Ноември 18, 2011, 19:51:15 pm »
Имам един въпрос. Не ми се отваря друга тема, ако има проблем модераторите моля да кажат.

Въпроса ми е следния.
Разговарям във форума на един сайт с човек който се самоопределя че е медиум.
Той нищо не знае за мен.
Не ми знае рожденната дата(ден, месец, година).
Не ме е виждал на снимка.
Не знае къде живея.
Никнейма използван в този сайт НЕ ми е истинското име.
Няма моя вещ/предмет.
Единствено само 200 мнения в този сайт, в които мнения не се дава информация за гореизброеното, пък и не вярвам дори да си е правил труда да ги чете.
По едно време този човек ми каза каква ми е аурата?!
ТОВА ВЪЗМОЖНО ЛИ Е БЕЗ АБСОЛЮТНО НИКАКВА ИНФОРНАЦИЯ ЗА МЕН, дистанционно констатиране на аурата?

Питам само по запознати дали е възможно, без да отричам каквото и да било.

Ще ти хване само мислите, защото те се разпространяват далеч, но не и емоциите и не аурата / цветовете от физическото тяло. Има много шарлатани, които се преструват, че лекуват или "виждат" от разстояние. Това е възможно само за мислите. Особено когато лекуването се отнася за физическото тяло.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Запечатване на Аурата
« Отговор #29 -: Ноември 18, 2011, 19:52:55 pm »
В твоя сайт пише:

Цитат
Африканските магове са третирали "умствено" болния с танц и барабанен ритъм. Два пъти на ден в продължение на две седмици ментално болния танцуват боси под ритъма на барабана. Постепенно пациента става като "хипнотизиран"и влиза в транс. В това състояние той може да се мята , да издава странни звуци и др. Има уникално сходство между електрошоковото лечение и африканското " ритъм и танц". И двете въбуждат мозъка до степен на вълнение толкова интензивно ,че причинява колабиране и освобождаване от духовете под влияние на които предполагаемо е пациента. 

Това го правят и нестинарите и доста по-добре, защото хората край тях не си напускат тялото - тайната е в гайдата и тъпана.  :hi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27